Czyste konto - League One - Chiny

Bramkarz - Czyste konto

# ZawodnikMecze
Rozegrane Mecze
Czyste kontoCzyste konto %DomWyjazd
1Nantong Zhiyun BadgeGuanxi Li17953%54
2Guangzhou E-Power BadgeJiaqi Xiao25832%62
3Guangxi Hengchen BadgeKun Liang20735%34
4Wuxi Wugou BadgeYueqi Zhu25728%43
5Shanghai Jiading BadgeXiang Lin20735%34
6Yanbian Longding BadgeJiahao Kou25728%43
7Hebei Kungfu BadgeXuebo Li14750%43
8Shaanxi Union BadgeLipan He22732%43
9Shenzhen Juniors BadgeYuelei Cheng17635%33
10Suzhou Dongwu BadgeYu Liu22627%51
11Shenzhen Juniors BadgeHaoran Liu9556%23
12Nanjing City BadgeChao Yang17528%32
13Nantong Zhiyun BadgeXuran Nie9444%22
14Meizhou Hakka BadgeJianxiang Sun18317%12
15Dongguan United BadgeXiaotian Shi18317%12

Drużyny - Czyste konto

# DrużynaMecze
Rozegrane Mecze
Czyste kontoCK%DomWyjazd
1Nantong Zhiyun FCNantong Zhiyun FC
Nantong Zhiyun FC

Nantong Zhiyun FC

League One - Chiny (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 2 / 16

Chiny

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • L
  • W
  • W
  • W
  • W
1.89
Dom
  • W
  • D
  • L
  • W
  • W
2.38
Wyjazd
  • D
  • L
  • W
  • W
  • W
1.43
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 52% 77% 29%
Śr. 2.07 2.31 1.86
Zdobyto 1.33 1.69 1.00
Stracone 0.74 0.62 0.86
BTTS 48% 38% 57%
CK 48% 54% 43%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

271348%54%43%
2Shenzhen JuniorsShenzhen Juniors
Shenzhen Juniors

Shenzhen Juniors

League One - Chiny (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 4 / 16

Chiny

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • D
  • D
  • L
  • D
  • D
1.70
Dom
  • W
  • W
  • D
  • L
  • D
1.71
Wyjazd
  • L
  • W
  • W
  • D
  • D
1.69
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 44% 43% 46%
Śr. 2.70 2.50 2.92
Zdobyto 1.56 1.43 1.69
Stracone 1.15 1.07 1.23
BTTS 44% 50% 38%
CK 44% 43% 46%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

271244%43%46%
3Hebei Kungfu FCHebei Kungfu FC
Hebei Kungfu FC

Hebei Kungfu FC

League One - Chiny (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 9 / 16

Chiny

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • D
  • W
  • W
  • D
  • L
1.30
Dom
  • D
  • W
  • W
  • D
  • W
1.46
Wyjazd
  • W
  • W
  • W
  • D
  • L
1.14
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 33% 38% 29%
Śr. 1.81 1.69 1.93
Zdobyto 0.85 0.85 0.86
Stracone 0.96 0.85 1.07
BTTS 41% 38% 43%
CK 33% 38% 29%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

27933%38%29%
4Guangzhou E PowerGuangzhou E Power
Guangzhou E Power

Guangzhou E Power

League One - Chiny (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 1 / 16

Chiny

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • D
  • W
  • W
  • W
  • L
2.22
Dom
  • D
  • W
  • W
  • D
  • W
2.31
Wyjazd
  • W
  • D
  • W
  • W
  • L
2.14
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 67% 69% 64%
Śr. 3.00 2.69 3.29
Zdobyto 2.04 2.00 2.07
Stracone 0.96 0.69 1.21
BTTS 59% 46% 71%
CK 33% 54% 14%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

