
Sean Rea Staty
2026
2025
2024
2023
2022
2021
2019
Powyżej znajdują się statystyki kariery dla Sean Rea. Sean Rea rozegrał łącznie 122 meczów, strzelił 11 goli i przeprowadził 19 asyst. Sean Rea rozegrał najwięcej meczów w Premier League - Kanada z 122 w Kanada. Statystyki nie obejmują klubowych i międzynarodowych meczów towarzyskich.
Statystyki na 90 minut w Premier League - Kanada
Premier League - Kanada Statystyki dla Sean Rea
| Ogólnie | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Rozegrane Mecze | 5 | Nie dotyczy | 93 |
| minuty | 389 | 78 minut na mecz | 73 |
| Mecze rozpoczęte | 4 | Nie dotyczy | 72 |
| Mecze jako zastępca | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Mecze jako zastąpiony | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Gole i xG (oczekiwane gole)
| Gole, xG, strzały | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Zdobyte | 1 | 0.23 | 82 |
| Udział przy golu | 2 | 0.46 | 85 |
| Gole u siebie | 0 | 0 | 87 |
| Gole na wyjeździe | 1 | 0.76 | 95 |
| Oczekiwane bramki (xG) | 2.22 | 0.51 | 91 |
| Bez kar xG (npxG) | 2.22 | 0.51 | 93 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Hat tricki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 3+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 2+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Minuty na bramkę | 389 Minuty na bramkę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Sean Rea zdobył 1 bramki w 5 meczach do tej pory w sezonie Premier League - Kanada 2026. 0 z 1 goli zostało zdobytych u siebie, podczas gdy 1 w meczach wyjazdowych. Ogólnie liczba bramek strzelonych przez Sean Rea na 90 minut wynosi 0.23. Co więcej, łączna liczba G/A (gole + asysty) Sean Rea w tym sezonie to 2. Ich zaangażowanie w zdobywanie bramek jest równe 0.46 na 90 minut. Ich xG bez kar na 90 minut to 0.51. Daje to zawodnikowi Sean Rea wynik npxG na poziomie 2.22, co plasuje go w 93 z najlepszych graczy Premier League - Kanada.
Strzały
| Dane strzałów | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Strzały | 17 | 3.93 | 96 |
| Strzały celne | 8/ 17 | 1.85 | 95 |
| Strzały niecelne | 9/ 17 | 2.08 | 94 |
| Strzał w słupek | 0 razy | 0.00 | 93 |
| Współczynnik konwersji strzałów | 5.88% | Nie dotyczy | 76 |
| Celność strzału | 47.06% | Nie dotyczy | 71 |
| Strzały na Zdobytą bramkę | 17.00 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Sean Rea oddał 17 strzałów w 5 meczach do tej pory w Premier League - Kanada 2026 sezonie. Spośród 17 strzałów, 8 strzały były celne, a pozostałe 9 strzały były chybione. Oznacza to, że celność strzałów Sean Rea wynosi 47.06%. Zdobywa on bramkę za każdym 17.00 strzałem, których oddaje 3.93 na 90 minut na boisku.
Statystyki asyst, podań i akcji
| Asysty i podania | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Asysty | 1 | 0.23 | 87 |
| Oczekiwane asysty (xA) | 1.30 | 0.30 | 92 |
| Podania | 181 | 41.88 | 59 |
| Udane podania | 143/ 181 | 33.08 | 56 |
| Współczynnik udanych podań | 79.01% | Nie dotyczy | 37 |
| Kluczowe podania | 11 | 2.54 | 96 |
| Dośrodkowania | 26 | 6.02 | 96 |
| Udane dośrodkowania | 6/ 26 | 1.39 | 92 |
| Współczynnik udanych dośrodkowań | 23.08% | Nie dotyczy | 63 |
| Minuty na asystę | 389 Minuty na asystę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Sean Rea asystował przy 1 asyst w 5 meczach do tej pory w sezonie Premier League - Kanada 2026. Sean Rea podaje piłkę około 41.88 razy podczas meczu ze współczynnikiem wykonania podania 79.01. Wykonuje również 2.54 kluczowe podania w każdym meczu, co prowadzi do znacznych szans na zdobycie bramki. Ogólna wydajność xA (oczekiwanych asyst) Sean Rea wynosi 0.30 na 90 minut. Ta statystyka stawia go powyżej 92 procent graczy w Premier League - Kanada.
