Loading

ODBLOKUJ
Superliga

Subskrybuj FootyStats Premium

Statystyki 1 na 1 / Poprzednie wyniki - FC Midtjylland - Silkeborg IF

27
Mecze

74%
15%
11%

20 Zwycięstwa

4 Remisy(15%)

3 Zwycięstwa

Historia meczów FC Midtjylland vs Silkeborg IF pokazuje, że spośród 27 spotkań, które rozegrali, FC Midtjylland wygrał 20 razy, a Silkeborg IF 3 razy. 4 spotkań pomiędzy FC Midtjylland i Silkeborg IF zakończyło się remisem.

89%Powyżej 1.5
24 / 27 Mecze
78%Powyżej 2.5
21 / 27 Mecze
41%Powyżej 3.5
11 / 27 Mecze
59%BTTS
16 / 27 Mecze
37%Czyste konto
FC Midtjylland
4%Czyste konto
Silkeborg IF

Wszystkie prognozy- FC Midtjylland - Silkeborg IF

0%Powyżej 2.5
Średnia Ligi : 0%
0%Powyżej 1.5
Średnia Ligi : 0%
0%BTTS
Średnia Ligi : 0%
0Gole/mecz
Średnia Ligi : 0
Powyżej 1.5, FH/2H i więcej
Powyżej 8.5, 9.5 i więcej

* Średnie statystyki dla FC Midtjylland vs Silkeborg IF w bieżącym sezonie

Co oznaczają te terminy statystyk? Przeczytaj Słowniczek
Forma - Dom
 
Forma - Wyjazd
FC Midtjylland Logo
2.67
  • W
    FC Midtjylland

    FC Midtjylland

    Superliga

    23.8 05:00

    1 - 0

    Wynik

    ( 1 Poł. : 1 - 0 )

    Randers FC

    Randers FC

  • D
    FC Midtjylland

    FC Midtjylland

    Superliga

    07.9 10:00

    2 - 2

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 0 )

    FC Nordsjælland

    FC Nordsjaelland

  • W
    FC Midtjylland

    FC Midtjylland

    Superliga

    14.9 10:00

    4 - 1

    Wynik

    ( 1 Poł. : 2 - 0 )

    Brøndby IF

    Brondby IF

  • W
    FC Midtjylland

    FC Midtjylland

    Superliga

    11.10 09:00

    2 - 1

    Wynik

    ( 1 Poł. : 1 - 0 )

    FC København

    FC Kobenhavn

  • W
    FC Midtjylland

    FC Midtjylland

    Superliga

    25.10 06:00

    3 - 2

    Wynik

    ( 1 Poł. : 2 - 1 )

    Lyngby Boldklub

    Lyngby Boldklub

  • Wszystkie

  • Dom

  • Wyjazd

FC Midtjylland
Odense BK
FC Midtjylland
Lyngby Boldklub
Midtjylland
Sint-Truiden
FC Midtjylland
FC Kobenhavn
FC Midtjylland
Brondby IF
  • Poprzednie

  • Następne

FC Midtjylland logoWyniki FC Midtjylland są +276% better w stosunku do Punkty na mecz

0.71
  • L
    Brøndby IF

    Brondby IF

    Superliga

    24.8 10:00

    3 - 1

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 1 )

    Silkeborg IF

    Silkeborg IF

  • D
    Aarhus Gymnastikforening

    Aarhus Gymnastikforening

    Superliga

    05.9 09:00

    2 - 2

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 2 )

    Silkeborg IF

    Silkeborg IF

  • W
    Lyngby Boldklub

    Lyngby Boldklub

    Superliga

    18.9 10:00

    0 - 4

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 1 )

    Silkeborg IF

    Silkeborg IF

  • L
    Sønderjysk Elitesport Fodbold

    Sonderjysk Elitesport Fodbold

    Superliga

    18.10 05:00

    4 - 0

    Wynik

    ( 1 Poł. : 3 - 0 )