27933%54%14%
5Guangxi HengchenGuangxi Hengchen
Guangxi Hengchen

Guangxi Hengchen

League One - Chiny (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 3 / 16

Chiny

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • W
  • W
  • L
  • D
  • D
1.74
Dom
  • D
  • L
  • W
  • D
  • D
1.93
Wyjazd
  • L
  • W
  • W
  • W
  • L
1.54
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 48% 50% 46%
Śr. 2.70 3.07 2.31
Zdobyto 1.59 1.86 1.31
Stracone 1.11 1.21 1.00
BTTS 52% 57% 46%
CK 33% 36% 31%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

27933%36%31%
6Shaanxi UnionShaanxi Union
Shaanxi Union

Shaanxi Union

League One - Chiny (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 5 / 16

Chiny

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • D
  • W
  • W
  • W
  • W
1.67
Dom
  • W
  • D
  • W
  • W
  • W
2.36
Wyjazd
  • D
  • L
  • L
  • L
  • W
0.92
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 48% 71% 23%
Śr. 2.93 2.93 2.92
Zdobyto 1.89 2.29 1.46
Stracone 1.04 0.64 1.46
BTTS 52% 50% 54%
CK 33% 43% 23%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

27933%43%23%
7Shanghai Jiading City DevelopmentShanghai Jiading City Development
Shanghai Jiading City Development

Shanghai Jiading City Development

League One - Chiny (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 10 / 16

Chiny

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • L
  • L
  • L
  • D
  • D
1.26
Dom
  • L
  • D
  • W
  • D
  • D
1.36
Wyjazd
  • D
  • L
  • L
  • L
  • L
1.15
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 33% 36% 31%
Śr. 2.22 2.71 1.69
Zdobyto 1.04 1.29 0.77
Stracone 1.19 1.43 0.92
BTTS 48% 64% 31%
CK 30% 29% 31%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

27830%29%31%
8Yanbian Longding FCYanbian Longding FC
Yanbian Longding FC

Yanbian Longding FC

League One - Chiny (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 6 / 16

Chiny

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • L
  • L
  • D
  • L
  • W
1.44
Dom
  • L
  • W
  • L
  • L
  • W
1.50
Wyjazd
  • W
  • L
  • L
  • L
  • D
1.38
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 37% 36% 38%
Śr. 2.52 2.43 2.62
Zdobyto 1.44 1.57 1.31
Stracone 1.07 0.86 1.31
BTTS 52% 57% 46%
CK 30% 29% 31%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

27830%29%31%
9Wuxi Wugou FCWuxi Wugou FC
Wuxi Wugou FC

Wuxi Wugou FC

League One - Chiny (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 7 / 16

Chiny

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • L
  • W
  • D
  • W
  • L
1.33
Dom
  • L
  • L
  • W
  • D
  • L
1.23
Wyjazd
  • L
  • L
  • L
  • W
  • W
1.43
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 37% 31% 43%
Śr. 2.74 2.46 3.00
Zdobyto 1.52 1.23 1.79
Stracone 1.22 1.23 1.21
BTTS 44% 38% 50%
CK 30% 38% 21%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

27830%38%21%
10Suzhou Dongwu FCSuzhou Dongwu FC
Suzhou Dongwu FC

Suzhou Dongwu FC

League One - Chiny (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 11 / 16

Chiny

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • W
  • D
  • D
  • D
  • D
1.19
Dom
  • W
  • D
  • W
  • W
  • D
1.36
Wyjazd
  • D
  • W
  • D
  • D
  • D
1.00
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 26% 36% 15%
Śr. 2.48 2.14 2.85
Zdobyto 1.15 1.00 1.31
Stracone 1.33 1.14 1.54
BTTS 56% 43% 69%
CK 26% 43% 8%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

27726%43%8%
11Nanjing City FCNanjing City FC
Nanjing City FC

Nanjing City FC

League One - Chiny (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 14 / 16

Chiny

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • L
  • L
  • L
  • D
  • W
0.93
Dom
  • D
  • L
  • L
  • L
  • W
1.29
Wyjazd
  • D
  • L
  • L
  • L
  • D
0.54
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 22% 36% 8%
Śr. 2.19 2.36 2.00
Zdobyto 0.81 1.00 0.62
Stracone 1.37 1.36 1.38
BTTS 52% 50% 54%
CK 22% 29% 15%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

