
Bryan Taiva Lobos Staty
2026
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
Języki
2017
2015/2016
2013/2014
Powyżej znajdują się statystyki kariery dla Bryan Taiva Lobos. Bryan Taiva Lobos rozegrał łącznie 157 meczów, strzelił 37 goli i przeprowadził 1 asyst. Bryan Taiva Lobos rozegrał najwięcej meczów w Primera B z 157 w Chile. Statystyki nie obejmują klubowych i międzynarodowych meczów towarzyskich.
Statystyki na 90 minut w Primera B
Primera B Statystyki dla Bryan Taiva Lobos
| Ogólnie | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Rozegrane Mecze | 6 | Nie dotyczy | 2 |
| minuty | 214 | 36 minut na mecz | 0 |
| Mecze rozpoczęte | 2 | Nie dotyczy | 2 |
| Mecze jako zastępca | 4 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Mecze jako zastąpiony | 2 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Gole i xG (oczekiwane gole)
| Gole, xG, strzały | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Zdobyte | 0 | 0 | 46 |
| Udział przy golu | 0 | 0 | 44 |
| Gole u siebie | 0 | 0 | 61 |
| Gole na wyjeździe | 0 | 0 | 61 |
| Oczekiwane bramki (xG) | 0.99 | 0.25 | 86 |
| Bez kar xG (npxG) | 0.99 | 0.25 | 89 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Hat tricki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 3+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 2+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Minuty na bramkę | 0 Minuty na bramkę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Bryan Taiva Lobos jak dotąd nie strzelił żadnego gola w sezonie Primera B 2026. Zobaczymy jak spisze się w nadchodzących rozgrywkach.
Strzały
| Dane strzałów | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Strzały | 11 | 2.78 | 99 |
| Strzały celne | 6/ 11 | 1.52 | 99 |
| Strzały niecelne | 5/ 11 | 1.26 | 95 |
| Strzał w słupek | 0 razy | 0.00 | 84 |
| Współczynnik konwersji strzałów | 0.00% | Nie dotyczy | 46 |
| Celność strzału | 54.55% | Nie dotyczy | 91 |
| Strzały na Zdobytą bramkę | 0.00 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Bryan Taiva Lobos oddał 11 strzałów w 6 meczach do tej pory w Primera B 2026 sezonie. Spośród 11 strzałów, 6 strzały były celne, a pozostałe 5 strzały były chybione. Oznacza to, że celność strzałów Bryan Taiva Lobos wynosi 54.55%. Zdobywa on bramkę za każdym 0.00 strzałem, których oddaje 2.78 na 90 minut na boisku.
Statystyki asyst, podań i akcji
| Asysty i podania | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Asysty | 0 | 0 | 93 |
| Oczekiwane asysty (xA) | 0.31 | 0.08 | 78 |
| Podania | 104 | 26.29 | 84 |
| Udane podania | 67/ 104 | 16.94 | 71 |
| Współczynnik udanych podań | 64.42% | Nie dotyczy | 6 |
| Kluczowe podania | 4 | 1.01 | 93 |
| Dośrodkowania | 3 | 0.76 | 62 |
| Udane dośrodkowania | 1/ 3 | 0.25 | 64 |
| Współczynnik udanych dośrodkowań | 33.33% | Nie dotyczy | 70 |
| Minuty na asystę | Brak asyst | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Bryan Taiva Lobos nie asystował przy żadnym golu w tym sezonie Primera B.
Dryblingi i spalone - statystyki
| Dryblingi i spalone | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Dryblingi | 12 | 3.03 | 97 |
| Udane dryblingi | 7 | 1.77 | 98 |
| Współczynnik skuteczności dryblingu | 58.33% | Nie dotyczy | 59 |
| Stracił posiadanie piłki | 12 | 3.03 | 0 |
| Spalone | 6 | 1.52 | 99 |
Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli
| Kartki i faule | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Żółte kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Czerwone kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Suma Kartek | 0 | 0 | 13 |
| Minuty na otrzymaną kartkę | Brak kartek | Nie dotyczy | 13 |
| Kartki powyżej 0.5 | 0 | 0% | 14 |
| Faule popełnione | 7 | 1.77 | 99 |
| Faul przeciwko | 5 | 1.26 | 98 |
Bryan Taiva Lobos nie otrzymał żadnych żółtych lub czerwonych kartek w tym sezonie Primera B.