Dryblingi i spalone - statystyki
| Dryblingi i spalone | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Dryblingi | 20 | 4.63 | 93 |
| Udane dryblingi | 15 | 3.47 | 99 |
| Współczynnik skuteczności dryblingu | 75.00% | Nie dotyczy | 87 |
| Stracił posiadanie piłki | 6 | 1.39 | 27 |
| Spalone | 0 | 0.00 | 84 |
Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli
| Kartki i faule | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Żółte kartki | 1 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Czerwone kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Suma Kartek | 1 | 0.23 | 66 |
| Minuty na otrzymaną kartkę | 389 min / karta | Nie dotyczy | 92 |
| Kartki powyżej 0.5 | 1 | 20% | 69 |
| Faule popełnione | 3 | 0.69 | 33 |
| Faul przeciwko | 4 | 0.93 | 49 |
Sean Rea otrzymał 1 żółtych kartkek i 0 czerwonych kartek w 5 meczach do tej pory w sezonie Premier League - Kanada 2026. Popełnia 0.69 fauli na 90 minut.
Statystyki obrony
| Obrona | Suma | Na 90 min lub % | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Stracone | 4 | 0.93 | 59 |
| Minuty na straconą bramkę | 97 min | Nie dotyczy | 66 |
| Czyste konto | 0 | 0% | 44 |
| Przechwytywanie piłki | 1 | 0.23 | 11 |
| Przejęcia | 2 | 0.46 | 33 |
| Pojedynki naziemne | 37 | 8.56 | 49 |
| Pojedynki naziemne wygrane | 21 | 4.86 | 58 |
| Pojedynki powietrzne wygrane | 1 | 0.23 | 30 |
| Dribbled Past | 1 | 0.23 | 67 |
| Wybicia | 3 | 0.69 | 28 |
| Zablokowane strzały | 0 | 0.00 | 55 |
| Rzuty karne oddane | 0 | 0.00 | 99 |
Statystyki Rzutów Karnych
| Rzuty karne | Bieżący sezon | Kariera |
|---|---|---|
| Skuteczność rzutów karnych | Brak karnych | Brak karnych |
| Rzuty karne przyjęte | 0 | 0 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | 0 |
| Rzuty karne chybione | 0 | 0 |
Sean Rea nie wykonywał jeszcze żadnych rzutów karnych w swojej karierze (na podstawie wszystkich danych sezonowych, które posiadamy w FootyStats). Jego statystyki rzutów karnych zostaną zaktualizowane, gdy wykona rzut karny w oficjalnym meczu.
Mistrzostwa Kanady Statystyki dla Sean Rea
| Ogólnie | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Rozegrane Mecze | 1 | Nie dotyczy | 99 |
| minuty | 73 | 73 minut na mecz | 24 |
| Mecze rozpoczęte | 1 | Nie dotyczy | 99 |
| Mecze jako zastępca | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Mecze jako zastąpiony | 1 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Gole i xG (oczekiwane gole)
| Gole, xG, strzały | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Zdobyte | 0 | 0 | 86 |
| Udział przy golu | 0 | 0 | 78 |
| Gole u siebie | 0 | 0 | 89 |
| Gole na wyjeździe | 0 | 0 | 97 |
| Oczekiwane bramki (xG) | 0.28 | 0.35 | 84 |
| Bez kar xG (npxG) | 0.28 | 0.35 | 86 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Hat tricki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 3+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 2+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Minuty na bramkę | 0 Minuty na bramkę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Strzały
| Dane strzałów | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Strzały | 3 | 3.70 | 91 |
| Strzały celne | 2/ 3 | 2.47 | 94 |
| Strzały niecelne | 1/ 3 | 1.23 | 78 |
| Strzał w słupek | 0 razy | 0.00 | 97 |
| Współczynnik konwersji strzałów | 0.00% | Nie dotyczy | 86 |
| Celność strzału | 66.67% | Nie dotyczy | 85 |