27622%29%15%
12Dalian Huayi FCDalian Huayi FC
Dalian Huayi FC

Dalian Huayi FC

League One - Chiny (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 12 / 16

Chiny

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • W
  • L
  • L
  • D
  • D
1.15
Dom
  • D
  • W
  • W
  • W
  • D
1.69
Wyjazd
  • D
  • D
  • L
  • L
  • D
0.64
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 26% 38% 14%
Śr. 2.63 2.85 2.43
Zdobyto 1.19 1.62 0.79
Stracone 1.44 1.23 1.64
BTTS 63% 69% 57%
CK 19% 31% 7%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

27519%31%7%
13Changchun Yatai FCChangchun Yatai FC
Changchun Yatai FC

Changchun Yatai FC

League One - Chiny (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 8 / 16

Chiny

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • D
  • L
  • D
  • D
  • D
1.33
Dom
  • D
  • W
  • W
  • W
  • D
1.77
Wyjazd
  • L
  • D
  • L
  • D
  • D
0.93
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 37% 54% 21%
Śr. 3.15 3.15 3.14
Zdobyto 1.52 1.69 1.36
Stracone 1.63 1.46 1.79
BTTS 70% 62% 79%
CK 15% 31% 0%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

27415%31%0%
14Meizhou Hakka FCMeizhou Hakka FC
Meizhou Hakka FC

Meizhou Hakka FC

League One - Chiny (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 15 / 16

Chiny

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • W
  • L
  • D
  • L
  • L
0.93
Dom
  • L
  • W
  • L
  • L
  • L
0.93
Wyjazd
  • L
  • L
  • D
  • L
  • D
0.92
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 26% 29% 23%
Śr. 2.93 3.50 2.31
Zdobyto 0.93 1.14 0.69
Stracone 2.00 2.36 1.62
BTTS 52% 64% 38%
CK 15% 7% 23%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

27415%7%23%
15Dongguan United FCDongguan United FC
Dongguan United FC

Dongguan United FC

League One - Chiny (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 16 / 16

Chiny

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • L
  • D
  • W
  • L
  • L
0.59
Dom
  • L
  • L
  • L
  • D
  • W
0.46
Wyjazd
  • L
  • L
  • D
  • L
  • L
0.71
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 11% 8% 14%
Śr. 3.15 2.54 3.71
Zdobyto 0.96 0.69 1.21
Stracone 2.19 1.85 2.50
BTTS 56% 54% 57%
CK 15% 15% 14%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

27415%15%14%
16Heilongjiang Lava Spring FCHeilongjiang Lava Spring FC
Heilongjiang Lava Spring FC

Heilongjiang Lava Spring FC

League One - Chiny (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 13 / 16

Chiny

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • L
  • D
  • D
  • L
  • W
1.00
Dom
  • W
  • L
  • L
  • D
  • D
0.92
Wyjazd
  • D
  • L
  • L
  • L
  • W
1.07
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 19% 15% 21%
Śr. 3.22 3.08 3.36
Zdobyto 1.41 1.38 1.43
Stracone 1.81 1.69 1.93
BTTS 78% 85% 71%
CK 11% 8% 14%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

27311%8%14%

Dom / Czyste konto (League One - Chiny)

# DrużynaMecze
Rozegrane Mecze
Dom
Czyste konto
Dom
CK%
1Nantong Zhiyun FCNantong Zhiyun FC
Nantong Zhiyun FC

Nantong Zhiyun FC

League One - Chiny (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 2 / 16

Chiny

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • L
  • W
  • W
  • W
  • W
1.89
Dom
  • W
  • D
  • L
  • W
  • W
2.38
Wyjazd
  • D
  • L
  • W
  • W
  • W
1.43
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 52% 77% 29%
Śr. 2.07 2.31 1.86
Zdobyto 1.33 1.69 1.00
Stracone 0.74 0.62 0.86
BTTS 48% 38% 57%
CK 48% 54% 43%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

