
Marquinhos Staty
2025/2026
2026/2027
2024/2025
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
Języki
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
Powyżej znajdują się statystyki kariery dla Marquinhos. Marquinhos rozegrał łącznie 590 meczów, strzelił 48 goli i przeprowadził 6 asyst. Marquinhos rozegrał najwięcej meczów w Ligue 1 z 590 w Francja. Statystyki nie obejmują klubowych i międzynarodowych meczów towarzyskich.
Statystyki na 90 minut w Ligue 1
Ligue 1 Statystyki dla Marquinhos
| Ogólnie | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Rozegrane Mecze | 14 | Nie dotyczy | 21 |
| minuty | 1049 | 75 minut na mecz | 36 |
| Roczne wynagrodzenie | €19,630,000 | Nie dotyczy | 99 |
| Mecze rozpoczęte | 11 | Nie dotyczy | 35 |
| Mecze jako zastępca | 3 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Mecze jako zastąpiony | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Statystyki obrony
| Obrona | Suma | Na 90 min lub % | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Stracone | 5 | 0.43 | 99 |
| Minuty na straconą bramkę | 210 min | Nie dotyczy | 99 |
| Czyste konto | 7 | 50% | 95 |
| Przechwytywanie piłki | 12 | 1.03 | 26 |
| Przejęcia | 7 | 0.60 | 39 |
| Pojedynki naziemne | 65 | 5.58 | 12 |
| Pojedynki naziemne wygrane | 37 | 3.17 | 17 |
| Pojedynki powietrzne wygrane | 22 | 1.89 | 82 |
| Dribbled Past | 1 | 0.09 | 92 |
| Wybicia | 32 | 2.75 | 75 |
| Zablokowane strzały | 4 | 0.34 | 68 |
| Rzuty karne oddane | 1 | 0.09 | 7 |
Jako obrońca, Marquinhos stracił 5 bramek i zachował 7 czystych kont w 14 meczach w Ligue 1 2025/2026 sezonie. Oznacza to, że gdy Marquinhos przebywał na boisku, jego drużyna traciła bramkę co 210 minut. Co więcej, wykonał 1.03 bloków i 0.60 przejęć na każde 90 minut spędzonych na boisku. W tym samym czasie Marquinhos notuje również 2.75 wybić.
Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli
| Kartki i faule | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Żółte kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Czerwone kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Suma Kartek | 0 | 0 | 17 |
| Minuty na otrzymaną kartkę | Brak kartek | Nie dotyczy | 17 |
| Kartki powyżej 0.5 | 0 | 0% | 18 |
| Faule popełnione | 8 | 0.69 | 18 |
| Faul przeciwko | 2 | 0.17 | 6 |
Marquinhos nie otrzymał żadnych żółtych lub czerwonych kartek w tym sezonie Ligue 1.
Gole i xG (oczekiwane gole)
| Gole, xG, strzały | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Zdobyte | 0 | 0 | 37 |
| Udział przy golu | 0 | 0 | 22 |
| Gole u siebie | 0 | 0 | 51 |
| Gole na wyjeździe | 0 | 0 | 57 |
| Oczekiwane bramki (xG) | 0.17 | 0.01 | 12 |
| Bez kar xG (npxG) | 0.17 | 0.01 | 12 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Hat tricki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 3+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 2+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Minuty na bramkę | 0 Minuty na bramkę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Marquinhos jak dotąd nie strzelił żadnego gola w sezonie Ligue 1 2025/2026. Zobaczymy jak spisze się w nadchodzących rozgrywkach.
Strzały
| Dane strzałów | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Strzały | 3 | 0.26 | 14 |
| Strzały celne | 0/ 3 | 0.00 | 13 |
| Strzały niecelne | 3/ 3 | 0.26 | 21 |
| Strzał w słupek | 0 razy | 0.00 | 69 |
| Współczynnik konwersji strzałów | 0.00% | Nie dotyczy | 37 |
| Celność strzału | 0.00% | Nie dotyczy | 13 |
| Strzały na Zdobytą bramkę | 0.00 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Marquinhos oddał 3 strzałów w 14 meczach do tej pory w Ligue 1 2025/2026 sezonie. Spośród 3 strzałów, 0 strzały były celne, a pozostałe 3 strzały były chybione. Oznacza to, że celność strzałów Marquinhos wynosi 0.00%. Zdobywa on bramkę za każdym 0.00 strzałem, których oddaje 0.26 na 90 minut na boisku.
