Strzały - Carioca B2

Strzały Drużyny

# Drużyna Powyżej 10.5 Powyżej 11.5 Powyżej 12.5 Powyżej 13.5 Powyżej 14.5 Powyżej 15.5
1Paduano Esporte Clube LogoPaduano Esporte Clube100%100%100%67%33%33%
2Friburguense AC LogoFriburguense AC88%88%75%63%63%63%
3Centro de Integracao Geracional 7 de Abril LogoCentro de Integracao Geracional 7 de Abril86%86%56%43%43%14%
4Campos Atletico Associacao LogoCampos Atletico Associacao56%56%56%56%56%56%
5Santa Cruz FC RJ LogoSanta Cruz FC RJ50%50%50%25%25%25%
6Cardoso Moreira LogoCardoso Moreira50%38%38%38%25%25%
7Paraty LogoParaty44%33%22%22%22%11%
8SE Belford Roxo LogoSE Belford Roxo43%28%28%28%28%28%
9Barra Mansa FC LogoBarra Mansa FC38%25%0%0%0%0%
10Serra Macaense FC LogoSerra Macaense FC33%33%0%0%0%0%
11Football Club Rio de Janeiro LogoFootball Club Rio de Janeiro33%22%11%11%11%11%
12Sociedade Esportiva de Buzios LogoSociedade Esportiva de Buzios25%13%13%13%13%13%

Strzały w meczu

# Drużyna Powyżej 23.5 Powyżej 24.5 Powyżej 25.5 Powyżej 26.5
1Paraty LogoParaty89%78%78%67%
2Friburguense LogoFriburguense AC75%63%63%50%
3Santa Cruz RJ LogoSanta Cruz FC RJ75%75%63%50%
47 de Abril LogoCentro de Integracao Geracional 7 de Abril71%71%43%43%
5Campos AA LogoCampos Atletico Associacao71%56%56%43%
6Paduano LogoPaduano Esporte Clube67%67%67%0%
7Búzios LogoSociedade Esportiva de Buzios63%63%50%38%
8Rio de Janeiro LogoFootball Club Rio de Janeiro33%22%22%22%
9SE Belford Roxo LogoSE Belford Roxo28%28%28%28%
10Cardoso Moreira LogoCardoso Moreira25%25%25%13%
11Barra Mansa LogoBarra Mansa FC25%25%25%25%
12Serra Macaense LogoSerra Macaense FC0%0%0%0%

Zawodnicy - Strzały

No data

/pl/
https://cdn.footystats.org/
- rozpocznie się za### min.'
- rozpoczyna się za### godz.'
Na Żywo'
- rozpoczął się
●wkrótce
●rozpoczął się
no

Wczytywanie statystyk

DOŁĄCZ DO PREMIUM. ZARABIAJ JUŻ DZIŚ
Subskrybuj

Otrzymuj zyskowne Prognozy prosto na swój e-mail!