Loading

ASV Siegendordf logo
0.71
LWLDL
ASV Siegendordf
1.43
DDDWW
SV Eberau
SV Eberau logo

Ostateczny wynik

2 - 2

1 Poł.

(2 - 1)

Brak asysty


6'

Jakov Josic

Brak asysty


10'

Lukas Grozurek

Brak asysty


42'

Brak asysty


60'

StatySiegendordfEberau
Posiadanie piłki61%39%
Strzały68
KartkiNie dotyczyNie dotyczy
Rzuty rożne12
FauleNie dotyczyNie dotyczy
SpaloneNie dotyczyNie dotyczy
xG0.800.83

Statystyki 1 na 1 / Poprzednie wyniki - ASV Siegendordf - SV Eberau

1
Mecze

0%
0%
100%

1 Zwycięstwa

SV Eberau Logo

Eberau
(100%)

Historia meczów ASV Siegendordf vs SV Eberau pokazuje, że spośród 1 spotkań, które rozegrali, ASV Siegendordf wygrał 0 razy, a SV Eberau 1 razy. 0 spotkań pomiędzy ASV Siegendordf i SV Eberau zakończyło się remisem.

100%Powyżej 1.5
1 / 1 Mecze
100%Powyżej 2.5
1 / 1 Mecze
0%Powyżej 3.5
0 / 1 Mecze
100%BTTS
1 / 1 Mecze
0%Czyste konto
ASV Siegendordf
0%Czyste konto
SV Eberau

ASV Siegendordf - SV Eberau Poprzednie wyniki

Wszystkie prognozy- ASV Siegendordf - SV Eberau

50%Powyżej 2.5
Średnia Ligi : 60%
90%Powyżej 1.5
Średnia Ligi : 86%
70%BTTS
Średnia Ligi : 63%
2.94Gole/mecz
Średnia Ligi : 3.13
Powyżej 1.5, FH/2H i więcej
Powyżej 8.5, 9.5 i więcej

ChatGPT LogoGPT5 AI Analiza

Analiza przedmeczowa: Siegendordf vs Eberau Sezon 2025/2026, 16. kolejka, Stadion Sportplatz Siegendorf, 2 marca. Status meczu: incomplete. Najważniejsze statystyki i wnioski - BTTS (obie drużyny strzelą): 70% – wysokie, sugeruje, że obie stro...
Zarejestruj się, aby zostać użytkownikiem (bezpłatnie) i zobaczyć analizę statystyk GPT5 »

* Średnie statystyki dla ASV Siegendordf vs SV Eberau w bieżącym sezonie

Co oznaczają te terminy statystyk? Przeczytaj Słowniczek
Forma - Dom
 
Forma - Wyjazd
ASV Siegendordf Logo
0.71
  • L
    ASV Siegendordf

    ASV Siegendordf

    Landesliga Burgenland

    19.9 18:30

    1 - 2

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 2 )

    ASK Kohfidisch

    ASK Kohfidisch

  • W
    ASV Siegendordf

    ASV Siegendordf

    Landesliga Burgenland

    03.10 18:30

    2 - 1

    Wynik

    ( 1 Poł. : 1 - 1 )

    SV Sankt Margarethen im Burgenland

    SV Sankt Margarethen im Burgenland

  • L
    ASV Siegendordf

    ASV Siegendordf

    Landesliga Burgenland

    17.10 18:30

    1 - 6

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 3 )

    Mattersburger Sportverein 2020

    Mattersburger Sportverein 2020

  • D
    ASV Siegendordf

    ASV Siegendordf

    Landesliga Burgenland

    02.11 14:00

    1 - 1

    Wynik

    ( 1 Poł. : 1 - 0 )

    SV Leithaprodersdorf

    SV Leithaprodersdorf

  • L
    ASV Siegendordf

    ASV Siegendordf

    Landesliga Burgenland

    15.11 15:00

    1 - 3

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 2 )