13754%
2Guangzhou E PowerGuangzhou E Power
Guangzhou E Power

Guangzhou E Power

League One - Chiny (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 1 / 16

Chiny

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • D
  • W
  • W
  • W
  • L
2.22
Dom
  • D
  • W
  • W
  • D
  • W
2.31
Wyjazd
  • W
  • D
  • W
  • W
  • L
2.14
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 67% 69% 64%
Śr. 3.00 2.69 3.29
Zdobyto 2.04 2.00 2.07
Stracone 0.96 0.69 1.21
BTTS 59% 46% 71%
CK 33% 54% 14%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

13754%
3Shenzhen JuniorsShenzhen Juniors
Shenzhen Juniors

Shenzhen Juniors

League One - Chiny (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 4 / 16

Chiny

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • D
  • D
  • L
  • D
  • D
1.70
Dom
  • W
  • W
  • D
  • L
  • D
1.71
Wyjazd
  • L
  • W
  • W
  • D
  • D
1.69
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 44% 43% 46%
Śr. 2.70 2.50 2.92
Zdobyto 1.56 1.43 1.69
Stracone 1.15 1.07 1.23
BTTS 44% 50% 38%
CK 44% 43% 46%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

14643%
4Shaanxi UnionShaanxi Union
Shaanxi Union

Shaanxi Union

League One - Chiny (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 5 / 16

Chiny

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • D
  • W
  • W
  • W
  • W
1.67
Dom
  • W
  • D
  • W
  • W
  • W
2.36
Wyjazd
  • D
  • L
  • L
  • L
  • W
0.92
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 48% 71% 23%
Śr. 2.93 2.93 2.92
Zdobyto 1.89 2.29 1.46
Stracone 1.04 0.64 1.46
BTTS 52% 50% 54%
CK 33% 43% 23%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

14643%
5Suzhou Dongwu FCSuzhou Dongwu FC
Suzhou Dongwu FC

Suzhou Dongwu FC

League One - Chiny (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 11 / 16

Chiny

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • W
  • D
  • D
  • D
  • D
1.19
Dom
  • W
  • D
  • W
  • W
  • D
1.36
Wyjazd
  • D
  • W
  • D
  • D
  • D
1.00
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 26% 36% 15%
Śr. 2.48 2.14 2.85
Zdobyto 1.15 1.00 1.31
Stracone 1.33 1.14 1.54
BTTS 56% 43% 69%
CK 26% 43% 8%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

14643%
6Hebei Kungfu FCHebei Kungfu FC
Hebei Kungfu FC

Hebei Kungfu FC

League One - Chiny (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 9 / 16

Chiny

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • D
  • W
  • W
  • D
  • L
1.30
Dom
  • D
  • W
  • W
  • D
  • W
1.46
Wyjazd
  • W
  • W
  • W
  • D
  • L
1.14
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 33% 38% 29%
Śr. 1.81 1.69 1.93
Zdobyto 0.85 0.85 0.86
Stracone 0.96 0.85 1.07
BTTS 41% 38% 43%
CK 33% 38% 29%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

13538%
7Wuxi Wugou FCWuxi Wugou FC
Wuxi Wugou FC

Wuxi Wugou FC

League One - Chiny (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 7 / 16

Chiny

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • L
  • W
  • D
  • W
  • L
1.33
Dom
  • L
  • L
  • W
  • D
  • L
1.23
Wyjazd
  • L
  • L
  • L
  • W
  • W
1.43
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 37% 31% 43%
Śr. 2.74 2.46 3.00
Zdobyto 1.52 1.23 1.79
Stracone 1.22 1.23 1.21
BTTS 44% 38% 50%
CK 30% 38% 21%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

13538%
8Guangxi HengchenGuangxi Hengchen
Guangxi Hengchen

Guangxi Hengchen

League One - Chiny (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 3 / 16

Chiny

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • W
  • W
  • L
  • D
  • D
1.74
Dom
  • D
  • L
  • W
  • D
  • D
1.93
Wyjazd
  • L
  • W
  • W
  • W
  • L
1.54
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 48% 50% 46%
Śr. 2.70 3.07 2.31
Zdobyto 1.59 1.86 1.31
Stracone 1.11 1.21 1.00
BTTS 52% 57% 46%
CK 33% 36% 31%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

