SC Cham

SC Cham Logo

Forma - Bardzo dobrze

1.93
Wyniki Meczu
  • L
    SC Cham

    SC Cham

    1. Liga Promotion

    03.10 07:00

    2 - 4

    Wynik

    ( 1 Poł. : 1 - 1 )

    FC Bulle

    FC Bulle

  • W
    BSC Young Boys Bern II

    BSC Young Boys Bern II

    1. Liga Promotion

    10.10 08:00

    1 - 3

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 0 )

    SC Cham

    SC Cham

  • D
    FC Biel-Bienne

    FC Biel Bienne

    1. Liga Promotion

    25.10 07:00

    2 - 2

    Wynik

    ( 1 Poł. : 1 - 0 )

    SC Cham

    SC Cham

  • D
    SC Cham

    SC Cham

    1. Liga Promotion

    28.10 11:30

    2 - 2

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 2 )

    FC Luzern II

    FC Luzern II

  • W
    SC Cham

    SC Cham

    1. Liga Promotion

    31.10 08:00

    2 - 1

    Wynik

    ( 1 Poł. : 2 - 0 )

    FC Bavois

    FC Bavois

Zdobyto - Dobrze

1.79

Zdobyto / mecz

Stracone - Dobrze

1.36

Stracone bramki / mecz

Ryzyko Prognozy - 114% - Bardzo Wysokie Ryzyko

Sezon :

1. Liga Promotion Tabela

Obecnie Połowa sezonu - 124 / 306 played

# Drużyna Mecze
Mecze rozegrane w tym sezonie
% Zwyc. ZG
Gole Zdobyte (ZG).
Liczba goli zdobytych
przez daną drużynę.
SG
Gole Stracone (SG).
Liczba goli straconych
przez daną drużynę.
RB
Różnica goli (RB).
Gole Zdobyte - Gole Stracone
Pkt.

1

 FC Bulle

14

64%

31

20

11

30

2

 FC Schaffhausen

12

75%

30

13

17

28

3

 FC Biel Bienne

13

62%

28

15

13

28

4

 SC Cham

14

57%

25

19

6

27

5

 FC Paradiso

14

50%

27

15

12

25

6

 SC Young Fellows Juventus

14

50%

20

19

1

22

7

 FC Zurich II

14

43%

29

25

4

21

8

 FC Grand Saconnex

14

50%

24

21

3

21

9

 FC Breitenrain

14

43%

21

20

1

21

10

 SC Bruhl St Gallen

14

43%

18

18

0

20

11

 FC Basel II

14

43%

24

26

-2

19

12

 FC Amical Saint Prex

14

43%

18

26

-8

19

13

 FC Kreuzlingen

14

29%

22

26

-4

15

14

 BSC Young Boys Bern II

14

29%

29

36

-7

15

15

 FC Lugano II

14

29%

21

33

-12

13

16

 FC Luzern II

14

21%

21

33

-12

11

17

 AC Bellinzona

14

14%

10

26

-16

9

18

 FC Bavois

13

15%

12

19

-7

8

• SC Cham jest na 4 pozycji w Tabeli 1. Liga Promotion

SC Cham LogoSC Cham Wyniki Sezonu

W tym sezonie w 1. Liga Promotion (Szwajcaria) statystyki SC Cham pokazują, że ich osiągnięcia są Bardzo dobrze. Drużyna zwyciężyła 57% meczów, co stawia ich na 4/18 miejscu w Tabeli 1. Liga Promotion.

SC Cham zdobywa średnio 1.79 goli i traci1.36 goli na mecz.71% meczów SC Cham kończy się zdobyciem punktów przez obie drużyny, a ich średnia punktów na mecz wynosi 3.14.

SC Cham logoSC Cham Szybkie Fakty

Angielska Nazwa

SC Cham

Stadion

Stadion Eizmoos

Miasto

Eizmoosweg

Kraj

Szwajcaria

Oficjalne Strony

http://www.sccham.ch

• SC Cham zdobył łącznie 25 bramek tego sezonu.

• SC Cham stracił w sumie 19 bramek w tym sezonie.

