Tabela Formy - Bułgaria Puchar Bułgarii

Rozgrywki
Gole
- Statystyki w tej kategorii :
- Tabele Dom & Wyjazd -
- Tabela Formy -
- Przewaga Gospodarzy -
- Prognozy -
- Frekwencja -
- Statystyki Zawodników -
- Remisy -
- Wynagrodzenie
Tabela Formy - Puchar Bułgarii
| # | Drużyna | Mecze | W | D | L | ZG | SG | RB | Pkt. | Ostatnie 6 | PNM | CK | Brak Zdobytych Pkt | BTTS | Powyżej 2.5 | Następny Mecz | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Spartak Plovdiv | 6 | 6 | 0 | 0 | 20 | 4 | 16 | 18 |
| 3.00 | 67% | 0% | 33% | 67% | |
| 2 | ![]() | FK Neftohimik 1962 Burgas | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | 6 | 0 | 7 |
| 1.75 | 25% | 25% | 50% | 75% | - |
| 3 | ![]() | PFK Akademik Svishtov | 3 | 2 | 1 | 0 | 8 | 2 | 6 | 7 |
| 2.33 | 67% | 0% | 33% | 100% | |
| 4 | ![]() | FK Zagorets Nova Zagora | 4 | 2 | 0 | 2 | 12 | 6 | 6 | 6 |
| 1.50 | 25% | 50% | 25% | 75% | - |
| 5 | ![]() | FK Levski 2005 Krumovgrad | 3 | 2 | 0 | 1 | 11 | 2 | 9 | 6 |
| 2.00 | 67% | 0% | 33% | 67% | - |
| 6 | ![]() | Rodopa Smolyan | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 4 |
| 1.33 | 33% | 33% | 33% | 0% | - |
| 7 | ![]() | PFC Beroe Stara Zagora | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 |
| 3.00 | 0% | 0% | 100% | 100% | |
| 8 | ![]() | OFK Pirin Blagoevgrad | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 3 |
| 3.00 | 0% | 0% | 100% | 100% | |
| 9 | ![]() | FK Etar Veliko Tarnovo | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 3 |
| 3.00 | 0% | 0% | 100% | 100% | |
| 10 | ![]() | PFC Montana | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 3 |
| 3.00 | 100% | 0% | 0% | 0% | |
| 11 | ![]() | FK Lokomotiv Gorna Oryahovitsa | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 3 |
| 3.00 | 0% | 0% | 100% | 100% | |
| 12 | ![]() | FK Marek 1915 Dupnitsa | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 3 |
| 3.00 | 100% | 0% | 0% | 100% | |
| 13 | ![]() | OFK Spartak Pleven | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 |
| 3.00 | 0% | 0% | 100% | 100% | |
| 14 | ![]() | Oborishte Panagyurishte | 2 | 1 | 0 | 1 | 8 | 3 | 5 | 3 |
| 1.50 | 50% | 0% | 50% | 100% | - |
| 15 | ![]() | PFC Dobrudzha 1919 Dobrich | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 |
| 3.00 | 0% | 0% | 100% | 100% | |
| 16 | ![]() | FK CSKA 1948 Sofia | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 3 |
| 3.00 | 100% | 0% | 0% | 100% | - |
| 17 | ![]() | Belasitsa | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 4 | -1 | 3 |
| 1.00 | 33% | 33% | 33% | 33% | - |
| 18 | ![]() | Vihren Sandanski | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 1 | 3 | 3 |
| 3.00 | 0% | 0% | 100% | 100% | |
| 19 | ![]() | Rilski Sportist | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 3 |
| 3.00 | 100% | 0% | 0% | 100% | |
| 20 | ![]() | FK Hebar 1918 Pazardzhik | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 0 | 5 | 3 |
| 3.00 | 100% | 0% | 0% | 100% | |
| 21 | ![]() | Yambol 1915 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 5 | -4 | 3 |
| 1.50 | 50% | 50% | 0% | 50% | - |
| 22 | ![]() | FK Chernomorets 1919 Burgas | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 3 |
| 3.00 | 100% | 0% | 0% | 0% | |
| 23 | ![]() | FK Balkan 1929 Botevgrad | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 4 | -2 | 3 |
| 1.50 | 0% | 50% | 50% | 100% | - |
| 24 | ![]() | FK Botev 2008 Novi Pazar | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 5 | -2 | 3 |
| 1.50 | 0% | 0% | 100% | 100% | - |
| 25 | ![]() | FK Bdin 1923 Vidin | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 3 |
| 1.50 | 50% | 50% | 0% | 0% | - |
| 26 | ![]() | OFK Lokomotiv Mezdra | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 3 | 1 | 3 |
| 1.50 | 50% | 0% | 50% | 50% | - |
| 27 | ![]() | OFK Yantra 2019 Gabrovo | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 3 |
| 3.00 | 0% | 0% | 100% | 100% | |
| 28 | ![]() | FK Chavdar Troyan | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 4 | -2 | 3 |
| 1.50 | 50% | 50% | 0% | 50% | - |
| 29 | ![]() | FK Fratria | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 |
| 3.00 | 100% | 0% | 0% | 100% | |
