CD Marathon

CD Marathón Logo

Forma - Wybitnie

2.00
Wyniki Meczu
  • W
    CD Marathón

    CD Marathon

    Liga Nacional de Fútbol Profesional de Honduras

    04.8 02:00

    1 - 0

    Wynik

    ( 1 Poł. : 1 - 0 )

    Atlético Independiente

    Atletico Independiente

  • D
    CD Platense

    CD Platense

    Liga Nacional de Fútbol Profesional de Honduras

    08.8 22:00

    1 - 1

    Wynik

    ( 1 Poł. : 1 - 1 )

    CD Marathón

    CD Marathon

  • W
    Atletico Choloma

    Atletico Choloma

    Liga Nacional de Fútbol Profesional de Honduras

    16.8 22:00

    0 - 1

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 0 )

    CD Marathón

    CD Marathon

  • D
    CD Marathón

    CD Marathon

    Liga Nacional de Fútbol Profesional de Honduras

    23.8 22:00

    1 - 1

    Wynik

    ( 1 Poł. : 1 - 0 )

    Real CD España

    Real CD Espana

Zdobyto - Średnia

1.00

Zdobyto / mecz

Stracone - Dobrze

0.50

Stracone bramki / mecz

Ryzyko Prognozy - 0% - Niskie Ryzyko

Sezon :

Liga Nacional de Fútbol Profesional de Honduras Tabela

Obecnie Późny sezon - 25 / 30 played

# Drużyna Mecze
Mecze rozegrane w tym sezonie
% Zwyc. ZG
Gole Zdobyte (ZG).
Liczba goli zdobytych
przez daną drużynę.
SG
Gole Stracone (SG).
Liczba goli straconych
przez daną drużynę.
RB
Różnica goli (RB).
Gole Zdobyte - Gole Stracone
Pkt.

1

 CD Olimpia

4

75%

9

3

6

10

2

 Real CD Espana

4

50%

7

2

5

8

3

 CD Marathon

4

50%

4

2

2

8

4

 Olancho FC

4

50%

4

2

2

8

5

 Estrella Roja

4

50%

9

5

4

7

6

 Policia National FC

4

50%

6

3

3

7

7

 CD Motagua

4

50%

8

6

2

6

8

 Atletico Independiente

4

25%

4

4

0

5

9

 Atletico Choloma

4

25%

3

5

-2

3

10

 Juticalpa FC

5

20%

4

12

-8

3

11

 Lobos UPNFM

5

0%

4

10

-6

2

12

 CD Platense

4

0%

1

9

-8

1

CD Marathon jest na 3 pozycji w Tabeli Liga Nacional de Fútbol Profesional de Honduras

Marathón Club Lineup CD Marathon Zespół

Napastnicy

Pozycja

/ 90 min

Nicolás Ariel Messiniti

Nap.

0.80

Román Rubilio Castillo Álvarez

Nap.

0.79

Cristian Sacaza

Nap.

0.10

Samuel Elvir Suniga

Nap.

0.08

Pomocnicy

Pozycja

/ 90 min

Alexy Vega

Pom.

0.27

Damin Ramírez

Pom.

0.16

Odín Jafeth Ramos Peña

Pom.

0.09

Isaac Castillo

Pom.

0.08

Francisco Enrique Martínez

Pom.

0.05

Axel Alvarado Carpintero

Pom.

0.00

Bryan Josué Velásquez Moya

Pom.

0.00

Brian Farioli

Pom.

0.00

Tomás Alejandro Sorto Caballero

Pom.

0.00

Luis Alonso Arriaga

Pom.

0.00

Obrońcy

Pozycja

/ 90 min

Jonathan Yair Bueso Reyes

Obr.

0.45

Maylor Alberto Nuñez Flores

Obr.

0.55

Iván Alejandro Anderson Hernández

Obr.

0.84

Henry Adalberto Figueroa Alonzo

Obr.

0.90

José Aguilera

Obr.

0.96

Javier Antonio Arriaga Chávez

Obr.

