FC TransferWise

FC TransferWise Logo

Forma - Średnia

0.00
Wyniki Meczu
  • L
    FC TransferWise

    FC TransferWise

    Puchar Estonii

    26.7 16:00

    3 - 6

    Wynik

    ( 1 Poł. : 1 - 4 )

    Tallinna FC Olympic Olybet

    Tallinna FC Olympic Olybet

Zdobyto - Średnia

3.00

Zdobyto / mecz

Stracone - Bardzo słabo

6.00

Stracone bramki / mecz

Ryzyko Prognozy - 300% - Bardzo Wysokie Ryzyko

Sezon :
2026/27

Puchar Estonii Tabela

Obecnie Późny sezon - 54 / 61 played

# Drużyna Mecze
Mecze rozegrane w tym sezonie
% Zwyc. ZG
Gole Zdobyte (ZG).
Liczba goli zdobytych
przez daną drużynę.
SG
Gole Stracone (SG).
Liczba goli straconych
przez daną drużynę.
RB
Różnica goli (RB).
Gole Zdobyte - Gole Stracone

1

 JK Tammeka Tartu

1

100%

19

0

19

2

 FC Nomme United

1

100%

12

0

12

3

 Tartu JK Welco

1

100%

12

0

12

4

 Harju Jalgpallikool

1

100%

8

0

8

5

 JK Tallinna Kalev

1

100%

8

0

8

6

 FA Tartu Kalev

1

100%

7

0

7

7

 Johvi FC Phoenix

1

100%

8

1

7

8

 FC Elva

1

100%

6

0

6

9

 Keila JK

1

100%

6

0

6

10

 Kristiine JK

1

100%

8

3

5

11

 Viimsi JK

1

100%

4

0

4

12

 FC Kose

1

100%

5

1

4

13

 FC Kuressaare

1

100%

5

1

4

14

 Kompanii Marjamaa

1

100%

8

4

4

15

 FC Helios

1

100%

3

0

3

16

 FC Tallinn

1

100%

4

1

3

17

 FC Hiiumaa

1

100%

4

1

3

18

 Rumori Calcio

1

100%

4

1

3

19

 Parnu JK Vaprus

1

100%

4

1

3

20

 FC Flora Tallinn III

1

100%

6

3

3

21

 Tallinna FC Olympic Olybet

1

100%

6

3

3

22

 FC Tamper

1

100%

2

0

2

23

 JK Tallinna Kalev U21

1

100%

4

2

2

24

 Raasiku FC Joker

1

100%

1

0

1

25

 Harju JK Laagri II

1

100%

2

1

1

26

 Saku Sporting

1

100%

2

1

1

27

 Tallinna FC Flora U21

1

0%

0

0

0

28

 JK Narva Trans

1

0%

0

0

0

29

 Parnu JK Poseidon Nirvaana

1

0%

2

2

0

30

 Team Helm Jk

1

0%

2

2

0

31

 Maarjamae FC Vigri

1

0%

0

1

-1

32

 Tallinna JK Legion

1

0%

1

2

-1

33

 Saue JK Laagri

1

0%

1

2

-1

34

 Tabasalu JK Charma

1

0%

0

2

-2

35

 Freedom Rakvere

1

0%

2

4

-2

36

 FC Soccernet

1

0%

0

3

-3

37

 RL FC Kohvile

1

0%

1

4

-3

38

 Tabasalu Ulasabat CF

1

0%

1

4

-3

39

 Tallinna FC Zapoos

1

0%

1

4

-3

40

 Viljandi JK Tulevik

1

0%

1

4

-3

41

 Eston Villa Volta

1

0%

3

6

-3

42

 FC TransferWise

1

0%

3

6

-3

43

 Nomme United III

1

0%

0

4

-4

44

 RL FC EstHam United

1

0%

1

5

-4

45

 Tartu JK Welco X

1

0%

1

5

-4

46

 Generation

1

0%

4

8

-4

47

 Jogeva Wolves

1

0%

3

8

-5

48

 Laanemaa JK Haapsalu

1

0%

0

6

-6

49

 TalTech JK

1

0%

0

6

-6

50

 JK Kuusalu Kalev

1

0%

0

7

-7

51

 FC Hell Hunt

1

0%

1

8

-7

52

 Rae Spordikool

1

0%

0

8

-8

53

 Tammeka III

1

0%

0

8

-8

54

 Raplamaa JK

1

0%

0

12

-12

55

 Rumori Calcio II

1

0%

0

12

-12

56

 Zealot Sporting

1

0%

0

19

-19

FC TransferWise jest na 0 pozycji w Tabeli Puchar Estonii

FC TransferWise LogoFC TransferWise Wyniki Sezonu

W tym sezonie w Puchar Estonii (Estonia) statystyki FC TransferWise pokazują, że ich osiągnięcia są Średnia. Drużyna zwyciężyła 0% meczów, co stawia ich na 0/71 miejscu w Tabeli Puchar Estonii.