| 30 | ![]() | FK Natsional | 2 | 1 | 0 | 1 | 8 | 3 | 5 | 3 |
| 1.50 | 50% | 0% | 50% | 100% | - |
| 31 | ![]() | PFC Nesebar | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 |
| 1.00 | 0% | 0% | 100% | 0% | |
| 32 | ![]() | Sportist Svoge | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 |
| 1.00 | 0% | 0% | 100% | 0% | - |
| 33 | ![]() | FK Benkovski Isperih | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 4 | -3 | 1 |
| 0.50 | 0% | 50% | 50% | 50% | - |
| 34 | ![]() | PFC Ludogorets 1945 Razgrad | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | ||
| 35 | ![]() | FK Botev Plovdiv | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | ||
| 36 | ![]() | FK Septemvri Sofia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | ||
| 37 | ![]() | PFC Slavia Sofia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | ||
| 38 | ![]() | PFC CSKA Sofia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | ||
| 39 | ![]() | PFC Levski Sofia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | ||
| 40 | ![]() | PFC Lokomotiv Plovdiv | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | ||
| 41 | ![]() | Dunav 2010 Ruse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | ||
| 42 | ![]() | PFC Cherno More Varna | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | ||
| 43 | ![]() | POFK Botev Vratsa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | ||
| 44 | ![]() | FC Lokomotiv Sofia 1929 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | ||
| 45 | ![]() | PFC Spartak 1918 Varna | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | ||
| 46 | ![]() | FC Chernomorets Balchik | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 0 |
| 0.00 | 0% | 0% | 100% | 100% | - |
| 47 | ![]() | FK Arda Kardzhali | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | ||
| 48 | ![]() | FK Minyor Pernik | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 0 |
| 0.00 | 0% | 0% | 100% | 100% | - |
| 49 | ![]() | FK Botev 1921 Ihtiman | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 |
| 0.00 | 0% | 100% | 0% | 0% | - |
| 50 | ![]() | FK Shumen 2007 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -2 | 0 |
| 0.00 | 0% | 100% | 0% | 0% | - |
TABELA FORMY OSTATNICH 5 (Puchar Bułgarii)
| # | Drużyna | Mecze | W | D | L | ZG | SG | RB | Pkt. | Last 5 | PNM | CK | Brak Zdobytych Pkt | BTTS | Powyżej 2.5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Spartak Plovdiv | 5 | 5 | 0 | 0 | 17 | 4 | 13 | 15 |
| 3.00 | 60% | 0% | 40% | 60% |
| 2 | ![]() | FK Neftohimik 1962 Burgas | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | 6 | 0 | 7 |
| 1.75 | 25% | 25% | 50% | 75% |
| 3 | ![]() | PFK Akademik Svishtov | 3 | 2 | 1 | 0 | 8 | 2 | 6 | 7 |
| 2.33 | 67% | 0% | 33% | 100% |
| 4 | ![]() | FK Zagorets Nova Zagora | 4 | 2 | 0 | 2 | 12 | 6 | 6 | 6 |
| 1.50 | 25% | 50% | 25% | 75% |
| 5 | ![]() | FK Levski 2005 Krumovgrad | 3 | 2 | 0 | 1 | 11 | 2 | 9 | 6 |
| 2.00 | 67% | 0% | 33% | 67% |
| 6 | ![]() | Rodopa Smolyan | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 4 |
| 1.33 | 33% | 33% | 33% | 0% |
| 7 | ![]() | PFC Beroe Stara Zagora | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 |
| 3.00 | 0% | 0% | 100% | 100% |
| 8 | ![]() | OFK Pirin Blagoevgrad | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 3 |
| 3.00 | 0% | 0% | 100% | 100% |
| 9 | ![]() | FK Etar Veliko Tarnovo | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 3 |
| 3.00 | 0% | 0% | 100% | 100% |
| 10 | ![]() | PFC Montana | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 3 |
| 3.00 | 100% | 0% | 0% | 0% |
| 11 | ![]() | FK Lokomotiv Gorna Oryahovitsa | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 3 |
| 3.00 | 0% | 0% | 100% | 100% |
| 12 | ![]() | FK Marek 1915 Dupnitsa | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 3 |
| 3.00 | 100% | 0% | 0% | 100% |
| 13 | ![]() | OFK Spartak Pleven | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 |
| 3.00 | 0% | 0% | 100% | 100% |
| 14 | ![]() | Oborishte Panagyurishte | 2 | 1 | 0 | 1 | 8 | 3 | 5 | 3 |
| 1.50 | 50% | 0% | 50% | 100% |
| 15 | ![]() | PFC Dobrudzha 1919 Dobrich | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 |