0.96

André Orellana

Obr.

0.98

Javier Enrique Rivera Castillo

Obr.

1.04

Kenny Bodden

Obr.

1.11

Bramkarze

Pozycja

/ 90 min

César Jair Samudio Murillo

Bram.

0.96

Humberto Josue Juarez Chavarria

Bram.

1.00

Jonathan Felipe Rougier

Bram.

1.25

Trener / Menedżer

Wiek

Zwycięstwa %

Silvio Gabriel Rudman

57

50%

*CD Marathon Dane o składzie drużyny i statystyki są pobierane z sezonu 2026/27

CD Marathón LogoCD Marathon Wyniki Sezonu

W tym sezonie w Liga Nacional de Fútbol Profesional de Honduras (Honduras) statystyki CD Marathon pokazują, że ich osiągnięcia są Wybitnie. Drużyna zwyciężyła 50% meczów, co stawia ich na 3/12 miejscu w Tabeli Liga Nacional de Fútbol Profesional de Honduras.

CD Marathon zdobywa średnio 1 goli i traci0.5 goli na mecz.50% meczów CD Marathon kończy się zdobyciem punktów przez obie drużyny, a ich średnia punktów na mecz wynosi 1.5.

CD Marathon logoCD Marathon Szybkie Fakty

Angielska Nazwa

CD Marathón

Stadion

Estadio Yankel Rosenthal

Miasto

Colonia de San José

Kraj

Honduras

CD Marathon zdobył łącznie 4 bramek tego sezonu.

CD Marathon stracił w sumie 2 bramek w tym sezonie.

CD Marathon zdobywa gola co każde 90 min

CD Marathon traci bramkę co 180 min

CD Marathon zdobywa średnio 1 goli w każdym meczu

CD Marathon traci średnio 0.5bramek w każdym meczu

  • Ogólne statystyki

  • Statystyki domowe

  • Statystyki wyjazdowe

CD Marathon Staty 2026/27 STATYSTYKI - CD Marathon

Załamanie
Mecze
Mecze rozegrane w tym sezonie
W
Zwycięstwo
D
Remis
L
Porażka
Ostatnie 5PNM
Ogólnie4220
  • W
    CD Marathón

    CD Marathon

    Liga Nacional de Fútbol Profesional de Honduras

    04.8 02:00

    1 - 0

    Wynik

    ( 1 Poł. : 1 - 0 )

    Atlético Independiente

    Atletico Independiente

  • D
    CD Platense

    CD Platense

    Liga Nacional de Fútbol Profesional de Honduras

    08.8 22:00

    1 - 1

    Wynik

    ( 1 Poł. : 1 - 1 )

    CD Marathón

    CD Marathon

  • W
    Atletico Choloma

    Atletico Choloma

    Liga Nacional de Fútbol Profesional de Honduras

    16.8 22:00

    0 - 1

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 0 )

    CD Marathón

    CD Marathon

  • D
    CD Marathón

    CD Marathon

    Liga Nacional de Fútbol Profesional de Honduras

    23.8 22:00

    1 - 1

    Wynik

    ( 1 Poł. : 1 - 0 )

    Real CD España

    Real CD Espana

2.00
Dom2110
  • W
    CD Marathón

    CD Marathon

    Liga Nacional de Fútbol Profesional de Honduras

    04.8 02:00

    1 - 0

    Wynik

    ( 1 Poł. : 1 - 0 )

    Atlético Independiente

    Atletico Independiente

  • D
    CD Marathón

    CD Marathon

    Liga Nacional de Fútbol Profesional de Honduras

    23.8 22:00

    1 - 1

    Wynik

    ( 1 Poł. : 1 - 0 )

    Real CD España

    Real CD Espana

2.00
Wyjazd2110
  • D
    CD Platense

    CD Platense

    Liga Nacional de Fútbol Profesional de Honduras

    08.8 22:00

    1 - 1

    Wynik

    ( 1 Poł. : 1 - 1 )