FC TransferWise zdobywa średnio 3 goli i traci6 goli na mecz.100% meczów FC TransferWise kończy się zdobyciem punktów przez obie drużyny, a ich średnia punktów na mecz wynosi 9.

FC TransferWise logoFC TransferWise Szybkie Fakty

Angielska Nazwa

FC TransferWise

Stadion

TBD

Miasto

TBD

Kraj

Estonia

FC TransferWise zdobył łącznie 3 bramek tego sezonu.

FC TransferWise stracił w sumie 6 bramek w tym sezonie.

FC TransferWise zdobywa gola co każde 30 min

FC TransferWise traci bramkę co 15 min

FC TransferWise zdobywa średnio 3 goli w każdym meczu

FC TransferWise traci średnio 6bramek w każdym meczu

  • Ogólne statystyki

  • Statystyki domowe

  • Statystyki wyjazdowe

FC TransferWise Staty 2026/27 STATYSTYKI - FC TransferWise

Załamanie
Mecze
Mecze rozegrane w tym sezonie
W
Zwycięstwo
D
Remis
L
Porażka
Ostatnie 5PNM
Ogólnie1001
  • L
    FC TransferWise

    FC TransferWise

    Puchar Estonii

    26.7 16:00

    3 - 6

    Wynik

    ( 1 Poł. : 1 - 4 )

    Tallinna FC Olympic Olybet

    Tallinna FC Olympic Olybet

0.00
Dom1001
  • L
    FC TransferWise

    FC TransferWise

    Puchar Estonii

    26.7 16:00

    3 - 6

    Wynik

    ( 1 Poł. : 1 - 4 )

    Tallinna FC Olympic Olybet

    Tallinna FC Olympic Olybet

0.00
Wyjazd0000
    0.00
    Przewaga Gospodarzy0%
    CK
    Czyste konto (CK).
    Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
    * Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
    BTTS
    Obie drużyny strzelą (BTTS).
    Lista drużyn z największą liczbą meczów, w których obie drużyny zdobyły punkty. Statystyki wyłącznie z rozgrywek w lidze krajowej.
    * Drużyna musi rozegrać co najmniej 7 meczów, zanim zakwalifikuje się do tej tabeli BTTS.
    Brak Zdobytych Pkt
    Brak zdobytych bramek (Brak Zdobytych Pkt).
    Mecze, w których danej drużynie nie udało się zdobyć ani jednej bramki.
    Ogólnie0%
    (0 / 1 Mecze)
    100%
    (1 / 1 Mecze)
    0%
    (0 / 1 Mecze)
    Dom0%100%0%
    Wyjazd0%0%0%
    Rzuty rożne

    ODBLOKUJ

    Rzuty rożne / mecz


    Dla


    Przeciw

    * Suma rzutów rożnych / mecz

    Kartki

    ODBLOKUJ

    Kartki / mecz


    Najwyższe


    Najniższe

    * Czerwona Kartka = 2 kartki.

    FC TransferWise StatyZAPLANOWANE & WYNIKI MECZU - FC TransferWise

    Załamanie

    9.00 Gole/mecz

    • 15'
    • 30'
    HT
    • 60'
    • 75'
    FT

    56%

    1 Połowa

    44%

    2 Połowa

    FC TransferWise
    Analiza na żywo

    0minMaks. 0 goli po
    0% goli przed0% goli po
    Średnio 0 goli przedŚrednio 0 goli po
    Data
    Dom
    Wyjazd
    Zdobyto  |  Stracone
    Suma

    FC TransferWise StatyWynik końcowy (Wynik) Statystyki - FC TransferWise

    Załamanie
    Premium już dostępne!
    Odkryj 1500+ zyskownych lig, znacznie rzadziej śledzonych przez bukmacherów.

    Sprawdziliśmy, które ligi mają największy potencjał na wygrane. Dodatkowo otrzymasz statystyki rzutów rożnych i rozdanych kartek, łącznie z plikami CSV. Dołącz do FootyStats Premium już dziś!

