Xipeng Sun Staty

Pozycja : Napastnik - Środkowy napastnik
Narodowość : China
Birthplace : China - China
Numer na koszulce : #18
Wiek (Data urodzenia) : 27 (01.7.1999)
Wzrost : 190cm
Waga : 82kg

2026

2025

2024

2023

2021

2019

2026 i statystyki kariery- Xipeng Sun

4.66
Średni ranking w League One - ChinyRanking Zdobytych Goli : 259 / 343 Graczy
Rozgrywki
Mecze
Gole
Asysty
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
PEN
Zdobyte Rzuty Karne
min
Rozegrane Minuty

Suma 2026

20

0

3

3
0

0

842'

Rozgrywki
Mecze
Gole
Asysty
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
PEN
Zdobyte Rzuty Karne
min
Rozegrane Minuty

94

6

4

10

0

0

5269'

10

1

1

2

0

0

853'

5

0

0

0

0

0

190'

Suma 8094

114

7

5

12
0

0

6474'

Powyżej znajdują się statystyki kariery dla Xipeng Sun. Xipeng Sun rozegrał łącznie 114 meczów, strzelił 7 goli i przeprowadził 4 asyst. Xipeng Sun rozegrał najwięcej meczów w League One - Chiny z 114 w Chiny. Statystyki nie obejmują klubowych i międzynarodowych meczów towarzyskich.

Statystyki na 90 minut w League One - Chiny

0.00Gole na 90
0 Gole łącznie
50 percentyl
0.32Asysty na 90
3 Asysty łącznie
96 percentyl
0.32G+A na 90
3 Całkowity wkład bramkowy
77 percentyl
0.06xG na 90'
0.54 Przewidywane gole
46 percentyl
0.24xA na 90
2.20 Przewidywane asysty
90 percentyl
0.32Kartki na 90
3 Kartki Łącznie
84 percentyl

Statystyki Xipeng Sun - szczegółowe

League One - Chiny Statystyki dla Xipeng Sun

OgólnieSumana 90 minutpercentyl
Rozegrane Mecze20Nie dotyczy
64
minuty84242 minut na mecz
33
Mecze rozpoczęte9Nie dotyczy
34
Mecze jako zastępca11Nie dotyczyNie dotyczy
Mecze jako zastąpiony3Nie dotyczyNie dotyczy

Gole i xG (oczekiwane gole)

Gole, xG, strzałySumana 90 minutpercentyl
Gole Zdobyte00
50
Udział przy golu30.32
77
Gole u siebie00
61
Gole na wyjeździe00
64
Oczekiwane bramki (xG)0.540.06
46
Bez kar xG (npxG)0.540.06
46
Zdobyte Rzuty Karne0Nie dotyczyNie dotyczy
Hat tricki0Nie dotyczyNie dotyczy
3+ goli0Nie dotyczyNie dotyczy
2+ goli0Nie dotyczyNie dotyczy
Minuty na bramkę0 Minuty na bramkęNie dotyczyNie dotyczy

Xipeng Sun jak dotąd nie strzelił żadnego gola w sezonie League One - Chiny 2026. Zobaczymy jak spisze się w nadchodzących rozgrywkach.

Strzały

Dane strzałówSumana 90 minutpercentyl
Strzały90.96
61
Strzały celne
1/ 9
0.11
37
Strzały niecelne
8/ 9
0.86
70
Strzał w słupek1 razy0.11
95
Współczynnik konwersji strzałów0.00%Nie dotyczy
51
Celność strzału11.11%Nie dotyczy
24
Strzały na Zdobytą bramkę0.00Nie dotyczyNie dotyczy

Xipeng Sun oddał 9 strzałów w 20 meczach do tej pory w League One - Chiny 2026 sezonie. Spośród 9 strzałów, 1 strzały były celne, a pozostałe 8 strzały były chybione. Oznacza to, że celność strzałów Xipeng Sun wynosi 11.11%. Zdobywa on bramkę za każdym 0.00 strzałem, których oddaje 0.96 na 90 minut na boisku.

Statystyki asyst, podań i akcji

Asysty i podaniaSumana 90 minutpercentyl
Asysty30.32
96
Oczekiwane asysty (xA)2.200.24
90
Podania21322.79
25
Udane podania
153/ 213
16.37
25
Współczynnik udanych podań71.83%Nie dotyczy
23
Kluczowe podania60.64
51
Dośrodkowania00.00
15
Udane dośrodkowania
0/ 0
0.00
28
Współczynnik udanych dośrodkowań0.00%Nie dotyczy
28
Minuty na asystę281 Minuty na asystęNie dotyczyNie dotyczy

Xipeng Sun asystował przy 3 asyst w 20 meczach do tej pory w sezonie League One - Chiny 2026. Xipeng Sun podaje piłkę około 22.79 razy podczas meczu ze współczynnikiem wykonania podania 71.83. Wykonuje również 0.64 kluczowe podania w każdym meczu, co prowadzi do znacznych szans na zdobycie bramki. Ogólna wydajność xA (oczekiwanych asyst) Xipeng Sun wynosi 0.24 na 90 minut. Ta statystyka stawia go powyżej 90 procent graczy w League One - Chiny.