    Silkeborg IF

    Silkeborg IF

  • L
    Odense BK

    Odense BK

    Superliga

    01.11 05:00

    4 - 1

    Wynik

    ( 1 Poł. : 1 - 1 )

    Silkeborg IF

    Silkeborg IF

Silkeborg IF Logo
  • Wszystkie

  • Dom

  • Wyjazd

Odense BK
Silkeborg IF
Sonderjysk Elitesport Fodbold
Silkeborg IF
Lyngby Boldklub
Silkeborg IF
Aarhus Gymnastikforening
Silkeborg IF
Vejle
Silkeborg
  • Poprzednie

  • Następne

Otrzymuj Darmowe Prognozy Codziennie

Subskrybuj Prognozy FootyStats i otrzymuj 3-10 darmowych porad bukmacherskich codziennie.

Wprowadź swój email, aby rozpocząć subskrypcję *

Zdobyte Gole Kto zdobędzie więcej punktów?

Wyniki FC Midtjylland są +81% better w stosunku do Gole Zdobyte

Midtjylland
2.33 Gole/mecz

FC Midtjylland (Dom)

Silkeborg
1.29 Gole/mecz

Silkeborg IF (Wyjazd)

Wynik na meczMidtjyllandSilkeborg
Powyżej 0.5100%71%
Powyżej 1.583%28%
Powyżej 2.533%14%
Powyżej 3.517%14%
Brak zdobytych bramek0%29%
Zdobyte w 1P/2PMidtjyllandSilkeborg
Zdobyto w 1 Połowie83%71%
Zdobyto w 2 Połowie67%14%
Punkty w obu połowach50%14%
Zdobyto Średnio 1 Poł.1.330.86
Zdobyto Średnio 2 Poł.1.000.43

* Statystyki z wyników FC Midtjylland u siebie i Silkeborg IF na wyjeździe.

Stracone Gole Kto straci bramki?

Wyniki FC Midtjylland są +83% better w stosunku do Gole Stracone

Midtjylland
1.17 Stracone bramki / mecz

FC Midtjylland (Dom)

Silkeborg
2.14 Stracone bramki / mecz

Silkeborg IF (Wyjazd)

Stracone / meczMidtjyllandSilkeborg
Powyżej 0.583%86%
Powyżej 1.533%56%
Powyżej 2.50%43%
Powyżej 3.50%28%
Czyste konto17%14%
Stracone w 1P/2PMidtjyllandSilkeborg
Czyste konta 1 Poł.83%57%
Czyste konta 2 Poł.17%28%
Stracone Średnio 1 Poł.0.170.71
Stracone Średnio 2 Poł.1.001.43

* Statystyki z bilansu porażek FC Midtjylland u siebie i Silkeborg IF na wyjeździe.

Powyżej 2.5 & Prognozy BTTS Ile goli odbędzie się w tym meczu?

Statystyki Powyżej 0.5 ~ 4.5 i BTTS dla FC Midtjylland i Silkeborg IF.

Gole ŁącznieMidtjyllandSilkeborgŚrednia
Powyżej 0.5100%100%100%
Powyżej 1.583%86%85%
Powyżej 2.583%71%77%
Powyżej 3.550%71%61%
Powyżej 4.533%14%24%
BTTS83%57%70%
BTTS i Wygrana67%0%34%
BTTS i Remis17%28%23%
BTTS & Powyżej 2.583%43%63%
BTTS Nie & Powyżej 2.50%28%14%
Gole w 1 PołowieMidtjyllandSilkeborgŚrednia
BTTS 1 Poł.
1 Poł. Powyżej 0.5
1 Poł. Powyżej 1.5
1 Poł. Powyżej 2.5
Gole w 2 PołowieMidtjyllandSilkeborgŚrednia
BTTS 2 Poł.
BTTS w Obu Połowach
2 Poł. Powyżej 0.5
2 Poł. Powyżej 1.5
2 Poł. Powyżej 2.5
Gole (Poniżej)MidtjyllandSilkeborgŚrednia
Poniżej 0.50%0%0%
Poniżej 1.517%14%16%
Poniżej 2.517%29%23%
Poniżej 3.550%29%40%
Poniżej 4.567%86%77%
1 Poł./2 Poł.MidtjyllandSilkeborgŚrednia
1 Poł. Poniżej 0.517%14%16%
1 Poł. Poniżej 1.550%43%47%
1 Poł. Poniżej 2.583%86%85%
2 Poł. Poniżej 0.517%14%16%
2 Poł. Poniżej 1.533%44%39%
2 Poł. Poniżej 2.567%57%62%