Statystyki asyst, podań i akcji
| Asysty i podania | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Asysty | 0 | 0 | 39 |
| Oczekiwane asysty (xA) | 1.74 | 0.15 | 56 |
| Podania | 940 | 80.65 | 98 |
| Udane podania | 892/ 940 | 76.53 | 98 |
| Współczynnik udanych podań | 94.89% | Nie dotyczy | 99 |
| Kluczowe podania | 2 | 0.17 | 15 |
| Dośrodkowania | 3 | 0.26 | 29 |
| Udane dośrodkowania | 0/ 3 | 0.00 | 27 |
| Współczynnik udanych dośrodkowań | 0.00% | Nie dotyczy | 27 |
| Minuty na asystę | Brak asyst | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Marquinhos nie asystował przy żadnym golu w tym sezonie Ligue 1.
Dryblingi i spalone - statystyki
| Dryblingi i spalone | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Dryblingi | 2 | 0.17 | 13 |
| Udane dryblingi | 2 | 0.17 | 19 |
| Współczynnik skuteczności dryblingu | 100.00% | Nie dotyczy | 99 |
| Stracił posiadanie piłki | 2 | 0.17 | 82 |
| Spalone | 0 | 0.00 | 39 |
Statystyki Rzutów Karnych
| Rzuty karne | Bieżący sezon | Kariera |
|---|---|---|
| Skuteczność rzutów karnych | Brak karnych | Brak karnych |
| Rzuty karne przyjęte | 0 | 0 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | 0 |
| Rzuty karne chybione | 0 | 0 |
Marquinhos nie wykonywał jeszcze żadnych rzutów karnych w swojej karierze (na podstawie wszystkich danych sezonowych, które posiadamy w FootyStats). Jego statystyki rzutów karnych zostaną zaktualizowane, gdy wykona rzut karny w oficjalnym meczu.
Liga Mistrzów UEFA Statystyki dla Marquinhos
| Ogólnie | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Rozegrane Mecze | 15 | Nie dotyczy | 97 |
| minuty | 1322 | 88 minut na mecz | 99 |
| Roczne wynagrodzenie | €19,630,000 | Nie dotyczy | 99 |
| Mecze rozpoczęte | 15 | Nie dotyczy | 99 |
| Mecze jako zastępca | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Mecze jako zastąpiony | 1 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Statystyki obrony
| Obrona | Suma | Na 90 min lub % | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Stracone | 17 | 1.16 | 73 |
| Minuty na straconą bramkę | 78 min | Nie dotyczy | 74 |
| Czyste konto | 5 | 33% | 69 |
| Przechwytywanie piłki | 17 | 1.16 | 43 |
| Przejęcia | 10 | 0.68 | 49 |
| Pojedynki naziemne | 98 | 6.67 | 35 |
| Pojedynki naziemne wygrane | 62 | 4.22 | 56 |
| Pojedynki powietrzne wygrane | 36 | 2.45 | 94 |
| Dribbled Past | 7 | 0.48 | 57 |
| Wybicia | 39 | 2.66 | 79 |
| Zablokowane strzały | 8 | 0.54 | 80 |
| Rzuty karne oddane | 0 | 0.00 | 99 |
Jako obrońca, Marquinhos stracił 5 bramek i zachował 7 czystych kont w 15 meczach w Ligue 1 2025/2026 sezonie. Oznacza to, że gdy Marquinhos przebywał na boisku, jego drużyna traciła bramkę co 78 minut. Co więcej, wykonał 1.16 bloków i 0.68 przejęć na każde 90 minut spędzonych na boisku. W tym samym czasie Marquinhos notuje również 2.66 wybić.
Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli
| Kartki i faule | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Żółte kartki | 2 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Czerwone kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Suma Kartek | 2 | 0.14 | 49 |
| Minuty na otrzymaną kartkę | 661 min / karta | Nie dotyczy | 88 |
| Kartki powyżej 0.5 | 2 | 13% | 58 |
| Faule popełnione | 10 | 0.68 | 38 |
| Faul przeciwko | 5 | 0.34 | 26 |
Gole i xG (oczekiwane gole)
| Gole, xG, strzały | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Zdobyte | 2 | 0.14 | 64 |
| Udział przy golu | 2 | 0.14 | 43 |
| Gole u siebie | 2 | 0.22 | 71 |
| Gole na wyjeździe | 0 | 0 | 70 |
| Oczekiwane bramki (xG) | 1.65 | 0.11 | 53 |
| Bez kar xG (npxG) | 1.65 | 0.11 | 54 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Hat tricki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 3+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 2+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Minuty na bramkę | 661 Minuty na bramkę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Strzały
| Dane strzałów | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Strzały | 7 | 0.48 | 37 |
| Strzały celne | 2/ 7 | 0.14 | 38 |
| Strzały niecelne | 5/ 7 | 0.34 | 39 |
| Strzał w słupek | 0 razy | 0.00 | 82 |
| Współczynnik konwersji strzałów | 28.57% | Nie dotyczy | 91 |
| Celność strzału | 28.57% | Nie dotyczy | 47 |
| Strzały na Zdobytą bramkę | 3.50 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Statystyki asyst, podań i akcji
| Asysty i podania | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Asysty | 0 | 0 | 50 |
| Oczekiwane asysty (xA) | 2.07 | 0.14 | 51 |
| Podania | 968 | 65.90 | 93 |
| Udane podania | 889/ 968 | 60.52 | 93 |
| Współczynnik udanych podań | 91.84% | Nie dotyczy | 92 |
| Kluczowe podania | 5 | 0.34 | 33 |
| Dośrodkowania | 0 | 0.00 | 23 |
| Udane dośrodkowania | 0/ 0 | 0.00 | 43 |
| Współczynnik udanych dośrodkowań | 0.00% | Nie dotyczy | 43 |
| Minuty na asystę | Brak asyst | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Dryblingi i spalone - statystyki
| Dryblingi i spalone | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Dryblingi | 4 | 0.27 | 26 |
| Udane dryblingi | 4 | 0.27 | 40 |
| Współczynnik skuteczności dryblingu | 100.00% | Nie dotyczy | 99 |
| Stracił posiadanie piłki | 2 | 0.14 | 77 |
| Spalone | 0 | 0.00 | 60 |
Statystyki Rzutów Karnych
| Rzuty karne | Bieżący sezon | Kariera |
|---|---|---|
| Skuteczność rzutów karnych | Brak karnych | Brak karnych |
| Rzuty karne przyjęte | 0 | 0 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | 0 |
| Rzuty karne chybione | 0 | 0 |
Trophee des Champions - Superpuchar Statystyki dla Marquinhos
| Ogólnie | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Rozegrane Mecze | 1 | Nie dotyczy | 99 |
| minuty | 90 | 90 minut na mecz | 99 |
| Roczne wynagrodzenie | €19,630,000 | Nie dotyczy | 99 |
| Mecze rozpoczęte | 1 | Nie dotyczy | 99 |
| Mecze jako zastępca | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Mecze jako zastąpiony | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Statystyki obrony
| Obrona | Suma | Na 90 min lub % | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Stracone | 2 | 2 | 45 |
| Minuty na straconą bramkę | 45 min | Nie dotyczy | 50 |
| Czyste konto | 0 | 0% | 99 |
| Przechwytywanie piłki | 1 | 0.75 | 59 |
| Przejęcia | 0 | 0.00 | 64 |
| Pojedynki naziemne | 5 | 3.75 | 32 |
| Pojedynki naziemne wygrane | 4 | 3.00 | 68 |
| Pojedynki powietrzne wygrane | 3 | 2.25 | 99 |
| Dribbled Past | 0 | 0.00 | 99 |
| Wybicia | 4 | 3.00 | 99 |
| Zablokowane strzały | 1 | 0.75 | 95 |
| Rzuty karne oddane | 0 | 0.00 | 99 |
Jako obrońca, Marquinhos stracił 5 bramek i zachował 7 czystych kont w 1 meczach w Ligue 1 2025/2026 sezonie. Oznacza to, że gdy Marquinhos przebywał na boisku, jego drużyna traciła bramkę co 45 minut. Co więcej, wykonał 0.75 bloków i 0.00 przejęć na każde 90 minut spędzonych na boisku. W tym samym czasie Marquinhos notuje również 3.00 wybić.
Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli
| Kartki i faule | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Żółte kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Czerwone kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Suma Kartek | 0 | 0 | 82 |
| Minuty na otrzymaną kartkę | Brak kartek | Nie dotyczy | 82 |
| Kartki powyżej 0.5 | 0 | 0% | 82 |
| Faule popełnione | 2 | 1.50 | 86 |
| Faul przeciwko | 0 | 0.00 | 45 |
Gole i xG (oczekiwane gole)
| Gole, xG, strzały | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Zdobyte | 0 | 0 | 91 |
| Udział przy golu | 0 | 0 | 86 |
| Gole u siebie | 0 | 0 | 95 |
| Gole na wyjeździe | 0 | 0 | 95 |
| Oczekiwane bramki (xG) | 0.06 | 0.04 | 41 |
| Bez kar xG (npxG) | 0.06 | 0.04 | 41 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Hat tricki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 3+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 2+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Minuty na bramkę | 0 Minuty na bramkę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Strzały
| Dane strzałów | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Strzały | 1 | 0.75 | 50 |
| Strzały celne | 0/ 1 | 0.00 | 55 |
| Strzały niecelne | 1/ 1 | 0.75 | 77 |
| Strzał w słupek | 0 razy | 0.00 | 95 |
| Współczynnik konwersji strzałów | 0.00% | Nie dotyczy | 91 |
| Celność strzału | 0.00% | Nie dotyczy | 55 |
| Strzały na Zdobytą bramkę | 0.00 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Statystyki asyst, podań i akcji
| Asysty i podania | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Asysty | 0 | 0 | 95 |
| Oczekiwane asysty (xA) | 0.14 | 0.11 | 73 |
| Podania | 51 | 38.25 | 77 |
| Udane podania | 49/ 51 | 36.75 | 82 |
| Współczynnik udanych podań | 96.08% | Nie dotyczy | 95 |
| Kluczowe podania | 1 | 0.75 | 55 |
| Dośrodkowania | 0 | 0.00 | 50 |
| Udane dośrodkowania | 0/ 0 | 0.00 | 68 |
| Współczynnik udanych dośrodkowań | 0.00% | Nie dotyczy | 68 |
| Minuty na asystę | Brak asyst | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Dryblingi i spalone - statystyki
| Dryblingi i spalone | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Dryblingi | 0 | 0.00 | 45 |
| Udane dryblingi | 0 | 0.00 | 64 |
| Współczynnik skuteczności dryblingu | 0.00% | Nie dotyczy | 64 |
| Stracił posiadanie piłki | 0 | 0.00 | 99 |
| Spalone | 0 | 0.00 | 82 |
Statystyki Rzutów Karnych
| Rzuty karne | Bieżący sezon | Kariera |
|---|---|---|
| Skuteczność rzutów karnych | Brak karnych | Brak karnych |
| Rzuty karne przyjęte | 0 | 0 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | 0 |
| Rzuty karne chybione | 0 | 0 |
Superpuchar Europy UEFA Statystyki dla Marquinhos
| Ogólnie | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Rozegrane Mecze | 1 | Nie dotyczy | 99 |
| minuty | 90 | 90 minut na mecz | 99 |
| Roczne wynagrodzenie | €19,630,000 | Nie dotyczy | 99 |
| Mecze rozpoczęte | 1 | Nie dotyczy | 99 |
| Mecze jako zastępca | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Mecze jako zastąpiony | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Statystyki obrony
| Obrona | Suma | Na 90 min lub % | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Stracone | 2 | 2 | 48 |
| Minuty na straconą bramkę | 45 min | Nie dotyczy | 62 |
| Czyste konto | 0 | 0% | 99 |
| Przechwytywanie piłki | 0 | 0.00 | 24 |
| Przejęcia | 1 | 1.00 | 81 |
| Pojedynki naziemne | 10 | 10.00 | 71 |
| Pojedynki naziemne wygrane | 5 | 5.00 | 76 |
| Pojedynki powietrzne wygrane | 5 | 5.00 | 99 |
| Dribbled Past | 1 | 1.00 | 38 |
| Wybicia | 4 | 4.00 | 95 |
| Zablokowane strzały | 1 | 1.00 | 86 |
| Rzuty karne oddane | 0 | 0.00 | 99 |
Jako obrońca, Marquinhos stracił 5 bramek i zachował 7 czystych kont w 1 meczach w Ligue 1 2025/2026 sezonie. Oznacza to, że gdy Marquinhos przebywał na boisku, jego drużyna traciła bramkę co 45 minut. Co więcej, wykonał 0.00 bloków i 1.00 przejęć na każde 90 minut spędzonych na boisku. W tym samym czasie Marquinhos notuje również 4.00 wybić.
Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli
| Kartki i faule | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Żółte kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Czerwone kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Suma Kartek | 0 | 0 | 76 |
| Minuty na otrzymaną kartkę | Brak kartek | Nie dotyczy | 76 |
| Kartki powyżej 0.5 | 0 | 0% | 76 |
| Faule popełnione | 1 | 1.00 | 81 |
| Faul przeciwko | 0 | 0.00 | 48 |
Gole i xG (oczekiwane gole)
| Gole, xG, strzały | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Zdobyte | 0 | 0 | 90 |
| Udział przy golu | 0 | 0 | 76 |
| Gole u siebie | 0 | 0 | 99 |
| Gole na wyjeździe | 0 | 0 | 90 |
| Oczekiwane bramki (xG) | 0.00 | 0.00 | 52 |
| Bez kar xG (npxG) | 0.00 | 0.00 | 52 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Hat tricki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 3+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 2+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Minuty na bramkę | 0 Minuty na bramkę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Strzały
| Dane strzałów | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Strzały | 0 | 0.00 | 52 |
| Strzały celne | 0/ 0 | 0.00 | 76 |
| Strzały niecelne | 0/ 0 | 0.00 | 67 |
| Strzał w słupek | 0 razy | 0.00 | 99 |
| Współczynnik konwersji strzałów | 0.00% | Nie dotyczy | 90 |
| Celność strzału | 0.00% | Nie dotyczy | 76 |
| Strzały na Zdobytą bramkę | 0.00 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Statystyki asyst, podań i akcji
| Asysty i podania | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Asysty | 0 | 0 | 86 |
| Oczekiwane asysty (xA) | 0.12 | 0.12 | 71 |
| Podania | 63 | 63.00 | 90 |
| Udane podania | 62/ 63 | 62.00 | 90 |
| Współczynnik udanych podań | 98.41% | Nie dotyczy | 99 |
| Kluczowe podania | 0 | 0.00 | 67 |
| Dośrodkowania | 0 | 0.00 | 52 |
| Udane dośrodkowania | 0/ 0 | 0.00 | 99 |
| Współczynnik udanych dośrodkowań | 0.00% | Nie dotyczy | 99 |
| Minuty na asystę | Brak asyst | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Dryblingi i spalone - statystyki
| Dryblingi i spalone | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Dryblingi | 0 | 0.00 | 33 |
| Udane dryblingi | 0 | 0.00 | 67 |
| Współczynnik skuteczności dryblingu | 0.00% | Nie dotyczy | 67 |
| Stracił posiadanie piłki | 0 | 0.00 | 99 |
| Spalone | 0 | 0.00 | 81 |
Statystyki Rzutów Karnych
| Rzuty karne | Bieżący sezon | Kariera |
|---|---|---|
| Skuteczność rzutów karnych | Brak karnych | Brak karnych |
| Rzuty karne przyjęte | 0 | 0 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | 0 |
| Rzuty karne chybione | 0 | 0 |
Club Friendlies 1 Statystyki dla Marquinhos
| Ogólnie | Suma | na 90 minut |
|---|---|---|
| Rozegrane Mecze | 1 | Nie dotyczy |
| minuty | 29 | 29 minut na mecz |
Statystyki obrony
| Obrona | Suma | Na 90 min lub % |
|---|---|---|
| Gole Stracone | 0 | 0 |
| Minuty na straconą bramkę | 0 min | Nie dotyczy |
| Czyste konto | 0 | 0% |
Jako obrońca, Marquinhos stracił 5 bramek i zachował 7 czystych kont w 1 meczach w Ligue 1 2025/2026 sezonie. Oznacza to, że gdy Marquinhos przebywał na boisku, jego drużyna traciła bramkę co 0 minut.
Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli
| Kartki i faule | Suma | na 90 minut |
|---|---|---|
| Żółte kartki | 0 | Nie dotyczy |
| Czerwone kartki | 0 | Nie dotyczy |
| Suma Kartek | 0 | 0 |
| Minuty na otrzymaną kartkę | Brak kartek | Nie dotyczy |
Gole i xG (oczekiwane gole)
| Gole, xG, strzały | Suma | na 90 minut |
|---|---|---|
| Gole Zdobyte | 0 | 0 |
| Udział przy golu | 0 | 0 |
| Gole u siebie | 0 | 0 |
| Gole na wyjeździe | 0 | 0 |
| Minuty na bramkę | 0 Minuty na bramkę | Nie dotyczy |
Statystyki asyst, podań i akcji
| Asysty i podania | Suma | na 90 minut |
|---|---|---|
| Asysty | 0 | 0 |
| Minuty na asystę | Brak asyst | Nie dotyczy |
Dryblingi i spalone - statystyki
| Dryblingi i spalone | Suma | na 90 minut |
|---|---|---|
| Dryblingi | Brak danych | Nie dotyczy |
| Udane dryblingi | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Współczynnik skuteczności dryblingu | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Spalone | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Statystyki Rzutów Karnych
| Rzuty karne | Bieżący sezon | Kariera |
|---|---|---|
| Skuteczność rzutów karnych | Brak karnych | Brak karnych |
| Rzuty karne przyjęte | 0 | 0 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | 0 |
| Rzuty karne chybione | 0 | 0 |
International Friendlies Statystyki dla Marquinhos
| Ogólnie | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Rozegrane Mecze | 2 | Nie dotyczy | 0 |
| minuty | 136 | 68 minut na mecz | 0 |
| Roczne wynagrodzenie | €19,630,000 | Nie dotyczy | 99 |
| Mecze rozpoczęte | 2 | Nie dotyczy | 0 |
| Mecze jako zastępca | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Mecze jako zastąpiony | 1 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Statystyki obrony
| Obrona | Suma | Na 90 min lub % | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Stracone | 2 | 1.32 | 44 |
| Minuty na straconą bramkę | 68 min | Nie dotyczy | 44 |
| Czyste konto | 0 | 0% | 11 |
| Przechwytywanie piłki | 0 | 0.00 | 25 |
| Przejęcia | 1 | 0.67 | 50 |
| Pojedynki naziemne | 1 | 0.67 | 25 |
| Pojedynki naziemne wygrane | 0 | 0.00 | 0 |
| Pojedynki powietrzne wygrane | 0 | 0.00 | 25 |
| Dribbled Past | 0 | 0.00 | 99 |
| Wybicia | 13 | 8.67 | 99 |
| Zablokowane strzały | 1 | 0.67 | 99 |
| Rzuty karne oddane | 0 | 0.00 | 99 |
Jako obrońca, Marquinhos stracił 5 bramek i zachował 7 czystych kont w 2 meczach w Ligue 1 2025/2026 sezonie. Oznacza to, że gdy Marquinhos przebywał na boisku, jego drużyna traciła bramkę co 68 minut. Co więcej, wykonał 0.00 bloków i 0.67 przejęć na każde 90 minut spędzonych na boisku. W tym samym czasie Marquinhos notuje również 8.67 wybić.
Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli
| Kartki i faule | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Żółte kartki | 1 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Czerwone kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Suma Kartek | 1 | 0.66 | 89 |
| Minuty na otrzymaną kartkę | 136 min / karta | Nie dotyczy | 56 |
| Kartki powyżej 0.5 | 1 | 50% | 99 |
| Faule popełnione | 2 | 1.33 | 50 |
| Faul przeciwko | 0 | 0.00 | 0 |
Gole i xG (oczekiwane gole)
| Gole, xG, strzały | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Zdobyte | 0 | 0 | 67 |
| Udział przy golu | 0 | 0 | 67 |
| Gole u siebie | 0 | 0 | 78 |
| Gole na wyjeździe | 0 | 0 | 89 |
| Oczekiwane bramki (xG) | 0.05 | 0.03 | 50 |
| Bez kar xG (npxG) | 0.05 | 0.03 | 50 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Hat tricki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 3+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 2+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Minuty na bramkę | 0 Minuty na bramkę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Strzały