Dryblingi i spalone - statystyki

Dryblingi i spaloneSumana 90 minutpercentyl
Dryblingi30.32
44
Udane dryblingi20.21
53
Współczynnik skuteczności dryblingu66.67%Nie dotyczy
84
Stracił posiadanie piłki10.11
75
Spalone50.54
94

Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli

Kartki i fauleSumana 90 minutpercentyl
Żółte kartki3Nie dotyczyNie dotyczy
Czerwone kartki0Nie dotyczyNie dotyczy
Suma Kartek30.32
84
Minuty na otrzymaną kartkę281 min / kartaNie dotyczy
34
Kartki powyżej 0.5315%
67
Faule popełnione232.46
92
Faul przeciwko293.10
95

Xipeng Sun otrzymał 3 żółtych kartkek i 0 czerwonych kartek w 20 meczach do tej pory w sezonie League One - Chiny 2026. Popełnia 2.46 fauli na 90 minut.

Statystyki obrony

ObronaSumaNa 90 min lub %percentyl
Gole Stracone80.86
78
Minuty na straconą bramkę105 minNie dotyczy
78
Czyste konto525%
46
Przechwytywanie piłki70.75
28
Przejęcia30.32
34
Pojedynki naziemne788.35
84
Pojedynki naziemne wygrane454.82
92
Pojedynki powietrzne wygrane161.71
93
Dribbled Past30.32
51
Wybicia131.39
51
Zablokowane strzały30.32
82
Rzuty karne oddane00.00
99

Statystyki Rzutów Karnych

Rzuty karneBieżący sezonKariera
Skuteczność rzutów karnychBrak karnychBrak karnych
Rzuty karne przyjęte00
Zdobyte Rzuty Karne00
Rzuty karne chybione00

Xipeng Sun nie wykonywał jeszcze żadnych rzutów karnych w swojej karierze (na podstawie wszystkich danych sezonowych, które posiadamy w FootyStats). Jego statystyki rzutów karnych zostaną zaktualizowane, gdy wykona rzut karny w oficjalnym meczu.

Analiza statystyk Xipeng Sun

Xipeng Sun to Napastnik, który pojawił się w 20 meczach tego sezonu w League One - Chiny, grając łącznie 842 minut. Xipeng Sun zdobywa średnio 0 goli na każde 90 minut spędzone na boisku. Ta forma stawia go obecnie na 259 miejscu spośród 343 graczy w League One - Chiny, którzy rozegrali co najmniej 3 mecze.

Do tej pory zdobył w sumie 0 goli tego sezonu w lidze, co stawia go na 18 miejscu w rankingu najlepszych strzelców drużyny League One - Chiny.

Minuta po minucie

Zdobywa gol co każde N/A minut (Brak goli)

Asysta co 281 minut

Otrzymuje żółtą kartkę co 281 minut

Rejestr rzutów karnych (cała kariera)
PEN
Zdobyto 0 / 0 rzutów karnych
Chybiono 0 / 0 rzutów karnych
 
Współczynnik konwersji rzutów karnych : Nie dotyczy
Ranking według wyników (aktualna liga)

Ranking Zdobytych Goli

259 / 343 Graczy

Ranking Asyst

18 / 343 Graczy

WYNIKI Z POPRZEDNICH SEZONÓW

Sezon 2025
Rozgrywki
Mecze
Gole
Asysty
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
PEN
Zdobyte Rzuty Karne
min
Rozegrane Minuty

25

1

0

3

0

0

2020'

Suma 2025

25

1

0

3
0

0

2020'

Gole / 90 min

Asysty / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0.04 Gole

0  Asysty

0.13  Żółte Kartki

Sezon 2024
Rozgrywki
Mecze
Gole
Asysty
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
PEN
Zdobyte Rzuty Karne
min
Rozegrane Minuty

Suma 2024

28

1

1

3
0

0

848'

Gole / 90 min

Asysty / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0.11 Gole

0.11  Asysty

0.32  Żółte Kartki

Sezon 2023
Rozgrywki
Mecze
Gole
Asysty
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
PEN
Zdobyte Rzuty Karne
min
Rozegrane Minuty

10

1

1

2

0

0

853'

2

0

0

0

0

0

150'

Suma 2023

17

1

1

2
0

0

1165'

Gole / 90 min

Asysty / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0.11 Gole

0.11  Asysty

0.21  Żółte Kartki

Sezon 2021
Rozgrywki
Mecze
Gole
Asysty
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
PEN
Zdobyte Rzuty Karne
min
Rozegrane Minuty

Suma 2021

2

0

0

0
0

0

40'

Gole / 90 min

Asysty / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0 Gole

0  Asysty

0  Żółte Kartki

Sezon 2019
Rozgrywki
Mecze
Gole
Asysty
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
PEN
Zdobyte Rzuty Karne
min
Rozegrane Minuty

22

4

0

1

0

0

1559'

Suma 2019

22

4

0

1
0

0

1559'

Gole / 90 min

Asysty / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0.23 Gole

0  Asysty

0.06  Żółte Kartki

/pl/
https://cdn.footystats.org/
- rozpocznie się za### min.'
- rozpoczyna się za### godz.'
Na Żywo'
- rozpoczął się
●wkrótce
●rozpoczął się
no

Wczytywanie statystyk

DOŁĄCZ DO PREMIUM. ZARABIAJ JUŻ DZIŚ
Subskrybuj

Otrzymuj zyskowne Prognozy prosto na swój e-mail!