Najnowsze typy użytkowników

Nie ma jeszcze żadnych typowań użytkowników. Możesz je dodać po opublikowaniu kursów.

Statystyki Rzutów Rożnych Ile odbędzie się rzutów rożnych?

UNLOCKRzuty rożne / mecz

* Średnia liczba rzutów rożnych na mecz pomiędzy FC Midtjylland i Silkeborg IF

/mecz
Rożne Zdobyte
/mecz
Rożne Zdobyte
Rzuty rożne na meczMidtjyllandSilkeborgŚrednia
Powyżej 6
Powyżej 7
Powyżej 8
Powyżej 9
Powyżej 10
Powyżej 11
Powyżej 12
Powyżej 13
1 PołowaMidtjyllandSilkeborgŚrednia
Średnia 1 Połowy
Powyżej 4 w 1 Poł.
Powyżej 5 w 1 Poł.
Powyżej 6 w 1 Poł.
2 PołowaMidtjyllandSilkeborgŚrednia
Średnia 2 Połowy
Powyżej 4 w 2 Poł.
Powyżej 5 w 2 Poł.
Powyżej 6 w 2 Poł.

Łączna liczba rzutów rożnych dla FC Midtjylland i Silkeborg IF. Średnia ligowa to średnia Superliga w 77 meczach w sezonie 2026/2027.

Superliga Statystyki Rzutów Rożnych

Rożne Drużyny Rzuty rożne zdobyte/Przeciwnik

Indywidualne statystyki rzutów rożnych dla FC Midtjylland i Silkeborg IF.

Rożne DrużynyMidtjyllandSilkeborgŚrednia
Zdobyte rzuty rożne / mecz
Rzuty rożne przeciw / mecz
Powyżej 2.5 - Rożne Zdobyte
Powyżej 3.5 - Rożne Zdobyte
Powyżej 4.5 - Rożne Zdobyte
Powyżej 2.5 - Rzuty rożne stracone
Powyżej 3.5 - Rzuty rożne stracone
Powyżej 4.5 - Rzuty rożne stracone

Czy FC Midtjylland zdobędzie punkty?

FC Midtjylland
Zdobyto punkt w
100%
meczach (Dom)

Bardzo Wysoka Szansa

Istnieje Bardzo Wysoka Szansa na zdobycie bramki przez FC Midtjylland na podstawie naszych danych.
Silkeborg IF
Czyste konto w
14%
meczach (Wyjazd)

Czy Silkeborg IF zdobędzie punkty?

FC Midtjylland
Czyste konto w
17%
meczach (Dom)

Średnia Szansa

Istnieje Średnia Szansa na zdobycie bramki przez Silkeborg IF na podstawie naszych danych.
Silkeborg IF
Zdobyto punkt w
71%
meczach (Wyjazd)
Przejdź na Premium! Dodatkowe 500 dochodowych lig.

Premium zapewni Ci więcej wygranych zakładów. 500 dodatkowych lig, które są mniej śledzone przez bukmacherów, a tym samym bardziej dochodowe. Dostęp do statystyk rzutów rożnych i statystyk otrzymanych kartek, wraz z plikami CSV do pobrania. Subskrybuj już dziś!