Statystyki obrony
| Obrona | Suma | Na 90 min lub % | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Stracone | 3 | 1.26 | 39 |
| Minuty na straconą bramkę | 71 min | Nie dotyczy | 39 |
| Czyste konto | 1 | 17% | 20 |
| Przechwytywanie piłki | 0 | 0.00 | 32 |
| Przejęcia | 2 | 0.51 | 44 |
| Pojedynki naziemne | 106 | 26.80 | 99 |
| Pojedynki naziemne wygrane | 38 | 9.61 | 99 |
| Pojedynki powietrzne wygrane | 8 | 2.02 | 93 |
| Dribbled Past | 0 | 0.00 | 99 |
| Wybicia | 4 | 1.01 | 73 |
| Zablokowane strzały | 0 | 0.00 | 38 |
| Rzuty karne oddane | 0 | 0.00 | 99 |
Statystyki Rzutów Karnych
| Rzuty karne | Bieżący sezon | Kariera |
|---|---|---|
| Skuteczność rzutów karnych | Brak karnych | Brak karnych |
| Rzuty karne przyjęte | 0 | 0 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | 0 |
| Rzuty karne chybione | 0 | 0 |
Bryan Taiva Lobos nie wykonywał jeszcze żadnych rzutów karnych w swojej karierze (na podstawie wszystkich danych sezonowych, które posiadamy w FootyStats). Jego statystyki rzutów karnych zostaną zaktualizowane, gdy wykona rzut karny w oficjalnym meczu.
Puchar Chile Statystyki dla Bryan Taiva Lobos
| Ogólnie | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Rozegrane Mecze | 2 | Nie dotyczy | 0 |
| minuty | 55 | 28 minut na mecz | 0 |
| Mecze rozpoczęte | 0 | Nie dotyczy | 0 |
| Mecze jako zastępca | 2 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Mecze jako zastąpiony | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Gole i xG (oczekiwane gole)
| Gole, xG, strzały | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Zdobyte | 0 | 0 | 63 |
| Udział przy golu | 0 | 0 | 48 |
| Gole u siebie | 0 | 0 | 75 |
| Gole na wyjeździe | 0 | 0 | 76 |
| Oczekiwane bramki (xG) | 0.11 | 0.18 | 79 |
| Bez kar xG (npxG) | 0.11 | 0.18 | 81 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Hat tricki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 3+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 2+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Minuty na bramkę | 0 Minuty na bramkę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Strzały
| Dane strzałów | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Strzały | 2 | 3.27 | 99 |
| Strzały celne | 0/ 2 | 0.00 | 76 |
| Strzały niecelne | 2/ 2 | 3.27 | 99 |
| Strzał w słupek | 0 razy | 0.00 | 98 |
| Współczynnik konwersji strzałów | 0.00% | Nie dotyczy | 78 |
| Celność strzału | 0.00% | Nie dotyczy | 76 |
| Strzały na Zdobytą bramkę | 0.00 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Statystyki asyst, podań i akcji
| Asysty i podania | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Asysty | 0 | 0 | 69 |
| Oczekiwane asysty (xA) | 0.01 | 0.02 | 51 |
| Podania | 12 | 19.64 | 90 |
| Udane podania | 8/ 12 | 13.09 | 84 |
| Współczynnik udanych podań | 66.67% | Nie dotyczy | 54 |
| Kluczowe podania | 0 | 0.00 | 67 |
| Dośrodkowania | 0 | 0.00 | 66 |
| Udane dośrodkowania | 0/ 0 | 0.00 | 80 |
| Współczynnik udanych dośrodkowań | 0.00% | Nie dotyczy | 80 |
| Minuty na asystę | Brak asyst | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Dryblingi i spalone - statystyki
