Tabela Formy - Brazylia Paulista A2

Rozgrywki
Gole
- Statystyki w tej kategorii :
- Tabele Dom & Wyjazd -
- Tabela Formy -
- Przewaga Gospodarzy -
- Prognozy -
- Frekwencja -
- Statystyki Zawodników -
- Remisy -
- Wynagrodzenie
Tabela Formy - Paulista A2
| # | Drużyna | Mecze | W | D | L | ZG | SG | RB | Pkt. | Ostatnie 6 | PNM | CK | Brak Zdobytych Pkt | BTTS | Powyżej 2.5 | Następny Mecz | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Associacao Ferroviaria de Esportes | 6 | 3 | 2 | 1 | 5 | 3 | 2 | 11 |
| 1.83 | 67% | 17% | 33% | 17% | - |
| 2 | ![]() | CA Juventus | 6 | 3 | 2 | 1 | 5 | 3 | 2 | 11 |
| 1.83 | 50% | 50% | 33% | 33% | - |
| 3 | ![]() | Oeste FC | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 7 | 3 | 10 |
| 1.67 | 17% | 0% | 83% | 67% | - |
| 4 | ![]() | Ituano Futebol Clube | 6 | 3 | 1 | 2 | 8 | 7 | 1 | 10 |
| 1.67 | 17% | 33% | 50% | 67% | - |
| 5 | ![]() | EC Taubate | 6 | 2 | 4 | 0 | 12 | 10 | 2 | 10 |
| 1.67 | 0% | 0% | 100% | 50% | - |
| 6 | ![]() | CA Votuporanguense | 6 | 3 | 1 | 2 | 11 | 7 | 4 | 10 |
| 1.67 | 17% | 17% | 83% | 83% | - |
| 7 | ![]() | Sao Jose EC | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | 7 | 2 | 9 |
| 1.50 | 33% | 33% | 33% | 50% | - |
| 8 | ![]() | EC XV de Novembro Piracicaba | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | 4 | 2 | 8 |
| 1.33 | 67% | 33% | 33% | 50% | - |
| 9 | ![]() | EC Santo Andre | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | 9 | -1 | 8 |
| 1.33 | 17% | 17% | 67% | 50% | - |
| 10 | ![]() | AA Internacional de Limeira | 6 | 2 | 1 | 3 | 6 | 8 | -2 | 7 |
| 1.17 | 17% | 33% | 67% | 67% | - |
| 11 | ![]() | Gremio Esportivo Prudente | 6 | 1 | 2 | 3 | 6 | 8 | -2 | 5 |
| 0.83 | 33% | 50% | 33% | 17% | - |
| 12 | ![]() | EC Sao Bento | 6 | 1 | 1 | 4 | 7 | 12 | -5 | 4 |
| 0.67 | 33% | 17% | 67% | 67% | - |
| 13 | ![]() | Sertaozinho FC | 6 | 1 | 0 | 5 | 4 | 13 | -9 | 3 |
| 0.50 | 0% | 50% | 50% | 67% | - |
| 14 | ![]() | CA Linense | 6 | 0 | 2 | 4 | 3 | 8 | -5 | 2 |
| 0.33 | 0% | 50% | 50% | 17% | - |
| 15 | ![]() | Esporte Clube Agua Santa | 6 | 0 | 2 | 4 | 2 | 11 | -9 | 2 |
| 0.33 | 33% | 67% | 33% | 50% | - |
| 16 | ![]() | Atletico Monte Azul | 6 | 0 | 2 | 4 | 5 | 11 | -6 | 2 |
| 0.33 | 0% | 50% | 50% | 33% | - |
TABELA FORMY OSTATNICH 5 (Paulista A2)
| # | Drużyna | Mecze | W | D | L | ZG | SG | RB | Pkt. | Last 5 | PNM | CK | Brak Zdobytych Pkt | BTTS | Powyżej 2.5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | EC Taubate | 5 | 2 | 3 | 0 | 9 | 7 | 2 | 9 |
