
Xinghan Wu Staty
2026
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
Języki
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
Powyżej znajdują się statystyki kariery dla Xinghan Wu. Xinghan Wu rozegrał łącznie 291 meczów, strzelił 24 goli i przeprowadził 18 asyst. Xinghan Wu rozegrał najwięcej meczów w Super League - Chiny z 291 w Chiny. Statystyki nie obejmują klubowych i międzynarodowych meczów towarzyskich.
Statystyki na 90 minut w Super League - Chiny
Super League - Chiny Statystyki dla Xinghan Wu
| Ogólnie | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Rozegrane Mecze | 16 | Nie dotyczy | 36 |
| minuty | 761 | 48 minut na mecz | 29 |
| Mecze rozpoczęte | 8 | Nie dotyczy | 28 |
| Mecze jako zastępca | 8 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Mecze jako zastąpiony | 4 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Statystyki obrony
| Obrona | Suma | Na 90 min lub % | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Stracone | 10 | 1.18 | 73 |
| Minuty na straconą bramkę | 76 min | Nie dotyczy | 73 |
| Czyste konto | 5 | 31% | 83 |
| Przechwytywanie piłki | 28 | 3.28 | 97 |
| Przejęcia | 5 | 0.59 | 42 |
| Pojedynki naziemne | 107 | 12.54 | 88 |
| Pojedynki naziemne wygrane | 60 | 7.03 | 95 |
| Pojedynki powietrzne wygrane | 9 | 1.05 | 51 |
| Dribbled Past | 7 | 0.82 | 36 |
| Wybicia | 26 | 3.05 | 71 |
| Zablokowane strzały | 3 | 0.35 | 69 |
| Rzuty karne oddane | 0 | 0.00 | 99 |
Jako obrońca, Xinghan Wu stracił 10 bramek i zachował 5 czystych kont w 16 meczach w Super League - Chiny 2026 sezonie. Oznacza to, że gdy Xinghan Wu przebywał na boisku, jego drużyna traciła bramkę co 76 minut. Co więcej, wykonał 3.28 bloków i 0.59 przejęć na każde 90 minut spędzonych na boisku. W tym samym czasie Xinghan Wu notuje również 3.05 wybić.
Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli
| Kartki i faule | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Żółte kartki | 4 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Czerwone kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Suma Kartek | 4 | 0.47 | 92 |
| Minuty na otrzymaną kartkę | 190 min / karta | Nie dotyczy | 20 |
| Kartki powyżej 0.5 | 4 | 25% | 90 |
| Faule popełnione | 14 | 1.64 | 72 |
| Faul przeciwko | 15 | 1.76 | 85 |
Xinghan Wu otrzymał 4 żółtych kartkek i 0 czerwonych kartek w 16 meczach do tej pory w sezonie Super League - Chiny 2026. Popełnia 1.64 fauli na 90 minut.
Gole i xG (oczekiwane gole)
| Gole, xG, strzały | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Zdobyte | 1 | 0.12 | 66 |
| Udział przy golu | 1 | 0.12 | 50 |
| Gole u siebie | 1 | 0.23 | 75 |
| Gole na wyjeździe | 0 | 0 | 63 |
| Oczekiwane bramki (xG) | 1.14 | 0.13 | 61 |
| Bez kar xG (npxG) | 1.14 | 0.13 | 62 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Hat tricki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 3+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 2+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Minuty na bramkę | 761 Minuty na bramkę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Xinghan Wu zdobył 1 bramki w 16 meczach do tej pory w sezonie Super League - Chiny 2026. 1 z 1 goli zostało zdobytych u siebie, podczas gdy 0 w meczach wyjazdowych. Ogólnie liczba bramek strzelonych przez Xinghan Wu na 90 minut wynosi 0.12. Co więcej, łączna liczba G/A (gole + asysty) Xinghan Wu w tym sezonie to 1. Ich zaangażowanie w zdobywanie bramek jest równe 0.12 na 90 minut. Ich xG bez kar na 90 minut to 0.13. Daje to zawodnikowi Xinghan Wu wynik npxG na poziomie 1.14, co plasuje go w 62 z najlepszych graczy Super League - Chiny.
Strzały
| Dane strzałów | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Strzały | 6 | 0.70 | 47 |
| Strzały celne | 3/ 6 | 0.35 | 65 |
| Strzały niecelne | 3/ 6 | 0.35 | 33 |
| Strzał w słupek | 0 razy | 0.00 | 69 |
| Współczynnik konwersji strzałów | 16.67% | Nie dotyczy | 82 |
| Celność strzału | 50.00% | Nie dotyczy | 94 |
| Strzały na Zdobytą bramkę | 6.00 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Xinghan Wu oddał 6 strzałów w 16 meczach do tej pory w Super League - Chiny 2026 sezonie. Spośród 6 strzałów, 3 strzały były celne, a pozostałe 3 strzały były chybione. Oznacza to, że celność strzałów Xinghan Wu wynosi 50.00%. Zdobywa on bramkę za każdym 6.00 strzałem, których oddaje 0.70 na 90 minut na boisku.