    USV Halbturn

    USV Halbturn

  • Wszystkie

  • Dom

  • Wyjazd

ASV Siegendordf
USV Halbturn
ASV Siegendordf
SV Leithaprodersdorf
ASV Siegendordf
Mattersburger Sportverein 2020
ASV Siegendordf
SV Sankt Margarethen im Burgenland
ASV Siegendordf
ASK Kohfidisch
  • Poprzednie

  • Następne

SV Eberau logoWyniki SV Eberau są +101% better w stosunku do Punkty na mecz

1.43
  • D
    Mattersburger Sportverein 2020

    Mattersburger Sportverein 2020

    Landesliga Burgenland

    13.9 17:00

    1 - 1

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 0 )

    SV Eberau

    SV Eberau

  • D
    SV Leithaprodersdorf

    SV Leithaprodersdorf

    Landesliga Burgenland

    27.9 18:00

    1 - 1

    Wynik

    ( 1 Poł. : 1 - 1 )

    SV Eberau

    SV Eberau

  • D
    USV Halbturn

    USV Halbturn

    Landesliga Burgenland

    11.10 14:00

    2 - 2

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 1 )

    SV Eberau

    SV Eberau

  • W
    SK Pama

    SK Pama

    Landesliga Burgenland

    02.11 15:00

    2 - 4

    Wynik

    ( 1 Poł. : 2 - 1 )

    SV Eberau

    SV Eberau

  • W
    SC Bad Sauerbrunn

    SC Bad Sauerbrunn

    Landesliga Burgenland

    15.11 13:00

    0 - 3

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 2 )

    SV Eberau

    SV Eberau

SV Eberau Logo
  • Wszystkie

  • Dom

  • Wyjazd

SC Bad Sauerbrunn
SV Eberau
SK Pama
SV Eberau
USV Halbturn
SV Eberau
SV Leithaprodersdorf
SV Eberau
Mattersburger Sportverein 2020
SV Eberau
  • Poprzednie

  • Następne

Otrzymuj Darmowe Prognozy Codziennie

Subskrybuj Prognozy FootyStats i otrzymuj 3-10 darmowych porad bukmacherskich codziennie.

Wprowadź swój email, aby rozpocząć subskrypcję *

Zdobyte Gole Kto zdobędzie więcej punktów?

Wyniki SV Eberau są +86% better w stosunku do Gole Zdobyte

Siegendordf
1 Gole/mecz

ASV Siegendordf (Dom)

Eberau
1.86 Gole/mecz

SV Eberau (Wyjazd)

Wynik na meczSiegendordfEberau
Powyżej 0.586%100%
Powyżej 1.514%43%
Powyżej 2.50%28%
Powyżej 3.50%14%
Brak zdobytych bramek14%0%
Zdobyte w 1P/2PSiegendordfEberau
Zdobyto w 1 Połowie43%71%
Zdobyto w 2 Połowie57%72%
Punkty w obu połowach14%43%
Zdobyto Średnio 1 Poł.0.430.86
Zdobyto Średnio 2 Poł.0.571

* Statystyki z wyników ASV Siegendordf u siebie i SV Eberau na wyjeździe.

Stracone Gole Kto straci bramki?

Wyniki SV Eberau są +44% better w stosunku do Gole Stracone

Siegendordf
2.29 Stracone bramki / mecz

ASV Siegendordf (Dom)

Eberau
1.29 Stracone bramki / mecz

SV Eberau (Wyjazd)

Stracone / meczSiegendordfEberau
Powyżej 0.586%86%
Powyżej 1.556%43%
Powyżej 2.543%0%
Powyżej 3.514%0%
Czyste konto14%14%
Stracone w 1P/2PSiegendordfEberau
Czyste konta 1 Poł.29%71%
Czyste konta 2 Poł.43%43%
Stracone Średnio 1 Poł.1.290.43
Stracone Średnio 2 Poł.10.86

* Statystyki z bilansu porażek ASV Siegendordf u siebie i SV Eberau na wyjeździe.

Powyżej 2.5 & Prognozy BTTS Ile goli odbędzie się w tym meczu?

