Wynagrodzenie - Belgia Pro League

Rozgrywki
Gole
- Statystyki w tej kategorii :
- Tabele Dom & Wyjazd -
- Tabela Formy -
- Przewaga Gospodarzy -
- Prognozy -
- Frekwencja -
- Statystyki Zawodników -
- Remisy -
- Wynagrodzenie
Wynagrodzenie - Pro League
Zawodnicy o najwyższych zarobkach w Pro League (Belgia)
| # | Zawodnik | Roczne wynagrodzenie | Pozycja | Wiek | razy | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Simon Mignolet | €4,208,880 | Bram. | 38 | 12 |
| 2 | ![]() | Hans Vanaken | €4,149,599 | Pom. | 34 | 39 |
| 3 | ![]() | Marwan Al Sahafi | €2,667,600 | Nap. | 22 | 23 |
| 4 | ![]() | Vincent Janssen | €2,371,200 | Nap. | 32 | 35 |
| 5 | ![]() | Christos Tzolis | €2,015,519 | Nap. | 24 | 36 |
| 6 | ![]() | Anthony Lenin Valencia Bajaña | €1,972,430 | Nap. | 23 | 23 |
| 7 | ![]() | Ludovit Reis | €1,956,239 | Pom. | 26 | 6 |
| 8 | ![]() | Patrik Hrošovský | €1,719,119 | Pom. | 34 | 16 |
| 9 | ![]() | Dennis Praet | €1,600,559 | Pom. | 32 | 31 |
| 10 | ![]() | Thorgan Hazard | €1,600,559 | Pom. | 33 | 36 |
| 11 | ![]() | Hendrik Van Crombrugge | €1,185,600 | Bram. | 33 | 12 |
| 12 | ![]() | Serhiy Sydorchuk | €1,100,000 | Pom. | 35 | 16 |
| 13 | ![]() | Sofiane Boufal | €1,067,040 | Pom. | 32 | 9 |
| 14 | ![]() | Aiham Ousou | €1,067,040 | Obr. | 26 | 39 |
| 15 | ![]() | Hugo Vegard Vetlesen | €1,067,040 | Pom. | 26 | 25 |
| 16 | ![]() | Brandon Mechele | €1,007,759 | Obr. | 33 | 39 |
| 17 | ![]() | Joel Leandro Ordóñez Guerrero | €948,479 | Obr. | 22 | 33 |
| 18 | ![]() | Nicolo Tresoldi | €948,479 | Nap. | 22 | 40 |
| 19 | ![]() | Kjell Scherpen | €948,479 | Bram. | 26 | 32 |
| 20 | ![]() | Yasin Özcan | €948,479 | Obr. | 20 | 4 |
| 21 | ![]() | Killian Sardella | €948,479 | Obr. | 24 | 32 |
| 22 | ![]() | Bryan Reynolds | €900,000 | Obr. | 25 | 39 |
| 23 | ![]() | César Saúl Huerta Valera | €896,559 | Nap. | 25 | 11 |
| 24 | ![]() | Glenn Bijl | €889,199 | Obr. | 31 | 11 |
| 25 | ![]() | Bryan Heynen | €889,199 | Pom. | 29 | 40 |
| 26 | ![]() | Junya Ito | €889,199 | Nap. | 33 | 28 |
| 27 | ![]() | Emin Bayram | €850,000 | Obr. | 23 | 38 |
| 28 | ![]() | Adem Zorgane | €829,919 | Pom. | 26 | 37 |
| 29 | ![]() | Dante Vanzeir | €829,919 | Nap. | 28 | 20 |
| 30 | ![]() | Aimé Omgba | €829,919 | Pom. | 23 | 20 |
| 31 | ![]() | Gauthier Gallon | €820,000 | Bram. | 33 | 13 |
| 32 | ![]() | Carlos Roberto Forbs Borges | €777,018 | Nap. | 22 | 37 |
| 33 | ![]() | Yari Verschaeren | €770,639 | Pom. | 25 | 28 |
| 34 | ![]() | Allahyar Sayyadmanesh | €750,000 | Nap. | 25 | 30 |
| 35 | ![]() | Enric Llansana | €711,359 | Pom. | 25 | 29 |
| 36 | ![]() | Mohamed El Hankouri | €711,359 | Pom. | 29 | 15 |
| 37 | ![]() | Raphael Onyedika Nwadike | €652,080 | Pom. | 25 | 30 |
| 38 | ![]() | Momodou Lamin Sonko | €652,080 | Nap. | 21 | 28 |
| 39 | ![]() | Siebe Van der Heyden | €652,080 | Obr. | 28 | 36 |
| 40 | ![]() | Doğucan Haspolat | €650,000 | Pom. | 26 | 38 |
| 41 | ![]() | Ignacio Ferri Julià | €600,000 | Nap. | 21 | 36 |
| 42 | ![]() | Boubakar Kouyaté | €597,706 | Obr. | 29 | 24 |
| 43 | ![]() | Hans Carl Ludwig Augustinsson | €592,800 | Obr. | 32 | 27 |
| 44 | ![]() | Stefan Mitrović | €592,800 | Obr. | 36 | 0 |
| 45 | ![]() | Casper Nielsen | €557,232 | Pom. | 32 | 26 |
| 46 | ![]() | Edan Diop | €551,304 | Pom. | 22 | 33 |
| 47 | ![]() | Håkan Gustaf Nilsson | €545,376 | Nap. | 29 | 7 |
| 48 | ![]() | Tobias Okiki Lawal | €537,935 | Bram. | 26 | 18 |
| 49 | ![]() | Pieter Gerkens | €533,520 | Pom. | 31 | 35 |
| 50 | ![]() | Marlon Fossey | €533,520 | Obr. | 27 | 20 |
Który zawodnik zarabia najwięcej w Pro League?