| 3.00 | 0% | 0% | 100% | 100% |
| 16 | ![]() | FK CSKA 1948 Sofia | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 3 |
| 3.00 | 100% | 0% | 0% | 100% |
| 17 | ![]() | Belasitsa | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 4 | -1 | 3 |
| 1.00 | 33% | 33% | 33% | 33% |
| 18 | ![]() | Vihren Sandanski | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 1 | 3 | 3 |
| 3.00 | 0% | 0% | 100% | 100% |
| 19 | ![]() | Rilski Sportist | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 3 |
| 3.00 | 100% | 0% | 0% | 100% |
| 20 | ![]() | FK Hebar 1918 Pazardzhik | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 0 | 5 | 3 |
| 3.00 | 100% | 0% | 0% | 100% |
| 21 | ![]() | Yambol 1915 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 5 | -4 | 3 |
| 1.50 | 50% | 50% | 0% | 50% |
| 22 | ![]() | FK Chernomorets 1919 Burgas | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 3 |
| 3.00 | 100% | 0% | 0% | 0% |
| 23 | ![]() | FK Balkan 1929 Botevgrad | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 4 | -2 | 3 |
| 1.50 | 0% | 50% | 50% | 100% |
| 24 | ![]() | FK Botev 2008 Novi Pazar | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 5 | -2 | 3 |
| 1.50 | 0% | 0% | 100% | 100% |
| 25 | ![]() | FK Bdin 1923 Vidin | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 3 |
| 1.50 | 50% | 50% | 0% | 0% |
| 26 | ![]() | OFK Lokomotiv Mezdra | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 3 | 1 | 3 |
| 1.50 | 50% | 0% | 50% | 50% |
| 27 | ![]() | OFK Yantra 2019 Gabrovo | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 3 |
| 3.00 | 0% | 0% | 100% | 100% |
| 28 | ![]() | FK Chavdar Troyan | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 4 | -2 | 3 |
| 1.50 | 50% | 50% | 0% | 50% |
| 29 | ![]() | FK Fratria | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 |
| 3.00 | 100% | 0% | 0% | 100% |
| 30 | ![]() | FK Natsional | 2 | 1 | 0 | 1 | 8 | 3 | 5 | 3 |
| 1.50 | 50% | 0% | 50% | 100% |
| 31 | ![]() | PFC Nesebar | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 |
| 1.00 | 0% | 0% | 100% | 0% |
| 32 | ![]() | Sportist Svoge | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 |
| 1.00 | 0% | 0% | 100% | 0% |
| 33 | ![]() | FK Benkovski Isperih | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 4 | -3 | 1 |
| 0.50 | 0% | 50% | 50% | 50% |
| 34 | ![]() | PFC Ludogorets 1945 Razgrad | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 35 | ![]() | FK Botev Plovdiv | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 36 | ![]() | FK Septemvri Sofia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 37 | ![]() | PFC Slavia Sofia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 38 | ![]() | PFC CSKA Sofia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 39 | ![]() | PFC Levski Sofia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 40 | ![]() | PFC Lokomotiv Plovdiv | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 41 | ![]() | Dunav 2010 Ruse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 42 | ![]() | PFC Cherno More Varna | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 43 | ![]() | POFK Botev Vratsa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 44 | ![]() | FC Lokomotiv Sofia 1929 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 45 | ![]() | PFC Spartak 1918 Varna | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 46 | ![]() | FC Chernomorets Balchik | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 0 |
| 0.00 | 0% | 0% | 100% | 100% |
| 47 | ![]() | FK Arda Kardzhali | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 48 | ![]() | FK Minyor Pernik | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 0 |
| 0.00 | 0% | 0% | 100% | 100% |
| 49 | ![]() | FK Botev 1921 Ihtiman | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 |
| 0.00 | 0% | 100% | 0% | 0% |
| 50 | ![]() | FK Shumen 2007 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -2 | 0 |
| 0.00 | 0% | 100% | 0% | 0% |
Które drużyny są w dobrej formie na podstawie ostatnich 5 meczów? – Przewodnik po formie
• Doskonała: Spartak Plovdiv ma wyjątkowo dobrą formę z 3 punktami na mecz zdobytymi w ostatnich 5 meczach.