    'Michael Owen: 'Koniecznie dołącz do Premium'

    ZG
    Gole Zdobyte (ZG).
    Liczba goli zdobytych
    przez daną drużynę.
    SG
    Gole Stracone (SG).
    Liczba goli straconych
    przez daną drużynę.
    Śr.
    Średnio Gole na Mecz.
    Średnia liczba goli na mecz.
    Obliczana w bieżącym sezonie.
    Ogólnie3.00
    /mecz
    6.00
    /mecz
    9.00
    /mecz
    Dom3.006.009.00
    Wyjazd0.000.000.00

    Powyżej +

    Powyżej 0.5
    100%
    Powyżej 1.5
    100%
    Powyżej 2.5
    100%
    Powyżej 3.5
    100%
    Powyżej 4.5
    100%

    Poniżej -

    Poniżej 0.5
    0%
    Poniżej 1.5
    0%
    Poniżej 2.5
    0%
    Poniżej 3.5
    0%
    Poniżej 4.5
    0%

    Najczęstsze wyniki - Wynik końcowy

    3-6
    100%  /  1 razy

    Najczęstsze sumy goli - Wynik końcowy

    9 Gole
    100%  /  1 razy

    Wszystkie Gole - 10 min

    11%
    1 / 9 Gole
    22%
    2 / 9 Gole
    11%
    1 / 9 Gole
    0%
    0 / 9 Gole
    11%
    1 / 9 Gole
    0%
    0 / 9 Gole
    22%
    2 / 9 Gole
    0%
    0 / 9 Gole
    22%
    2 / 9 Gole

    0' - 10'

    11' - 20'

    21' - 30'

    31' - 40'

    41' - 50'

    51' - 60'

    61' - 70'

    71' - 80'

    81' - 90'

    Wszystkie Gole - 15 min

    22%
    2 / 9 Gole
    22%
    2 / 9 Gole
    11%
    1 / 9 Gole
    0%
    0 / 9 Gole
    22%
    2 / 9 Gole
    22%
    2 / 9 Gole

    0' - 15'

    16' - 30'

    31' - 45'

    46' - 60'

    61' - 75'

    76' - 90'

    Ponad - Rzuty Rożne

    Powyżej 7.5
    Powyżej 8.5
    Powyżej 9.5
    Powyżej 10.5
    Powyżej 11.5
    Powyżej 12.5
    Powyżej 13.5

    Powyżej - Kartki

    Powyżej 0.5
    Powyżej 1.5
    Powyżej 2.5
    Powyżej 3.5
    Powyżej 4.5
    Powyżej 5.5
    Powyżej 6.5
    • Statystyki Powyżej 7.5–13.5 rzutów rożnych oblicza się na podstawie sumy rzutów rożnych w meczu, w którym FC TransferWise uczestniczył w sezonie 2026/27 Puchar Estonii
    • Statystyki FC TransferWise wykazują, że podczas ?% ich meczów odbywa się ponad 9.5 wszystkich rzutów rożnych. Podczas 2026/27 w rozgrywkach Puchar Estonii średnio w ?% meczów liczba rzutów rożnych wyniosła powyżej 9.5.
    • W ?% meczów FC TransferWise rozdano ponad 3.5 kartek. Dla porównania, Puchar Estonii ma średnio ?% dla ponad 3.5 kartek.

    FC TransferWise Staty ZDOBYTE RZUTY ROŻNE

    Powyżej 2.5
    Powyżej 3.5
    Powyżej 4.5
    Powyżej 5.5
    Powyżej 6.5
    Powyżej 7.5
    Powyżej 8.5

    FC TransferWise Staty Otrzymane Kartki

    Powyżej 0.5
    Powyżej 1.5
    Powyżej 2.5
    Powyżej 3.5
    Powyżej 4.5
    Powyżej 5.5
    Powyżej 6.5
    • Rzuty Rożne Zdobyte Powyżej 2.5 ~ 8.5 są obliczane na podstawie rzutów rożnych, które FC TransferWise zdobył podczas meczu.
    • FC TransferWise zdobył powyżej 4.5 rzutów rożnych w ?% swoich meczów.
    • Kartki Powyżej 0.5 ~ 6.5 są obliczane na podstawie żółtych i czerwonych kartek, które FC TransferWise otrzymał podczas meczu.
    • FC TransferWise otrzymał powyżej 2.5 kartek w ?% swoich meczów.