| 1.80 | 0% | 0% | 100% | 40% |
| 2 | ![]() | Associacao Ferroviaria de Esportes | 5 | 2 | 2 | 1 | 4 | 3 | 1 | 8 |
| 1.60 | 60% | 20% | 40% | 20% |
| 3 | ![]() | CA Juventus | 5 | 2 | 2 | 1 | 4 | 3 | 1 | 8 |
| 1.60 | 40% | 60% | 40% | 40% |
| 4 | ![]() | Oeste FC | 5 | 2 | 1 | 2 | 8 | 6 | 2 | 7 |
| 1.40 | 20% | 0% | 80% | 60% |
| 5 | ![]() | Ituano Futebol Clube | 5 | 2 | 1 | 2 | 5 | 7 | -2 | 7 |
| 1.40 | 0% | 40% | 60% | 60% |
| 6 | ![]() | CA Votuporanguense | 5 | 2 | 1 | 2 | 9 | 6 | 3 | 7 |
| 1.40 | 20% | 20% | 80% | 80% |
| 7 | ![]() | EC XV de Novembro Piracicaba | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | 4 | 2 | 7 |
| 1.40 | 60% | 20% | 40% | 60% |
| 8 | ![]() | Sao Jose EC | 5 | 2 | 0 | 3 | 7 | 6 | 1 | 6 |
| 1.20 | 40% | 40% | 20% | 40% |
| 9 | ![]() | EC Santo Andre | 5 | 1 | 2 | 2 | 7 | 9 | -2 | 5 |
| 1.00 | 0% | 20% | 80% | 60% |
| 10 | ![]() | Gremio Esportivo Prudente | 5 | 1 | 2 | 2 | 6 | 7 | -1 | 5 |
| 1.00 | 40% | 40% | 40% | 20% |
| 11 | ![]() | AA Internacional de Limeira | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 | 7 | -3 | 4 |
| 0.80 | 20% | 40% | 60% | 60% |
| 12 | ![]() | EC Sao Bento | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | 10 | -4 | 4 |
| 0.80 | 40% | 20% | 60% | 60% |
| 13 | ![]() | Sertaozinho FC | 5 | 1 | 0 | 4 | 3 | 11 | -8 | 3 |
| 0.60 | 0% | 60% | 40% | 60% |
| 14 | ![]() | CA Linense | 5 | 0 | 2 | 3 | 2 | 6 | -4 | 2 |
| 0.40 | 0% | 60% | 40% | 0% |
| 15 | ![]() | Esporte Clube Agua Santa | 5 | 0 | 1 | 4 | 2 | 11 | -9 | 1 |
| 0.20 | 20% | 60% | 40% | 60% |
| 16 | ![]() | Atletico Monte Azul | 5 | 0 | 1 | 4 | 4 | 10 | -6 | 1 |
| 0.20 | 0% | 60% | 40% | 40% |
Które drużyny są w dobrej formie na podstawie ostatnich 5 meczów? – Przewodnik po formie
• Doskonała: EC Taubate ma wyjątkowo dobrą formę z 1.8 punktami na mecz zdobytymi w ostatnich 5 meczach.
• Bardzo dobra: Associacao Ferroviaria de Esportes osiąga wyniki podobne do EC Taubate, ze średnią 1.6 punktów na mecz w ostatnich 5 meczach.
• Całkiem dobra: CA Juventus to trzecia najlepiej grająca drużyna z 2 wygranymi i 1 przegranymi w ostatnich 5 meczach ze średnią 1.6 punktów na mecz.
• Średnia forma: istnieje kilka drużyn osiągających ostatnio średnie wyniki, w tym Gremio Esportivo Prudente z 1 wygranymi, 2 remisami i 2 przegranymi. Ich wyniki nie są powalające - zdobywają 1 punktów na mecz.
