Tabela 1 Połowy - Maroko Division 1 Féminin

Rozgrywki
Gole
- Statystyki w tej kategorii :
- Tabela 1 Połowy -
- Tabela 2 Połowy -
- Prowadzenie lub Przegrywanie w 1 Poł. -
- Wartość rynkowa -
- Zbiory danych i pliki do pobrania w Excelu -
- Kurs -
- Oczekiwane Punkty
Tabela 1 Połowy - Division 1 Féminin
* Wszystkie statystyki w tej tabeli pochodzą z wyników pierwszej połowy.
Dom / Tabela 1 Połowy (Division 1 Féminin)
| # | Drużyna | Mecze Rozegrane Mecze | W - D - L (1 Poł.) Prowadzenie - Remis - Przegrywanie w 1 Połowie | ZG Gole Zdobyte (ZG). Liczba goli zdobytych przez daną drużynę. | SG Gole Stracone (SG). Liczba goli straconych przez daną drużynę. | RB Różnica goli (RB). Gole Zdobyte - Gole Stracone | Pkt. | Ostatnie 5 (1 Poł.) | PNM (1 Poł.) | CK Czyste konto (CK). Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych. * Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont. | BTTS Obie drużyny strzelą (BTTS). Lista drużyn z największą liczbą meczów, w których obie drużyny zdobyły punkty. Statystyki wyłącznie z rozgrywek w lidze krajowej. * Drużyna musi rozegrać co najmniej 7 meczów, zanim zakwalifikuje się do tej tabeli BTTS. | Brak Zdobytych Pkt Brak zdobytych bramek (Brak Zdobytych Pkt). Mecze, w których danej drużynie nie udało się zdobyć ani jednej bramki. | 0.5+ Powyżej 0.5 (0.5+). Liczba lub procent meczów, w których suma goli przekroczyła 0.5 (tj. 1, 2 lub 3 gole) | 1.5+ Powyżej 1.5 (1.5+). Liczba lub procent meczów, w których suma goli przekroczyła 1.5 (tj. 2, 3 lub 4 gole) | 2.5+ Powyżej 2.5 (2.5+). Liczba lub procent meczów, w których suma goli przekroczyła 2.5 (tj. 3, 4 lub 5 goli) | Śr. Średnio Gole na Mecz. Średnia liczba goli na mecz. Obliczana w bieżącym sezonie. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Association Sporting Club Casablanca![]() Association Sporting Club CasablancaDivision 1 Féminin (Dyw. -1) Pozycje ligowe 0 / 13 Maroko
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 11 | 2-5-1 | 3 | 2 | +1 | 11 |
| 1.00 | 55% | 9% | 45% | 36% | 9% | 0% | 0.45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | ![]() | Union Touarga W![]() Union Touarga WDivision 1 Féminin (Dyw. -1) Pozycje ligowe 0 / 13 Maroko
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 10 | 3-1-2 | 8 | 5 | +3 | 10 |
| 1.00 | 10% | 30% | 20% | 60% | 40% | 20% | 1.3 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | ![]() | Renaissance Sportive de Berkane![]() Renaissance Sportive de BerkaneDivision 1 Féminin (Dyw. -1) Pozycje ligowe 0 / 13 Maroko
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 10 | 2-2-2 | 5 | 4 | +1 | 8 |
| 0.80 | 20% | 20% | 30% | 50% | 20% | 10% | 0.9 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | ![]() | CS Hilal Temara![]() CS Hilal TemaraDivision 1 Féminin (Dyw. -1) Pozycje ligowe 0 / 13 Maroko
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 11 | 1-3-3 | 7 | 9 | -2 | 6 |
| 0.55 | 18% | 36% | 18% | 55% | 45% | 27% | 1.45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | ![]() | Fath Union Sport de Rabat![]() Fath Union Sport de RabatDivision 1 Féminin (Dyw. -1) Pozycje ligowe 0 / 13 Maroko
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 10 | 1-2-0 | 6 | 0 | +6 | 5 |
| 0.50 | 30% | 0% | 20% | 10% | 10% | 10% | 0.6 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | ![]() | AMFF Laayoune![]() AMFF LaayouneDivision 1 Féminin (Dyw. -1) Pozycje ligowe 0 / 13 Maroko
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 10 | 0-1-0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 0.10 | 10% | 0% | 10% | 0% | 0% | 0% | 0 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | ![]() | Wydad Athletic Club![]() Wydad Athletic ClubDivision 1 Féminin (Dyw. -1) Pozycje ligowe 0 / 13 Maroko