| Dane strzałów | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Strzały | 1 | 0.67 | 75 |
| Strzały celne | 0/ 1 | 0.00 | 25 |
| Strzały niecelne | 1/ 1 | 0.67 | 75 |
| Strzał w słupek | 0 razy | 0.00 | 99 |
| Współczynnik konwersji strzałów | 0.00% | Nie dotyczy | 50 |
| Celność strzału | 0.00% | Nie dotyczy | 25 |
| Strzały na Zdobytą bramkę | 0.00 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Statystyki asyst, podań i akcji
| Asysty i podania | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Asysty | 0 | 0 | 78 |
| Oczekiwane asysty (xA) | 0.25 | 0.17 | 50 |
| Podania | 121 | 80.67 | 99 |
| Udane podania | 117/ 121 | 78.00 | 99 |
| Współczynnik udanych podań | 96.69% | Nie dotyczy | 99 |
| Kluczowe podania | 1 | 0.67 | 50 |
| Dośrodkowania | 0 | 0.00 | 25 |
| Udane dośrodkowania | 0/ 0 | 0.00 | 50 |
| Współczynnik udanych dośrodkowań | 0.00% | Nie dotyczy | 50 |
| Minuty na asystę | Brak asyst | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Dryblingi i spalone - statystyki
| Dryblingi i spalone | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Dryblingi | 0 | 0.00 | 25 |
| Udane dryblingi | 0 | 0.00 | 25 |
| Współczynnik skuteczności dryblingu | 0.00% | Nie dotyczy | 25 |
| Stracił posiadanie piłki | 0 | 0.00 | 99 |
| Spalone | 0 | 0.00 | 50 |
Statystyki Rzutów Karnych
| Rzuty karne | Bieżący sezon | Kariera |
|---|---|---|
| Skuteczność rzutów karnych | Brak karnych | Brak karnych |
| Rzuty karne przyjęte | 0 | 0 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | 0 |
| Rzuty karne chybione | 0 | 0 |
Mistrzostwa Świata Statystyki dla Marquinhos
| Ogólnie | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Rozegrane Mecze | 5 | Nie dotyczy | 74 |
| minuty | 450 | 90 minut na mecz | 80 |
| Roczne wynagrodzenie | €19,630,000 | Nie dotyczy | 99 |
| Mecze rozpoczęte | 5 | Nie dotyczy | 83 |
| Mecze jako zastępca | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Mecze jako zastąpiony | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Statystyki obrony
| Obrona | Suma | Na 90 min lub % | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Stracone | 3 | 0.6 | 78 |
| Minuty na straconą bramkę | 150 min | Nie dotyczy | 79 |
| Czyste konto | 2 | 40% | 72 |
| Przechwytywanie piłki | 5 | 1.00 | 38 |
| Przejęcia | 3 | 0.60 | 49 |
| Pojedynki naziemne | 18 | 3.60 | 11 |
| Pojedynki naziemne wygrane | 13 | 2.60 | 18 |
| Pojedynki powietrzne wygrane | 6 | 1.20 | 63 |
| Dribbled Past | 0 | 0.00 | 99 |
| Wybicia | 16 | 3.20 | 75 |
| Zablokowane strzały | 3 | 0.60 | 85 |
| Rzuty karne oddane | 0 | 0.00 | 99 |
Jako obrońca, Marquinhos stracił 5 bramek i zachował 7 czystych kont w 5 meczach w Ligue 1 2025/2026 sezonie. Oznacza to, że gdy Marquinhos przebywał na boisku, jego drużyna traciła bramkę co 150 minut. Co więcej, wykonał 1.00 bloków i 0.60 przejęć na każde 90 minut spędzonych na boisku. W tym samym czasie Marquinhos notuje również 3.20 wybić.
Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli
| Kartki i faule | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Żółte kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Czerwone kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Suma Kartek | 0 | 0 | 62 |
| Minuty na otrzymaną kartkę | Brak kartek | Nie dotyczy | 62 |
| Kartki powyżej 0.5 | 0 | 0% | 62 |
| Faule popełnione | 0 | 0.00 | 15 |
| Faul przeciwko | 2 | 0.40 | 24 |
Gole i xG (oczekiwane gole)
| Gole, xG, strzały | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Zdobyte | 0 | 0 | 70 |
| Udział przy golu | 0 | 0 | 52 |
| Gole u siebie | 0 | 0 | 81 |
| Gole na wyjeździe | 0 | 0 | 82 |
| Oczekiwane bramki (xG) | 0.11 | 0.02 | 32 |