Obecnie najwięcej zarabiającym piłkarzem w lidze Pro League jest Simon Mignolet, który gra dla klubu Club Brugge KV z rocznym wynagrodzeniem €4,208,880 za sezon. Drugim najwyżej opłacanym jest Hans Vanaken z wynagrodzeniem €4,149,599 za sezon, a trzecim Marwan Al Sahafi z wynagrodzeniem €2,667,600 za sezon.
Roczne wynagrodzenia drużyn w lidze Pro League (budżety wynagrodzeń klubów)
* Ta tabela zawiera dane jedynie dla znanych wynagrodzeń
| # | Drużyna | Średnia pensja | Płace ogółem | Gracze | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Club Brugge KV | €769,433 | €23,082,975 | 30 |
| 2 | ![]() | Royal Antwerp FC | €468,688 | €14,060,635 | 30 |
| 3 | ![]() | RSC Anderlecht | €452,772 | €11,772,081 | 26 |
| 4 | ![]() | KRC Genk | €433,887 | €11,714,962 | 27 |
| 5 | ![]() | KVC Westerlo | €384,545 | €8,460,000 | 22 |
| 6 | ![]() | Royal Union Saint Gilloise | €326,647 | €7,512,881 | 23 |
| 7 | ![]() | KAA Gent | €311,162 | €8,712,536 | 28 |
| 8 | ![]() | Royal Standard de Liege | €220,168 | €6,605,049 | 30 |
| 9 | ![]() | RAAL La Louvière | €206,458 | €4,955,000 | 24 |
| 10 | ![]() | Oud Heverlee Leuven | €179,516 | €5,564,991 | 31 |
| 11 | ![]() | Cercle Brugge KSV | €171,796 | €5,153,885 | 30 |
| 12 | ![]() | Sporting du Pays de Charleroi | €165,880 | €4,146,992 | 25 |
| 13 | ![]() | YR KV Mechelen | €164,758 | €4,283,698 | 26 |
| 14 | ![]() | Sint Truidense VV | €163,957 | €4,426,844 | 27 |
| 15 | ![]() | RAAL La Louviere | €159,318 | €3,505,000 | 22 |
| 16 | ![]() | SV Zulte Waregem | €142,540 | €3,848,580 | 27 |
Która drużyna ma najwyższy budżet wynagrodzeń w lidze Pro League?
Obecnie drużyna piłkarska z najwyższą pensją w lidze Pro League to Club Brugge KV z rocznym całkowitym wynagrodzeniem w wysokości €23,082,975. Średnio oznacza to roczne wynagrodzenie w wysokości €769,433 na gracza. To o 39% więcej niż Royal Antwerp FC, który jest drużyną z drugim najwyższym wynagrodzeniem w lidze Pro League i o 49% więcej niż RSC Anderlecht, który jest drużyną z trzecim najwyższym wynagrodzeniem w lidze Pro League.