UNLOCKSuma Kartek / mecz

* Suma rozdanych kartek na mecz pomiędzy FC Midtjylland i Silkeborg IF

Kartki
/mecz
FC Midtjylland
Kartki
/mecz
Silkeborg IF
Kartki na meczMidtjyllandSilkeborgŚrednia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5
Otrzymane KartkiMidtjyllandSilkeborgŚrednia
Średnia otrzymanych kartek
Powyżej 0.5
Powyżej 1.5
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Kartki Drużyny PrzeciwnejMidtjyllandSilkeborgŚrednia
Powyżej 0.5
Powyżej 1.5
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5

Łączna liczba kartek dla FC Midtjylland i Silkeborg IF. Średnia ligowa to średnia Superliga. Było 0 kartek w 77 meczach w sezonie 2026/2027.

Superliga Żółte/Czerwone Kartki - Statystyki

1/2 Poł. Wygrana/Remis/Porażka

Forma w 1 Połowie
 
Forma w 1 Połowie
FC Midtjylland Logo
2.67
Do przerwy

FC Midtjylland logoWyniki FC Midtjylland są +56% better w stosunku do Forma w 1 Połowie

1.71
Do przerwy
Silkeborg IF Logo
Forma w 1 Poł./2 Poł.MidtjyllandSilkeborg
Wygrane 1 Poł.83%43%
Wygrane 2 Poł.17%14%
Remisy 1 Poł.17%43%
Remisy 2 Poł.67%14%
Przegrane 1 Poł.0%14%
Przegrane 2 Poł.17%71%

Statystyki kartek FC Midtjylland i Silkeborg IF z pierwszej i drugiej połowy dla Twoich prognoz.

Kartki (1 Poł./2 Poł.)MidtjyllandSilkeborgŚrednia
Średnia otrzymanych kartek w 1 Poł.
Średnia otrzymanych kartek w 2 Poł.
Średnia kartek na mecz (1P)
Średnia kartek na mecz (2P)
Więcej Kartek w 1 Poł. %
Więcej Kartek w 2 Poł. %
Powyżej 1 Poł./2 Poł.MidtjyllandSilkeborgŚrednia
Powyżej 0.5 Kartek w 1 Poł.
Powyżej 0.5 Kartek w 2 Poł.
Powyżej 0.5 Kartek w 1 Poł.
Powyżej 0.5 Kartek w 2 Poł.
2~3 Kartek Łącznie w 1 Poł.
2~3 Kartek Łącznie w 2 Poł.
1 Poł. Łącznie Powyżej 3
2 Poł. Łącznie Powyżej 3

Kto Strzeli Pierwszy?

FC MidtjyllandFC Midtjylland
 
FC Midtjylland

77%

Zdobyli punkt pierwsi w 10 / 13 meczów

Silkeborg IFSilkeborg IF
 
Silkeborg IF

69%

Zdobyli punkt pierwsi w 9 / 13 meczów

Gole według minuty
Gole FC Midtjylland i Silkeborg IF do 10 minuty i 15 minuty.

Do 10 min.MidtjyllandSilkeborg
0 - 10 Min.7%7%
11 - 20 Min.10%7%
21 - 30 Min.10%10%
31 - 40 Min.10%12%
41 - 50 Min.14%12%
51 - 60 Min.10%17%
61 - 70 Min.17%12%
71 - 80 Min.14%10%
81 - 90 Min.10%12%
Do 15 min.MidtjyllandSilkeborg
0 - 10 Min.14%12%
16 - 30 Min.12%12%
31 - 45 Min.17%22%
46 - 60 Min.17%20%
61 - 75 Min.28%17%
76 - 90 Min.12%17%
Gole strzelone do 10 min.MidtjyllandSilkeborg
0 - 10 Min.7%0%
11 - 20 Min.11%18%
21 - 30 Min.11%12%
31 - 40 Min.7%18%
41 - 50 Min.15%18%
51 - 60 Min.7%12%
61 - 70 Min.19%6%
71 - 80 Min.11%12%
81 - 90 Min.11%6%
Gole Zdobyte do 15 min.MidtjyllandSilkeborg
0 - 10 Min.15%12%
16 - 30 Min.15%18%
31 - 45 Min.15%28%
46 - 60 Min.15%18%
61 - 75 Min.30%18%
76 - 90 Min.11%6%
Gole stracone do 10 min.MidtjyllandSilkeborg
0 - 10 Min.7%13%
11 - 20 Min.7%0%
21 - 30 Min.7%8%
31 - 40 Min.13%8%
41 - 50 Min.13%8%
51 - 60 Min.13%21%
61 - 70 Min.13%17%
71 - 80 Min.20%8%
81 - 90 Min.7%17%
Gole Stracone do 15 min.MidtjyllandSilkeborg
0 - 10 Min.13%13%
16 - 30 Min.7%8%
31 - 45 Min.20%17%
46 - 60 Min.20%21%
61 - 75 Min.27%17%
76 - 90 Min.13%25%