• Bardzo dobra: PFK Akademik Svishtov osiąga wyniki podobne do Spartak Plovdiv, ze średnią 2.33 punktów na mecz w ostatnich 5 meczach.
• Całkiem dobra: FK Neftohimik 1962 Burgas to trzecia najlepiej grająca drużyna z 2 wygranymi i 1 przegranymi w ostatnich 5 meczach ze średnią 1.75 punktów na mecz.
• Średnia forma: istnieje kilka drużyn osiągających ostatnio średnie wyniki, w tym Oborishte Panagyurishte z 1 wygranymi, 0 remisami i 1 przegranymi. Ich wyniki nie są powalające - zdobywają 1.5 punktów na mecz.
FORMA U SIEBIE - ZESTAWIENIE (Puchar Bułgarii)
| # | Drużyna | Mecze | W | D | L | ZG | SG | RB | Pkt. | Ostatnie 6 | PNM | CK | Brak Zdobytych Pkt | BTTS | Powyżej 2.5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | FK Neftohimik 1962 Burgas | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | 6 | 0 | 7 |
| 1.75 | 25% | 25% | 50% | 75% |
| 2 | ![]() | Spartak Plovdiv | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | 1 | 4 | 6 |
| 3.00 | 50% | 0% | 50% | 50% |
| 3 | ![]() | FK Zagorets Nova Zagora | 3 | 2 | 0 | 1 | 12 | 5 | 7 | 6 |
| 2.00 | 33% | 33% | 33% | 100% |
| 4 | ![]() | Rodopa Smolyan | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 4 |
| 1.33 | 33% | 33% | 33% | 0% |
| 5 | ![]() | FK Natsional | 2 | 1 | 0 | 1 | 8 | 3 | 5 | 3 |
| 1.50 | 50% | 0% | 50% | 100% |
| 6 | ![]() | FK Balkan 1929 Botevgrad | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 4 | -2 | 3 |
| 1.50 | 0% | 50% | 50% | 100% |
| 7 | ![]() | FK Botev 2008 Novi Pazar | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 5 | -2 | 3 |
| 1.50 | 0% | 0% | 100% | 100% |
| 8 | ![]() | Yambol 1915 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 5 | -4 | 3 |
| 1.50 | 50% | 50% | 0% | 50% |
| 9 | ![]() | FK Benkovski Isperih | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 4 | -3 | 1 |
| 0.50 | 0% | 50% | 50% | 50% |
| 10 | ![]() | PFK Akademik Svishtov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11 | ![]() | FK Levski 2005 Krumovgrad | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 0 |
| 0.00 | 0% | 0% | 100% | 100% |
| 12 | ![]() | FK Hebar 1918 Pazardzhik | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13 | ![]() | Oborishte Panagyurishte | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | -2 | 0 |
| 0.00 | 0% | 0% | 100% | 100% |
| 14 | ![]() | FK CSKA 1948 Sofia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15 | ![]() | FK Marek 1915 Dupnitsa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 16 | ![]() | Rilski Sportist | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 17 | ![]() | FK Fratria | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18 | ![]() | Vihren Sandanski | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19 | ![]() | FK Chernomorets 1919 Burgas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 20 | ![]() | PFC Montana | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 21 | ![]() | FK Lokomotiv Gorna Oryahovitsa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 22 | ![]() | OFK Yantra 2019 Gabrovo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23 | ![]() | OFK Spartak Pleven | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 24 | ![]() | PFC Beroe Stara Zagora | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 25 | ![]() | PFC Dobrudzha 1919 Dobrich | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 26 | ![]() | FK Etar Veliko Tarnovo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 27 | ![]() | OFK Pirin Blagoevgrad | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 28 | ![]() | OFK Lokomotiv Mezdra | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 0 |
| 0.00 | 0% | 0% | 100% | 100% |
| 29 | ![]() | FK Bdin 1923 Vidin | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -2 | 0 |
| 0.00 | 0% | 100% | 0% | 0% |
| 30 | ![]() | Belasitsa | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 4 | -3 | 0 |
| 0.00 | 0% | 50% | 50% | 50% |
| 31 | ![]() | FK Chavdar Troyan | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | -4 | 0 |
| 0.00 | 0% | 100% | 0% | 100% |