FORMA U SIEBIE - ZESTAWIENIE (Paulista A2)
| # | Drużyna | Mecze | W | D | L | ZG | SG | RB | Pkt. | Ostatnie 6 | PNM | CK | Brak Zdobytych Pkt | BTTS | Powyżej 2.5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | CA Juventus | 6 | 5 | 1 | 0 | 10 | 3 | 7 | 16 |
| 2.67 | 50% | 17% | 50% | 67% |
| 2 | ![]() | CA Votuporanguense | 6 | 4 | 1 | 1 | 14 | 5 | 9 | 13 |
| 2.17 | 33% | 17% | 67% | 83% |
| 3 | ![]() | Ituano Futebol Clube | 6 | 3 | 2 | 1 | 12 | 5 | 7 | 11 |
| 1.83 | 50% | 33% | 33% | 67% |
| 4 | ![]() | EC XV de Novembro Piracicaba | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 4 | 6 | 10 |
| 1.67 | 50% | 33% | 33% | 50% |
| 5 | ![]() | Oeste FC | 6 | 3 | 1 | 2 | 8 | 6 | 2 | 10 |
| 1.67 | 33% | 17% | 67% | 67% |
| 6 | ![]() | Sao Jose EC | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 5 | 5 | 10 |
| 1.67 | 33% | 17% | 50% | 50% |
| 7 | ![]() | EC Santo Andre | 6 | 3 | 0 | 3 | 8 | 9 | -1 | 9 |
| 1.50 | 17% | 33% | 50% | 67% |
| 8 | ![]() | Associacao Ferroviaria de Esportes | 6 | 2 | 2 | 2 | 9 | 7 | 2 | 8 |
| 1.33 | 17% | 0% | 83% | 50% |
| 9 | ![]() | Esporte Clube Agua Santa | 6 | 2 | 1 | 3 | 9 | 10 | -1 | 7 |
| 1.17 | 17% | 33% | 67% | 67% |
| 10 | ![]() | AA Internacional de Limeira | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | 9 | -3 | 6 |
| 1.00 | 17% | 33% | 50% | 50% |
| 11 | ![]() | Sertaozinho FC | 6 | 2 | 0 | 4 | 4 | 7 | -3 | 6 |
| 1.00 | 33% | 33% | 33% | 33% |
| 12 | ![]() | EC Taubate | 6 | 0 | 4 | 2 | 7 | 9 | -2 | 4 |
| 0.67 | 0% | 17% | 83% | 33% |
| 13 | ![]() | Gremio Esportivo Prudente | 6 | 0 | 4 | 2 | 3 | 6 | -3 | 4 |
| 0.67 | 50% | 67% | 33% | 33% |
| 14 | ![]() | EC Sao Bento | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | 7 | -3 | 4 |
| 0.67 | 33% | 50% | 33% | 33% |
| 15 | ![]() | CA Linense | 6 | 0 | 3 | 3 | 5 | 10 | -5 | 3 |
| 0.50 | 0% | 33% | 67% | 33% |
| 16 | ![]() | Atletico Monte Azul | 6 | 0 | 1 | 5 | 4 | 11 | -7 | 1 |
| 0.17 | 0% | 50% | 50% | 33% |
Które drużyny mają najlepszą i najgorszą formę w meczach domowych?
• CA Juventus jest najlepszą drużyną na swoim stadionie (Estádio Conde Rodolfo Crespi) notując z 0 przegranymi i 5 wygranymi w ciągu ostatnich 6 meczów rozegranych u siebie. Ich średnia liczba punktów na mecz wynosi 2.67, będąc najwyższą spośród wszystkich klubów.
• CA Votuporanguense może pochwalić się ostatnio świetną formą na własnym stadionie (Estádio Municipal Dr. Plínio Marin). 4 zwycięstw, 1 remisów i 1 przegranych umieszcza ich na 2 miejscu w tabeli domowej Paulista A2. Ich średnia liczba punktów na mecz wynosi 2.17 - prawie tak wysoka, jak CA Juventus.
• Wyniki CA Linense na ich własnym stadionie (Estádio Municipal Gilberto Siqueira Lopes) były ostatnio poniżej średniej. Drużynie CA Linense udało się zwyciężyć jedynie 0 razy z ostatnich 6 meczów rozegranych na ich stadionie (Estádio Municipal Gilberto Siqueira Lopes). Ich średnia punktów na mecz wynosi 0.5, co czyni ich drugą najsłabszą drużyną w meczach domowych Paulista A2.
• Fatalnie, po prostu fatalnie. Gra drużyny Atletico Monte Azul w meczach domowych była ostatnio tragiczna. Z 0 zwycięstwami, 1 remisami, 5 przegranymi i tylko 0.17 punktami na mecz w ostatnich 6 meczach u siebie, Atletico Monte Azul radzi sobie wyjątkowo słabo na własnym stadionie.
