Joaquín Barro Staty
2026
2025
2022
2016/2017
Powyżej znajdują się statystyki kariery dla Joaquín Barro. Joaquín Barro rozegrał łącznie 50 meczów, strzelił 2 goli i przeprowadził 0 asyst. Joaquín Barro rozegrał najwięcej meczów w LFPB z 50 w Boliwia. Statystyki nie obejmują klubowych i międzynarodowych meczów towarzyskich.
Statystyki na 90 minut w LFPB
LFPB Statystyki dla Joaquín Barro
| Ogólnie | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Rozegrane Mecze | 11 | Nie dotyczy | 32 |
| minuty | 731 | 66 minut na mecz | 37 |
| Mecze rozpoczęte | 9 | Nie dotyczy | 46 |
| Mecze jako zastępca | 2 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Mecze jako zastąpiony | 1 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Statystyki obrony
| Obrona | Suma | Na 90 min lub % | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Stracone | 18 | 2.22 | 6 |
| Minuty na straconą bramkę | 41 min | Nie dotyczy | 8 |
| Czyste konto | 1 | 9% | 17 |
| Przechwytywanie piłki | 10 | 1.23 | 60 |
| Przejęcia | 14 | 1.72 | 96 |
| Pojedynki naziemne | 52 | 6.40 | 49 |
| Pojedynki naziemne wygrane | 33 | 4.06 | 75 |
| Pojedynki powietrzne wygrane | 18 | 2.22 | 98 |
| Dribbled Past | 4 | 0.49 | 43 |
| Wybicia | 45 | 5.54 | 98 |
| Zablokowane strzały | 7 | 0.86 | 93 |
| Rzuty karne oddane | 0 | 0.00 | 99 |
Jako obrońca, Joaquín Barro stracił 18 bramek i zachował 1 czystych kont w 11 meczach w LFPB 2026 sezonie. Oznacza to, że gdy Joaquín Barro przebywał na boisku, jego drużyna traciła bramkę co 41 minut. Co więcej, wykonał 1.23 bloków i 1.72 przejęć na każde 90 minut spędzonych na boisku. W tym samym czasie Joaquín Barro notuje również 5.54 wybić.
Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli
| Kartki i faule | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Żółte kartki | 3 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Czerwone kartki | 1 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Suma Kartek | 3 | 0.37 | 74 |
| Minuty na otrzymaną kartkę | 244 min / karta | Nie dotyczy | 40 |
| Kartki powyżej 0.5 | 2 | 18% | 62 |
| Faule popełnione | 8 | 0.98 | 45 |
| Faul przeciwko | 4 | 0.49 | 23 |
Joaquín Barro otrzymał 3 żółtych kartkek i 1 czerwonych kartek w 11 meczach do tej pory w sezonie LFPB 2026. Popełnia 0.98 fauli na 90 minut.
Gole i xG (oczekiwane gole)
| Gole, xG, strzały | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Zdobyte | 0 | 0 | 50 |
| Udział przy golu | 0 | 0 | 36 |
| Gole u siebie | 0 | 0 | 57 |
| Gole na wyjeździe | 0 | 0 | 67 |
| Oczekiwane bramki (xG) | 0.16 | 0.02 | 21 |
| Bez kar xG (npxG) | 0.16 | 0.02 | 22 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Hat tricki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 3+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 2+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Minuty na bramkę | 0 Minuty na bramkę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Joaquín Barro jak dotąd nie strzelił żadnego gola w sezonie LFPB 2026. Zobaczymy jak spisze się w nadchodzących rozgrywkach.
Strzały
| Dane strzałów | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Strzały | 3 | 0.37 | 24 |
| Strzały celne | 0/ 3 | 0.00 | 19 |
| Strzały niecelne | 3/ 3 | 0.37 | 32 |
| Strzał w słupek | 0 razy | 0.00 | 72 |
| Współczynnik konwersji strzałów | 0.00% | Nie dotyczy | 49 |
| Celność strzału | 0.00% | Nie dotyczy | 19 |
| Strzały na Zdobytą bramkę | 0.00 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Joaquín Barro oddał 3 strzałów w 11 meczach do tej pory w LFPB 2026 sezonie. Spośród 3 strzałów, 0 strzały były celne, a pozostałe 3 strzały były chybione. Oznacza to, że celność strzałów Joaquín Barro wynosi 0.00%. Zdobywa on bramkę za każdym 0.00 strzałem, których oddaje 0.37 na 90 minut na boisku.