Statystyki asyst, podań i akcji
| Asysty i podania | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Asysty | 0 | 0 | 47 |
| Oczekiwane asysty (xA) | 0.44 | 0.05 | 12 |
| Podania | 219 | 25.66 | 27 |
| Udane podania | 165/ 219 | 19.34 | 27 |
| Współczynnik udanych podań | 75.34% | Nie dotyczy | 24 |
| Kluczowe podania | 2 | 0.23 | 24 |
| Dośrodkowania | 16 | 1.88 | 65 |
| Udane dośrodkowania | 5/ 16 | 0.59 | 74 |
| Współczynnik udanych dośrodkowań | 31.25% | Nie dotyczy | 77 |
| Minuty na asystę | Brak asyst | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Xinghan Wu nie asystował przy żadnym golu w tym sezonie Super League - Chiny.
Dryblingi i spalone - statystyki
| Dryblingi i spalone | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Dryblingi | 18 | 2.11 | 82 |
| Udane dryblingi | 10 | 1.17 | 86 |
| Współczynnik skuteczności dryblingu | 55.56% | Nie dotyczy | 66 |
| Stracił posiadanie piłki | 7 | 0.82 | 36 |
| Spalone | 0 | 0.00 | 46 |
Statystyki Rzutów Karnych
| Rzuty karne | Bieżący sezon | Kariera |
|---|---|---|
| Skuteczność rzutów karnych | Brak karnych | Brak karnych |
| Rzuty karne przyjęte | 0 | 0 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | 0 |
| Rzuty karne chybione | 0 | 0 |
Xinghan Wu nie wykonywał jeszcze żadnych rzutów karnych w swojej karierze (na podstawie wszystkich danych sezonowych, które posiadamy w FootyStats). Jego statystyki rzutów karnych zostaną zaktualizowane, gdy wykona rzut karny w oficjalnym meczu.
Chinese FA Cup Statystyki dla Xinghan Wu
| Ogólnie | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Rozegrane Mecze | 1 | Nie dotyczy | 0 |
| minuty | 32 | 32 minut na mecz | 0 |
| Mecze rozpoczęte | 0 | Nie dotyczy | 0 |
| Mecze jako zastępca | 1 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Mecze jako zastąpiony | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Statystyki obrony
| Obrona | Suma | Na 90 min lub % | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Stracone | 0 | 0 | 99 |
| Minuty na straconą bramkę | 0 min | Nie dotyczy | 3 |
| Czyste konto | 0 | 0% | 16 |
| Przechwytywanie piłki | 0 | 0.00 | 84 |
| Przejęcia | 1 | 1.45 | 92 |
| Pojedynki naziemne | 11 | 15.97 | 96 |
| Pojedynki naziemne wygrane | 7 | 10.16 | 99 |
| Pojedynki powietrzne wygrane | 0 | 0.00 | 29 |
| Dribbled Past | 0 | 0.00 | 99 |
| Wybicia | 1 | 1.45 | 75 |
| Zablokowane strzały | 0 | 0.00 | 78 |
| Rzuty karne oddane | 0 | 0.00 | 99 |
Jako obrońca, Xinghan Wu stracił 10 bramek i zachował 5 czystych kont w 1 meczach w Super League - Chiny 2026 sezonie. Oznacza to, że gdy Xinghan Wu przebywał na boisku, jego drużyna traciła bramkę co 0 minut. Co więcej, wykonał 0.00 bloków i 1.45 przejęć na każde 90 minut spędzonych na boisku. W tym samym czasie Xinghan Wu notuje również 1.45 wybić.
Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli
| Kartki i faule | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Żółte kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Czerwone kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Suma Kartek | 0 | 0 | 74 |
| Minuty na otrzymaną kartkę | Brak kartek | Nie dotyczy | 74 |
| Kartki powyżej 0.5 | 0 | 0% | 80 |
| Faule popełnione | 1 | 1.45 | 90 |
| Faul przeciwko | 1 | 1.45 | 91 |
Gole i xG (oczekiwane gole)
| Gole, xG, strzały | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Zdobyte | 0 | 0 | 74 |
| Udział przy golu | 0 | 0 | 39 |
| Gole u siebie | 0 | 0 | 84 |
| Gole na wyjeździe | 0 | 0 | 81 |
| Oczekiwane bramki (xG) | 0.00 | 0.00 | 35 |
| Bez kar xG (npxG) | 0.00 | 0.00 | 36 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Hat tricki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 3+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 2+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Minuty na bramkę | 0 Minuty na bramkę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Strzały
| Dane strzałów | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Strzały | 0 | 0.00 | 36 |
| Strzały celne | 0/ 0 | 0.00 | 75 |
| Strzały niecelne | 0/ 0 | 0.00 | 40 |
| Strzał w słupek | 0 razy | 0.00 | 96 |
| Współczynnik konwersji strzałów | 0.00% | Nie dotyczy | 76 |
| Celność strzału | 0.00% | Nie dotyczy | 75 |
| Strzały na Zdobytą bramkę | 0.00 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Statystyki asyst, podań i akcji
| Asysty i podania | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Asysty | 0 | 0 | 61 |
| Oczekiwane asysty (xA) | 0.01 | 0.01 | 15 |
| Podania | 7 | 10.16 | 21 |
| Udane podania | 5/ 7 | 7.26 | 19 |
| Współczynnik udanych podań | 71.43% | Nie dotyczy | 20 |
| Kluczowe podania | 0 | 0.00 | 57 |
| Dośrodkowania | 4 | 5.81 | 99 |
| Udane dośrodkowania | 2/ 4 | 2.90 | 99 |
| Współczynnik udanych dośrodkowań | 50.00% | Nie dotyczy | 85 |
| Minuty na asystę | Brak asyst | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Dryblingi i spalone - statystyki
| Dryblingi i spalone | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Dryblingi | 3 | 4.35 | 99 |
| Udane dryblingi | 3 | 4.35 | 99 |
| Współczynnik skuteczności dryblingu | 100.00% | Nie dotyczy | 99 |
| Stracił posiadanie piłki | 1 | 1.45 | 2 |
| Spalone | 0 | 0.00 | 81 |
Statystyki Rzutów Karnych
| Rzuty karne | Bieżący sezon | Kariera |
|---|---|---|
| Skuteczność rzutów karnych | Brak karnych | Brak karnych |
| Rzuty karne przyjęte | 0 | 0 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | 0 |
| Rzuty karne chybione | 0 | 0 |
Xinghan Wu to Obrońca, który pojawił się w 16 meczach tego sezonu w Super League - Chiny, grając łącznie 761 minut. Xinghan Wu traci średnio 1.18 goli na każde 90 minut spędzone na boisku. Jego procent czystych kont wynosi obecnie 31%. Oznacza to, że Xinghan Wu zachował czyste konto w 5 meczach spośród 16, w których grał.
Xinghan Wu zdobył jak dotąd 1 goli tego sezonu w lidze, co stawia go na 7 miejscu w rankingu najlepszych strzelców zespołu Tianjin Teda FC.
Minuta po minucie
Zdobywa gola co 761 minut
Brak asyst
Brak kartek
Rejestr rzutów karnych (cała kariera)
Ranking według wyników (aktualna liga)
Ranking Zdobytych Goli
Ranking Straconych Goli
Sezon 2025
Gole / 90 min
Stracone / 90 min
0 Gole
1.88
Stracone
0.58 Żółte Kartki
Sezon 2024
Gole / 90 min
Stracone / 90 min
0 Gole
1.19
Stracone
0.2 Żółte Kartki
Sezon 2023
Gole / 90 min
Stracone / 90 min
0.11 Gole
0.65
Stracone
0.11 Żółte Kartki
Sezon 2022
Gole / 90 min
Stracone / 90 min
0.73 Gole
1.1
Stracone
0 Żółte Kartki
Sezon 2021
Gole / 90 min
Stracone / 90 min
0.31 Gole
0.52
Stracone
0.1 Żółte Kartki
Sezon 2020
Gole / 90 min
Stracone / 90 min
0.1 Gole
1.24
Stracone
0.1 Żółte Kartki
Sezon 2019
Gole / 90 min
Stracone / 90 min
0.08 Gole
1
Stracone
0.08 Żółte Kartki
Sezon 2018
Gole / 90 min
Stracone / 90 min
0.23 Gole
1.64
Stracone
0.23 Żółte Kartki
Sezon 2017
Gole / 90 min
Stracone / 90 min
0.14 Gole
1.01
Stracone
0.32 Żółte Kartki
Sezon 2016
Gole / 90 min
Stracone / 90 min
0.17 Gole
1.71
Stracone
0.26 Żółte Kartki
Sezon 2015
Gole / 90 min
Stracone / 90 min
0 Gole
0.72
Stracone
0.72 Żółte Kartki
Sezon 2014
Gole / 90 min
Stracone / 90 min
0 Gole
1.24
Stracone
0 Żółte Kartki
Sezon 2013
Gole / 90 min
Stracone / 90 min
1.28 Gole
1.28
Stracone
0 Żółte Kartki
Sezon 2012
Gole / 90 min
Stracone / 90 min
0.09 Gole
1.34
Stracone
0 Żółte Kartki