14536%
9Dalian Huayi FCDalian Huayi FC
Dalian Huayi FC

Dalian Huayi FC

League One - Chiny (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 12 / 16

Chiny

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • W
  • L
  • L
  • D
  • D
1.15
Dom
  • D
  • W
  • W
  • W
  • D
1.69
Wyjazd
  • D
  • D
  • L
  • L
  • D
0.64
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 26% 38% 14%
Śr. 2.63 2.85 2.43
Zdobyto 1.19 1.62 0.79
Stracone 1.44 1.23 1.64
BTTS 63% 69% 57%
CK 19% 31% 7%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

13431%
10Changchun Yatai FCChangchun Yatai FC
Changchun Yatai FC

Changchun Yatai FC

League One - Chiny (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 8 / 16

Chiny

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • D
  • L
  • D
  • D
  • D
1.33
Dom
  • D
  • W
  • W
  • W
  • D
1.77
Wyjazd
  • L
  • D
  • L
  • D
  • D
0.93
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 37% 54% 21%
Śr. 3.15 3.15 3.14
Zdobyto 1.52 1.69 1.36
Stracone 1.63 1.46 1.79
BTTS 70% 62% 79%
CK 15% 31% 0%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

13431%
11Shanghai Jiading City DevelopmentShanghai Jiading City Development
Shanghai Jiading City Development

Shanghai Jiading City Development

League One - Chiny (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 10 / 16

Chiny

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • L
  • L
  • L
  • D
  • D
1.26
Dom
  • L
  • D
  • W
  • D
  • D
1.36
Wyjazd
  • D
  • L
  • L
  • L
  • L
1.15
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 33% 36% 31%
Śr. 2.22 2.71 1.69
Zdobyto 1.04 1.29 0.77
Stracone 1.19 1.43 0.92
BTTS 48% 64% 31%
CK 30% 29% 31%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

14429%
12Yanbian Longding FCYanbian Longding FC
Yanbian Longding FC

Yanbian Longding FC

League One - Chiny (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 6 / 16

Chiny

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • L
  • L
  • D
  • L
  • W
1.44
Dom
  • L
  • W
  • L
  • L
  • W
1.50
Wyjazd
  • W
  • L
  • L
  • L
  • D
1.38
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 37% 36% 38%
Śr. 2.52 2.43 2.62
Zdobyto 1.44 1.57 1.31
Stracone 1.07 0.86 1.31
BTTS 52% 57% 46%
CK 30% 29% 31%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

14429%
13Nanjing City FCNanjing City FC
Nanjing City FC

Nanjing City FC

League One - Chiny (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 14 / 16

Chiny

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • L
  • L
  • L
  • D
  • W
0.93
Dom
  • D
  • L
  • L
  • L
  • W
1.29
Wyjazd
  • D
  • L
  • L
  • L
  • D
0.54
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 22% 36% 8%
Śr. 2.19 2.36 2.00
Zdobyto 0.81 1.00 0.62
Stracone 1.37 1.36 1.38
BTTS 52% 50% 54%
CK 22% 29% 15%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

14429%
14Dongguan United FCDongguan United FC
Dongguan United FC

Dongguan United FC

League One - Chiny (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 16 / 16

Chiny

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • L
  • D
  • W
  • L
  • L
0.59
Dom
  • L
  • L
  • L
  • D
  • W
0.46
Wyjazd
  • L
  • L
  • D
  • L
  • L
0.71
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 11% 8% 14%
Śr. 3.15 2.54 3.71
Zdobyto 0.96 0.69 1.21
Stracone 2.19 1.85 2.50
BTTS 56% 54% 57%
CK 15% 15% 14%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

13215%
15Heilongjiang Lava Spring FCHeilongjiang Lava Spring FC
Heilongjiang Lava Spring FC

Heilongjiang Lava Spring FC

League One - Chiny (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 13 / 16

