Axl Himbeeck Portrait

Axl Himbeeck Staty

Reprezentacja Kraju : Belgium Under 19
Pozycja : Pomocnik - Defensywny pomocnik
Narodowość : Belgium
Birthplace : Belgium - Belgium
Numer na koszulce : #17
Wiek (Data urodzenia) : 21 (08.3.2005)
Wzrost : 185cm

2026/2027

2025/2026

2024/2025

2023/2024

2026/2027 i statystyki kariery- Axl Himbeeck

6.55
Średni ranking w First Division BRanking Asyst : -1 / 190 Graczy
Rozgrywki
Mecze
Gole
Asysty
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
PEN
Zdobyte Rzuty Karne
min
Rozegrane Minuty

1

0

0

0

0

0

90'

Suma 2026/2027

4

0

0

0
0

0

234'

Rozgrywki
Mecze
Gole
Asysty
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
PEN
Zdobyte Rzuty Karne
min
Rozegrane Minuty

22

0

0

2

0

0

938'

3

0

0

2

0

0

251'

Suma 2026/2027

33

0

0

5
0

0

1605'

Powyżej znajdują się statystyki kariery dla Axl Himbeeck. Axl Himbeeck rozegrał łącznie 33 meczów, strzelił 0 goli i przeprowadził 0 asyst. Axl Himbeeck rozegrał najwięcej meczów w First Division B z 33 w Belgia. Statystyki nie obejmują klubowych i międzynarodowych meczów towarzyskich.

Statystyki na 90 minut w First Division B

0.00Gole na 90
0 Gole łącznie
57 percentyl
0.00Asysty na 90
0 Asysty łącznie
65 percentyl
0.00G+A na 90
0 Całkowity wkład bramkowy
41 percentyl
0.03xG na 90'
0.05 Przewidywane gole
28 percentyl
0.03xA na 90
0.05 Przewidywane asysty
1 percentyl
0.00Kartki na 90
0 Kartki Łącznie
40 percentyl

Statystyki Axl Himbeeck - szczegółowe

First Division B Statystyki dla Axl Himbeeck

OgólnieSumana 90 minutpercentyl
Rozegrane Mecze3Nie dotyczy
4
minuty14448 minut na mecz
0
Mecze rozpoczęte2Nie dotyczy
11
Mecze jako zastępca1Nie dotyczyNie dotyczy
Mecze jako zastąpiony2Nie dotyczyNie dotyczy

Gole i xG (oczekiwane gole)

Gole, xG, strzałySumana 90 minutpercentyl
Gole Zdobyte00
57
Udział przy golu00
41
Gole u siebie00
69
Gole na wyjeździe00
77
Oczekiwane bramki (xG)0.050.03
28
Bez kar xG (npxG)0.050.03
30
Zdobyte Rzuty Karne0Nie dotyczyNie dotyczy
Hat tricki0Nie dotyczyNie dotyczy
3+ goli0Nie dotyczyNie dotyczy
2+ goli0Nie dotyczyNie dotyczy
Minuty na bramkę0 Minuty na bramkęNie dotyczyNie dotyczy

Axl Himbeeck jak dotąd nie strzelił żadnego gola w sezonie First Division B 2026/2027. Zobaczymy jak spisze się w nadchodzących rozgrywkach.

Strzały

Dane strzałówSumana 90 minutpercentyl
Strzały10.62
34
Strzały celne
0/ 1
0.00
32
Strzały niecelne
1/ 1
0.62
50
Strzał w słupek0 razy0.00
90
Współczynnik konwersji strzałów0.00%Nie dotyczy
57
Celność strzału0.00%Nie dotyczy
32
Strzały na Zdobytą bramkę0.00Nie dotyczyNie dotyczy

Axl Himbeeck oddał 1 strzałów w 3 meczach do tej pory w First Division B 2026/2027 sezonie. Spośród 1 strzałów, 0 strzały były celne, a pozostałe 1 strzały były chybione. Oznacza to, że celność strzałów Axl Himbeeck wynosi 0.00%. Zdobywa on bramkę za każdym 0.00 strzałem, których oddaje 0.62 na 90 minut na boisku.

Statystyki asyst, podań i akcji

Asysty i podaniaSumana 90 minutpercentyl
Asysty00
65
Oczekiwane asysty (xA)0.050.03
1
Podania4025.00
21
Udane podania
28/ 40
17.50
18
Współczynnik udanych podań70.00%Nie dotyczy
13
Kluczowe podania00.00
14
Dośrodkowania21.25
60
Udane dośrodkowania
1/ 2
0.62
80
Współczynnik udanych dośrodkowań50.00%Nie dotyczy
95
Minuty na asystęBrak asystNie dotyczyNie dotyczy

Axl Himbeeck nie asystował przy żadnym golu w tym sezonie First Division B.

Dryblingi i spalone - statystyki

Dryblingi i spaloneSumana 90 minutpercentyl
Dryblingi42.50
81
Udane dryblingi21.25
86
Współczynnik skuteczności dryblingu50.00%Nie dotyczy
72
Stracił posiadanie piłki10.62
49
Spalone00.00
54

Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli

Kartki i fauleSumana 90 minutpercentyl
Żółte kartki0Nie dotyczyNie dotyczy
Czerwone kartki0Nie dotyczyNie dotyczy
Suma Kartek00
40
Minuty na otrzymaną kartkęBrak kartekNie dotyczy
40
Kartki powyżej 0.500%
41
Faule popełnione63.75
99
Faul przeciwko10.62
29

Axl Himbeeck nie otrzymał żadnych żółtych lub czerwonych kartek w tym sezonie First Division B.