Piłkarze z najniższymi wynagrodzeniami w lidze Pro League
* Ta tabela zawiera dane dotyczące tylko znanych wynagrodzeń. Wynagrodzenia o niższym zakresie mogą być niedokładne. Tabela może ulec zmianie.
| # | Player | Roczne wynagrodzenie | Pozycja | Wiek | razy | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Charli Spoden | €2,988 | Pom. | 18 | 1 |
| 2 | ![]() | Tuur Dierickx | €2,988 | Pom. | 19 | 0 |
| 3 | ![]() | Benoit De Jaegere | €10,161 | Obr. | 22 | 17 |
| 4 | ![]() | Sebastian Murru | €15,540 | Pom. | 19 | 1 |
| 5 | ![]() | Mohamed Yassine Azzouz | €16,138 | Pom. | 19 | 0 |
| 6 | ![]() | Quentin Benaets | €19,843 | Nap. | 23 | 1 |
| 7 | ![]() | Thomas Claes | €22,712 | Pom. | 22 | 34 |
| 8 | ![]() | Ben Achour Ilyes | €22,712 | Pom. | 19 | 0 |
| 9 | ![]() | Quentin Durka | €22,712 | Bram. | 19 | 0 |
| 10 | ![]() | Milan Gigot | €22,712 | Obr. | 19 | 0 |
| 11 | ![]() | Giorgi Kavelashvili | €23,908 | Bram. | 19 | 0 |
| 12 | ![]() | Wouter George | €23,908 | Pom. | 24 | 24 |
| 13 | ![]() | Steeven Assengue | €23,908 | Obr. | 21 | 6 |
| 14 | ![]() | Liam McAlinney | €23,908 | Obr. | 20 | 0 |
| 15 | ![]() | Xander Dierckx | €23,908 | Pom. | 17 | 17 |
| 16 | ![]() | Roméo Monticelli | €24,505 | Obr. | 20 | 0 |
| 17 | ![]() | Bas Langenbick | €25,701 | Bram. | 23 | 1 |
| 18 | ![]() | Massamba Sow | €26,059 | Obr. | 22 | 4 |
| 19 | ![]() | Axel Willockx | €26,299 | Bram. | 19 | 0 |
| 20 | ![]() | Ryan Merlen | €26,896 | Pom. | 24 | 32 |
| 21 | ![]() | Massimo Decoene | €28,092 | Pom. | 22 | 8 |
| 22 | ![]() | Viktor Damjanić | €28,092 | Obr. | 20 | 0 |
| 23 | ![]() | Krys-Anthony Madou Kouassi | €28,689 | Nap. | 19 | 12 |
| 24 | ![]() | Robin Denuit | €29,108 | Obr. | 24 | 0 |
| 25 | ![]() | Ian Struyf | €29,287 | Obr. | 19 | 10 |
| 26 | ![]() | Christophe Beni Mpanzu | €29,885 | Obr. | 22 | 0 |
| 27 | ![]() | Halil Özdemir | €31,080 | Nap. | 21 | 7 |
| 28 | ![]() | Tochukwu Nadi | €35,568 | Pom. | 23 | 18 |
| 29 | ![]() | Tijn Van Ingelgom | €35,568 | Bram. | 19 | 0 |
| 30 | ![]() | Amine Boukamir | €35,627 | Pom. | 19 | 7 |
| 31 | ![]() | Mauricio Benítez | €35,862 | Pom. | 47 | 26 |
| 32 | ![]() | Tibe De Vlieger | €35,862 | Pom. | 20 | 24 |
| 33 | ![]() | Taishi Brandon Nozawa | €35,862 | Bram. | 24 | 30 |
| 34 | ![]() | Mauricio Leonel Benítez | €35,862 | Pom. | 22 | 1 |
| 35 | ![]() | Nicolas Closset | €36,338 | Bram. | 22 | 0 |
| 36 | ![]() | Martin Delavalée | €36,931 | Bram. | 22 | 21 |
| 37 | ![]() | Niels Devalckeneer | €37,057 | Bram. | 22 | 1 |
| 38 | ![]() | Moyé Christ Souanga | €37,655 | Obr. | 19 | 1 |
| 39 | ![]() | Alexandre Stanic | €37,939 | Nap. | 21 | 0 |
| 40 | ![]() | Semm Renders | €39,448 | Obr. | 18 | 12 |
| 41 | ![]() | Abid Adnane | €39,448 | Nap. | 23 | 34 |
| 42 | ![]() | Valy Konaté | €40,644 | Obr. | 19 | 13 |
| 43 | ![]() | Xander Martle | €41,241 | Pom. | 23 | 0 |
| 44 | ![]() | Redouane Halhal | €41,496 | Obr. | 23 | 33 |
| 45 | ![]() | Rosen Bozhinov | €41,839 | Obr. | 21 | 16 |
| 46 | ![]() | Makaya Ibrahima Diaby | €43,632 | Pom. | 19 | 26 |
| 47 | ![]() | Amine Daali | €45,000 | Pom. | 22 | 5 |
| 48 | ![]() | Mauricio Ndefe | €45,000 | Pom. | 20 | 0 |
| 49 | ![]() | Mehdi Boukamir | €47,068 | Obr. | 22 | 16 |
| 50 | ![]() | James Nam | €47,218 | Pom. | 20 | 1 |
Którzy piłkarze otrzymują najmniejsze wynagrodzenia w lidze Pro League?