| 32 | ![]() | PFC Nesebar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 33 | ![]() | Sportist Svoge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 34 | ![]() | Dunav 2010 Ruse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 35 | ![]() | FC Lokomotiv Sofia 1929 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 36 | ![]() | FK Arda Kardzhali | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 37 | ![]() | FK Botev Plovdiv | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 38 | ![]() | FK Septemvri Sofia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 39 | ![]() | PFC Cherno More Varna | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 40 | ![]() | PFC CSKA Sofia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 41 | ![]() | PFC Levski Sofia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 42 | ![]() | PFC Lokomotiv Plovdiv | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 43 | ![]() | PFC Ludogorets 1945 Razgrad | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 44 | ![]() | PFC Slavia Sofia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 45 | ![]() | PFC Spartak 1918 Varna | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 46 | ![]() | POFK Botev Vratsa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 47 | ![]() | FK Botev 1921 Ihtiman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 48 | ![]() | FK Minyor Pernik | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 0 |
| 0.00 | 0% | 0% | 100% | 100% |
| 49 | ![]() | FC Chernomorets Balchik | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 0 |
| 0.00 | 0% | 0% | 100% | 100% |
| 50 | ![]() | FK Shumen 2007 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -2 | 0 |
| 0.00 | 0% | 100% | 0% | 0% |
Które drużyny mają najlepszą i najgorszą formę w meczach domowych?
• FK Neftohimik 1962 Burgas jest najlepszą drużyną na swoim stadionie (Stadion Lazur) notując z 1 przegranymi i 2 wygranymi w ciągu ostatnich 6 meczów rozegranych u siebie. Ich średnia liczba punktów na mecz wynosi 1.75, będąc najwyższą spośród wszystkich klubów.
• FK Zagorets Nova Zagora może pochwalić się ostatnio świetną formą na własnym stadionie . 2 zwycięstw, 0 remisów i 1 przegranych umieszcza ich na 2 miejscu w tabeli domowej Puchar Bułgarii. Ich średnia liczba punktów na mecz wynosi 2 - prawie tak wysoka, jak FK Neftohimik 1962 Burgas.
FORMA NA WYJEŹDZIE - ZESTAWIENIE (Puchar Bułgarii)
| # | Drużyna | Mecze | W | D | L | ZG | SG | RB | Pkt. | Ostatnie 6 | PNM | CK | Brak Zdobytych Pkt | BTTS | Powyżej 2.5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Spartak Plovdiv | 4 | 4 | 0 | 0 | 15 | 3 | 12 | 12 |
| 3.00 | 75% | 0% | 25% | 75% |
| 2 | ![]() | PFK Akademik Svishtov | 3 | 2 | 1 | 0 | 8 | 2 | 6 | 7 |
| 2.33 | 67% | 0% | 33% | 100% |
| 3 | ![]() | FK Levski 2005 Krumovgrad | 2 | 2 | 0 | 0 | 10 | 0 | 10 | 6 |
| 3.00 | 100% | 0% | 0% | 50% |
| 4 | ![]() | FK Chernomorets 1919 Burgas | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 3 |
| 3.00 | 100% | 0% | 0% | 0% |
| 5 | ![]() | FK CSKA 1948 Sofia | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 3 |
| 3.00 | 100% | 0% | 0% | 100% |
| 6 | ![]() | FK Etar Veliko Tarnovo | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 3 |
| 3.00 | 0% | 0% | 100% | 100% |
| 7 | ![]() | FK Fratria | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 |
| 3.00 | 100% | 0% | 0% | 100% |
| 8 | ![]() | FK Hebar 1918 Pazardzhik | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 0 | 5 | 3 |
| 3.00 | 100% | 0% | 0% | 100% |
| 9 | ![]() | FK Lokomotiv Gorna Oryahovitsa | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 3 |
| 3.00 | 0% | 0% | 100% | 100% |
| 10 | ![]() | FK Marek 1915 Dupnitsa | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 3 |
| 3.00 | 100% | 0% | 0% | 100% |
| 11 | ![]() | OFK Pirin Blagoevgrad | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 3 |
| 3.00 | 0% | 0% | 100% | 100% |
| 12 | ![]() | OFK Spartak Pleven | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 |
| 3.00 | 0% | 0% | 100% | 100% |
| 13 | ![]() | OFK Yantra 2019 Gabrovo | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 3 |
| 3.00 | 0% | 0% | 100% | 100% |
| 14 | ![]() | PFC Beroe Stara Zagora | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 |