• SC Cham zdobywa gola co każde 50 min

• SC Cham traci bramkę co 66 min

• SC Cham zdobywa średnio 1.79 goli w każdym meczu

• SC Cham traci średnio 1.36bramek w każdym meczu

  • Ogólne statystyki

  • Statystyki domowe

  • Statystyki wyjazdowe

SC Cham Staty 2026/27 STATYSTYKI - SC Cham

Załamanie
Mecze
Mecze rozegrane w tym sezonie
W
Zwycięstwo
D
Remis
L
Porażka
Ostatnie 5PNM
Ogólnie14833
  • L
    SC Cham

    SC Cham

    1. Liga Promotion

    03.10 07:00

    2 - 4

    Wynik

    ( 1 Poł. : 1 - 1 )

    FC Bulle

    FC Bulle

  • W
    BSC Young Boys Bern II

    BSC Young Boys Bern II

    1. Liga Promotion

    10.10 08:00

    1 - 3

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 0 )

    SC Cham

    SC Cham

  • D
    FC Biel-Bienne

    FC Biel Bienne

    1. Liga Promotion

    25.10 07:00

    2 - 2

    Wynik

    ( 1 Poł. : 1 - 0 )

    SC Cham

    SC Cham

  • D
    SC Cham

    SC Cham

    1. Liga Promotion

    28.10 11:30

    2 - 2

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 2 )

    FC Luzern II

    FC Luzern II

  • W
    SC Cham

    SC Cham

    1. Liga Promotion

    31.10 08:00

    2 - 1

    Wynik

    ( 1 Poł. : 2 - 0 )

    FC Bavois

    FC Bavois

1.93
Dom9522
  • W
    SC Cham

    SC Cham

    1. Liga Promotion

    05.9 07:00

    4 - 0

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 0 )

    FC Zürich II

    FC Zurich II

  • W
    SC Cham

    SC Cham

    1. Liga Promotion

    19.9 07:00

    2 - 1

    Wynik

    ( 1 Poł. : 1 - 0 )

    SC Brühl St. Gallen

    SC Bruhl St Gallen

  • L
    SC Cham

    SC Cham

    1. Liga Promotion

    03.10 07:00

    2 - 4

    Wynik

    ( 1 Poł. : 1 - 1 )

    FC Bulle

    FC Bulle

  • D
    SC Cham

    SC Cham

    1. Liga Promotion

    28.10 11:30

    2 - 2

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 2 )

    FC Luzern II

    FC Luzern II

  • W
    SC Cham

    SC Cham

    1. Liga Promotion

    31.10 08:00

    2 - 1

    Wynik

    ( 1 Poł. : 2 - 0 )

    FC Bavois

    FC Bavois

1.89
Wyjazd5311
  • W
    FC Kreuzlingen

    FC Kreuzlingen

    1. Liga Promotion

    19.8 10:30

    1 - 2

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 1 )

    SC Cham

    SC Cham

  • L
    SC Young Fellows Juventus

    SC Young Fellows Juventus

    1. Liga Promotion

    12.9 07:00

    2 - 0

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 0 )

    SC Cham

    SC Cham

  • W
    FC Lugano II

    FC Lugano II

    1. Liga Promotion

    26.9 08:30

    0 - 1

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 0 )

    SC Cham

    SC Cham

  • W
    BSC Young Boys Bern II

    BSC Young Boys Bern II

    1. Liga Promotion

    10.10 08:00

    1 - 3

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 0 )

    SC Cham

    SC Cham

  • D
    FC Biel-Bienne

    FC Biel Bienne

    1. Liga Promotion

    25.10 07:00

    2 - 2

    Wynik

    ( 1 Poł. : 1 - 0 )

    SC Cham

    SC Cham

2.00
Przewaga Gospodarzy0%
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
BTTS
Obie drużyny strzelą (BTTS).
Lista drużyn z największą liczbą meczów, w których obie drużyny zdobyły punkty. Statystyki wyłącznie z rozgrywek w lidze krajowej.
* Drużyna musi rozegrać co najmniej 7 meczów, zanim zakwalifikuje się do tej tabeli BTTS.
Brak Zdobytych Pkt
Brak zdobytych bramek (Brak Zdobytych Pkt).
Mecze, w których danej drużynie nie udało się zdobyć ani jednej bramki.
Ogólnie14%
(2 / 14 Mecze)
71%
(10 / 14 Mecze)
14%
(2 / 14 Mecze)
Dom11%78%11%
Wyjazd20%60%20%
Rzuty rożne

ODBLOKUJ

Rzuty rożne / mecz


Dla


Przeciw

* Suma rzutów rożnych / mecz

Kartki

ODBLOKUJ

Kartki / mecz


Najwyższe


Najniższe

* Czerwona Kartka = 2 kartki.

