
Maracás Staty
2025/2026
2024/2025
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2019
Języki
2018
2017
2016
2015
Powyżej znajdują się statystyki kariery dla Maracás. Maracás rozegrał łącznie 292 meczów, strzelił 17 goli i przeprowadził 1 asyst. Maracás rozegrał najwięcej meczów w Liga NOS z 292 w Portugalia. Statystyki nie obejmują klubowych i międzynarodowych meczów towarzyskich.
Statystyki na 90 minut w Liga NOS
Liga NOS Statystyki dla Maracás
| Ogólnie | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Rozegrane Mecze | 29 | Nie dotyczy | 83 |
| minuty | 2594 | 89 minut na mecz | 91 |
| Roczne wynagrodzenie | €380,000 | Nie dotyczy | 70 |
| Mecze rozpoczęte | 29 | Nie dotyczy | 90 |
| Mecze jako zastępca | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Mecze jako zastąpiony | 2 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Statystyki obrony
| Obrona | Suma | Na 90 min lub % | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Stracone | 40 | 1.39 | 40 |
| Minuty na straconą bramkę | 65 min | Nie dotyczy | 41 |
| Czyste konto | 7 | 24% | 43 |
| Przechwytywanie piłki | 39 | 1.35 | 43 |
| Przejęcia | 26 | 0.90 | 58 |
| Pojedynki naziemne | 215 | 7.46 | 26 |
| Pojedynki naziemne wygrane | 126 | 4.37 | 40 |
| Pojedynki powietrzne wygrane | 73 | 2.53 | 89 |
| Dribbled Past | 11 | 0.38 | 70 |
| Wybicia | 195 | 6.77 | 97 |
| Zablokowane strzały | 21 | 0.73 | 89 |
| Rzuty karne oddane | 1 | 0.03 | 27 |
Jako obrońca, Maracás stracił 40 bramek i zachował 7 czystych kont w 29 meczach w Liga NOS 2025/2026 sezonie. Oznacza to, że gdy Maracás przebywał na boisku, jego drużyna traciła bramkę co 65 minut. Co więcej, wykonał 1.35 bloków i 0.90 przejęć na każde 90 minut spędzonych na boisku. W tym samym czasie Maracás notuje również 6.77 wybić.
Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli
| Kartki i faule | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Żółte kartki | 12 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Czerwone kartki | 2 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Suma Kartek | 13 | 0.45 | 91 |
| Minuty na otrzymaną kartkę | 200 min / karta | Nie dotyczy | 19 |
| Kartki powyżej 0.5 | 10 | 34% | 94 |
| Faule popełnione | 30 | 1.04 | 32 |
| Faul przeciwko | 15 | 0.52 | 21 |
Maracás otrzymał 12 żółtych kartkek i 2 czerwonych kartek w 29 meczach do tej pory w sezonie Liga NOS 2025/2026. Popełnia 1.04 fauli na 90 minut.
Gole i xG (oczekiwane gole)
| Gole, xG, strzały | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Zdobyte | 4 | 0.14 | 70 |
| Udział przy golu | 4 | 0.14 | 51 |
| Gole u siebie | 3 | 0.2 | 75 |
| Gole na wyjeździe | 1 | 0.07 | 64 |
| Oczekiwane bramki (xG) | 3.11 | 0.11 | 55 |
| Bez kar xG (npxG) | 3.11 | 0.11 | 57 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Hat tricki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 3+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 2+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Minuty na bramkę | 649 Minuty na bramkę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Maracás zdobył 4 bramki w 29 meczach do tej pory w sezonie Liga NOS 2025/2026. 3 z 4 goli zostało zdobytych u siebie, podczas gdy 1 w meczach wyjazdowych. Ogólnie liczba bramek strzelonych przez Maracás na 90 minut wynosi 0.14. Co więcej, łączna liczba G/A (gole + asysty) Maracás w tym sezonie to 4. Ich zaangażowanie w zdobywanie bramek jest równe 0.14 na 90 minut. Ich xG bez kar na 90 minut to 0.11. Daje to zawodnikowi Maracás wynik npxG na poziomie 3.11, co plasuje go w 57 z najlepszych graczy Liga NOS.
Strzały
| Dane strzałów | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Strzały | 7 | 0.24 | 15 |
| Strzały celne | 5/ 7 | 0.17 | 41 |
| Strzały niecelne | 2/ 7 | 0.07 | 10 |
| Strzał w słupek | 0 razy | 0.00 | 69 |
| Współczynnik konwersji strzałów | 57.14% | Nie dotyczy | 99 |
| Celność strzału | 71.43% | Nie dotyczy | 99 |
| Strzały na Zdobytą bramkę | 1.75 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Maracás oddał 7 strzałów w 29 meczach do tej pory w Liga NOS 2025/2026 sezonie. Spośród 7 strzałów, 5 strzały były celne, a pozostałe 2 strzały były chybione. Oznacza to, że celność strzałów Maracás wynosi 71.43%. Zdobywa on bramkę za każdym 1.75 strzałem, których oddaje 0.24 na 90 minut na boisku.
Statystyki asyst, podań i akcji
| Asysty i podania | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Asysty | 0 | 0 | 48 |
| Oczekiwane asysty (xA) | 3.65 | 0.13 | 57 |
| Podania | 1703 | 59.09 | 92 |
| Udane podania | 1530/ 1703 | 53.08 | 92 |
| Współczynnik udanych podań | 89.84% | Nie dotyczy | 93 |
| Kluczowe podania | 2 | 0.07 | 9 |
| Dośrodkowania | 1 | 0.03 | 13 |
| Udane dośrodkowania | 0/ 1 | 0.00 | 29 |
| Współczynnik udanych dośrodkowań | 0.00% | Nie dotyczy | 29 |
| Minuty na asystę | Brak asyst | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Maracás nie asystował przy żadnym golu w tym sezonie Liga NOS.