Oto piłkarze otrzymujący najniższe wynagrodzenia w lidze Pro League w chwili obecnej: Charli Spoden otrzymuje najmniejsze wynagrodzenie, wynoszące rocznie tylko €2,988, Tuur Dierickx zajmuje drugie miejsce z rocznym wynagrodzeniem wynoszącym €2,988, a Benoit De Jaegere jest trzecim najgorzej opłacanym piłkarzem w lidze Pro League, otrzymującym rocznie zaledwie €10,161.
Wynagrodzenie według narodowości zawodników
* Lista zawiera dane dla narodowości, jeśli w lidze jest co najmniej 3 zawodników tej samej narodowości.
Piłkarze jakiej narodowości zarabiają najwięcej w lidze Pro League?
Obecnie, piłkarze z Holandia zazwyczaj zarabiają najwięcej w lidze Pro League. Ich średni roczny dochód wynosi €673,107.
Wynagrodzenie według wieku
| Wiek | Średnia pensja | Najwyżej opłacany piłkarz | Piłkarze |
|---|---|---|---|
| 17 | €38,630 | Moncef Zekri | 2 |
| 18 | €144,608 | Konstantinos Karetsas | 9 |
| 19 | €57,417 | Mihajlo Cvetković | 31 |
| 20 | €135,644 | Yasin Özcan | 22 |
| 21 | €180,885 | Momodou Lamin Sonko | 44 |
| 22 | €252,613 | Marwan Al Sahafi | 49 |
| 23 | €243,925 | Anthony Lenin Valencia Bajaña | 50 |
| 24 | €286,166 | Christos Tzolis | 41 |
| 25 | €299,674 | Bryan Reynolds | 35 |
| 26 | €450,447 | Ludovit Reis | 31 |
| 27 | €247,576 | Marlon Fossey | 18 |
| 28 | €278,429 | Dante Vanzeir | 25 |
| 29 | €380,099 | Bryan Heynen | 13 |
| 30 | €276,965 | Siebe Schrijvers | 7 |
| 31 | €375,168 | Glenn Bijl | 13 |
| 32 | €628,139 | Vincent Janssen | 14 |
| 33 | €914,379 | Thorgan Hazard | 7 |
| 34 | €1,188,563 | Hans Vanaken | 6 |
| 35 | €479,298 | Serhiy Sydorchuk | 3 |
| 36 | €247,000 | Stefan Mitrović | 3 |
| 37 | €285,444 | Jelle Vossen | 2 |
| 38 | €2,329,440 | Simon Mignolet | 2 |
| 47 | €35,862 | Mauricio Benítez | 1 |
Jaka jest średnia pensja młodszych piłkarzy w lidze Pro League?
Obecnie, średnie wynagrodzenie dla piłkarzy w wieku od 18 do 23 lat w lidze Pro League wynosi €188,287, a najwyżej opłacanym młodym piłkarzem jest Marwan Al Sahafi, który otrzymuje roczne wynagrodzenie w wysokości €2,667,600.
Jaka jest średnia pensja piłkarzy w wieku 20-29 w Pro League?
Obecnie, średnie wynagrodzenie dla piłkarzy w wieku od 20 do 29 lat w lidze Pro League wynosi €268,479, a najwyżej opłacanym piłkarzem w wieku od 20 do 29 lat jest Marwan Al Sahafi, który otrzymuje roczne wynagrodzenie w wysokości €2,667,600.
Jaka jest średnia pensja piłkarzy w wieku 25-32 w Pro League?
Obecnie, średnie wynagrodzenie dla piłkarzy w wieku od 25 do 32 lat w lidze Pro League wynosi €459,114, a najwyżej opłacanym piłkarzem w tym wieku jest Vincent Janssen, który otrzymuje roczne wynagrodzenie w wysokości €2,371,200.
Jaka jest średnia pensja piłkarzy w wieku 30+ w Pro League?
Obecnie średnia płaca dla piłkarzy w wieku 30+ w Pro League wynosi €630,801, a najwyżej opłacanym starszym piłkarzem jest Simon Mignolet z rocznym wynagrodzeniem w wysokości €4,208,880.
Wynagrodzenie - Belgia
- Dywizja 1
- Dywizja 2
- Puchar
- Dywizja 3
- Dywizja 4
- Dywizja 4
- Dywizja 4
- Dywizja 1
- Dywizja 2
- Puchar
- Puchar
- Puchar
- Puchar
- Dywizja 4
- Dywizja 3