| Strzały na Zdobytą bramkę | 0.00 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Statystyki asyst, podań i akcji
| Asysty i podania | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Asysty | 0 | 0 | 91 |
| Oczekiwane asysty (xA) | 0.05 | 0.06 | 31 |
| Podania | 33 | 40.68 | 52 |
| Udane podania | 23/ 33 | 28.36 | 42 |
| Współczynnik udanych podań | 69.70% | Nie dotyczy | 14 |
| Kluczowe podania | 0 | 0.00 | 52 |
| Dośrodkowania | 3 | 3.70 | 79 |
| Udane dośrodkowania | 2/ 3 | 2.47 | 93 |
| Współczynnik udanych dośrodkowań | 66.67% | Nie dotyczy | 90 |
| Minuty na asystę | Brak asyst | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Dryblingi i spalone - statystyki
| Dryblingi i spalone | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Dryblingi | 3 | 3.70 | 85 |
| Udane dryblingi | 1 | 1.23 | 79 |
| Współczynnik skuteczności dryblingu | 33.33% | Nie dotyczy | 72 |
| Stracił posiadanie piłki | 2 | 2.47 | 10 |
| Spalone | 0 | 0.00 | 87 |
Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli
| Kartki i faule | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Żółte kartki | 1 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Czerwone kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Suma Kartek | 1 | 1.23 | 98 |
| Minuty na otrzymaną kartkę | 73 min / karta | Nie dotyczy | 90 |
| Kartki powyżej 0.5 | 1 | 100% | 99 |
| Faule popełnione | 3 | 3.70 | 98 |
| Faul przeciwko | 3 | 3.70 | 97 |
Statystyki obrony
| Obrona | Suma | Na 90 min lub % | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Stracone | 1 | 1.23 | 31 |
| Minuty na straconą bramkę | 73 min | Nie dotyczy | 70 |
| Czyste konto | 0 | 0% | 68 |
| Przechwytywanie piłki | 1 | 1.23 | 55 |
| Przejęcia | 1 | 1.23 | 75 |
| Pojedynki naziemne | 13 | 16.03 | 95 |
| Pojedynki naziemne wygrane | 5 | 6.16 | 88 |
| Pojedynki powietrzne wygrane | 0 | 0.00 | 55 |
| Dribbled Past | 0 | 0.00 | 99 |
| Wybicia | 0 | 0.00 | 43 |
| Zablokowane strzały | 0 | 0.00 | 81 |
| Rzuty karne oddane | 0 | 0.00 | 99 |
Statystyki Rzutów Karnych
| Rzuty karne | Bieżący sezon | Kariera |
|---|---|---|
| Skuteczność rzutów karnych | Brak karnych | Brak karnych |
| Rzuty karne przyjęte | 0 | 0 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | 0 |
| Rzuty karne chybione | 0 | 0 |
Sean Rea to Pomocnik, który pojawił się w 5 meczach tego sezonu w Premier League - Kanada, grając łącznie 389 minut. Sean Rea ma średnią 0.23 asyst na każde 90 minut spędzone na boisku.
Sean Rea zdobył jak dotąd 1 goli tego sezonu w lidze, co stawia go na 2 miejscu w rankingu najlepszych strzelców zespołu Supra du Quebec.
Minuta po minucie
Zdobywa gola co 389 minut
Asysta co 389 minut
Otrzymuje żółtą kartkę co 389 minut
Rejestr rzutów karnych (cała kariera)
Ranking według wyników (aktualna liga)
Ranking Zdobytych Goli
Ranking Asyst
Sezon 2025
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0.09 Gole
0.23 Asysty
0.23 Żółte Kartki
Sezon 2024
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0.12 Gole
0 Asysty
0.37 Żółte Kartki
Sezon 2023
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0 Gole
0 Asysty
0.24 Żółte Kartki
Sezon 2022
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0.2 Gole
0.36 Asysty
0.12 Żółte Kartki
Sezon 2021
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0.08 Gole
0.31 Asysty
0 Żółte Kartki
Sezon 2019
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0 Gole
0 Asysty
0 Żółte Kartki