SC Cham StatyZAPLANOWANE & WYNIKI MECZU - SC Cham

Załamanie

3.14 Gole/mecz

  • 15'
  • 30'
HT
  • 60'
  • 75'
FT

45%

1 Połowa

55%

2 Połowa

SC Cham
Analiza na żywo

0minMaks. 0 goli po
0% goli przed0% goli po
Średnio 0 goli przedŚrednio 0 goli po
Data
Dom
Wyjazd
Zdobyto  |  Stracone
Suma
  • 29.5

    SC Cham

    vs

    FC Schaffhausen

    Today Cham host FC Schaffhausen in the 1. Liga Promotion from Szwajcaria.
    Stadion Eizmoos Eizmoosweg
    • Śr. Gole: 3.58
    • BTTS: 73%
    • Powyżej 2.5: 73%
  • 22.5

    FC Basel II

    vs

    SC Cham

    Today Basel II host Cham in the 1. Liga Promotion from Szwajcaria.
    Leichtathletik-Stadion St. Jakob Sankt Jakobs-Promenade
    • Śr. Gole: 3.32
    • BTTS: 72%
    • Powyżej 2.5: 80%
  • 15.5

    SC Cham

    vs

    FC Amical Saint Prex

    Today Cham host Amical Saint-Prex in the 1. Liga Promotion from Szwajcaria.
    Stadion Eizmoos Eizmoosweg
    • Śr. Gole: 3.48
    • BTTS: 64%
    • Powyżej 2.5: 77%
  • 08.5

    FC Bavois

    vs

    SC Cham

    Today Bavois host Cham in the 1. Liga Promotion from Szwajcaria.
    Stade des Peupliers Place de pré Mousquetaire
    • Śr. Gole: 2.40
    • BTTS: 40%
    • Powyżej 2.5: 50%
  • 01.5

    SC Cham

    vs

    FC Biel Bienne

    Today Cham host Biel-Bienne in the 1. Liga Promotion from Szwajcaria.
    Stadion Eizmoos Eizmoosweg
    • Śr. Gole: 2.67
    • BTTS: 61%
    • Powyżej 2.5: 54%
  • 24.4

    FC Luzern II

    vs

    SC Cham

    Today Luzern II host Cham in the 1. Liga Promotion from Szwajcaria.
    Sportanlage Hubelmatt Zihlmattweg
    • Śr. Gole: 3.40
    • BTTS: 55%
    • Powyżej 2.5: 64%
  • 17.4

    SC Cham

    vs

    BSC Young Boys Bern II

    Today Cham host Young Boys II in the 1. Liga Promotion from Szwajcaria.
    Stadion Eizmoos Eizmoosweg
    • Śr. Gole: 4.23
    • BTTS: 83%
    • Powyżej 2.5: 89%
  • 14.4

    FC Bulle

    vs

    SC Cham

    Today FC Bulle host Cham in the 1. Liga Promotion from Szwajcaria.
    Stade de Bouleyres Rue du Stade
    • Śr. Gole: 2.99
    • BTTS: 64%
    • Powyżej 2.5: 64%
  • 10.4

    SC Cham

    vs

    FC Lugano II

    Today Cham host Lugano II in the 1. Liga Promotion from Szwajcaria.
    Stadion Eizmoos Eizmoosweg
    • Śr. Gole: 3.52
    • BTTS: 75%
    • Powyżej 2.5: 75%
  • 03.4

    SC Bruhl St Gallen

    vs

    SC Cham

    Today Brühl host Cham in the 1. Liga Promotion from Szwajcaria.
    Paul-Grüninger-Stadion Grütlistrasse 27b, Krontalquartier
    • Śr. Gole: 2.90
    • BTTS: 59%
    • Powyżej 2.5: 52%
  • 27.3