Chiny

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • L
  • D
  • D
  • L
  • W
1.00
Dom
  • W
  • L
  • L
  • D
  • D
0.92
Wyjazd
  • D
  • L
  • L
  • L
  • W
1.07
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 19% 15% 21%
Śr. 3.22 3.08 3.36
Zdobyto 1.41 1.38 1.43
Stracone 1.81 1.69 1.93
BTTS 78% 85% 71%
CK 11% 8% 14%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

1318%
16Meizhou Hakka FCMeizhou Hakka FC
Meizhou Hakka FC

Meizhou Hakka FC

League One - Chiny (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 15 / 16

Chiny

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • W
  • L
  • D
  • L
  • L
0.93
Dom
  • L
  • W
  • L
  • L
  • L
0.93
Wyjazd
  • L
  • L
  • D
  • L
  • D
0.92
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 26% 29% 23%
Śr. 2.93 3.50 2.31
Zdobyto 0.93 1.14 0.69
Stracone 2.00 2.36 1.62
BTTS 52% 64% 38%
CK 15% 7% 23%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

1417%

Wyjazd / Czyste konto (League One - Chiny)

# DrużynaMecze
Rozegrane Mecze
Wyjazd
Czyste konto
Wyjazd
CK%
1Shenzhen JuniorsShenzhen Juniors
Shenzhen Juniors

Shenzhen Juniors

League One - Chiny (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 4 / 16

Chiny

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • D
  • D
  • L
  • D
  • D
1.70
Dom
  • W
  • W
  • D
  • L
  • D
1.71
Wyjazd
  • L
  • W
  • W
  • D
  • D
1.69
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 44% 43% 46%
Śr. 2.70 2.50 2.92
Zdobyto 1.56 1.43 1.69
Stracone 1.15 1.07 1.23
BTTS 44% 50% 38%
CK 44% 43% 46%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

13646%
2Nantong Zhiyun FCNantong Zhiyun FC
Nantong Zhiyun FC

Nantong Zhiyun FC

League One - Chiny (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 2 / 16

Chiny

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • L
  • W
  • W
  • W
  • W
1.89
Dom
  • W
  • D
  • L
  • W
  • W
2.38
Wyjazd
  • D
  • L
  • W
  • W
  • W
1.43
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 52% 77% 29%
Śr. 2.07 2.31 1.86
Zdobyto 1.33 1.69 1.00
Stracone 0.74 0.62 0.86
BTTS 48% 38% 57%
CK 48% 54% 43%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

14643%
3Guangxi HengchenGuangxi Hengchen
Guangxi Hengchen

Guangxi Hengchen

League One - Chiny (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 3 / 16

Chiny

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • W
  • W
  • L
  • D
  • D
1.74
Dom
  • D
  • L
  • W
  • D
  • D
1.93
Wyjazd
  • L
  • W
  • W
  • W
  • L
1.54
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 48% 50% 46%
Śr. 2.70 3.07 2.31
Zdobyto 1.59 1.86 1.31
Stracone 1.11 1.21 1.00
BTTS 52% 57% 46%
CK 33% 36% 31%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

13431%
4Shanghai Jiading City DevelopmentShanghai Jiading City Development
Shanghai Jiading City Development

Shanghai Jiading City Development

League One - Chiny (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 10 / 16

Chiny

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • L
  • L
  • L
  • D
  • D
1.26
Dom
  • L
  • D
  • W
  • D
  • D
1.36
Wyjazd
  • D
  • L
  • L
  • L
  • L
1.15
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 33% 36% 31%
Śr. 2.22 2.71 1.69
Zdobyto 1.04 1.29 0.77
Stracone 1.19 1.43 0.92
BTTS 48% 64% 31%
CK 30% 29% 31%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

13431%
5Yanbian Longding FCYanbian Longding FC
Yanbian Longding FC

Yanbian Longding FC

League One - Chiny (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 6 / 16

Chiny

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • L
  • L
  • D
  • L
  • W
1.44
Dom
  • L
  • W
  • L
  • L
  • W
1.50
Wyjazd
  • W
  • L
  • L
  • L
  • D
1.38
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 37% 36% 38%
Śr. 2.52 2.43 2.62
Zdobyto 1.44 1.57 1.31
Stracone 1.07 0.86 1.31
BTTS 52% 57% 46%
CK 30% 29% 31%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