    CD Marathón

    CD Marathon

  • W
    Atletico Choloma

    Atletico Choloma

    Liga Nacional de Fútbol Profesional de Honduras

    16.8 22:00

    0 - 1

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 0 )

    CD Marathón

    CD Marathon

2.00
Przewaga Gospodarzy0%
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
BTTS
Obie drużyny strzelą (BTTS).
Lista drużyn z największą liczbą meczów, w których obie drużyny zdobyły punkty. Statystyki wyłącznie z rozgrywek w lidze krajowej.
* Drużyna musi rozegrać co najmniej 7 meczów, zanim zakwalifikuje się do tej tabeli BTTS.
Brak Zdobytych Pkt
Brak zdobytych bramek (Brak Zdobytych Pkt).
Mecze, w których danej drużynie nie udało się zdobyć ani jednej bramki.
Ogólnie50%
(2 / 4 Mecze)
50%
(2 / 4 Mecze)
0%
(0 / 4 Mecze)
Dom50%50%0%
Wyjazd50%50%0%
Rzuty rożne

ODBLOKUJ

Rzuty rożne / mecz


Dla


Przeciw

* Suma rzutów rożnych / mecz

Kartki

ODBLOKUJ

Kartki / mecz


Najwyższe


Najniższe

* Czerwona Kartka = 2 kartki.

CD Marathon StatyZAPLANOWANE & WYNIKI MECZU - CD Marathon

Załamanie

1.50 Gole/mecz

  • 15'
  • 30'
HT
  • 60'
  • 75'
FT

67%

1 Połowa

33%

2 Połowa

CD Marathon
Analiza na żywo

0minMaks. 0 goli po
0% goli przed0% goli po
Średnio 0 goli przedŚrednio 0 goli po
Data
Dom
Wyjazd
Zdobyto  |  Stracone
Suma
  • 29.8

    Policia National FC

    vs

    CD Marathon

    Today Policia NFC host Marathón in the Liga Nacional de Fútbol Profesional de Honduras from Honduras.
    TBD TBD
    • Śr. Gole: 1.88
    • BTTS: 38%
    • Powyżej 2.5: 13%
  • 23.8

    CD Marathon

    vs

    Real CD Espana

    Today

    CD Marathon

    host

    Real CD Espana

    in the Liga Nacional de Fútbol Profesional de Honduras from Honduras.
    Estadio Yankel Rosenthal Colonia de San José
    13'Przeciw 67'
    HT
    FT
    2
  • 16.8

    Atletico Choloma

    vs

    CD Marathon

    Today

    Atletico Choloma

    host

    CD Marathon

    in the Liga Nacional de Fútbol Profesional de Honduras from Honduras.
    Estadio Municipal Rubén Deras Estadio Municipal Rubén Deras
    90+3'
    HT
    FT
    1
  • 08.8

    CD Platense

    vs

    CD Marathon

    Today

    CD Platense

    host

    CD Marathon

    in the Liga Nacional de Fútbol Profesional de Honduras from Honduras.
    Estadio Excelsior Planta Baja Estadio Excelsior
    Przeciw 45+1'45'
    HT
    FT
    2
  • 04.8

    CD Marathon

    vs

    Atletico Independiente

    Today

    CD Marathon

    host

    Atletico Independiente

    in the Liga Nacional de Fútbol Profesional de Honduras from Honduras.
    Estadio Yankel Rosenthal Colonia de San José
    24'
    HT
    FT
    1

CD Marathon StatyWynik końcowy (Wynik) Statystyki - CD Marathon

Załamanie
Premium już dostępne!
Odkryj 1500+ zyskownych lig, znacznie rzadziej śledzonych przez bukmacherów.

Sprawdziliśmy, które ligi mają największy potencjał na wygrane. Dodatkowo otrzymasz statystyki rzutów rożnych i rozdanych kartek, łącznie z plikami CSV. Dołącz do FootyStats Premium już dziś!