    SC Cham

    vs

    SC Young Fellows Juventus

    Today Cham host YF Juventus in the 1. Liga Promotion from Szwajcaria.
    Stadion Eizmoos Eizmoosweg
    • Śr. Gole: 3.17
    • BTTS: 64%
    • Powyżej 2.5: 73%
  • 20.3

    FC Zurich II

    vs

    SC Cham

    Today Zürich II host Cham in the 1. Liga Promotion from Szwajcaria.
    Sportanlage Heerenschürli Helen-Kellerstrasse 20
    • Śr. Gole: 3.22
    • BTTS: 74%
    • Powyżej 2.5: 74%
  • 13.3

    AC Bellinzona

    vs

    SC Cham

    Today Bellinzona host Cham in the 1. Liga Promotion from Szwajcaria.
    Stadio Comunale Piazzale Stadio
    • Śr. Gole: 2.90
    • BTTS: 52%
    • Powyżej 2.5: 59%
  • 06.3

    FC Grand Saconnex

    vs

    SC Cham

    Today Grand-Saconnex host Cham in the 1. Liga Promotion from Szwajcaria.
    TBD TBD
    • Śr. Gole: 3.22
    • BTTS: 55%
    • Powyżej 2.5: 68%
  • 27.2

    SC Cham

    vs

    FC Kreuzlingen

    Today Cham host Kreuzlingen in the 1. Liga Promotion from Szwajcaria.
    Stadion Eizmoos Eizmoosweg
    • Śr. Gole: 3.50
    • BTTS: 81%
    • Powyżej 2.5: 73%
  • 20.2

    FC Paradiso

    vs

    SC Cham

    Today Paradiso host Cham in the 1. Liga Promotion from Szwajcaria.
    TBD TBD
    • Śr. Gole: 2.65
    • BTTS: 62%
    • Powyżej 2.5: 55%
  • 13.2

    FC Breitenrain

    vs

    SC Cham

    Today Breitenrain host Cham in the 1. Liga Promotion from Szwajcaria.
    Sportplatz Spitalacker Viktoriastrasse 60
    • Śr. Gole: 2.90
    • BTTS: 45%
    • Powyżej 2.5: 59%
  • 21.11

    FC Schaffhausen

    vs

    SC Cham

    Today FC Schaffhausen host Cham in the 1. Liga Promotion from Szwajcaria.
    LIPO Park Schaffhausen Industriestrasse
    • Śr. Gole: 3.07
    • BTTS: 47%
    • Powyżej 2.5: 64%
  • 14.11

    SC Cham

    vs

    FC Basel II

    Today Cham host Basel II in the 1. Liga Promotion from Szwajcaria.
    Stadion Eizmoos Eizmoosweg
    • Śr. Gole: 3.36
    • BTTS: 64%
    • Powyżej 2.5: 71%
  • 07.11

    FC Amical Saint Prex

    vs

    SC Cham

    Today Amical Saint-Prex host Cham in the 1. Liga Promotion from Szwajcaria.
    TBD TBD
    • Śr. Gole: 2.65
    • BTTS: 55%
    • Powyżej 2.5: 55%
  • 31.10

    SC Cham

    vs

    FC Bavois

    Today

    SC Cham

    host

    FC Bavois

    in the 1. Liga Promotion from Switzerland.
    Stadion Eizmoos Eizmoosweg
    5'34'Przeciw 71'
    HT
    FT
    3
  • 28.10

    SC Cham

    vs

    FC Luzern II

    Today

    SC Cham

    host

    FC Luzern II

    in the 1. Liga Promotion from Switzerland.
    Stadion Eizmoos Eizmoosweg
    53'66'Przeciw 24'Przeciw 28'
    HT
    FT
    4
  • 25.10

    FC Biel Bienne

    vs

    SC Cham

    Today

    FC Biel Bienne

    host

    SC Cham

    in the 1. Liga Promotion from Switzerland.
    Tissot Arena Boulevard des Sports 18
    Przeciw 38'Przeciw 90+4'48'76'
    HT
    FT
    4
  • 10.10