Statystyki obrony

ObronaSumaNa 90 min lub %percentyl
Gole Stracone10.63
91
Minuty na straconą bramkę144 minNie dotyczy
91
Czyste konto133%
80
Przechwytywanie piłki31.88
62
Przejęcia10.62
40
Pojedynki naziemne1610.00
57
Pojedynki naziemne wygrane74.38
48
Pojedynki powietrzne wygrane10.62
39
Dribbled Past00.00
99
Wybicia21.25
42
Zablokowane strzały00.00
39
Rzuty karne oddane00.00
99

Statystyki Rzutów Karnych

Rzuty karneBieżący sezonKariera
Skuteczność rzutów karnychBrak karnychBrak karnych
Rzuty karne przyjęte00
Zdobyte Rzuty Karne00
Rzuty karne chybione00

Axl Himbeeck nie wykonywał jeszcze żadnych rzutów karnych w swojej karierze (na podstawie wszystkich danych sezonowych, które posiadamy w FootyStats). Jego statystyki rzutów karnych zostaną zaktualizowane, gdy wykona rzut karny w oficjalnym meczu.

Puchar Belgii Statystyki dla Axl Himbeeck

OgólnieSumana 90 minut
Rozegrane Mecze1Nie dotyczy
minuty9090 minut na mecz

Gole i xG (oczekiwane gole)

Gole, xG, strzałySumana 90 minut
Gole Zdobyte00
Udział przy golu00
Gole u siebie00
Gole na wyjeździe00
Minuty na bramkę0 Minuty na bramkęNie dotyczy

Statystyki asyst, podań i akcji

Asysty i podaniaSumana 90 minut
Asysty00
Minuty na asystęBrak asystNie dotyczy

Dryblingi i spalone - statystyki

Dryblingi i spaloneSumana 90 minut
DryblingiBrak danychNie dotyczy
Udane dryblingiNie dotyczyNie dotyczy
Współczynnik skuteczności dryblinguNie dotyczyNie dotyczy
SpaloneNie dotyczyNie dotyczy

Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli

Kartki i fauleSumana 90 minut
Żółte kartki0Nie dotyczy
Czerwone kartki0Nie dotyczy
Suma Kartek00
Minuty na otrzymaną kartkęBrak kartekNie dotyczy

Statystyki obrony

ObronaSumaNa 90 min lub %
Gole Stracone33
Minuty na straconą bramkę30 minNie dotyczy
Czyste konto00%

Statystyki Rzutów Karnych

Rzuty karneBieżący sezonKariera
Skuteczność rzutów karnychBrak karnychBrak karnych
Rzuty karne przyjęte00
Zdobyte Rzuty Karne00
Rzuty karne chybione00

Analiza statystyk Axl Himbeeck

Axl Himbeeck to Pomocnik, który pojawił się w 3 meczach tego sezonu w First Division B, grając łącznie 144 minut. Axl Himbeeck ma średnią 0 asyst na każde 90 minut spędzone na boisku.

Axl Himbeeck zdobył jak dotąd 0 goli tego sezonu w lidze, co stawia go na 13 miejscu w rankingu najlepszych strzelców zespołu KFCO Beerschot Wilrijk.

Minuta po minucie

Zdobywa gol co każde N/A minut (Brak goli)

Brak asyst

Brak kartek

Rejestr rzutów karnych (cała kariera)
PEN
Zdobyto 0 / 0 rzutów karnych
Chybiono 0 / 0 rzutów karnych
 
Współczynnik konwersji rzutów karnych : Nie dotyczy
Ranking według wyników (aktualna liga)

Ranking Zdobytych Goli

Nie dotyczy / 190 Graczy

Ranking Asyst

Nie dotyczy / 190 Graczy

WYNIKI Z POPRZEDNICH SEZONÓW

Sezon 2025/2026
Rozgrywki
Mecze
Gole
Asysty
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
PEN
Zdobyte Rzuty Karne
min
Rozegrane Minuty

19

0

0

2

0

0

794'

1

0

0

1

0

0

71'

Suma 2025/2026

20

0

0

3
0

0

865'

Gole / 90 min

Asysty / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0 Gole

0  Asysty

0.23  Żółte Kartki

Sezon 2024/2025
Rozgrywki
Mecze
Gole
Asysty
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
PEN
Zdobyte Rzuty Karne
min
Rozegrane Minuty

Suma 2024/2025

2

0

0

0
0

0

67'

Gole / 90 min

Asysty / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0 Gole

0  Asysty

0  Żółte Kartki

Sezon 2024
Rozgrywki
Mecze
Gole
Asysty
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
PEN
Zdobyte Rzuty Karne
min
Rozegrane Minuty

1

0

0

1

0

0

90'

Suma 2024

7

0

0

2
0

0

439'

Gole / 90 min

Asysty / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0 Gole

0  Asysty

1  Żółte Kartki

/pl/
https://cdn.footystats.org/
- rozpocznie się za### min.'
- rozpoczyna się za### godz.'
Na Żywo'
- rozpoczął się
●wkrótce
●rozpoczął się
no

Wczytywanie statystyk

DOŁĄCZ DO PREMIUM. ZARABIAJ JUŻ DZIŚ
Subskrybuj

Otrzymuj zyskowne Prognozy prosto na swój e-mail!