'Michael Owen: 'Koniecznie dołącz do Premium'

ZG
Gole Zdobyte (ZG).
Liczba goli zdobytych
przez daną drużynę.
SG
Gole Stracone (SG).
Liczba goli straconych
przez daną drużynę.
Śr.
Średnio Gole na Mecz.
Średnia liczba goli na mecz.
Obliczana w bieżącym sezonie.
Ogólnie1.00
/mecz
0.50
/mecz
1.50
/mecz
Dom1.000.501.50
Wyjazd1.000.501.50

Powyżej +

Powyżej 0.5
100%
Powyżej 1.5
50%
Powyżej 2.5
0%
Powyżej 3.5
0%
Powyżej 4.5
0%

Poniżej -

Poniżej 0.5
0%
Poniżej 1.5
50%
Poniżej 2.5
100%
Poniżej 3.5
100%
Poniżej 4.5
100%

Najczęstsze wyniki - Wynik końcowy

1-1
50%  /  2 razy
1-0
25%  /  1 razy
0-1
25%  /  1 razy

Najczęstsze sumy goli - Wynik końcowy

1 Gole
50%  /  2 razy
2 Gole
50%  /  2 razy

Wszystkie Gole - 10 min

0%
0 / 6 Gole
17%
1 / 6 Gole
17%
1 / 6 Gole
0%
0 / 6 Gole
33%
2 / 6 Gole
0%
0 / 6 Gole
17%
1 / 6 Gole
0%
0 / 6 Gole
17%
1 / 6 Gole

0' - 10'

11' - 20'

21' - 30'

31' - 40'

41' - 50'

51' - 60'

61' - 70'

71' - 80'

81' - 90'

Wszystkie Gole - 15 min

17%
1 / 6 Gole
17%
1 / 6 Gole
33%
2 / 6 Gole
0%
0 / 6 Gole
17%
1 / 6 Gole
17%
1 / 6 Gole

0' - 15'

16' - 30'

31' - 45'

46' - 60'

61' - 75'

76' - 90'

Ponad - Rzuty Rożne

Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5
Powyżej 13.5

Powyżej - Kartki

Powyżej 0.5
Powyżej 1.5
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5
  • Statystyki Powyżej 7.5–13.5 rzutów rożnych oblicza się na podstawie sumy rzutów rożnych w meczu, w którym CD Marathon uczestniczył w sezonie 2026/27 Liga Nacional de Fútbol Profesional de Honduras
  • Statystyki CD Marathon wykazują, że podczas ?% ich meczów odbywa się ponad 9.5 wszystkich rzutów rożnych. Podczas 2026/27 w rozgrywkach Liga Nacional de Fútbol Profesional de Honduras średnio w ?% meczów liczba rzutów rożnych wyniosła powyżej 9.5.
  • W ?% meczów CD Marathon rozdano ponad 3.5 kartek. Dla porównania, Liga Nacional de Fútbol Profesional de Honduras ma średnio ?% dla ponad 3.5 kartek.

CD Marathon Staty ZDOBYTE RZUTY ROŻNE

Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5

CD Marathon Staty Otrzymane Kartki

Powyżej 0.5
Powyżej 1.5
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5
  • Rzuty Rożne Zdobyte Powyżej 2.5 ~ 8.5 są obliczane na podstawie rzutów rożnych, które CD Marathon zdobył podczas meczu.
  • CD Marathon zdobył powyżej 4.5 rzutów rożnych w ?% swoich meczów.
  • Kartki Powyżej 0.5 ~ 6.5 są obliczane na podstawie żółtych i czerwonych kartek, które CD Marathon otrzymał podczas meczu.
  • CD Marathon otrzymał powyżej 2.5 kartek w ?% swoich meczów.

