Tabela 1 Połowy - Chorwacja Prva HNL

Rozgrywki
Gole
- Statystyki w tej kategorii :
- Tabela 1 Połowy -
- Tabela 2 Połowy -
- Prowadzenie lub Przegrywanie w 1 Poł. -
- Wartość rynkowa -
- Zbiory danych i pliki do pobrania w Excelu -
- Kurs -
- Oczekiwane Punkty
Tabela 1 Połowy - Prva HNL
* Wszystkie statystyki w tej tabeli pochodzą z wyników pierwszej połowy.
Dom / Tabela 1 Połowy (Prva HNL)
| # | Drużyna | Mecze Rozegrane Mecze | W - D - L (1 Poł.) Prowadzenie - Remis - Przegrywanie w 1 Połowie | ZG Gole Zdobyte (ZG). Liczba goli zdobytych przez daną drużynę. | SG Gole Stracone (SG). Liczba goli straconych przez daną drużynę. | RB Różnica goli (RB). Gole Zdobyte - Gole Stracone | Pkt. | Ostatnie 5 (1 Poł.) | PNM (1 Poł.) | CK Czyste konto (CK). Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych. * Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont. | BTTS Obie drużyny strzelą (BTTS). Lista drużyn z największą liczbą meczów, w których obie drużyny zdobyły punkty. Statystyki wyłącznie z rozgrywek w lidze krajowej. * Drużyna musi rozegrać co najmniej 7 meczów, zanim zakwalifikuje się do tej tabeli BTTS. | Brak Zdobytych Pkt Brak zdobytych bramek (Brak Zdobytych Pkt). Mecze, w których danej drużynie nie udało się zdobyć ani jednej bramki. | 0.5+ Powyżej 0.5 (0.5+). Liczba lub procent meczów, w których suma goli przekroczyła 0.5 (tj. 1, 2 lub 3 gole) | 1.5+ Powyżej 1.5 (1.5+). Liczba lub procent meczów, w których suma goli przekroczyła 1.5 (tj. 2, 3 lub 4 gole) | 2.5+ Powyżej 2.5 (2.5+). Liczba lub procent meczów, w których suma goli przekroczyła 2.5 (tj. 3, 4 lub 5 goli) | Śr. Średnio Gole na Mecz. Średnia liczba goli na mecz. Obliczana w bieżącym sezonie. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | GNK Dinamo Zagreb![]() GNK Dinamo ZagrebPrva HNL (Dyw. 1) Pozycje ligowe 1 / 10 Chorwacja
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 17 | 13-2-2 | 19 | 3 | +16 | 41 |
| 2.41 | 82% | 6% | 24% | 88% | 29% | 12% | 1.29 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | ![]() | HNK Hajduk Split![]() HNK Hajduk SplitPrva HNL (Dyw. 1) Pozycje ligowe 2 / 10 Chorwacja
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 17 | 8-5-4 | 13 | 9 | +4 | 29 |
| 1.71 | 65% | 18% | 41% | 76% | 35% | 12% | 1.29 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | ![]() | HNK Gorica![]() HNK GoricaPrva HNL (Dyw. 1) Pozycje ligowe 7 / 10 Chorwacja
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 18 | 8-4-6 | 14 | 10 | +4 | 28 |
| 1.56 | 50% | 17% | 44% | 89% | 33% | 6% | 1.33 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | ![]() | HNK Rijeka![]() HNK RijekaPrva HNL (Dyw. 1) Pozycje ligowe 4 / 10 Chorwacja
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 17 | 7-6-4 | 12 | 8 | +4 | 27 |
| 1.59 | 65% | 12% | 53% | 71% | 35% | 12% | 1.18 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | ![]() | NK Varazdin![]() NK VarazdinPrva HNL (Dyw. 1) Pozycje ligowe 3 / 10 Chorwacja
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 17 | 5-8-4 | 13 | 12 | +1 | 23 |
| 1.35 | 41% | 41% | 35% | 82% | 53% | 12% | 1.47 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | ![]() | NK Lokomotiva Zagreb![]() NK Lokomotiva ZagrebPrva HNL (Dyw. 1) Pozycje ligowe 5 / 10 Chorwacja
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 18 | 6-5-7 | 12 | 13 | -1 | 23 |
| 1.28 | 39% | 22% | 44% | 94% | 39% | 6% | 1.39 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | ![]() | NK Slaven Belupo Koprivnica![]() NK Slaven Belupo KoprivnicaPrva HNL (Dyw. 1) Pozycje ligowe 8 / 10 Chorwacja
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 17 | 3-9-5 | 10 | 15 | -5 | 18 |
| 1.06 | 41% | 35% | 47% | 76% | 53% | 6% | 1.47 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | ![]() | NK Osijek![]() NK OsijekPrva HNL (Dyw. 1) Pozycje ligowe 9 / 10 Chorwacja
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 17 | 2-7-8 | 3 | 12 | -9 | 13 |
| 0.76 | 53% | 0% | 88% | 59% | 24% | 6% | 0.88 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | ![]() | NK Istra 1961![]() NK Istra 1961Prva HNL (Dyw. 1) Pozycje ligowe 6 / 10 Chorwacja
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 17 | 2-7-8 | 8 | 15 | -7 | 13 |
| 0.76 | 24% | 29% | 65% | 82% | 47% | 6% | 1.35 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | ![]() | HNK Vukovar 1991![]() HNK Vukovar 1991Prva HNL (Dyw. 1) Pozycje ligowe 10 / 10 Chorwacja
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 18 | 1-9-8 | 6 | 14 | -8 | 12 |