| 3.00 | 0% | 0% | 100% | 100% |
| 15 | ![]() | PFC Dobrudzha 1919 Dobrich | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 |
| 3.00 | 0% | 0% | 100% | 100% |
| 16 | ![]() | PFC Montana | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 3 |
| 3.00 | 100% | 0% | 0% | 0% |
| 17 | ![]() | Rilski Sportist | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 3 |
| 3.00 | 100% | 0% | 0% | 100% |
| 18 | ![]() | Vihren Sandanski | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 1 | 3 | 3 |
| 3.00 | 0% | 0% | 100% | 100% |
| 19 | ![]() | OFK Lokomotiv Mezdra | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 3 |
| 3.00 | 100% | 0% | 0% | 0% |
| 20 | ![]() | FK Bdin 1923 Vidin | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 3 |
| 3.00 | 100% | 0% | 0% | 0% |
| 21 | ![]() | Oborishte Panagyurishte | 1 | 1 | 0 | 0 | 7 | 0 | 7 | 3 |
| 3.00 | 100% | 0% | 0% | 100% |
| 22 | ![]() | Belasitsa | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 3 |
| 3.00 | 100% | 0% | 0% | 0% |
| 23 | ![]() | FK Chavdar Troyan | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 3 |
| 3.00 | 100% | 0% | 0% | 0% |
| 24 | ![]() | PFC Nesebar | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 |
| 1.00 | 0% | 0% | 100% | 0% |
| 25 | ![]() | Sportist Svoge | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 |
| 1.00 | 0% | 0% | 100% | 0% |
| 26 | ![]() | FK Neftohimik 1962 Burgas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 27 | ![]() | FK Zagorets Nova Zagora | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 |
| 0.00 | 0% | 100% | 0% | 0% |
| 28 | ![]() | Rodopa Smolyan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 29 | ![]() | FK Natsional | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 30 | ![]() | FK Balkan 1929 Botevgrad | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 31 | ![]() | FK Botev 2008 Novi Pazar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 32 | ![]() | Yambol 1915 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 33 | ![]() | FK Benkovski Isperih | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 34 | ![]() | Dunav 2010 Ruse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 35 | ![]() | FC Lokomotiv Sofia 1929 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 36 | ![]() | FK Arda Kardzhali | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 37 | ![]() | FK Botev 1921 Ihtiman | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 |
| 0.00 | 0% | 100% | 0% | 0% |
| 38 | ![]() | FK Botev Plovdiv | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 39 | ![]() | FK Septemvri Sofia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 40 | ![]() | PFC Cherno More Varna | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 41 | ![]() | PFC CSKA Sofia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 42 | ![]() | PFC Levski Sofia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 43 | ![]() | PFC Lokomotiv Plovdiv | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 44 | ![]() | PFC Ludogorets 1945 Razgrad | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 45 | ![]() | PFC Slavia Sofia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 46 | ![]() | PFC Spartak 1918 Varna | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 47 | ![]() | POFK Botev Vratsa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 48 | ![]() | FK Minyor Pernik | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 49 | ![]() | FC Chernomorets Balchik | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 50 | ![]() | FK Shumen 2007 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% |
Które drużyny mają najlepszą i najgorszą formę w meczach wyjazdowych?
• Spartak Plovdiv gra świetnie na meczach wyjazdowych. Udało im się zwyciężyć 4 z ostatnich 6 meczów rozgrywanych na stadionie przeciwnika. Spartak Plovdiv mają najwyższą liczbę punktów wynoszącą 12, co czyni ich najlepszą drużyną na meczach wyjazdowych w Puchar Bułgarii.
Tabela Formy - Bułgaria
- Dywizja 1
- Dywizja 2
- Dywizja 3
- Dywizja 3
- Dywizja 3
- Dywizja 3
- Puchar
- Puchar
- Dywizja 1
- Puchar

















