45' i 90' obejmuje bramki w doliczonym czasie gry.

Strzały, spalone, faule i nie tylko

Strzały DrużynyMidtjyllandSilkeborgŚrednia
Strzały na Mecz16.509.7113.00
Współczynnik konwersji strzałów14%13%14%
Strzały Celne / Mecz5.673.715.00
Strzały Chybione / Mecz10.836.008.00
Strzały na Zdobytą bramkę7.077.567
Strzały drużyny Powyżej 10.583%43%63%
Strzały drużyny Powyżej 11.583%43%63%
Strzały drużyny Powyżej 12.583%28%56%
Strzały drużyny Powyżej 13.583%0%42%
Strzały drużyny Powyżej 14.583%0%42%
Strzały drużyny Powyżej 15.583%0%42%
Celne strzały drużyny 3.5+83%56%70%
Celne strzały drużyny 4.5+83%28%56%
Celne strzały drużyny 5.5+67%28%48%
Celne strzały drużyny 6.5+33%0%17%
Strzały w meczuMidtjyllandSilkeborgŚrednia
Strzały w meczu Powyżej 23.567%56%62%
Strzały w meczu Powyżej 24.567%43%55%
Strzały w meczu Powyżej 25.567%43%55%
Strzały w meczu Powyżej 26.567%28%48%
Strzały celne w meczu Powyżej 7.583%86%85%
Strzały celne w meczu Powyżej 8.567%56%62%
Strzały celne w meczu Powyżej 9.533%43%33%
Spalone - StatystykiMidtjyllandSilkeborgŚrednia
Spalone / mecz2.172.292.00
Powyżej 2.5 Spalonych33%28%31%
Powyżej 3.5 Spalonych33%28%31%
Różne StatystykiMidtjyllandSilkeborgŚrednia
Faule popełnione / mecz11.338.4310.00
Faule przyjęte / mecz17.3312.5715.00
Średnia posiadania piłki50%47%49%
Remis % FT17%29%23%

Niektóre dane są zaokrąglane w górę lub w dół do najbliższego procenta, więc po zsumowaniu mogą być równe 101%.

Rzuty wolne, rzuty na bramkę & rzuty z autu

Rzuty wolneMidtjyllandSilkeborgŚrednia
Rzuty wolne łącznie Średnio2721.4324
Rzuty Wolne Łącznie 20.5+100%43%72%
Rzuty Wolne Łącznie 21.5+100%43%72%
Rzuty Wolne Łącznie 22.5+67%43%55%
Rzuty Wolne Łącznie 23.5+67%28%48%
Rzuty Wolne Łącznie 24.5+67%28%48%
Rzuty Wolne Łącznie 25.5+67%14%41%
Wybicie z bramkiMidtjyllandSilkeborgŚrednia
Wyrzuty od bramki łącznie Średnio17.3313.5715
Strzały na bramkę Łącznie 8.5+100%100%100%
Strzały na bramkę Łącznie 9.5+100%86%93%
Strzały na bramkę Łącznie 10.5+100%86%93%
Strzały na bramkę Łącznie 11.5+100%71%86%
Strzały na bramkę Łącznie 12.5+100%71%86%
Strzały na bramkę Łącznie 13.5+100%71%86%
Rzut z autuMidtjyllandSilkeborgŚrednia
Rzuty z autu łącznie Średnio4339.5741
Wrzuty z autu Łącznie 37.5+83%71%77%
Wrzuty z autu Łącznie 38.5+83%71%77%
Wrzuty z autu Łącznie 39.5+83%43%63%
Wrzuty z autu Łącznie 40.5+83%43%63%
Wrzuty z autu Łącznie 41.5+83%43%63%
Wrzuty z autu Łącznie 42.5+67%43%55%
Wrzuty z autu Łącznie 43.5+67%14%41%
Wrzuty z autu Łącznie 44.5+50%14%32%
   Drużyna Mecze % Zwyc. ZG
Gole Zdobyte (ZG).
Liczba goli zdobytych
przez daną drużynę.
SG
Gole Stracone (SG).
Liczba goli straconych
przez daną drużynę.
RB
Różnica goli (RB).
Gole Zdobyte - Gole Stracone
Pkt.Śr.
Średnio Gole na Mecz.
Średnia liczba goli na mecz.
Obliczana w bieżącym sezonie.