| 0.67 | 44% | 28% | 67% | 61% | 33% | 17% | 1.11 |
Wyjazd / Tabela 1 Połowy (Prva HNL)
| # | Drużyna | Mecze Rozegrane Mecze | W - D - L (1 Poł.) Prowadzenie - Remis - Przegrywanie w 1 Połowie | ZG Gole Zdobyte (ZG). Liczba goli zdobytych przez daną drużynę. | SG Gole Stracone (SG). Liczba goli straconych przez daną drużynę. | RB Różnica goli (RB). Gole Zdobyte - Gole Stracone | Pkt. | Ostatnie 5 (1 Poł.) | PNM (1 Poł.) | CK Czyste konto (CK). Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych. * Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont. | BTTS Obie drużyny strzelą (BTTS). Lista drużyn z największą liczbą meczów, w których obie drużyny zdobyły punkty. Statystyki wyłącznie z rozgrywek w lidze krajowej. * Drużyna musi rozegrać co najmniej 7 meczów, zanim zakwalifikuje się do tej tabeli BTTS. | Brak Zdobytych Pkt Brak zdobytych bramek (Brak Zdobytych Pkt). Mecze, w których danej drużynie nie udało się zdobyć ani jednej bramki. | 0.5+ Powyżej 0.5 (0.5+). Liczba lub procent meczów, w których suma goli przekroczyła 0.5 (tj. 1, 2 lub 3 gole) | 1.5+ Powyżej 1.5 (1.5+). Liczba lub procent meczów, w których suma goli przekroczyła 1.5 (tj. 2, 3 lub 4 gole) | 2.5+ Powyżej 2.5 (2.5+). Liczba lub procent meczów, w których suma goli przekroczyła 2.5 (tj. 3, 4 lub 5 goli) | Śr. Średnio Gole na Mecz. Średnia liczba goli na mecz. Obliczana w bieżącym sezonie. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | GNK Dinamo Zagreb![]() GNK Dinamo ZagrebPrva HNL (Dyw. 1) Pozycje ligowe 1 / 10 Chorwacja
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 17 | 10-5-2 | 21 | 6 | +15 | 35 |
| 2.06 | 71% | 18% | 35% | 76% | 47% | 18% | 1.59 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | ![]() | HNK Hajduk Split![]() HNK Hajduk SplitPrva HNL (Dyw. 1) Pozycje ligowe 2 / 10 Chorwacja
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 18 | 6-8-4 | 12 | 11 | +1 | 26 |
| 1.44 | 56% | 22% | 44% | 78% | 44% | 6% | 1.28 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | ![]() | NK Varazdin![]() NK VarazdinPrva HNL (Dyw. 1) Pozycje ligowe 3 / 10 Chorwacja
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 18 | 6-8-4 | 13 | 9 | +4 | 26 |
| 1.44 | 61% | 22% | 44% | 72% | 44% | 6% | 1.22 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | ![]() | NK Slaven Belupo Koprivnica![]() NK Slaven Belupo KoprivnicaPrva HNL (Dyw. 1) Pozycje ligowe 8 / 10 Chorwacja
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 17 | 7-5-5 | 12 | 13 | -1 | 26 |
| 1.53 | 47% | 29% | 41% | 82% | 47% | 18% | 1.47 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | ![]() | HNK Rijeka![]() HNK RijekaPrva HNL (Dyw. 1) Pozycje ligowe 4 / 10 Chorwacja
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 17 | 6-6-5 | 10 | 8 | +2 | 24 |
| 1.41 | 53% | 18% | 53% | 76% | 24% | 6% | 1.06 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | ![]() | NK Osijek![]() NK OsijekPrva HNL (Dyw. 1) Pozycje ligowe 9 / 10 Chorwacja
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 18 | 6-6-6 | 8 | 12 | -4 | 24 |
| 1.33 | 61% | 11% | 56% | 72% | 28% | 11% | 1.11 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | ![]() | HNK Gorica![]() HNK GoricaPrva HNL (Dyw. 1) Pozycje ligowe 7 / 10 Chorwacja
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 17 | 5-8-4 | 10 | 10 | 0 | 23 |
| 1.35 | 53% | 29% | 47% | 71% | 35% | 12% | 1.18 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | ![]() | NK Lokomotiva Zagreb![]() NK Lokomotiva ZagrebPrva HNL (Dyw. 1) Pozycje ligowe 5 / 10 Chorwacja
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 17 | 5-4-8 | 8 | 12 | -4 | 19 |
| 1.12 | 47% | 12% | 59% | 82% | 24% | 6% | 1.18 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | ![]() | NK Istra 1961![]() NK Istra 1961Prva HNL (Dyw. 1) Pozycje ligowe 6 / 10 Chorwacja
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 17 | 4-6-7 | 12 | 12 | 0 | 18 |
| 1.06 | 35% | 24% | 53% | 88% | 47% | 6% | 1.41 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | ![]() | HNK Vukovar 1991![]() HNK Vukovar 1991Prva HNL (Dyw. 1) Pozycje ligowe 10 / 10 Chorwacja
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 17 | 1-6-10 | 5 | 17 | -12 | 9 |
| 0.53 | 24% | 24% | 71% | 82% | 41% | 6% | 1.29 |
Tabela 1 Połowy - Chorwacja
- Dywizja 1
- Dywizja 2
- Puchar
- Dywizja 3
- Dywizja 3
- Dywizja 3
- Puchar
- Dywizja 1
- Dywizja 3
- Dywizja 3
- Puchar
- Dywizja 3
- Puchar