Statystyki Powyżej 0.5 ~ 4.5 i BTTS dla ASV Siegendordf i SV Eberau.

Gole ŁącznieSiegendordfEberauŚrednia
Powyżej 0.586%100%93%
Powyżej 1.586%100%93%
Powyżej 2.571%57%64%
Powyżej 3.543%29%36%
Powyżej 4.514%14%14%
BTTS86%86%86%
BTTS i Wygrana14%14%14%
BTTS i Remis14%56%35%
BTTS & Powyżej 2.50%0%0%
BTTS Nie & Powyżej 2.50%0%0%
Gole w 1 PołowieSiegendordfEberauŚrednia
BTTS 1 Poł.
1 Poł. Powyżej 0.5
1 Poł. Powyżej 1.5
1 Poł. Powyżej 2.5
Gole w 2 PołowieSiegendordfEberauŚrednia
BTTS 2 Poł.
BTTS w Obu Połowach
2 Poł. Powyżej 0.5
2 Poł. Powyżej 1.5
2 Poł. Powyżej 2.5
Gole (Poniżej)SiegendordfEberauŚrednia
Poniżej 0.514%0%7%
Poniżej 1.514%0%7%
Poniżej 2.529%43%36%
Poniżej 3.557%71%64%
Poniżej 4.586%86%86%
1 Poł./2 Poł.SiegendordfEberauŚrednia
1 Poł. Poniżej 0.514%29%22%
1 Poł. Poniżej 1.529%57%43%
1 Poł. Poniżej 2.586%86%86%
2 Poł. Poniżej 0.514%14%14%
2 Poł. Poniżej 1.557%44%51%
2 Poł. Poniżej 2.586%57%72%

Najnowsze typy użytkowników

Nie ma jeszcze żadnych typowań użytkowników.
Dodaj własne przewidywania za pomocą wirtualnych monet footystats!
Dodaj Prognozy

Statystyki Rzutów Rożnych Ile odbędzie się rzutów rożnych?

UNLOCKRzuty rożne / mecz

* Średnia liczba rzutów rożnych na mecz pomiędzy ASV Siegendordf i SV Eberau

/mecz
Rożne Zdobyte
/mecz
Rożne Zdobyte
Rzuty rożne na meczSiegendordfEberauŚrednia
Powyżej 6
Powyżej 7
Powyżej 8
Powyżej 9
Powyżej 10
Powyżej 11
Powyżej 12
Powyżej 13
1 PołowaSiegendordfEberauŚrednia
Średnia 1 Połowy
Powyżej 4 w 1 Poł.
Powyżej 5 w 1 Poł.
Powyżej 6 w 1 Poł.
2 PołowaSiegendordfEberauŚrednia
Średnia 2 Połowy
Powyżej 4 w 2 Poł.
Powyżej 5 w 2 Poł.
Powyżej 6 w 2 Poł.

Łączna liczba rzutów rożnych dla ASV Siegendordf i SV Eberau. Średnia ligowa to średnia Landesliga Burgenland w 125 meczach w sezonie 2025/2026.

Landesliga Burgenland Statystyki Rzutów Rożnych

Rożne Drużyny Rzuty rożne zdobyte/Przeciwnik

Indywidualne statystyki rzutów rożnych dla ASV Siegendordf i SV Eberau.

Rożne DrużynySiegendordfEberauŚrednia
Zdobyte rzuty rożne / mecz
Rzuty rożne przeciw / mecz
Powyżej 2.5 - Rożne Zdobyte
Powyżej 3.5 - Rożne Zdobyte
Powyżej 4.5 - Rożne Zdobyte
Powyżej 2.5 - Rzuty rożne stracone
Powyżej 3.5 - Rzuty rożne stracone
Powyżej 4.5 - Rzuty rożne stracone

Czy ASV Siegendordf zdobędzie punkty?

ASV Siegendordf
Zdobyto punkt w
86%
meczach (Dom)

Wysoka Szansa

Istnieje Wysoka Szansa na zdobycie bramki przez ASV Siegendordf na podstawie naszych danych.
SV Eberau
Czyste konto w
14%
meczach (Wyjazd)

Czy SV Eberau zdobędzie punkty?