FORMA NA WYJEŹDZIE - ZESTAWIENIE (Paulista A2)
| # | Drużyna | Mecze | W | D | L | ZG | SG | RB | Pkt. | Ostatnie 6 | PNM | CK | Brak Zdobytych Pkt | BTTS | Powyżej 2.5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Associacao Ferroviaria de Esportes | 6 | 4 | 1 | 1 | 6 | 2 | 4 | 13 |
| 2.17 | 83% | 17% | 17% | 17% |
| 2 | ![]() | Sao Jose EC | 6 | 4 | 0 | 2 | 11 | 7 | 4 | 12 |
| 2.00 | 33% | 17% | 50% | 83% |
| 3 | ![]() | Sertaozinho FC | 6 | 4 | 0 | 2 | 9 | 10 | -1 | 12 |
| 2.00 | 17% | 17% | 67% | 83% |
| 4 | ![]() | EC Taubate | 6 | 3 | 2 | 1 | 12 | 10 | 2 | 11 |
| 1.83 | 0% | 0% | 100% | 67% |
| 5 | ![]() | CA Juventus | 6 | 3 | 1 | 2 | 6 | 4 | 2 | 10 |
| 1.67 | 33% | 50% | 33% | 33% |
| 6 | ![]() | Oeste FC | 6 | 2 | 3 | 1 | 10 | 8 | 2 | 9 |
| 1.50 | 0% | 0% | 100% | 67% |
| 7 | ![]() | EC XV de Novembro Piracicaba | 6 | 2 | 2 | 2 | 4 | 6 | -2 | 8 |
| 1.33 | 50% | 33% | 33% | 33% |
| 8 | ![]() | CA Votuporanguense | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 11 | -4 | 7 |
| 1.17 | 17% | 17% | 83% | 83% |
| 9 | ![]() | Esporte Clube Agua Santa | 6 | 2 | 1 | 3 | 3 | 9 | -6 | 7 |
| 1.17 | 50% | 50% | 17% | 33% |
| 10 | ![]() | Gremio Esportivo Prudente | 6 | 1 | 3 | 2 | 6 | 6 | 0 | 6 |
| 1.00 | 50% | 50% | 33% | 17% |
| 11 | ![]() | EC Santo Andre | 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | 6 | -2 | 5 |
| 0.83 | 17% | 33% | 50% | 17% |
| 12 | ![]() | AA Internacional de Limeira | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | 7 | -2 | 5 |
| 0.83 | 17% | 33% | 67% | 50% |
| 13 | ![]() | Ituano Futebol Clube | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | 12 | -8 | 4 |
| 0.67 | 0% | 50% | 50% | 67% |
| 14 | ![]() | CA Linense | 6 | 0 | 4 | 2 | 4 | 6 | -2 | 4 |
| 0.67 | 33% | 50% | 50% | 33% |
| 15 | ![]() | Atletico Monte Azul | 6 | 0 | 4 | 2 | 7 | 10 | -3 | 4 |
| 0.67 | 17% | 50% | 50% | 33% |
| 16 | ![]() | EC Sao Bento | 6 | 0 | 1 | 5 | 4 | 12 | -8 | 1 |
| 0.17 | 17% | 50% | 50% | 50% |
Które drużyny mają najlepszą i najgorszą formę w meczach wyjazdowych?
• Associacao Ferroviaria de Esportes gra świetnie na meczach wyjazdowych. Udało im się zwyciężyć 4 z ostatnich 6 meczów rozgrywanych na stadionie przeciwnika. Associacao Ferroviaria de Esportes mają najwyższą liczbę punktów wynoszącą 13, co czyni ich najlepszą drużyną na meczach wyjazdowych w Paulista A2.
• EC Sao Bento rozczarowuje swoją grą na meczach wyjazdowych. Pozostają oni najsłabszą drużyną z 0 wygranymi w ostatnich 6 meczach rozgrywanych na stadionie przeciwnika, co jest fatalną wiadomością dla klubu i ich fanów.
Tabela Formy - Brazylia
- Dywizja 1
- Dywizja 2
- Dywizja 3
- Dywizja 4
- Puchar
- Puchar
- Dywizja 1
- Dywizja 1
- Puchar
- Puchar
- Puchar
- Puchar
- Puchar
- Puchar
- Puchar
- Puchar
- Dywizja 1
- Puchar
- Puchar
- Puchar
- Puchar