STRACONE RZUTY ROŻNE

Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5

Kartki Drużyny Przeciwnej

Powyżej 0.5
Powyżej 1.5
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5
  • Rzuty Rożne Stracone Powyżej 2.5 ~ 8.5 są obliczane na podstawie rzutów rożnych, które CD Marathon stracił podczas meczu.
  • Powyżej 0.5 ~ 6.5 Kartek Przeciwnika oblicza się na podstawie kartek, które przeciwnik CD Marathon otrzymał podczas meczu.

xG (CD Marathon)

Ogólnie
1.62
Dom
1.80
Wyjazd
1.44

xG (Przeciw)

Ogólnie
1.14
Dom
0.85
Wyjazd
1.43

Inne Statystyki - CD Marathon

Strzały na Mecz
15
Strzały Celne / Mecz
5.50
Strzały Chybione / Mecz
9.50
Faule na Mecz
19.75
Spalone / mecz
2.00
Średnia posiadania piłki
55%
BTTS i Wygrana
0%
Punkty w obu połowach
0%

CD Marathón StatyDo przerwy (1 Poł.) Statystyki - CD Marathon

Załamanie

Ponad 0.5 1Poł/2Poł

75%1 Połowa

50%2 Połowa

Ponad 1.5 1Poł/2Poł

25%1 Połowa

0%2 Połowa

Śr. Gole 1Poł/2Poł

11 Połowa

0.502 Połowa

* Powyżej 0.5 - 1.5 HT/2H to bramki zdobyte przez obie drużyny w meczu.

Prowadzenie w 1 Poł.
Drużyna jest na prowadzeniu w 1 połowie
Remis w 1 Poł.Przegrywanie w 1 Poł.
Drużyna przegrywa w 1 połowie
Ogólnie50%
(2 / 4 Mecze)
50%
(2 / 4 Mecze)
0%
(0 / 4 Mecze)
Dom100%0%0%
Wyjazd0%100%0%
ZG (1 Poł.)
Gole Zdobyte (ZG).
Liczba goli zdobytych
przez daną drużynę.
SG (1 Poł.)
Gole Stracone (SG).
Liczba goli straconych
przez daną drużynę.
Śr. (1 Poł.)
Średnio Gole na Mecz.
Średnia liczba goli na mecz.
Obliczana w bieżącym sezonie.
Ogólnie0.75
/ Mecze
0.25
/ Mecze
1.00
/ Mecze
Dom1.000.001.00
Wyjazd0.500.501.00

Najczęstsze sumy goli - Do przerwy

1 Gole
50%  /  2 razy
2 Gole
25%  /  1 razy
0 Gole
25%  /  1 razy

Najczęstsze wyniki - Do przerwy

1-0
50%  /  2 razy
1-1
25%  /  1 razy
0-0
25%  /  1 razy

CD Marathon StatyGOLE ZDOBYTE & STRACONE - 10 MINUT - CD Marathon

Załamanie

CD Marathon StatyGole Zdobyte - 10 min

0%
0 / 4 Gole
25%
1 / 4 Gole
25%
1 / 4 Gole
0%
0 / 4 Gole
25%
1 / 4 Gole
0%
0 / 4 Gole
0%
0 / 4 Gole
0%
0 / 4 Gole
25%
1 / 4 Gole

0' - 10'

11' - 20'

21' - 30'

31' - 40'

41' - 50'

51' - 60'

61' - 70'

71' - 80'

81' - 90'

CD Marathón StatyGole Stracone - 10 min

0%
0 / 2 Gole
0%
0 / 2 Gole
0%
0 / 2 Gole
0%
0 / 2 Gole
50%
1 / 2 Gole
0%
0 / 2 Gole
50%
1 / 2 Gole
0%
0 / 2 Gole
0%
0 / 2 Gole

0' - 10'

11' - 20'

21' - 30'

31' - 40'

41' - 50'

51' - 60'

61' - 70'

71' - 80'

81' - 90'

/pl/
https://cdn.footystats.org/
- rozpocznie się za### min.'
- rozpoczyna się za### godz.'
Na Żywo'
- rozpoczął się
wkrótce
rozpoczął się
no

Wczytywanie statystyk

DOŁĄCZ DO PREMIUM. ZARABIAJ JUŻ DZIŚ
Subskrybuj

Otrzymuj zyskowne Prognozy prosto na swój e-mail!