ASV Siegendordf
Czyste konto w
14%
meczach (Dom)

Bardzo Wysoka Szansa

Istnieje Bardzo Wysoka Szansa na zdobycie bramki przez SV Eberau na podstawie naszych danych.
SV Eberau
Zdobyto punkt w
100%
meczach (Wyjazd)
Przejdź na Premium! Dodatkowe 500 dochodowych lig.

Premium zapewni Ci więcej wygranych zakładów. 500 dodatkowych lig, które są mniej śledzone przez bukmacherów, a tym samym bardziej dochodowe. Dostęp do statystyk rzutów rożnych i statystyk otrzymanych kartek, wraz z plikami CSV do pobrania. Subskrybuj już dziś!

UNLOCKSuma Kartek / mecz

* Suma rozdanych kartek na mecz pomiędzy ASV Siegendordf i SV Eberau

Kartki
/mecz
ASV Siegendordf
Kartki
/mecz
SV Eberau
Kartki na meczSiegendordfEberauŚrednia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5
Otrzymane KartkiSiegendordfEberauŚrednia
Średnia otrzymanych kartek
Powyżej 0.5
Powyżej 1.5
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Kartki Drużyny PrzeciwnejSiegendordfEberauŚrednia
Powyżej 0.5
Powyżej 1.5
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5

Łączna liczba kartek dla ASV Siegendordf i SV Eberau. Średnia ligowa to średnia Landesliga Burgenland. Było 0 kartek w 125 meczach w sezonie 2025/2026.

Landesliga Burgenland Żółte/Czerwone Kartki - Statystyki

1/2 Poł. Wygrana/Remis/Porażka

Forma w 1 Połowie
 
Forma w 1 Połowie
ASV Siegendordf Logo
0.86
Do przerwy

SV Eberau logoWyniki SV Eberau są +99% better w stosunku do Forma w 1 Połowie

1.71
Do przerwy
SV Eberau Logo
Forma w 1 Poł./2 Poł.SiegendordfEberau
Wygrane 1 Poł.14%43%
Wygrane 2 Poł.28%28%
Remisy 1 Poł.43%43%
Remisy 2 Poł.28%28%
Przegrane 1 Poł.43%14%
Przegrane 2 Poł.43%43%

Statystyki kartek ASV Siegendordf i SV Eberau z pierwszej i drugiej połowy dla Twoich prognoz.

Kartki (1 Poł./2 Poł.)SiegendordfEberauŚrednia
Średnia otrzymanych kartek w 1 Poł.
Średnia otrzymanych kartek w 2 Poł.
Średnia kartek na mecz (1P)
Średnia kartek na mecz (2P)
Więcej Kartek w 1 Poł. %
Więcej Kartek w 2 Poł. %
Powyżej 1 Poł./2 Poł.SiegendordfEberauŚrednia
Powyżej 0.5 Kartek w 1 Poł.
Powyżej 0.5 Kartek w 2 Poł.
Powyżej 0.5 Kartek w 1 Poł.
Powyżej 0.5 Kartek w 2 Poł.
2~3 Kartek Łącznie w 1 Poł.
2~3 Kartek Łącznie w 2 Poł.
1 Poł. Łącznie Powyżej 3
2 Poł. Łącznie Powyżej 3

Kto Strzeli Pierwszy?

ASV SiegendordfASV Siegendordf
 
ASV Siegendordf

53%

Zdobyli punkt pierwsi w 8 / 15 meczów

SV EberauSV Eberau
 
SV Eberau

93%

Zdobyli punkt pierwsi w 14 / 15 meczów

Gole według minuty
Gole ASV Siegendordf i SV Eberau do 10 minuty i 15 minuty.