    STRACONE RZUTY ROŻNE

    Powyżej 2.5
    Powyżej 3.5
    Powyżej 4.5
    Powyżej 5.5
    Powyżej 6.5
    Powyżej 7.5
    Powyżej 8.5

    Kartki Drużyny Przeciwnej

    Powyżej 0.5
    Powyżej 1.5
    Powyżej 2.5
    Powyżej 3.5
    Powyżej 4.5
    Powyżej 5.5
    Powyżej 6.5
    • Rzuty Rożne Stracone Powyżej 2.5 ~ 8.5 są obliczane na podstawie rzutów rożnych, które FC TransferWise stracił podczas meczu.
    • Powyżej 0.5 ~ 6.5 Kartek Przeciwnika oblicza się na podstawie kartek, które przeciwnik FC TransferWise otrzymał podczas meczu.

    xG (FC TransferWise)

    Ogólnie
    0.31
    Dom
    1.31
    Wyjazd
    0.00

    xG (Przeciw)

    Ogólnie
    1.23
    Dom
    2.23
    Wyjazd
    0.00

    Inne Statystyki - FC TransferWise

    Strzały na Mecz
    7
    Strzały Celne / Mecz
    6.00
    Strzały Chybione / Mecz
    1.00
    Faule na Mecz
    8
    Spalone / mecz
    11.00
    Średnia posiadania piłki
    43%
    BTTS i Wygrana
    0%
    Punkty w obu połowach
    100%

    FC TransferWise StatyDo przerwy (1 Poł.) Statystyki - FC TransferWise

    Załamanie

    Ponad 0.5 1Poł/2Poł

    100%1 Połowa

    100%2 Połowa

    Ponad 1.5 1Poł/2Poł

    100%1 Połowa

    100%2 Połowa

    Śr. Gole 1Poł/2Poł

    51 Połowa

    4.002 Połowa

    * Powyżej 0.5 - 1.5 HT/2H to bramki zdobyte przez obie drużyny w meczu.

    Prowadzenie w 1 Poł.
    Drużyna jest na prowadzeniu w 1 połowie
    Remis w 1 Poł.Przegrywanie w 1 Poł.
    Drużyna przegrywa w 1 połowie
    Ogólnie0%
    (0 / 1 Mecze)
    0%
    (0 / 1 Mecze)
    100%
    (1 / 1 Mecze)
    Dom0%0%100%
    Wyjazd0%0%0%
    ZG (1 Poł.)
    Gole Zdobyte (ZG).
    Liczba goli zdobytych
    przez daną drużynę.
    SG (1 Poł.)
    Gole Stracone (SG).
    Liczba goli straconych
    przez daną drużynę.
    Śr. (1 Poł.)
    Średnio Gole na Mecz.
    Średnia liczba goli na mecz.
    Obliczana w bieżącym sezonie.
    Ogólnie1.00
    / Mecze
    4.00
    / Mecze
    5.00
    / Mecze
    Dom1.004.005.00
    Wyjazd0.000.000.00

    Najczęstsze sumy goli - Do przerwy

    5 Gole
    100%  /  1 razy

    Najczęstsze wyniki - Do przerwy

    1-4
    100%  /  1 razy

    FC TransferWise StatyGOLE ZDOBYTE & STRACONE - 10 MINUT - FC TransferWise

    Załamanie

    FC TransferWise StatyGole Zdobyte - 10 min

    0%
    0 / 3 Gole
    33%
    1 / 3 Gole
    0%
    0 / 3 Gole
    0%
    0 / 3 Gole
    0%
    0 / 3 Gole
    0%
    0 / 3 Gole
    33%
    1 / 3 Gole
    0%
    0 / 3 Gole
    33%
    1 / 3 Gole

    0' - 10'

    11' - 20'

    21' - 30'

    31' - 40'

    41' - 50'

    51' - 60'

    61' - 70'

    71' - 80'

    81' - 90'

    FC TransferWise StatyGole Stracone - 10 min

    17%
    1 / 6 Gole
    17%
    1 / 6 Gole
    17%
    1 / 6 Gole
    0%
    0 / 6 Gole
    17%
    1 / 6 Gole
    0%
    0 / 6 Gole
    17%
    1 / 6 Gole
    0%
    0 / 6 Gole
    17%
    1 / 6 Gole

    0' - 10'

    11' - 20'

    21' - 30'

    31' - 40'

    41' - 50'

    51' - 60'

    61' - 70'

    71' - 80'

    81' - 90'

    /pl/
    https://cdn.footystats.org/
    - rozpocznie się za### min.'
    - rozpoczyna się za### godz.'
    Na Żywo'
    - rozpoczął się
    wkrótce
    rozpoczął się
    no

    Wczytywanie statystyk

    DOŁĄCZ DO PREMIUM. ZARABIAJ JUŻ DZIŚ
    Subskrybuj

    Otrzymuj zyskowne Prognozy prosto na swój e-mail!