Nathan Silva Portrait

Nathan Silva Staty

Pozycja : Obrońca - Środkowy tył
Narodowość : Brazil
Birthplace : Brazil - Brazil
Numer na koszulce : #6
Wiek (Data urodzenia) : 29 (06.5.1997)
Wzrost : 182cm
Waga : 84kg

2026/2027

2025/2026

2024/2025

2023/2024

2023

2022

2021

2020

Języki

2019

2018

2026/2027 i statystyki kariery- Nathan Silva

6.69
Średni ranking w Liga MXRanking Straconych Goli : 87 / 133 Graczy
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

15

0

21

1

2

1

1241'

Suma 2026/2027

15

0

21

1

2
1

1241'

Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

124

5

137

39

37

5

10758'

79

5

65

35

24

0

6630'

47

1

28

20

17

2

3289'

21

0

9

10

8

0

1782'

18

1

6

11

5

0

1204'

15

0

7

7

2

0

1272'

13

1

21

2

3

0

1170'

12

0

6

7

2

0

989'

4

0

1

2

1

0

360'

1

0

1

0

0

0

44'

Suma 2026/2027

346

13

292

138

101
7

28578'

Powyżej znajdują się statystyki kariery dla Nathan Silva. Nathan Silva rozegrał łącznie 346 meczów, strzelił 13 goli i przeprowadził 2 asyst. Nathan Silva rozegrał najwięcej meczów w Liga MX z 346 w Meksyk. Statystyki nie obejmują klubowych i międzynarodowych meczów towarzyskich.

Statystyki na 90 minut w Liga MX

1.52Gole Stracone / 90'
21 Bramki w 15 Meczach
34th percentyl
7%Czyste konto
1 / 15 Czystych kart
15th percentyl
0.22Kartki na 90
3 Kartki Łącznie
64th percentyl

Statystyki Nathan Silva - szczegółowe

Liga MX Statystyki dla Nathan Silva

OgólnieSumana 90 minutpercentyl
Rozegrane Mecze15Nie dotyczy
99
minuty124183 minut na mecz
89
Mecze rozpoczęte15Nie dotyczy
99
Mecze jako zastępca0Nie dotyczyNie dotyczy
Mecze jako zastąpiony1Nie dotyczyNie dotyczy

Statystyki obrony

ObronaSumaNa 90 min lub %percentyl
Gole Stracone211.52
34
Minuty na straconą bramkę59 minNie dotyczy
35
Czyste konto17%
15
Przechwytywanie piłki201.45
51
Przejęcia90.65
48
Pojedynki naziemne825.95
14
Pojedynki naziemne wygrane483.48
23
Pojedynki powietrzne wygrane241.74
74
Dribbled Past30.22
83
Wybicia966.96
98
Zablokowane strzały161.16
97
Rzuty karne oddane10.07
17

Jako obrońca, Nathan Silva stracił 21 bramek i zachował 1 czystych kont w 15 meczach w Liga MX 2026/2027 sezonie. Oznacza to, że gdy Nathan Silva przebywał na boisku, jego drużyna traciła bramkę co 59 minut. Co więcej, wykonał 1.45 bloków i 0.65 przejęć na każde 90 minut spędzonych na boisku. W tym samym czasie Nathan Silva notuje również 6.96 wybić.

Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli

Kartki i fauleSumana 90 minutpercentyl
Żółte kartki2Nie dotyczyNie dotyczy
Czerwone kartki1Nie dotyczyNie dotyczy
Suma Kartek30.22
64
Minuty na otrzymaną kartkę414 min / kartaNie dotyczy
67
Kartki powyżej 0.517%
40
Faule popełnione100.73
30
Faul przeciwko30.22
13

Nathan Silva otrzymał 2 żółtych kartkek i 1 czerwonych kartek w 15 meczach do tej pory w sezonie Liga MX 2026/2027. Popełnia 0.73 fauli na 90 minut.

Gole i xG (oczekiwane gole)

Gole, xG, strzałySumana 90 minutpercentyl
Gole Zdobyte00
53
Udział przy golu00
35
Gole u siebie00
65
Gole na wyjeździe00
69
Oczekiwane bramki (xG)0.280.02
17
Bez kar xG (npxG)0.280.02
18
Zdobyte Rzuty Karne0Nie dotyczyNie dotyczy
Hat tricki0Nie dotyczyNie dotyczy
3+ goli0Nie dotyczyNie dotyczy
2+ goli0Nie dotyczyNie dotyczy
Minuty na bramkę0 Minuty na bramkęNie dotyczyNie dotyczy

Nathan Silva jak dotąd nie strzelił żadnego gola w sezonie Liga MX 2026/2027. Zobaczymy jak spisze się w nadchodzących rozgrywkach.

Strzały

Dane strzałówSumana 90 minutpercentyl
Strzały40.29
15
Strzały celne
1/ 4
0.07
25
Strzały niecelne
3/ 4
0.22
16
Strzał w słupek0 razy0.00
80
Współczynnik konwersji strzałów0.00%Nie dotyczy
53
Celność strzału25.00%Nie dotyczy
44
Strzały na Zdobytą bramkę0.00Nie dotyczyNie dotyczy

Nathan Silva oddał 4 strzałów w 15 meczach do tej pory w Liga MX 2026/2027 sezonie. Spośród 4 strzałów, 1 strzały były celne, a pozostałe 3 strzały były chybione. Oznacza to, że celność strzałów Nathan Silva wynosi 25.00%. Zdobywa on bramkę za każdym 0.00 strzałem, których oddaje 0.29 na 90 minut na boisku.