    BSC Young Boys Bern II

    vs

    SC Cham

    Today

    BSC Young Boys Bern II

    host

    SC Cham

    in the 1. Liga Promotion from Switzerland.
    Stadion Neufeld Neubrückstrasse 147

    * Czas zdobycia goli jest niedostępny

    4
  • 03.10

    SC Cham

    vs

    FC Bulle

    Today

    SC Cham

    host

    FC Bulle

    in the 1. Liga Promotion from Switzerland.
    Stadion Eizmoos Eizmoosweg
    37'63'Przeciw 39'Przeciw 56'Przeciw 58'Przeciw 89'
    HT
    FT
    6
  • 26.9

    FC Lugano II

    vs

    SC Cham

    Today

    FC Lugano II

    host

    SC Cham

    in the 1. Liga Promotion from Switzerland.
    Centro sportivo Cornaredo B2 Centro sportivo Cornaredo B2
    60'
    HT
    FT
    1
  • 19.9

    SC Cham

    vs

    SC Bruhl St Gallen

    Today

    SC Cham

    host

    SC Bruhl St Gallen

    in the 1. Liga Promotion from Switzerland.
    Stadion Eizmoos Eizmoosweg
    2'69'Przeciw 55'
    HT
    FT
    3
  • 12.9

    SC Young Fellows Juventus

    vs

    SC Cham

    Today

    SC Young Fellows Juventus

    host

    SC Cham

    in the 1. Liga Promotion from Switzerland.
    Sportanlage Juchhof R4 Vulkanstrasse 200

    * Czas zdobycia goli jest niedostępny

    2
  • 05.9

    SC Cham

    vs

    FC Zurich II

    Today

    SC Cham

    host

    FC Zurich II

    in the 1. Liga Promotion from Switzerland.
    Stadion Eizmoos Eizmoosweg
    68'78'84'90+1'
    HT
    FT
    4
  • 29.8

    SC Cham

    vs

    AC Bellinzona

    Today

    SC Cham

    host

    AC Bellinzona

    in the 1. Liga Promotion from Switzerland.
    Stadion Eizmoos Eizmoosweg
    30'Przeciw 35'
    HT
    FT
    2
  • 22.8

    SC Cham

    vs

    FC Grand Saconnex

    Today

    SC Cham

    host

    FC Grand Saconnex

    in the 1. Liga Promotion from Switzerland.
    Stadion Eizmoos Eizmoosweg
    15'64'Przeciw 73'
    HT
    FT
    3
  • 19.8

    FC Kreuzlingen

    vs

    SC Cham

    Today

    FC Kreuzlingen

    host

    SC Cham

    in the 1. Liga Promotion from Switzerland.
    TBD TBD
    Przeciw 58'43'69'
    HT
    FT
    3
  • 08.8

    SC Cham

    vs

    FC Paradiso

    Today

    SC Cham

    host

    FC Paradiso

    in the 1. Liga Promotion from Switzerland.
    Stadion Eizmoos Eizmoosweg
    Przeciw 60'Przeciw 78'
    HT
    FT
    2
  • 01.8

    SC Cham

    vs

    FC Breitenrain

    Today

    SC Cham

    host

    FC Breitenrain

    in the 1. Liga Promotion from Switzerland.
    Stadion Eizmoos Eizmoosweg
    31'86'Przeciw 18'
    HT
    FT
    3

SC Cham StatyWynik końcowy (Wynik) Statystyki - SC Cham

Załamanie
Premium już dostępne!
Odkryj 1500+ zyskownych lig, znacznie rzadziej śledzonych przez bukmacherów.

Sprawdziliśmy, które ligi mają największy potencjał na wygrane. Dodatkowo otrzymasz statystyki rzutów rożnych i rozdanych kartek, łącznie z plikami CSV. Dołącz do FootyStats Premium już dziś!

