Stracone bramki - Grecja Super League 2

Rozgrywki
Gole
- Statystyki w tej kategorii :
- Śr. Suma Goli -
- Zdobyte bramki -
- Stracone bramki -
- Czyste konto -
- Obie drużyny strzeliły -
- Brak Zdobytych Bramek -
- xG (Przewidywane gole)
Stracone bramki - Super League 2
| # | Drużyna | Mecze | Gole Stracone | Dom | Wyjazd | Przewaga Gospodarzy | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Olympiakos CFP II | 5 | 11 | 2.20 Stracone / mecz | 2.50 / mecz | 2.00 / mecz | -14% |
| 2 | ![]() | APS Zakynthos FC | 6 | 11 | 1.83 Stracone / mecz | 2.50 / mecz | 1.50 / mecz | -37% |
| 3 | ![]() | AS Nestos Chrisoupolis | 6 | 9 | 1.50 Stracone / mecz | 1.00 / mecz | 2.00 / mecz | +33% |
| 4 | ![]() | PAOK Thessaloniki FC II | 6 | 8 | 1.33 Stracone / mecz | 0.67 / mecz | 2.00 / mecz | +50% |
| 5 | ![]() | Niki Volou FC | 6 | 7 | 1.17 Stracone / mecz | 1.33 / mecz | 1.00 / mecz | -14% |
| 6 | ![]() | PAE Anagennisi Karditsas 1904 | 6 | 7 | 1.17 Stracone / mecz | 0.00 / mecz | 1.75 / mecz | +100% |
| 7 | ![]() | Panserraikos FC | 6 | 6 | 1.00 Stracone / mecz | 0.67 / mecz | 1.33 / mecz | +33% |
| 8 | ![]() | Asteras Tripolis II | 6 | 6 | 1.00 Stracone / mecz | 0.00 / mecz | 1.50 / mecz | +100% |
| 9 | ![]() | Pyrgos 1968 | 6 | 6 | 1.00 Stracone / mecz | 2.00 / mecz | 0.50 / mecz | -100% |
| 10 | ![]() | Apollon Pontou FC | 6 | 5 | 0.83 Stracone / mecz | 0.00 / mecz | 1.25 / mecz | +100% |
| 11 | ![]() | FC Marko | 6 | 5 | 0.83 Stracone / mecz | 0.50 / mecz | 1.50 / mecz | +40% |
| 12 | ![]() | GS Kallithea FC | 5 | 4 | 0.80 Stracone / mecz | 0.50 / mecz | 2.00 / mecz | +38% |
| 13 | ![]() | AE Larissa | 6 | 4 | 0.67 Stracone / mecz | 0.33 / mecz | 1.00 / mecz | +51% |
| 14 | ![]() | Panthrakikos FC | 6 | 4 | 0.67 Stracone / mecz | 0.25 / mecz | 1.50 / mecz | +63% |
| 15 | ![]() | APO Ellas Syros | 6 | 4 | 0.67 Stracone / mecz | 0.75 / mecz | 0.50 / mecz | -12% |
| 16 | ![]() | Panionios FC | 6 | 2 | 0.33 Stracone / mecz | 0.00 / mecz | 1.00 / mecz | +100% |
Dom / Stracone (Super League 2)
| # | Drużyna | Mecze | Dom Stracone | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Olympiakos CFP II | 2 | 5 | 2.50 / mecz |
| 2 | ![]() | APS Zakynthos FC | 2 | 5 | 2.50 / mecz |
| 3 | ![]() | Pyrgos 1968 | 2 | 4 | 2.00 / mecz |
| 4 | ![]() | Niki Volou FC | 3 | 4 | 1.33 / mecz |
| 5 | ![]() | AS Nestos Chrisoupolis | 3 | 3 | 1.00 / mecz |
| 6 | ![]() | APO Ellas Syros | 4 | 3 | 0.75 / mecz |
| 7 | ![]() | PAOK Thessaloniki FC II | 3 | 2 | 0.67 / mecz |
| 8 | ![]() | Panserraikos FC | 3 | 2 | 0.67 / mecz |
| 9 | ![]() | FC Marko | 4 | 2 | 0.50 / mecz |
| 10 | ![]() | GS Kallithea FC | 4 | 2 | 0.50 / mecz |