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 10 | 0-1-1 | 0 | 2 | -2 | 1 |
| 0.10 | 10% | 0% | 20% | 10% | 10% | 0% | 0.2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | ![]() | AC Itehad Tanger FF![]() AC Itehad Tanger FFDivision 1 Féminin (Dyw. -1) Pozycje ligowe 0 / 13 Maroko
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 11 | 0-1-1 | 0 | 3 | -3 | 1 |
| 0.09 | 9% | 0% | 18% | 9% | 9% | 9% | 0.27 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | ![]() | AS Forces Armees Royales![]() AS Forces Armees RoyalesDivision 1 Féminin (Dyw. -1) Pozycje ligowe 0 / 13 Maroko
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 11 | 0-0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | ![]() | Raja Ait Iazza FF![]() Raja Ait Iazza FFDivision 1 Féminin (Dyw. -1) Pozycje ligowe 0 / 13 Maroko
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 11 | 0-0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | ![]() | Football Academy Phoenix Marrakech![]() Football Academy Phoenix MarrakechDivision 1 Féminin (Dyw. -1) Pozycje ligowe 0 / 13 Maroko
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 10 | 0-0-1 | 1 | 2 | -1 | 0 |
| 0.00 | 0% | 10% | 0% | 10% | 10% | 10% | 0.3 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | ![]() | Lionnes Assa Mahbes![]() Lionnes Assa MahbesDivision 1 Féminin (Dyw. -1) Pozycje ligowe 0 / 13 Maroko
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 4 | 0-0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | ![]() | AUSF Assa Zag![]() AUSF Assa ZagDivision 1 Féminin (Dyw. -1) Pozycje ligowe 0 / 13 Maroko
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 7 | 0-0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0 |
Wyjazd / Tabela 1 Połowy (Division 1 Féminin)
| # | Drużyna | Mecze Rozegrane Mecze | W - D - L (1 Poł.) Prowadzenie - Remis - Przegrywanie w 1 Połowie | ZG Gole Zdobyte (ZG). Liczba goli zdobytych przez daną drużynę. | SG Gole Stracone (SG). Liczba goli straconych przez daną drużynę. | RB Różnica goli (RB). Gole Zdobyte - Gole Stracone | Pkt. | Ostatnie 5 (1 Poł.) | PNM (1 Poł.) | CK Czyste konto (CK). Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych. * Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont. | BTTS Obie drużyny strzelą (BTTS). Lista drużyn z największą liczbą meczów, w których obie drużyny zdobyły punkty. Statystyki wyłącznie z rozgrywek w lidze krajowej. * Drużyna musi rozegrać co najmniej 7 meczów, zanim zakwalifikuje się do tej tabeli BTTS. | Brak Zdobytych Pkt Brak zdobytych bramek (Brak Zdobytych Pkt). Mecze, w których danej drużynie nie udało się zdobyć ani jednej bramki. | 0.5+ Powyżej 0.5 (0.5+). Liczba lub procent meczów, w których suma goli przekroczyła 0.5 (tj. 1, 2 lub 3 gole) | 1.5+ Powyżej 1.5 (1.5+). Liczba lub procent meczów, w których suma goli przekroczyła 1.5 (tj. 2, 3 lub 4 gole) | 2.5+ Powyżej 2.5 (2.5+). Liczba lub procent meczów, w których suma goli przekroczyła 2.5 (tj. 3, 4 lub 5 goli) | Śr. Średnio Gole na Mecz. Średnia liczba goli na mecz. Obliczana w bieżącym sezonie. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Renaissance Sportive de Berkane![]() Renaissance Sportive de BerkaneDivision 1 Féminin (Dyw. -1) Pozycje ligowe 0 / 13 Maroko
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 11 | 3-2-0 | 8 | 1 | +7 | 11 |
| 1.00 | 36% | 9% | 18% | 27% | 18% | 18% | 0.82 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | ![]() | Fath Union Sport de Rabat![]() Fath Union Sport de RabatDivision 1 Féminin (Dyw. -1) Pozycje ligowe 0 / 13 Maroko
