Przewaga Gospodarzy - Nepal Super League

Rozgrywki
Gole
- Statystyki w tej kategorii :
- Tabele Dom & Wyjazd -
- Tabela Formy -
- Przewaga Gospodarzy -
- Prognozy -
- Frekwencja -
- Statystyki Zawodników -
- Remisy -
- Wynagrodzenie
Przewaga Gospodarzy - Super League
| # | Drużyna | Przewaga Gospodarzy | Zdobyto | Obrona | PNM (Dom / Wyjazd) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Pokhara Thunders | +47% | -6% | +100% | 2.50 /0.80 |
| 2 | ![]() | Butwal Lumbini FC | +37% | +94% | -20% | 0.33 /0.00 |
| 3 | ![]() | Kathmandu RayZers FC | +24% | +33% | +15% | 2.00 /0.67 |
| 4 | ![]() | Dhangadhi FC | 0% | -46% | 0% | 1.33 /1.40 |
| 5 | ![]() | Jhapa FC | 0% | +34% | 0% | 1.00 /0.67 |
| 6 | ![]() | FC Chitwan | -5% | -12% | +3% | 1.50 /1.33 |
| 7 | ![]() | Lalitpur City FC | -13% | +14% | -40% | 2.20 /2.33 |
1. Przewaga gospodarzy: Zwiększony ogólny poziom wyników drużyny, która gra u siebie.
2. Bramkostrzelność: Zwiększone prawdopodobieństwo zdobycia większej liczby goli, gdy drużyny grają na własnym stadionie. Obliczane na podstawie zdobytych bramek.
3. Obrona: Zwiększone prawdopodobieństwo na mniej straconych bramek, gdy drużyny grają na własnym stadionie. Obliczane na podstawie straconych bramek.
Przewaga gospodarzy jest obliczana na podstawie tego, o ile więcej bramek drużyna zdobywa lub straci podczas meczów u siebie.
Jest to dokładny sposób mierzenia wyników domowych, ponieważ obliczenia wykonuje się przy użyciu dokładniejszych statystyk, a nie tylko na podstawie wyników spotkań.
Tabela bramek zdobytych u siebie (Super League)
| # | Drużyna | Przewaga zdobytych bramek | Dom Zdobyto / mecz | Wyjazd Zdobyto / mecz | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Butwal Lumbini FC | +94% | 0.33 | 0.00 |
| 2 | ![]() | Jhapa FC | +34% | 0.67 | 0.33 |
| 3 | ![]() | Kathmandu RayZers FC | +33% | 1.33 | 0.67 |
| 4 | ![]() | Lalitpur City FC | +14% | 2.00 | 1.33 |
| 5 | ![]() | Pokhara Thunders | -6% | 1.25 | 1.40 |
| 6 | ![]() | FC Chitwan | -12% | 1.00 | 1.33 |
| 7 | ![]() | Dhangadhi FC | -46% | 0.67 | 1.60 |
Tabela bramek zdobytych na wyjeździe (Super League)
| # | Drużyna | Przewaga obrony | Dom Stracone bramki / mecz | Wyjazd Stracone bramki / mecz | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Pokhara Thunders | +100% | 0.00 | 1.60 |
| 2 | ![]() | Kathmandu RayZers FC | +15% | 1.00 | 1.33 |
| 3 | ![]() | FC Chitwan | +3% | 1.25 | 1.33 |
| 4 | ![]() | Jhapa FC | 0% | 0.67 | 0.67 |
| 5 | ![]() | Dhangadhi FC | 0% | 1.00 | 1.00 |
| 6 | ![]() | Butwal Lumbini FC | -20% | 2.00 | 1.33 |
| 7 | ![]() | Lalitpur City FC | -40% | 1.40 | 0.33 |
Przewaga Gospodarzy - Nepal
- Dywizja 1
- Dywizja 1