13431%
6Hebei Kungfu FCHebei Kungfu FC
Hebei Kungfu FC

Hebei Kungfu FC

League One - Chiny (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 9 / 16

Chiny

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • D
  • W
  • W
  • D
  • L
1.30
Dom
  • D
  • W
  • W
  • D
  • W
1.46
Wyjazd
  • W
  • W
  • W
  • D
  • L
1.14
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 33% 38% 29%
Śr. 1.81 1.69 1.93
Zdobyto 0.85 0.85 0.86
Stracone 0.96 0.85 1.07
BTTS 41% 38% 43%
CK 33% 38% 29%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

14429%
7Shaanxi UnionShaanxi Union
Shaanxi Union

Shaanxi Union

League One - Chiny (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 5 / 16

Chiny

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • D
  • W
  • W
  • W
  • W
1.67
Dom
  • W
  • D
  • W
  • W
  • W
2.36
Wyjazd
  • D
  • L
  • L
  • L
  • W
0.92
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 48% 71% 23%
Śr. 2.93 2.93 2.92
Zdobyto 1.89 2.29 1.46
Stracone 1.04 0.64 1.46
BTTS 52% 50% 54%
CK 33% 43% 23%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

13323%
8Meizhou Hakka FCMeizhou Hakka FC
Meizhou Hakka FC

Meizhou Hakka FC

League One - Chiny (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 15 / 16

Chiny

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • W
  • L
  • D
  • L
  • L
0.93
Dom
  • L
  • W
  • L
  • L
  • L
0.93
Wyjazd
  • L
  • L
  • D
  • L
  • D
0.92
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 26% 29% 23%
Śr. 2.93 3.50 2.31
Zdobyto 0.93 1.14 0.69
Stracone 2.00 2.36 1.62
BTTS 52% 64% 38%
CK 15% 7% 23%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

13323%
9Wuxi Wugou FCWuxi Wugou FC
Wuxi Wugou FC

Wuxi Wugou FC

League One - Chiny (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 7 / 16

Chiny

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • L
  • W
  • D
  • W
  • L
1.33
Dom
  • L
  • L
  • W
  • D
  • L
1.23
Wyjazd
  • L
  • L
  • L
  • W
  • W
1.43
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 37% 31% 43%
Śr. 2.74 2.46 3.00
Zdobyto 1.52 1.23 1.79
Stracone 1.22 1.23 1.21
BTTS 44% 38% 50%
CK 30% 38% 21%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

14321%
10Nanjing City FCNanjing City FC
Nanjing City FC

Nanjing City FC

League One - Chiny (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 14 / 16

Chiny

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • L
  • L
  • L
  • D
  • W
0.93
Dom
  • D
  • L
  • L
  • L
  • W
1.29
Wyjazd
  • D
  • L
  • L
  • L
  • D
0.54
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 22% 36% 8%
Śr. 2.19 2.36 2.00
Zdobyto 0.81 1.00 0.62
Stracone 1.37 1.36 1.38
BTTS 52% 50% 54%
CK 22% 29% 15%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

13215%
11Guangzhou E PowerGuangzhou E Power
Guangzhou E Power

Guangzhou E Power

League One - Chiny (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 1 / 16

Chiny

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • D
  • W
  • W
  • W
  • L
2.22
Dom
  • D
  • W
  • W
  • D
  • W
2.31
Wyjazd
  • W
  • D
  • W
  • W
  • L
2.14
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 67% 69% 64%
Śr. 3.00 2.69 3.29
Zdobyto 2.04 2.00 2.07
Stracone 0.96 0.69 1.21
BTTS 59% 46% 71%
CK 33% 54% 14%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

14214%
12Dongguan United FCDongguan United FC
Dongguan United FC

Dongguan United FC

League One - Chiny (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 16 / 16