Dryblingi i spalone - statystyki
| Dryblingi i spalone | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Dryblingi | 4 | 0.14 | 13 |
| Udane dryblingi | 2 | 0.07 | 14 |
| Współczynnik skuteczności dryblingu | 50.00% | Nie dotyczy | 66 |
| Stracił posiadanie piłki | 4 | 0.14 | 79 |
| Spalone | 3 | 0.10 | 62 |
Statystyki Rzutów Karnych
| Rzuty karne | Bieżący sezon | Kariera |
|---|---|---|
| Skuteczność rzutów karnych | Brak karnych | 0% |
| Rzuty karne przyjęte | 0 | 1 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | 0 |
| Rzuty karne chybione | 0 | 1 |
Maracás wykonał do tej pory w swojej karierze 1 rzutów karnych. Spośród nich Maracás strzelił 0, a chybił 1. Ogólny współczynnik konwersji rzutów karnych dla Maracás wynosi 0%.
Taça de Portugal Statystyki dla Maracás
| Ogólnie | Suma | na 90 minut |
|---|---|---|
| Rozegrane Mecze | 1 | Nie dotyczy |
| minuty | 90 | 90 minut na mecz |
Statystyki obrony
| Obrona | Suma | Na 90 min lub % |
|---|---|---|
| Gole Stracone | 1 | 1 |
| Minuty na straconą bramkę | 90 min | Nie dotyczy |
| Czyste konto | 0 | 0% |
Jako obrońca, Maracás stracił 40 bramek i zachował 7 czystych kont w 1 meczach w Liga NOS 2025/2026 sezonie. Oznacza to, że gdy Maracás przebywał na boisku, jego drużyna traciła bramkę co 90 minut.
Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli
| Kartki i faule | Suma | na 90 minut |
|---|---|---|
| Żółte kartki | 0 | Nie dotyczy |
| Czerwone kartki | 0 | Nie dotyczy |
| Suma Kartek | 0 | 0 |
| Minuty na otrzymaną kartkę | Brak kartek | Nie dotyczy |
Gole i xG (oczekiwane gole)
| Gole, xG, strzały | Suma | na 90 minut |
|---|---|---|
| Gole Zdobyte | 0 | 0 |
| Udział przy golu | 0 | 0 |
| Gole u siebie | 0 | 0 |
| Gole na wyjeździe | 0 | 0 |
| Minuty na bramkę | 0 Minuty na bramkę | Nie dotyczy |
Statystyki asyst, podań i akcji
| Asysty i podania | Suma | na 90 minut |
|---|---|---|
| Asysty | 0 | 0 |
| Minuty na asystę | Brak asyst | Nie dotyczy |
Dryblingi i spalone - statystyki
| Dryblingi i spalone | Suma | na 90 minut |
|---|---|---|
| Dryblingi | Brak danych | Nie dotyczy |
| Udane dryblingi | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Współczynnik skuteczności dryblingu | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Spalone | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Statystyki Rzutów Karnych
| Rzuty karne | Bieżący sezon | Kariera |
|---|---|---|
| Skuteczność rzutów karnych | Brak karnych | 0% |
| Rzuty karne przyjęte | 0 | 1 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | 0 |
| Rzuty karne chybione | 0 | 1 |
Maracás to Obrońca, który pojawił się w 29 meczach tego sezonu w Liga NOS, grając łącznie 2594 minut. Maracás traci średnio 1.39 goli na każde 90 minut spędzone na boisku. Jego procent czystych kont wynosi obecnie 24%. Oznacza to, że Maracás zachował czyste konto w 7 meczach spośród 29, w których grał.
Maracás zdobył jak dotąd 4 goli tego sezonu w lidze, co stawia go na 4 miejscu w rankingu najlepszych strzelców zespołu Moreirense FC.
Minuta po minucie
Zdobywa gola co 649 minut
Brak asyst
Brak kartek
Rejestr rzutów karnych (cała kariera)
Ranking według wyników (aktualna liga)
Ranking Zdobytych Goli
Ranking Straconych Goli
Sezon 2024/2025
Gole / 90 min
Stracone / 90 min
0.04 Gole
1.43
Stracone
0.23 Żółte Kartki
Sezon 2023/2024
Gole / 90 min
Stracone / 90 min
0.11 Gole
1.05
Stracone
0.21 Żółte Kartki
Sezon 2022/2023
Gole / 90 min
Stracone / 90 min
0 Gole
1.52
Stracone
0.57 Żółte Kartki
Sezon 2021/2022
Gole / 90 min
Stracone / 90 min
0 Gole
1
Stracone
0.26 Żółte Kartki
Sezon 2020/2021
Gole / 90 min
Stracone / 90 min
0 Gole
1.31
Stracone
0.14 Żółte Kartki
Sezon 2019/2020
Gole / 90 min
Stracone / 90 min
0.08 Gole
1.48
Stracone
0.34 Żółte Kartki
Sezon 2019
Gole / 90 min
Stracone / 90 min
0 Gole
0.29
Stracone
0.71 Żółte Kartki
Sezon 2018
Gole / 90 min
Stracone / 90 min
0.13 Gole
1.23
Stracone
0.23 Żółte Kartki
Sezon 2017
Gole / 90 min
Stracone / 90 min
0.14 Gole
1.06
Stracone
0.19 Żółte Kartki
Sezon 2016
Gole / 90 min
Stracone / 90 min
0 Gole
0.82
Stracone
0.36 Żółte Kartki
Sezon 2015
Gole / 90 min
Stracone / 90 min
0 Gole
1.5
Stracone
0.5 Żółte Kartki