Do 10 min.SiegendordfEberau
0 - 10 Min.16%14%
11 - 20 Min.9%9%
21 - 30 Min.9%19%
31 - 40 Min.11%2%
41 - 50 Min.7%7%
51 - 60 Min.13%9%
61 - 70 Min.4%19%
71 - 80 Min.20%9%
81 - 90 Min.11%12%
Do 15 min.SiegendordfEberau
0 - 10 Min.18%21%
16 - 30 Min.16%21%
31 - 45 Min.13%2%
46 - 60 Min.18%16%
61 - 75 Min.16%21%
76 - 90 Min.20%19%
Gole strzelone do 10 min.SiegendordfEberau
0 - 10 Min.28%17%
11 - 20 Min.6%13%
21 - 30 Min.11%20%
31 - 40 Min.0%3%
41 - 50 Min.11%7%
51 - 60 Min.17%7%
61 - 70 Min.6%17%
71 - 80 Min.11%13%
81 - 90 Min.11%3%
Gole Zdobyte do 15 min.SiegendordfEberau
0 - 10 Min.28%27%
16 - 30 Min.17%23%
31 - 45 Min.6%3%
46 - 60 Min.22%13%
61 - 75 Min.11%20%
76 - 90 Min.17%13%
Gole stracone do 10 min.SiegendordfEberau
0 - 10 Min.7%8%
11 - 20 Min.11%0%
21 - 30 Min.7%15%
31 - 40 Min.19%0%
41 - 50 Min.4%8%
51 - 60 Min.11%15%
61 - 70 Min.4%23%
71 - 80 Min.26%0%
81 - 90 Min.11%31%
Gole Stracone do 15 min.SiegendordfEberau
0 - 10 Min.11%8%
16 - 30 Min.15%15%
31 - 45 Min.19%0%
46 - 60 Min.15%23%
61 - 75 Min.19%23%
76 - 90 Min.22%31%

45' i 90' obejmuje bramki w doliczonym czasie gry.

Strzały, spalone, faule i nie tylko

Strzały DrużynySiegendordfEberauŚrednia
Strzały na Mecz0.0012.006.00
Współczynnik konwersji strzałówNie dotyczyNie dotyczyNie dotyczy
Strzały Celne / Mecz0.006.503.00
Strzały Chybione / Mecz0.005.503.00
Strzały na Zdobytą bramkęNie dotyczyNie dotyczyNie dotyczy
Strzały drużyny Powyżej 10.50%0%0%
Strzały drużyny Powyżej 11.50%0%0%
Strzały drużyny Powyżej 12.50%0%0%
Strzały drużyny Powyżej 13.50%0%0%
Strzały drużyny Powyżej 14.50%0%0%
Strzały drużyny Powyżej 15.50%0%0%
Celne strzały drużyny 3.5+0%0%0%
Celne strzały drużyny 4.5+0%0%0%
Celne strzały drużyny 5.5+0%0%0%
Celne strzały drużyny 6.5+0%0%0%
Strzały w meczuSiegendordfEberauŚrednia
Strzały w meczu Powyżej 23.50%0%0%
Strzały w meczu Powyżej 24.50%0%0%
Strzały w meczu Powyżej 25.50%0%0%
Strzały w meczu Powyżej 26.50%0%0%
Strzały celne w meczu Powyżej 7.50%0%0%
Strzały celne w meczu Powyżej 8.50%0%0%
Strzały celne w meczu Powyżej 9.50%0%0%
Spalone - StatystykiSiegendordfEberauŚrednia
Spalone / mecz0.005.503.00
Powyżej 2.5 Spalonych0%100%50%
Powyżej 3.5 Spalonych0%100%50%
Różne StatystykiSiegendordfEberauŚrednia
Faule popełnione / mecz0.0012.506.00
Faule przyjęte / mecz000.00
Średnia posiadania piłki0%38%19%
Remis % FT29%57%43%

Niektóre dane są zaokrąglane w górę lub w dół do najbliższego procenta, więc po zsumowaniu mogą być równe 101%.