'Michael Owen: 'Koniecznie dołącz do Premium'

ZG
Gole Zdobyte (ZG).
Liczba goli zdobytych
przez daną drużynę.
SG
Gole Stracone (SG).
Liczba goli straconych
przez daną drużynę.
Śr.
Średnio Gole na Mecz.
Średnia liczba goli na mecz.
Obliczana w bieżącym sezonie.
Ogólnie1.79
/mecz
1.36
/mecz
3.14
/mecz
Dom1.891.443.33
Wyjazd1.601.202.80

Powyżej +

Powyżej 0.5
100%
Powyżej 1.5
93%
Powyżej 2.5
71%
Powyżej 3.5
36%
Powyżej 4.5
7%

Poniżej -

Poniżej 0.5
0%
Poniżej 1.5
7%
Poniżej 2.5
29%
Poniżej 3.5
64%
Poniżej 4.5
93%

Najczęstsze wyniki - Wynik końcowy

2-1
28.6%  /  4 razy
2-2
14.3%  /  2 razy
2-0
7.1%  /  1 razy
1-2
7.1%  /  1 razy
0-2
7.1%  /  1 razy
1-3
7.1%  /  1 razy
0-1
7.1%  /  1 razy
2-4
7.1%  /  1 razy
4-0
7.1%  /  1 razy
1-1
7.1%  /  1 razy
Wyświetl wszystkieWyświetl mniej

Najczęstsze sumy goli - Wynik końcowy

3 Gole
35.7%  /  5 razy
4 Gole
28.6%  /  4 razy
2 Gole
21.4%  /  3 razy
1 Gole
7.1%  /  1 razy
6 Gole
7.1%  /  1 razy

Wszystkie Gole - 10 min

5%
2 / 38 Gole
5%
2 / 38 Gole
8%
3 / 38 Gole
16%
6 / 38 Gole
5%
2 / 38 Gole
18%
7 / 38 Gole
16%
6 / 38 Gole
13%
5 / 38 Gole
13%
5 / 38 Gole

0' - 10'

11' - 20'

21' - 30'

31' - 40'

41' - 50'

51' - 60'

61' - 70'

71' - 80'

81' - 90'

Wszystkie Gole - 15 min

8%
3 / 38 Gole
11%
4 / 38 Gole
18%
7 / 38 Gole
21%
8 / 38 Gole
21%
8 / 38 Gole
21%
8 / 38 Gole

0' - 15'

16' - 30'

31' - 45'

46' - 60'

61' - 75'

76' - 90'

Ponad - Rzuty Rożne

Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5
Powyżej 13.5

Powyżej - Kartki

Powyżej 0.5
Powyżej 1.5
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5
  • Statystyki Powyżej 7.5–13.5 rzutów rożnych oblicza się na podstawie sumy rzutów rożnych w meczu, w którym SC Cham uczestniczył w sezonie 2026/27 1. Liga Promotion
  • Statystyki SC Cham wykazują, że podczas ?% ich meczów odbywa się ponad 9.5 wszystkich rzutów rożnych. Podczas 2026/27 w rozgrywkach 1. Liga Promotion średnio w ?% meczów liczba rzutów rożnych wyniosła powyżej 9.5.
  • W ?% meczów SC Cham rozdano ponad 3.5 kartek. Dla porównania, 1. Liga Promotion ma średnio ?% dla ponad 3.5 kartek.

SC Cham Staty ZDOBYTE RZUTY ROŻNE

Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5

SC Cham Staty Otrzymane Kartki

Powyżej 0.5
Powyżej 1.5
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5
  • Rzuty Rożne Zdobyte Powyżej 2.5 ~ 8.5 są obliczane na podstawie rzutów rożnych, które SC Cham zdobył podczas meczu.
  • SC Cham zdobył powyżej 4.5 rzutów rożnych w ?% swoich meczów.
  • Kartki Powyżej 0.5 ~ 6.5 są obliczane na podstawie żółtych i czerwonych kartek, które SC Cham otrzymał podczas meczu.
  • SC Cham otrzymał powyżej 2.5 kartek w ?% swoich meczów.

