
Amando Lapage Staty
2026/2027
2025/2026
2024/2025
2024
Powyżej znajdują się statystyki kariery dla Amando Lapage. Amando Lapage rozegrał łącznie 32 meczów, strzelił 1 goli i przeprowadził 0 asyst. Amando Lapage rozegrał najwięcej meczów w Pro League z 32 w Belgia. Statystyki nie obejmują klubowych i międzynarodowych meczów towarzyskich.
Statystyki na 90 minut w Pro League
Pro League Statystyki dla Amando Lapage
| Ogólnie | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Rozegrane Mecze | 10 | Nie dotyczy | 99 |
| minuty | 793 | 79 minut na mecz | 73 |
| Mecze rozpoczęte | 9 | Nie dotyczy | 77 |
| Mecze jako zastępca | 1 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Mecze jako zastąpiony | 1 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Statystyki obrony
| Obrona | Suma | Na 90 min lub % | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Stracone | 19 | 2.16 | 12 |
| Minuty na straconą bramkę | 42 min | Nie dotyczy | 13 |
| Czyste konto | 2 | 20% | 42 |
| Przechwytywanie piłki | 15 | 1.70 | 57 |
| Przejęcia | 12 | 1.36 | 73 |
| Pojedynki naziemne | 57 | 6.47 | 19 |
| Pojedynki naziemne wygrane | 34 | 3.86 | 34 |
| Pojedynki powietrzne wygrane | 14 | 1.59 | 67 |
| Dribbled Past | 2 | 0.23 | 78 |
| Wybicia | 68 | 7.72 | 98 |
| Zablokowane strzały | 8 | 0.91 | 93 |
| Rzuty karne oddane | 0 | 0.00 | 99 |
Jako obrońca, Amando Lapage stracił 19 bramek i zachował 2 czystych kont w 10 meczach w Pro League 2026/2027 sezonie. Oznacza to, że gdy Amando Lapage przebywał na boisku, jego drużyna traciła bramkę co 42 minut. Co więcej, wykonał 1.70 bloków i 1.36 przejęć na każde 90 minut spędzonych na boisku. W tym samym czasie Amando Lapage notuje również 7.72 wybić.
Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli
| Kartki i faule | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Żółte kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Czerwone kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Suma Kartek | 0 | 0 | 36 |
| Minuty na otrzymaną kartkę | Brak kartek | Nie dotyczy | 36 |
| Kartki powyżej 0.5 | 0 | 0% | 37 |
| Faule popełnione | 14 | 1.59 | 81 |
| Faul przeciwko | 5 | 0.57 | 34 |
Amando Lapage nie otrzymał żadnych żółtych lub czerwonych kartek w tym sezonie Pro League.
Gole i xG (oczekiwane gole)
| Gole, xG, strzały | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Zdobyte | 1 | 0.11 | 60 |
| Udział przy golu | 1 | 0.11 | 46 |
| Gole u siebie | 1 | 0.21 | 72 |
| Gole na wyjeździe | 0 | 0 | 74 |
| Oczekiwane bramki (xG) | 1.04 | 0.12 | 53 |
| Bez kar xG (npxG) | 1.04 | 0.12 | 53 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Hat tricki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 3+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 2+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Minuty na bramkę | 793 Minuty na bramkę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Amando Lapage zdobył 1 bramki w 10 meczach do tej pory w sezonie Pro League 2026/2027. 1 z 1 goli zostało zdobytych u siebie, podczas gdy 0 w meczach wyjazdowych. Ogólnie liczba bramek strzelonych przez Amando Lapage na 90 minut wynosi 0.11. Co więcej, łączna liczba G/A (gole + asysty) Amando Lapage w tym sezonie to 1. Ich zaangażowanie w zdobywanie bramek jest równe 0.11 na 90 minut. Ich xG bez kar na 90 minut to 0.12. Daje to zawodnikowi Amando Lapage wynik npxG na poziomie 1.04, co plasuje go w 53 z najlepszych graczy Pro League.