1

 FC Midtjylland

6

83%

14

7

7

16

3.50

2

 Viborg FF

7

71%

13

6

7

15

2.71

3

 Brondby IF

7

71%

14

9

5

15

3.29

4

 FC Kobenhavn

6

67%

12

5

7

14

2.83

5

 FC Nordsjaelland

6

67%

9

4

5

13

2.17

6

 Odense BK

6

50%

9

10

-1

10

3.17

7

 Aarhus Gymnastikforening

6

33%

10

8

2

9

3.00

8

 AC Horsens

7

29%

12

10

2

9

3.14

9

 Lyngby Boldklub

7

14%

10

13

-3

8

3.29

10

 Silkeborg IF

6

17%

8

9

-1

7

2.83

11

 Sonderjysk Elitesport Fodbold

6

33%

12

13

-1

7

4.17

12

 Randers FC

7

29%

7

13

-6

7

2.86

   Drużyna Mecze % Zwyc. ZG
Gole Zdobyte (ZG).
Liczba goli zdobytych
przez daną drużynę.
SG
Gole Stracone (SG).
Liczba goli straconych
przez daną drużynę.
RB
Różnica goli (RB).
Gole Zdobyte - Gole Stracone
Pkt.Śr.
Średnio Gole na Mecz.
Średnia liczba goli na mecz.
Obliczana w bieżącym sezonie.

1

 FC Midtjylland

7

57%

13

8

5

15

3.00

2

 FC Kobenhavn

6

67%

14

7

7

12

3.50

3

 Viborg FF

6

33%

7

6

1

8

2.17

4

 AC Horsens

6

33%

11

11

0

7

3.67

5

 Odense BK

7

14%

6

7

-1

7

1.86

6

 Brondby IF

6

33%

9

11

-2

7

3.33

7

 FC Nordsjaelland

7

14%

11

13

-2

7

3.43

8

 Silkeborg IF

7

14%

9

15

-6

5

3.43

9

 Randers FC

6

17%

6

8

-2

4

2.33

10

 Aarhus Gymnastikforening

7

0%

7

13

-6

3

2.86

11

 Lyngby Boldklub

6

17%

9

15

-6

3

4.00

12

 Sonderjysk Elitesport Fodbold

6

0%

5

16

-11

1

3.50

* Superliga Tabele domowe i wyjazdowe są również dostępne

Który gracz strzeli bramkę?

Kto otrzyma żółte i czerwone kartki?

Kartki / 90 min

×
Dodaj Prognozy
/pl/
https://cdn.footystats.org/
- rozpocznie się za### min.'
- rozpoczyna się za### godz.'
Na Żywo'
- rozpoczął się
●wkrótce
●rozpoczął się
no

Wczytywanie statystyk

DOŁĄCZ DO PREMIUM. ZARABIAJ JUŻ DZIŚ
Subskrybuj

Otrzymuj zyskowne Prognozy prosto na swój e-mail!