   Drużyna Mecze % Zwyc. ZG
Gole Zdobyte (ZG).
Liczba goli zdobytych
przez daną drużynę.
SG
Gole Stracone (SG).
Liczba goli straconych
przez daną drużynę.
RB
Różnica goli (RB).
Gole Zdobyte - Gole Stracone
Pkt.Śr.
Średnio Gole na Mecz.
Średnia liczba goli na mecz.
Obliczana w bieżącym sezonie.

1

 Mattersburger Sportverein 2020

8

75%

17

7

10

19

3.00

2

 SV Eberau

8

63%

17

4

13

18

2.63

3

 ASK Kohfidisch

8

63%

18

8

10

17

3.25

4

 SC Oberpullendorf

8

63%

13

4

9

17

2.13

5

 SV Leithaprodersdorf

8

50%

20

9

11

15

3.63

6

 SV Sankt Margarethen im Burgenland

8

50%

16

16

0

14

4.00

7

 USV Halbturn

8

38%

15

10

5

13

3.13

8

 SC Bad Sauerbrunn

8

38%

10

10

0

12

2.50

9

 ASK Horitschon Unterpetersdorf

8

38%

14

14

0

11

3.50

10

 ASK Klingenbach

8

25%

13

13

0

9

3.25

11

 SpG Edelserpentin

8

25%

10

10

0

8

2.50

12

 ASV Neudorf Parndorf

7

29%

7

12

-5

7

2.71

13

 SK Pama

8

25%

10

15

-5

7

3.13

14

 FC Deutschkreutz

8

13%

15

20

-5

5

4.38

15

 ASV Siegendordf

7

14%

7

16

-9

5

3.29

16

 UFC Jennersdorf

7

0%

2

19

-17

1

3.00

   Drużyna Mecze % Zwyc. ZG
Gole Zdobyte (ZG).
Liczba goli zdobytych
przez daną drużynę.
SG
Gole Stracone (SG).
Liczba goli straconych
przez daną drużynę.
RB
Różnica goli (RB).
Gole Zdobyte - Gole Stracone
Pkt.Śr.
Średnio Gole na Mecz.
Średnia liczba goli na mecz.
Obliczana w bieżącym sezonie.

1

 Mattersburger Sportverein 2020

8

63%

24

9

15

17

4.13

2

 SpG Edelserpentin

8

63%

13

6

7

17

2.38

3

 USV Halbturn

8

50%

12

12

0

14

3.00

4

 SV Leithaprodersdorf

8

38%

13

8

5

12

2.63

5

 SC Oberpullendorf

7

43%

14

11

3

12

3.57

6

 ASV Neudorf Parndorf

8

38%

9

7

2

11

2.00

7

 SV Eberau

7

29%

13

9

4

10

3.14

8

 FC Deutschkreutz

8

38%

9

14

-5

10

2.88

9

 ASV Siegendordf

8

25%

11

11

0

9

2.75

10

 SV Sankt Margarethen im Burgenland

8

25%

11

14

-3

9

3.13

11

 SK Pama

8

38%

10

19

-9

9

3.63

12

 ASK Klingenbach

8

25%

9

11

-2

8

2.50

13

 SC Bad Sauerbrunn

8

25%

12

16

-4

8

3.50

14

 ASK Horitschon Unterpetersdorf

7

29%

11

19

-8

8

4.29

15

 ASK Kohfidisch

8

25%

9

17

-8

7

3.25

16

 UFC Jennersdorf

8

0%

7

21

-14

2

3.50

* Landesliga Burgenland Tabele domowe i wyjazdowe są również dostępne

Half Time Result
Staty
bet365
Away
43%
2.75
Home
14%
3.10
Draw
43%
2.30
Double Chance
Staty
×
Dodaj Prognozy
/pl/
https://cdn.footystats.org/
- rozpocznie się za### min.'
- rozpoczyna się za### godz.'
Na Żywo'
- rozpoczął się
●wkrótce
●rozpoczął się
no

Wczytywanie statystyk

DOŁĄCZ DO PREMIUM. ZARABIAJ JUŻ DZIŚ
Subskrybuj

Otrzymuj zyskowne Prognozy prosto na swój e-mail!