| 11 | ![]() | AE Larissa | 3 | 1 | 0.33 / mecz |
| 12 | ![]() | Panthrakikos FC | 4 | 1 | 0.25 / mecz |
| 13 | ![]() | PAE Anagennisi Karditsas 1904 | 2 | 0 | 0.00 / mecz |
| 14 | ![]() | Asteras Tripolis II | 2 | 0 | 0.00 / mecz |
| 15 | ![]() | Apollon Pontou FC | 2 | 0 | 0.00 / mecz |
| 16 | ![]() | Panionios FC | 4 | 0 | 0.00 / mecz |
Wyjazd / Stracone (Super League 2)
| # | Drużyna | Mecze | Wyjazd Stracone | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Olympiakos CFP II | 3 | 6 | 2.00 / mecz |
| 2 | ![]() | AS Nestos Chrisoupolis | 3 | 6 | 2.00 / mecz |
| 3 | ![]() | PAOK Thessaloniki FC II | 3 | 6 | 2.00 / mecz |
| 4 | ![]() | GS Kallithea FC | 1 | 2 | 2.00 / mecz |
| 5 | ![]() | PAE Anagennisi Karditsas 1904 | 4 | 7 | 1.75 / mecz |
| 6 | ![]() | APS Zakynthos FC | 4 | 6 | 1.50 / mecz |
| 7 | ![]() | FC Marko | 2 | 3 | 1.50 / mecz |
| 8 | ![]() | Panthrakikos FC | 2 | 3 | 1.50 / mecz |
| 9 | ![]() | Asteras Tripolis II | 4 | 6 | 1.50 / mecz |
| 10 | ![]() | Panserraikos FC | 3 | 4 | 1.33 / mecz |
| 11 | ![]() | Apollon Pontou FC | 4 | 5 | 1.25 / mecz |
| 12 | ![]() | Niki Volou FC | 3 | 3 | 1.00 / mecz |
| 13 | ![]() | AE Larissa | 3 | 3 | 1.00 / mecz |
| 14 | ![]() | Panionios FC | 2 | 2 | 1.00 / mecz |
| 15 | ![]() | Pyrgos 1968 | 4 | 2 | 0.50 / mecz |
| 16 | ![]() | APO Ellas Syros | 2 | 1 | 0.50 / mecz |
Która drużyna straciła najwięcej bramek w Super League 2?
Olympiakos CFP II ma słabe wyniki pod względem straconych goli w Super League 2. Stracili oni 11 bramki w 5 meczach, co oznacza, że Olympiakos CFP II traci średnio 2.2 gole na mecz. Pod Olympiakos CFP II na liście znajduje się APS Zakynthos FC z 11 straconymi bramkami, a następnie AS Nestos Chrisoupolis z 9 straconymi bramkami. APS Zakynthos FC ma średnią 1.83 straconych bramek na mecz, a AS Nestos Chrisoupolis radzi sobie jeszcze gorzej z 1.5 straconymi bramkami na mecz.
Która drużyna ma najlepszą obronę i straciła najmniej bramek w Super League 2?
Panionios FC i APO Ellas Syros to dwie najlepsze drużyny pod względem liczby traconych goli w tym sezonie Super League 2. Panionios FC ma solidną obronę z jedynie 2 straconymi bramkami w 6 meczach. Daje to średnią 0.33 straconych goli na mecz i jest zdecydowanie najlepsza w Super League 2. APO Ellas Syros również może pochwalić się silną defensywą - tracą średnio jedynie 0.67 goli na mecz i są drugą najlepiej broniącą drużyną w lidze.
Stracone bramki - Grecja
- Dywizja 1
- Dywizja 2
- Dywizja 3
- Puchar
- Dywizja 2
- Dywizja 3
- Dywizja 3
- Dywizja 3
- Dywizja 3
- Dywizja 3
- Dywizja 3
- Dywizja 3
- Dywizja 3
- Puchar
- Dywizja 3
- Dywizja 3
- Dywizja 1
- Dywizja 2
- Dywizja 2
- Puchar