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 11 | 2-2-0 | 4 | 1 | +3 | 8 |
| 0.73 | 27% | 9% | 18% | 18% | 18% | 9% | 0.45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | ![]() | AS Forces Armees Royales![]() AS Forces Armees RoyalesDivision 1 Féminin (Dyw. -1) Pozycje ligowe 0 / 13 Maroko
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 10 | 2-2-0 | 3 | 1 | +2 | 8 |
| 0.80 | 30% | 10% | 10% | 30% | 10% | 0% | 0.4 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | ![]() | Raja Ait Iazza FF![]() Raja Ait Iazza FFDivision 1 Féminin (Dyw. -1) Pozycje ligowe 0 / 13 Maroko
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 10 | 1-2-1 | 2 | 2 | 0 | 5 |
| 0.50 | 20% | 10% | 20% | 30% | 10% | 0% | 0.4 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | ![]() | Football Academy Phoenix Marrakech![]() Football Academy Phoenix MarrakechDivision 1 Féminin (Dyw. -1) Pozycje ligowe 0 / 13 Maroko
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 11 | 1-1-2 | 1 | 5 | -4 | 4 |
| 0.36 | 18% | 0% | 27% | 27% | 18% | 9% | 0.55 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | ![]() | Union Touarga W![]() Union Touarga WDivision 1 Féminin (Dyw. -1) Pozycje ligowe 0 / 13 Maroko
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 11 | 0-3-0 | 1 | 1 | 0 | 3 |
| 0.27 | 18% | 9% | 18% | 9% | 9% | 0% | 0.18 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | ![]() | AMFF Laayoune![]() AMFF LaayouneDivision 1 Féminin (Dyw. -1) Pozycje ligowe 0 / 13 Maroko
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 11 | 1-0-2 | 3 | 4 | -1 | 3 |
| 0.27 | 0% | 18% | 9% | 27% | 18% | 18% | 0.64 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | ![]() | Wydad Athletic Club![]() Wydad Athletic ClubDivision 1 Féminin (Dyw. -1) Pozycje ligowe 0 / 13 Maroko
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 11 | 1-0-0 | 1 | 0 | +1 | 3 |
| 0.27 | 9% | 0% | 0% | 9% | 0% | 0% | 0.09 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | ![]() | Association Sporting Club Casablanca![]() Association Sporting Club CasablancaDivision 1 Féminin (Dyw. -1) Pozycje ligowe 0 / 13 Maroko
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 10 | 0-2-1 | 1 | 3 | -2 | 2 |
| 0.20 | 20% | 10% | 20% | 10% | 10% | 10% | 0.4 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | ![]() | CS Hilal Temara![]() CS Hilal TemaraDivision 1 Féminin (Dyw. -1) Pozycje ligowe 0 / 13 Maroko
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 10 | 0-1-0 | 1 | 1 | 0 | 1 |
| 0.10 | 0% | 10% | 0% | 10% | 10% | 0% | 0.2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | ![]() | Lionnes Assa Mahbes![]() Lionnes Assa MahbesDivision 1 Féminin (Dyw. -1) Pozycje ligowe 0 / 13 Maroko
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 2 | 0-1-1 | 1 | 2 | -1 | 1 | 0.50 | 0% | 50% | 50% | 100% | 50% | 0% | 1.5 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | ![]() | AC Itehad Tanger FF![]() AC Itehad Tanger FFDivision 1 Féminin (Dyw. -1) Pozycje ligowe 0 / 13 Maroko
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 10 | 0-0-1 | 0 | 6 | -6 | 0 |
| 0.00 | 0% | 0% | 10% | 10% | 10% | 10% | 0.6 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | ![]() | AUSF Assa Zag![]() AUSF Assa ZagDivision 1 Féminin (Dyw. -1) Pozycje ligowe 0 / 13 Maroko
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 8 | 0-0-1 | 1 | 3 | -2 | 0 |
| 0.00 | 0% | 13% | 0% | 13% | 13% | 13% | 0.5 |
Tabela 1 Połowy - Maroko
- Dywizja 1
- Dywizja 2
- Puchar
- Puchar
- Puchar