Statystyki asyst, podań i akcji

Asysty i podaniaSumana 90 minutpercentyl
Asysty00
51
Oczekiwane asysty (xA)1.580.11
40
Podania74353.88
86
Udane podania
665/ 743
48.23
88
Współczynnik udanych podań89.50%Nie dotyczy
92
Kluczowe podania10.07
8
Dośrodkowania10.07
19
Udane dośrodkowania
0/ 1
0.00
37
Współczynnik udanych dośrodkowań0.00%Nie dotyczy
37
Minuty na asystęBrak asystNie dotyczyNie dotyczy

Nathan Silva nie asystował przy żadnym golu w tym sezonie Liga MX.

Dryblingi i spalone - statystyki

Dryblingi i spaloneSumana 90 minutpercentyl
Dryblingi20.15
17
Udane dryblingi20.15
23
Współczynnik skuteczności dryblingu100.00%Nie dotyczy
99
Stracił posiadanie piłki00.00
99
Spalone10.07
55

Statystyki Rzutów Karnych

Rzuty karneBieżący sezonKariera
Skuteczność rzutów karnychBrak karnych50%
Rzuty karne przyjęte02
Zdobyte Rzuty Karne01
Rzuty karne chybione01

Nathan Silva wykonał do tej pory w swojej karierze 2 rzutów karnych. Spośród nich Nathan Silva strzelił 1, a chybił 1. Ogólny współczynnik konwersji rzutów karnych dla Nathan Silva wynosi 50%.

Analiza statystyk Nathan Silva

Nathan Silva to Obrońca, który pojawił się w 15 meczach tego sezonu w Liga MX, grając łącznie 1241 minut. Nathan Silva traci średnio 1.52 goli na każde 90 minut spędzone na boisku. Jego procent czystych kont wynosi obecnie 7%. Oznacza to, że Nathan Silva zachował czyste konto w 1 meczach spośród 15, w których grał.

Nathan Silva zdobył jak dotąd 0 goli tego sezonu w lidze, co stawia go na 13 miejscu w rankingu najlepszych strzelców zespołu Club Universidad Nacional.

Minuta po minucie

Zdobywa gol co każde N/A minut (Brak goli)

Brak asyst

Brak kartek

Rejestr rzutów karnych (cała kariera)
PEN
Zdobyto 1 / 2 rzutów karnych
Chybiono 1 / 2 rzutów karnych
 
Współczynnik konwersji rzutów karnych : 50%
Ranking według wyników (aktualna liga)

Ranking Zdobytych Goli

231 / 320 Graczy

Ranking Straconych Goli

87 / 133 Graczy

WYNIKI Z POPRZEDNICH SEZONÓW

Sezon 2025/2026
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

40

1

48

11

10

1

3534'

3

0

5

0

1

0

270'

1

0

1

0

0

0

44'

Suma 2025/2026

46

1

58

12

11
1

4028'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0.03 Gole

1.22
 Stracone

0.25  Żółte Kartki

Sezon 2024/2025
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

32

2

33

13

8

0

2764'

3

0

6

0

2

0

270'

Suma 2024/2025

38

2

43

13

10
0

3304'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0.07 Gole

1.07
 Stracone

0.26  Żółte Kartki

Sezon 2023/2024
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

37

2

35

14

17

3

3219'

4

0

7

1

0

0

360'

Suma 2023/2024

41

2

42

15

17
3

3579'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0.06 Gole

0.98
 Stracone

0.53  Żółte Kartki

Sezon 2023
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

4

0

1

3

1

0

360'

7

0

4

2

1

0

552'

3

1

3

1

0

0

270'

2

0

2

1

1

0

180'

Suma 2023

21

1

12

9

3
0

1748'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0 Gole

0.25
 Stracone

0.25  Żółte Kartki

Sezon 2022
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

22

0

18

11

8

0

1729'

8

0

3

5

1

0

720'

Suma 2022

42

0

31

19

15
0

3485'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0 Gole

0.94
 Stracone

0.42  Żółte Kartki

Sezon 2021
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

34

4

26

16

7

0

3060'

4

0

0

3

0

0

297'

Suma 2021

50

4

28

28

11
0

4437'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0.12 Gole

0.76
 Stracone

0.21  Żółte Kartki

Sezon 2020
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

19

1

20

5

8

0

1481'

4

0

1

2

1

0

360'

Suma 2020

23

1

21

7

9
0

1841'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0.06 Gole

1.22
 Stracone

0.49  Żółte Kartki

Sezon 2019
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

18

0

10

6

7

1

1059'

12

1

4

7

3

0

664'

Suma 2019

31

1

15

13

11
1

1785'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0 Gole

0.85
 Stracone

0.68  Żółte Kartki

Sezon 2018
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

29

1

18

14

10

1

2230'

6

0

2

4

2

0

540'

4

0

1

3

0

0

360'

Suma 2018

39

1

21

21

12
1

3130'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0.04 Gole

0.73
 Stracone

0.4  Żółte Kartki

/pl/
https://cdn.footystats.org/
- rozpocznie się za### min.'
- rozpoczyna się za### godz.'
Na Żywo'
- rozpoczął się
●wkrótce
●rozpoczął się
no

Wczytywanie statystyk

DOŁĄCZ DO PREMIUM. ZARABIAJ JUŻ DZIŚ
Subskrybuj

Otrzymuj zyskowne Prognozy prosto na swój e-mail!