Chiny

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • L
  • D
  • W
  • L
  • L
0.59
Dom
  • L
  • L
  • L
  • D
  • W
0.46
Wyjazd
  • L
  • L
  • D
  • L
  • L
0.71
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 11% 8% 14%
Śr. 3.15 2.54 3.71
Zdobyto 0.96 0.69 1.21
Stracone 2.19 1.85 2.50
BTTS 56% 54% 57%
CK 15% 15% 14%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

14214%
13Heilongjiang Lava Spring FCHeilongjiang Lava Spring FC
Heilongjiang Lava Spring FC

Heilongjiang Lava Spring FC

League One - Chiny (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 13 / 16

Chiny

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • L
  • D
  • D
  • L
  • W
1.00
Dom
  • W
  • L
  • L
  • D
  • D
0.92
Wyjazd
  • D
  • L
  • L
  • L
  • W
1.07
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 19% 15% 21%
Śr. 3.22 3.08 3.36
Zdobyto 1.41 1.38 1.43
Stracone 1.81 1.69 1.93
BTTS 78% 85% 71%
CK 11% 8% 14%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

14214%
14Suzhou Dongwu FCSuzhou Dongwu FC
Suzhou Dongwu FC

Suzhou Dongwu FC

League One - Chiny (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 11 / 16

Chiny

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • W
  • D
  • D
  • D
  • D
1.19
Dom
  • W
  • D
  • W
  • W
  • D
1.36
Wyjazd
  • D
  • W
  • D
  • D
  • D
1.00
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 26% 36% 15%
Śr. 2.48 2.14 2.85
Zdobyto 1.15 1.00 1.31
Stracone 1.33 1.14 1.54
BTTS 56% 43% 69%
CK 26% 43% 8%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

1318%
15Dalian Huayi FCDalian Huayi FC
Dalian Huayi FC

Dalian Huayi FC

League One - Chiny (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 12 / 16

Chiny

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • W
  • L
  • L
  • D
  • D
1.15
Dom
  • D
  • W
  • W
  • W
  • D
1.69
Wyjazd
  • D
  • D
  • L
  • L
  • D
0.64
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 26% 38% 14%
Śr. 2.63 2.85 2.43
Zdobyto 1.19 1.62 0.79
Stracone 1.44 1.23 1.64
BTTS 63% 69% 57%
CK 19% 31% 7%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

1417%
16Changchun Yatai FCChangchun Yatai FC
Changchun Yatai FC

Changchun Yatai FC

League One - Chiny (Dyw. 2)

Pozycje ligowe 8 / 16

Chiny

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • D
  • L
  • D
  • D
  • D
1.33
Dom
  • D
  • W
  • W
  • W
  • D
1.77
Wyjazd
  • L
  • D
  • L
  • D
  • D
0.93
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 37% 54% 21%
Śr. 3.15 3.15 3.14
Zdobyto 1.52 1.69 1.36
Stracone 1.63 1.46 1.79
BTTS 70% 62% 79%
CK 15% 31% 0%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

1400%

Która drużyna utrzymała najwięcej czystych kont w League One - Chiny?

Drużyny z największą liczbą czystych kont w League One - Chiny to Nantong Zhiyun FC (13 czystych kont w 27 meczach), a zaraz za nimi znajduje się Shenzhen Juniors (12 czystych kont w 27 meczach) i Guangxi Hengchen (9 czystych kont w 27 meczach). Drużyna Nantong Zhiyun FC nie straciła żadnej bramki w 48% meczów w League One - Chiny w tym sezonie, co jest naprawdę imponujące i pokazuje ogromną siłę ich obrony. Shenzhen Juniors również ma świetny współczynnik czystych kont wynoszący 44%, a dla Guangxi Hengchen wynosi on 33%.

/pl/
https://cdn.footystats.org/
- rozpocznie się za### min.'
- rozpoczyna się za### godz.'
Na Żywo'
- rozpoczął się
●wkrótce
●rozpoczął się
no

Wczytywanie statystyk

DOŁĄCZ DO PREMIUM. ZARABIAJ JUŻ DZIŚ
Subskrybuj

Otrzymuj zyskowne Prognozy prosto na swój e-mail!