| Dryblingi i spalone | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Dryblingi | 0 | 0.00 | 65 |
| Udane dryblingi | 0 | 0.00 | 76 |
| Współczynnik skuteczności dryblingu | 0.00% | Nie dotyczy | 76 |
| Stracił posiadanie piłki | 0 | 0.00 | 99 |
| Spalone | 0 | 0.00 | 87 |
Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli
| Kartki i faule | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Żółte kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Czerwone kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Suma Kartek | 0 | 0 | 40 |
| Minuty na otrzymaną kartkę | Brak kartek | Nie dotyczy | 40 |
| Kartki powyżej 0.5 | 0 | 0% | 44 |
| Faule popełnione | 0 | 0.00 | 63 |
| Faul przeciwko | 0 | 0.00 | 66 |
Statystyki obrony
| Obrona | Suma | Na 90 min lub % | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Stracone | 1 | 1.64 | 15 |
| Minuty na straconą bramkę | 55 min | Nie dotyczy | 17 |
| Czyste konto | 1 | 50% | 91 |
| Przechwytywanie piłki | 0 | 0.00 | 64 |
| Przejęcia | 0 | 0.00 | 68 |
| Pojedynki naziemne | 0 | 0.00 | 49 |
| Pojedynki naziemne wygrane | 0 | 0.00 | 51 |
| Pojedynki powietrzne wygrane | 0 | 0.00 | 64 |
| Dribbled Past | 0 | 0.00 | 99 |
| Wybicia | 0 | 0.00 | 58 |
| Zablokowane strzały | 0 | 0.00 | 85 |
| Rzuty karne oddane | 0 | 0.00 | 99 |
Statystyki Rzutów Karnych
| Rzuty karne | Bieżący sezon | Kariera |
|---|---|---|
| Skuteczność rzutów karnych | Brak karnych | Brak karnych |
| Rzuty karne przyjęte | 0 | 0 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | 0 |
| Rzuty karne chybione | 0 | 0 |
Bryan Taiva Lobos to Napastnik, który pojawił się w 6 meczach tego sezonu w Primera B, grając łącznie 214 minut. Bryan Taiva Lobos zdobywa średnio 0 goli na każde 90 minut spędzone na boisku. Ta forma stawia go obecnie na -1 miejscu spośród 342 graczy w Primera B, którzy rozegrali co najmniej 3 mecze.
Do tej pory zdobył w sumie 0 goli tego sezonu w lidze, co stawia go na 26 miejscu w rankingu najlepszych strzelców drużyny Primera B.
Minuta po minucie
Zdobywa gol co każde N/A minut (Brak goli)
Brak asyst
Brak kartek
Rejestr rzutów karnych (cała kariera)
Ranking według wyników (aktualna liga)
Ranking Zdobytych Goli
Ranking Asyst
Sezon 2025
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0.5 Gole
0.13 Asysty
0.25 Żółte Kartki
Sezon 2024
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0.76 Gole
0 Asysty
0.76 Żółte Kartki
Sezon 2023
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0.54 Gole
0 Asysty
0.41 Żółte Kartki
Sezon 2022
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0.2 Gole
0 Asysty
0.1 Żółte Kartki
Sezon 2021
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0.26 Gole
0 Asysty
0.17 Żółte Kartki
Sezon 2020
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0 Gole
0 Asysty
0.43 Żółte Kartki
Sezon 2019
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0.29 Gole
0 Asysty
0.19 Żółte Kartki
Sezon 2017
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0.75 Gole
0 Asysty
0 Żółte Kartki
Sezon 2015/2016
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
2.95 Gole
0 Asysty
0 Żółte Kartki
Sezon 2013/2014
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0 Gole
0 Asysty
0 Żółte Kartki