Strzały - Tercera División

Strzały Drużyny

# Drużyna Powyżej 10.5 Powyżej 11.5 Powyżej 12.5 Powyżej 13.5 Powyżej 14.5 Powyżej 15.5
1Corporacion Deportiva Comunal Cabrero LogoCorporacion Deportiva Comunal Cabrero87%80%73%73%47%40%
2CD Imperial Unido LogoCD Imperial Unido85%80%60%50%35%35%
3Deportes Rancagua LogoDeportes Rancagua79%74%68%53%53%37%
4Lautaro de Buin  LogoLautaro de Buin 75%75%69%63%50%31%
5CD Constitucion Unido LogoCD Constitucion Unido74%74%63%57%42%37%
6Corporacion Municipal de Deporte Puente Alto LogoCorporacion Municipal de Deporte Puente Alto67%67%52%33%19%14%
7Club Malleco Unido LogoClub Malleco Unido63%63%50%38%38%25%
8Chimbarongo FC LogoChimbarongo FC60%55%45%35%25%20%
9CD Naval de Talcahuano LogoCD Naval de Talcahuano59%53%35%28%28%18%
10Club Aguara LogoClub Aguara53%42%37%37%26%21%
11Atletico Oriente LogoAtletico Oriente53%53%47%40%33%27%
12CD Rodelindo Roman LogoCD Rodelindo Roman50%39%33%22%6%6%
13CD Quintero Unido LogoCD Quintero Unido46%46%46%38%15%15%
14Futuro LogoFuturo19%13%13%13%13%6%

Strzały w meczu

# Drużyna Powyżej 23.5 Powyżej 24.5 Powyżej 25.5 Powyżej 26.5
1Imperial Unido LogoCD Imperial Unido85%70%70%65%
2Constitución Unido LogoCD Constitucion Unido84%79%68%68%
3Deportes Rancagua LogoDeportes Rancagua79%63%57%53%
4Comunal Cabrero LogoCorporacion Deportiva Comunal Cabrero67%60%60%60%
5Municipal Puente Alto LogoCorporacion Municipal de Deporte Puente Alto67%56%52%52%
6Chimbarongo LogoChimbarongo FC65%65%55%55%
7Lautaro de Buin LogoLautaro de Buin 63%63%63%56%
8Rodelindo Román LogoCD Rodelindo Roman61%61%56%50%
9Atlético Oriente LogoAtletico Oriente60%53%53%47%
10Quintero Unido LogoCD Quintero Unido54%46%46%38%
11Malleco Unido LogoClub Malleco Unido50%44%31%31%
12Aguará LogoClub Aguara42%42%42%42%
13Naval LogoCD Naval de Talcahuano35%28%28%28%
14Futuro LogoFuturo25%25%19%19%

Zawodnicy - Strzały

No data

/pl/
https://cdn.footystats.org/
- rozpocznie się za### min.'
- rozpoczyna się za### godz.'
Na Żywo'
- rozpoczął się
●wkrótce
●rozpoczął się
no

Wczytywanie statystyk

DOŁĄCZ DO PREMIUM. ZARABIAJ JUŻ DZIŚ
Subskrybuj

Otrzymuj zyskowne Prognozy prosto na swój e-mail!