| Bez kar xG (npxG) | 0.11 | 0.02 | 32 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Hat tricki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 3+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 2+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Minuty na bramkę | 0 Minuty na bramkę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Strzały
| Dane strzałów | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Strzały | 2 | 0.40 | 34 |
| Strzały celne | 0/ 2 | 0.00 | 41 |
| Strzały niecelne | 2/ 2 | 0.40 | 43 |
| Strzał w słupek | 0 razy | 0.00 | 88 |
| Współczynnik konwersji strzałów | 0.00% | Nie dotyczy | 69 |
| Celność strzału | 0.00% | Nie dotyczy | 41 |
| Strzały na Zdobytą bramkę | 0.00 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Statystyki asyst, podań i akcji
| Asysty i podania | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Asysty | 0 | 0 | 67 |
| Oczekiwane asysty (xA) | 0.85 | 0.17 | 60 |
| Podania | 389 | 77.80 | 94 |
| Udane podania | 368/ 389 | 73.60 | 94 |
| Współczynnik udanych podań | 94.60% | Nie dotyczy | 94 |
| Kluczowe podania | 1 | 0.20 | 21 |
| Dośrodkowania | 1 | 0.20 | 29 |
| Udane dośrodkowania | 1/ 1 | 0.20 | 54 |
| Współczynnik udanych dośrodkowań | 100.00% | Nie dotyczy | 99 |
| Minuty na asystę | Brak asyst | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Dryblingi i spalone - statystyki
| Dryblingi i spalone | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Dryblingi | 0 | 0.00 | 18 |
| Udane dryblingi | 0 | 0.00 | 25 |
| Współczynnik skuteczności dryblingu | 0.00% | Nie dotyczy | 25 |
| Stracił posiadanie piłki | 0 | 0.00 | 99 |
| Spalone | 1 | 0.20 | 73 |
Statystyki Rzutów Karnych
| Rzuty karne | Bieżący sezon | Kariera |
|---|---|---|
| Skuteczność rzutów karnych | Brak karnych | Brak karnych |
| Rzuty karne przyjęte | 0 | 0 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | 0 |
| Rzuty karne chybione | 0 | 0 |
Marquinhos to Obrońca, który pojawił się w 14 meczach tego sezonu w Ligue 1, grając łącznie 1049 minut. Marquinhos traci średnio 0.43 goli na każde 90 minut spędzone na boisku. Jego procent czystych kont wynosi obecnie 50%. Oznacza to, że Marquinhos zachował czyste konto w 7 meczach spośród 14, w których grał.
Marquinhos zdobył jak dotąd 0 goli tego sezonu w lidze, co stawia go na 19 miejscu w rankingu najlepszych strzelców zespołu Paris Saint Germain FC.
Minuta po minucie
Zdobywa gol co każde N/A minut (Brak goli)
Brak asyst
Brak kartek
Rejestr rzutów karnych (cała kariera)
Ranking według wyników (aktualna liga)
Ranking Zdobytych Goli
Ranking Straconych Goli
Sezon 2026/2027
Gole / 90 min
Stracone / 90 min
0.5 Gole
2
Stracone
0.5 Żółte Kartki
Sezon 2024/2025
Gole / 90 min
Stracone / 90 min
0.1 Gole
0.78
Stracone
0.16 Żółte Kartki
Sezon 2023/2024
Gole / 90 min
Stracone / 90 min
0 Gole
0.7
Stracone
0.06 Żółte Kartki
Sezon 2022/2023
Gole / 90 min
Stracone / 90 min
0.07 Gole
0.86
Stracone
0.13 Żółte Kartki
Sezon 2021/2022
Gole / 90 min
Stracone / 90 min
0.16 Gole
0.82
Stracone
0.16 Żółte Kartki
Sezon 2020/2021
Gole / 90 min
Stracone / 90 min
0.13 Gole
0.51
Stracone
0.08 Żółte Kartki
Sezon 2019/2020
Gole / 90 min
Stracone / 90 min
0.18 Gole
0.73
Stracone
0.06 Żółte Kartki
Sezon 2018/2019
Gole / 90 min
Stracone / 90 min
0.1 Gole
0.7
Stracone
0.13 Żółte Kartki
Sezon 2017/2018
Gole / 90 min
Stracone / 90 min
0 Gole
0.72
Stracone
0.04 Żółte Kartki
Sezon 2016/2017
Gole / 90 min
Stracone / 90 min
0.11 Gole
0.68
Stracone
0.04 Żółte Kartki
Sezon 2015/2016
Gole / 90 min
Stracone / 90 min
0.05 Gole
0.52
Stracone
0.05 Żółte Kartki
Sezon 2014/2015
Gole / 90 min
Stracone / 90 min
0.1 Gole
0.67
Stracone
0.1 Żółte Kartki
Sezon 2013/2014
Gole / 90 min
Stracone / 90 min
0.11 Gole
0.38
Stracone
0.16 Żółte Kartki
Sezon 2012/2013
Gole / 90 min
Stracone / 90 min
0 Gole
1.25
Stracone
0.13 Żółte Kartki