Strzały
| Dane strzałów | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Strzały | 6 | 0.68 | 37 |
| Strzały celne | 2/ 6 | 0.23 | 45 |
| Strzały niecelne | 4/ 6 | 0.45 | 35 |
| Strzał w słupek | 0 razy | 0.00 | 85 |
| Współczynnik konwersji strzałów | 16.67% | Nie dotyczy | 80 |
| Celność strzału | 33.33% | Nie dotyczy | 64 |
| Strzały na Zdobytą bramkę | 6.00 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Amando Lapage oddał 6 strzałów w 10 meczach do tej pory w Pro League 2026/2027 sezonie. Spośród 6 strzałów, 2 strzały były celne, a pozostałe 4 strzały były chybione. Oznacza to, że celność strzałów Amando Lapage wynosi 33.33%. Zdobywa on bramkę za każdym 6.00 strzałem, których oddaje 0.68 na 90 minut na boisku.
Statystyki asyst, podań i akcji
| Asysty i podania | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Asysty | 0 | 0 | 58 |
| Oczekiwane asysty (xA) | 1.13 | 0.13 | 48 |
| Podania | 655 | 74.34 | 96 |
| Udane podania | 585/ 655 | 66.39 | 96 |
| Współczynnik udanych podań | 89.31% | Nie dotyczy | 88 |
| Kluczowe podania | 0 | 0.00 | 10 |
| Dośrodkowania | 2 | 0.23 | 29 |
| Udane dośrodkowania | 0/ 2 | 0.00 | 40 |
| Współczynnik udanych dośrodkowań | 0.00% | Nie dotyczy | 40 |
| Minuty na asystę | Brak asyst | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Amando Lapage nie asystował przy żadnym golu w tym sezonie Pro League.
Dryblingi i spalone - statystyki
| Dryblingi i spalone | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Dryblingi | 1 | 0.11 | 14 |
| Udane dryblingi | 1 | 0.11 | 23 |
| Współczynnik skuteczności dryblingu | 100.00% | Nie dotyczy | 99 |
| Stracił posiadanie piłki | 0 | 0.00 | 99 |
| Spalone | 0 | 0.00 | 58 |
Statystyki Rzutów Karnych
| Rzuty karne | Bieżący sezon | Kariera |
|---|---|---|
| Skuteczność rzutów karnych | Brak karnych | Brak karnych |
| Rzuty karne przyjęte | 0 | 0 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | 0 |
| Rzuty karne chybione | 0 | 0 |
Amando Lapage nie wykonywał jeszcze żadnych rzutów karnych w swojej karierze (na podstawie wszystkich danych sezonowych, które posiadamy w FootyStats). Jego statystyki rzutów karnych zostaną zaktualizowane, gdy wykona rzut karny w oficjalnym meczu.
Amando Lapage to Obrońca, który pojawił się w 10 meczach tego sezonu w Pro League, grając łącznie 793 minut. Amando Lapage traci średnio 2.16 goli na każde 90 minut spędzone na boisku. Jego procent czystych kont wynosi obecnie 20%. Oznacza to, że Amando Lapage zachował czyste konto w 2 meczach spośród 10, w których grał.
Amando Lapage zdobył jak dotąd 1 goli tego sezonu w lidze, co stawia go na 6 miejscu w rankingu najlepszych strzelców zespołu KVC Westerlo.
Minuta po minucie
Zdobywa gola co 793 minut
Brak asyst
Brak kartek
Rejestr rzutów karnych (cała kariera)
Ranking według wyników (aktualna liga)
Ranking Zdobytych Goli
Ranking Straconych Goli
Sezon 2025/2026
Gole / 90 min
Stracone / 90 min
0 Gole
1.28
Stracone
0.21 Żółte Kartki
Sezon 2024/2025
Gole / 90 min
Stracone / 90 min
0 Gole
1.84
Stracone
0 Żółte Kartki
Sezon 2024
Gole / 90 min
Stracone / 90 min
0 Gole
0
Stracone
0 Żółte Kartki