STRACONE RZUTY ROŻNE

Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5

Kartki Drużyny Przeciwnej

Powyżej 0.5
Powyżej 1.5
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5
  • Rzuty Rożne Stracone Powyżej 2.5 ~ 8.5 są obliczane na podstawie rzutów rożnych, które SC Cham stracił podczas meczu.
  • Powyżej 0.5 ~ 6.5 Kartek Przeciwnika oblicza się na podstawie kartek, które przeciwnik SC Cham otrzymał podczas meczu.

xG (SC Cham)

Ogólnie
1.75
Dom
1.84
Wyjazd
1.61

xG (Przeciw)

Ogólnie
1.08
Dom
1.08
Wyjazd
1.08

Inne Statystyki - SC Cham

Strzały na Mecz
13.89
Strzały Celne / Mecz
5.67
Strzały Chybione / Mecz
8.22
Faule na Mecz
14.89
Spalone / mecz
5.89
Średnia posiadania piłki
55%
BTTS i Wygrana
43%
Punkty w obu połowach
42%

SC Cham StatyDo przerwy (1 Poł.) Statystyki - SC Cham

Załamanie

Ponad 0.5 1Poł/2Poł

75%1 Połowa

92%2 Połowa

Ponad 1.5 1Poł/2Poł

42%1 Połowa

67%2 Połowa

Śr. Gole 1Poł/2Poł

1.171 Połowa

2.002 Połowa

* Powyżej 0.5 - 1.5 HT/2H to bramki zdobyte przez obie drużyny w meczu.

Prowadzenie w 1 Poł.
Drużyna jest na prowadzeniu w 1 połowie
Remis w 1 Poł.Przegrywanie w 1 Poł.
Drużyna przegrywa w 1 połowie
Ogólnie33%
(4 / 14 Mecze)
50%
(6 / 14 Mecze)
17%
(2 / 14 Mecze)
Dom33%56%11%
Wyjazd33%33%33%
ZG (1 Poł.)
Gole Zdobyte (ZG).
Liczba goli zdobytych
przez daną drużynę.
SG (1 Poł.)
Gole Stracone (SG).
Liczba goli straconych
przez daną drużynę.
Śr. (1 Poł.)
Średnio Gole na Mecz.
Średnia liczba goli na mecz.
Obliczana w bieżącym sezonie.
Ogólnie0.67
/ Mecze
0.50
/ Mecze
1.17
/ Mecze
Dom0.780.561.33
Wyjazd0.330.330.67

Najczęstsze sumy goli - Do przerwy

2 Gole
41.7%  /  5 razy
1 Gole
33.3%  /  4 razy
0 Gole
25%  /  3 razy

Najczęstsze wyniki - Do przerwy

1-0
25%  /  3 razy
0-0
25%  /  3 razy
1-1
25%  /  3 razy
0-1
8.3%  /  1 razy
2-0
8.3%  /  1 razy
0-2
8.3%  /  1 razy

SC Cham StatyGOLE ZDOBYTE & STRACONE - 10 MINUT - SC Cham

Załamanie

SC Cham StatyGole Zdobyte - 10 min

9%
2 / 22 Gole
5%
1 / 22 Gole
5%
1 / 22 Gole
14%
3 / 22 Gole
9%
2 / 22 Gole
9%
2 / 22 Gole
27%
6 / 22 Gole
9%
2 / 22 Gole
14%
3 / 22 Gole

0' - 10'

11' - 20'

21' - 30'

31' - 40'

41' - 50'

51' - 60'

61' - 70'

71' - 80'

81' - 90'

SC Cham StatyGole Stracone - 10 min

0%
0 / 16 Gole
6%
1 / 16 Gole
13%
2 / 16 Gole
19%
3 / 16 Gole
0%
0 / 16 Gole
31%
5 / 16 Gole
0%
0 / 16 Gole
19%
3 / 16 Gole
13%
2 / 16 Gole

0' - 10'

11' - 20'

21' - 30'

31' - 40'

41' - 50'

51' - 60'

61' - 70'

71' - 80'

81' - 90'

/pl/
https://cdn.footystats.org/
- rozpocznie się za### min.'
- rozpoczyna się za### godz.'
Na Żywo'
- rozpoczął się
●wkrótce
●rozpoczął się
no

Wczytywanie statystyk

DOŁĄCZ DO PREMIUM. ZARABIAJ JUŻ DZIŚ
Subskrybuj

Otrzymuj zyskowne Prognozy prosto na swój e-mail!