Statystyki asyst, podań i akcji
| Asysty i podania | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Asysty | 0 | 0 | 54 |
| Oczekiwane asysty (xA) | 0.84 | 0.10 | 46 |
| Podania | 381 | 46.91 | 90 |
| Udane podania | 316/ 381 | 38.91 | 88 |
| Współczynnik udanych podań | 82.94% | Nie dotyczy | 63 |
| Kluczowe podania | 3 | 0.37 | 27 |
| Dośrodkowania | 1 | 0.12 | 21 |
| Udane dośrodkowania | 0/ 1 | 0.00 | 32 |
| Współczynnik udanych dośrodkowań | 0.00% | Nie dotyczy | 32 |
| Minuty na asystę | Brak asyst | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Joaquín Barro nie asystował przy żadnym golu w tym sezonie LFPB.
Dryblingi i spalone - statystyki
| Dryblingi i spalone | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Dryblingi | 3 | 0.37 | 25 |
| Udane dryblingi | 2 | 0.25 | 37 |
| Współczynnik skuteczności dryblingu | 66.67% | Nie dotyczy | 88 |
| Stracił posiadanie piłki | 1 | 0.12 | 78 |
| Spalone | 0 | 0.00 | 45 |
Statystyki Rzutów Karnych
| Rzuty karne | Bieżący sezon | Kariera |
|---|---|---|
| Skuteczność rzutów karnych | Brak karnych | Brak karnych |
| Rzuty karne przyjęte | 0 | 0 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | 0 |
| Rzuty karne chybione | 0 | 0 |
Joaquín Barro nie wykonywał jeszcze żadnych rzutów karnych w swojej karierze (na podstawie wszystkich danych sezonowych, które posiadamy w FootyStats). Jego statystyki rzutów karnych zostaną zaktualizowane, gdy wykona rzut karny w oficjalnym meczu.
Copa Sudamericana Statystyki dla Joaquín Barro
| Ogólnie | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Rozegrane Mecze | 1 | Nie dotyczy | 0 |
| minuty | 90 | 90 minut na mecz | 0 |
| Mecze rozpoczęte | 1 | Nie dotyczy | 0 |
| Mecze jako zastępca | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Mecze jako zastąpiony | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Statystyki obrony
| Obrona | Suma | Na 90 min lub % | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Stracone | 0 | 0 | 99 |
| Minuty na straconą bramkę | 0 min | Nie dotyczy | 0 |
| Czyste konto | 1 | 100% | 99 |
| Przechwytywanie piłki | 1 | 0.75 | 27 |
| Przejęcia | 0 | 0.00 | 14 |
| Pojedynki naziemne | 4 | 3.00 | 10 |
| Pojedynki naziemne wygrane | 3 | 2.25 | 16 |
| Pojedynki powietrzne wygrane | 2 | 1.50 | 67 |
| Dribbled Past | 1 | 0.75 | 32 |
| Wybicia | 3 | 2.25 | 64 |
| Zablokowane strzały | 1 | 0.75 | 89 |
| Rzuty karne oddane | 0 | 0.00 | 99 |
Jako obrońca, Joaquín Barro stracił 18 bramek i zachował 1 czystych kont w 1 meczach w LFPB 2026 sezonie. Oznacza to, że gdy Joaquín Barro przebywał na boisku, jego drużyna traciła bramkę co 0 minut. Co więcej, wykonał 0.75 bloków i 0.00 przejęć na każde 90 minut spędzonych na boisku. W tym samym czasie Joaquín Barro notuje również 2.25 wybić.
Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli
| Kartki i faule | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Żółte kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Czerwone kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Suma Kartek | 0 | 0 | 32 |
| Minuty na otrzymaną kartkę | Brak kartek | Nie dotyczy | 32 |
| Kartki powyżej 0.5 | 0 | 0% | 34 |
| Faule popełnione | 0 | 0.00 | 8 |
| Faul przeciwko | 0 | 0.00 | 7 |
Gole i xG (oczekiwane gole)
| Gole, xG, strzały | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Zdobyte | 0 | 0 | 64 |
| Udział przy golu | 0 | 0 | 50 |
| Gole u siebie | 0 | 0 | 73 |
| Gole na wyjeździe | 0 | 0 | 82 |
| Oczekiwane bramki (xG) | 0.15 | 0.11 | 60 |
| Bez kar xG (npxG) | 0.15 | 0.11 | 62 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Hat tricki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 3+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 2+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Minuty na bramkę | 0 Minuty na bramkę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Strzały
| Dane strzałów | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Strzały | 1 | 0.75 | 48 |
| Strzały celne | 1/ 1 | 0.75 | 81 |
| Strzały niecelne | 0/ 1 | 0.00 | 15 |
| Strzał w słupek | 0 razy | 0.00 | 82 |
| Współczynnik konwersji strzałów | 0.00% | Nie dotyczy | 64 |
| Celność strzału | 100.00% | Nie dotyczy | 99 |
| Strzały na Zdobytą bramkę | 0.00 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Statystyki asyst, podań i akcji
| Asysty i podania | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Asysty | 0 | 0 | 68 |
| Oczekiwane asysty (xA) | 0.08 | 0.06 | 25 |
| Podania | 44 | 33.00 | 49 |
| Udane podania | 34/ 44 | 25.50 | 47 |
| Współczynnik udanych podań | 77.27% | Nie dotyczy | 42 |
| Kluczowe podania | 0 | 0.00 | 15 |
| Dośrodkowania | 0 | 0.00 | 21 |
| Udane dośrodkowania | 0/ 0 | 0.00 | 40 |
| Współczynnik udanych dośrodkowań | 0.00% | Nie dotyczy | 40 |
| Minuty na asystę | Brak asyst | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Dryblingi i spalone - statystyki
| Dryblingi i spalone | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Dryblingi | 0 | 0.00 | 16 |
| Udane dryblingi | 0 | 0.00 | 25 |
| Współczynnik skuteczności dryblingu | 0.00% | Nie dotyczy | 25 |
| Stracił posiadanie piłki | 0 | 0.00 | 99 |
| Spalone | 0 | 0.00 | 65 |
Statystyki Rzutów Karnych
| Rzuty karne | Bieżący sezon | Kariera |
|---|---|---|
| Skuteczność rzutów karnych | Brak karnych | Brak karnych |
| Rzuty karne przyjęte | 0 | 0 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | 0 |
| Rzuty karne chybione | 0 | 0 |
Copa de la División Profesional Statystyki dla Joaquín Barro
| Ogólnie | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Rozegrane Mecze | 7 | Nie dotyczy | 94 |
| minuty | 630 | 90 minut na mecz | 99 |
| Mecze rozpoczęte | 7 | Nie dotyczy | 99 |
| Mecze jako zastępca | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Mecze jako zastąpiony | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Statystyki obrony
| Obrona | Suma | Na 90 min lub % | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Stracone | 12 | 1.71 | 34 |
| Minuty na straconą bramkę | 53 min | Nie dotyczy | 35 |
| Czyste konto | 0 | 0% | 32 |
| Przechwytywanie piłki | 14 | 2.00 | 83 |
| Przejęcia | 8 | 1.14 | 76 |
| Pojedynki naziemne | 47 | 6.71 | 54 |
| Pojedynki naziemne wygrane | 20 | 2.86 | 39 |
| Pojedynki powietrzne wygrane | 4 | 0.57 | 67 |
| Dribbled Past | 0 | 0.00 | 99 |
| Wybicia | 29 | 4.14 | 92 |
| Zablokowane strzały | 5 | 0.71 | 88 |
| Rzuty karne oddane | 0 | 0.00 | 99 |
Jako obrońca, Joaquín Barro stracił 18 bramek i zachował 1 czystych kont w 7 meczach w LFPB 2026 sezonie. Oznacza to, że gdy Joaquín Barro przebywał na boisku, jego drużyna traciła bramkę co 53 minut. Co więcej, wykonał 2.00 bloków i 1.14 przejęć na każde 90 minut spędzonych na boisku. W tym samym czasie Joaquín Barro notuje również 4.14 wybić.
Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli
| Kartki i faule | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Żółte kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Czerwone kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Suma Kartek | 0 | 0 | 49 |
| Minuty na otrzymaną kartkę | Brak kartek | Nie dotyczy | 49 |
| Kartki powyżej 0.5 | 0 | 0% | 50 |
| Faule popełnione | 16 | 2.29 | 91 |
| Faul przeciwko | 1 | 0.14 | 11 |
Gole i xG (oczekiwane gole)
| Gole, xG, strzały | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Zdobyte | 0 | 0 | 62 |
| Udział przy golu | 0 | 0 | 47 |
| Gole u siebie | 0 | 0 | 72 |
| Gole na wyjeździe | 0 | 0 | 81 |
| Oczekiwane bramki (xG) | 0.22 | 0.03 | 30 |
| Bez kar xG (npxG) | 0.22 | 0.03 | 31 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Hat tricki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 3+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 2+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Minuty na bramkę | 0 Minuty na bramkę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Strzały
| Dane strzałów | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Strzały | 3 | 0.43 | 25 |
| Strzały celne | 1/ 3 | 0.14 | 36 |
| Strzały niecelne | 2/ 3 | 0.29 | 25 |
| Strzał w słupek | 0 razy | 0.00 | 88 |
| Współczynnik konwersji strzałów | 0.00% | Nie dotyczy | 62 |
| Celność strzału | 33.33% | Nie dotyczy | 63 |
| Strzały na Zdobytą bramkę | 0.00 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Statystyki asyst, podań i akcji
| Asysty i podania | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Asysty | 0 | 0 | 68 |
| Oczekiwane asysty (xA) | 0.60 | 0.09 | 46 |
| Podania | 343 | 49.00 | 89 |
| Udane podania | 286/ 343 | 40.86 | 87 |
| Współczynnik udanych podań | 83.38% | Nie dotyczy | 60 |
| Kluczowe podania | 1 | 0.14 | 15 |
| Dośrodkowania | 0 | 0.00 | 27 |
| Udane dośrodkowania | 0/ 0 | 0.00 | 46 |
| Współczynnik udanych dośrodkowań | 0.00% | Nie dotyczy | 46 |
| Minuty na asystę | Brak asyst | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Dryblingi i spalone - statystyki
| Dryblingi i spalone | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Dryblingi | 2 | 0.29 | 25 |
| Udane dryblingi | 1 | 0.14 | 29 |
| Współczynnik skuteczności dryblingu | 50.00% | Nie dotyczy | 69 |
| Stracił posiadanie piłki | 1 | 0.14 | 73 |
| Spalone | 0 | 0.00 | 63 |
Statystyki Rzutów Karnych
| Rzuty karne | Bieżący sezon | Kariera |
|---|---|---|
| Skuteczność rzutów karnych | Brak karnych | Brak karnych |
| Rzuty karne przyjęte | 0 | 0 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | 0 |
| Rzuty karne chybione | 0 | 0 |
Joaquín Barro to Obrońca, który pojawił się w 11 meczach tego sezonu w LFPB, grając łącznie 731 minut. Joaquín Barro traci średnio 2.22 goli na każde 90 minut spędzone na boisku. Jego procent czystych kont wynosi obecnie 9%. Oznacza to, że Joaquín Barro zachował czyste konto w 1 meczach spośród 11, w których grał.
Joaquín Barro zdobył jak dotąd 0 goli tego sezonu w lidze, co stawia go na 16 miejscu w rankingu najlepszych strzelców zespołu CD Guabira.
Minuta po minucie
Zdobywa gol co każde N/A minut (Brak goli)
Brak asyst
Brak kartek
Rejestr rzutów karnych (cała kariera)
Ranking według wyników (aktualna liga)
Ranking Zdobytych Goli
Ranking Straconych Goli
Sezon 2025
Gole / 90 min
Stracone / 90 min
0.09 Gole
1.65
Stracone
0.17 Żółte Kartki
Sezon 2022
Gole / 90 min
Stracone / 90 min
0 Gole
2.09
Stracone
0 Żółte Kartki
Sezon 2016/2017
Gole / 90 min
Stracone / 90 min
0 Gole
0
Stracone
0 Żółte Kartki