Śr. Suma Goli - Armenia First League

Rozgrywki
Gole
- Statystyki w tej kategorii :
- Śr. Suma Goli -
- Zdobyte bramki -
- Stracone bramki -
- Czyste konto -
- Obie drużyny strzeliły -
- Brak Zdobytych Bramek -
- xG (Przewidywane gole)
Śr. Suma Goli - First League
Dom / Śr. Suma Goli (First League)
| # | Drużyna | Mecze | Dom Suma Goli | Dom Śr. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Banaki Kentronakan Marzakan Akumb II![]() Banaki Kentronakan Marzakan Akumb IIFirst League (Dyw. 2) Pozycje ligowe 2 / 16 Armenia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 14 | 57 | 4.07 / mecz | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | ![]() | Ararat Armenia FC II![]() Ararat Armenia FC IIFirst League (Dyw. 2) Pozycje ligowe 13 / 16 Armenia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 14 | 52 | 3.71 / mecz | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | ![]() | Gandzasar FC![]() Gandzasar FCFirst League (Dyw. 2) Pozycje ligowe 4 / 16 Armenia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 13 | 45 | 3.46 / mecz | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | ![]() | Sardarapat FC![]() Sardarapat FCFirst League (Dyw. 2) Pozycje ligowe 1 / 16 Armenia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 14 | 48 | 3.43 / mecz | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | ![]() | FC Andranik![]() FC AndranikFirst League (Dyw. 2) Pozycje ligowe 5 / 16 Armenia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 14 | 48 | 3.43 / mecz | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | ![]() | FK Bentonit Ijevan![]() FK Bentonit IjevanFirst League (Dyw. 2) Pozycje ligowe 10 / 16 Armenia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 14 | 47 | 3.36 / mecz | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | ![]() | FK Lernayin Artsakh Goris![]() FK Lernayin Artsakh GorisFirst League (Dyw. 2) Pozycje ligowe 14 / 16 Armenia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 14 | 46 | 3.29 / mecz | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | ![]() | Shirak FC II![]() Shirak FC IIFirst League (Dyw. 2) Pozycje ligowe 16 / 16 Armenia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 14 | 45 | 3.21 / mecz | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | ![]() | FC Noah II![]() FC Noah IIFirst League (Dyw. 2) Pozycje ligowe 12 / 16 Armenia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 14 | 45 | 3.21 / mecz | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | ![]() | Pyunik FC II![]() Pyunik FC IIFirst League (Dyw. 2) Pozycje ligowe 6 / 16 Armenia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 14 | 45 | 3.21 / mecz | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | ![]() | FC Ararat Yerevan II![]() FC Ararat Yerevan IIFirst League (Dyw. 2) Pozycje ligowe 7 / 16 Armenia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 14 | 41 | 2.93 / mecz | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | ![]() | SC Mika Yerevan![]() SC Mika YerevanFirst League (Dyw. 2) Pozycje ligowe 11 / 16 Armenia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 14 | 41 | 2.93 / mecz | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | ![]() | FC Hayq![]() FC HayqFirst League (Dyw. 2) Pozycje ligowe 3 / 16 Armenia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 14 | 41 | 2.93 / mecz | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | ![]() | FC Araks Ararat![]() FC Araks AraratFirst League (Dyw. 2) Pozycje ligowe 8 / 16 Armenia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 14 | 40 | 2.86 / mecz | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | ![]() | FK Van II![]() FK Van IIFirst League (Dyw. 2) Pozycje ligowe 15 / 16 Armenia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 14 | 39 | 2.79 / mecz | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | ![]() | FC Banants II![]() FC Banants IIFirst League (Dyw. 2) Pozycje ligowe 9 / 16 Armenia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 14 | 38 | 2.71 / mecz |
Wyjazd / Śr. Suma Goli (First League)
| # | Drużyna | Mecze | Wyjazd Suma Goli | Wyjazd Śr. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Shirak FC II![]() Shirak FC IIFirst League (Dyw. 2) Pozycje ligowe 16 / 16 Armenia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 14 | 69 | 4.93 / mecz | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | ![]() | Gandzasar FC![]() Gandzasar FCFirst League (Dyw. 2) Pozycje ligowe 4 / 16 Armenia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 14 | 54 | 3.86 / mecz | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | ![]() | FC Banants II![]() FC Banants IIFirst League (Dyw. 2) Pozycje ligowe 9 / 16 Armenia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 14 | 54 | 3.86 / mecz | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | ![]() | FC Ararat Yerevan II![]() FC Ararat Yerevan IIFirst League (Dyw. 2) Pozycje ligowe 7 / 16 Armenia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 14 | 49 | 3.50 / mecz | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | ![]() | FK Van II![]() FK Van IIFirst League (Dyw. 2) Pozycje ligowe 15 / 16 Armenia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 14 | 49 | 3.50 / mecz | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | ![]() | FC Noah II![]() FC Noah IIFirst League (Dyw. 2) Pozycje ligowe 12 / 16 Armenia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 14 | 48 | 3.43 / mecz | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | ![]() | SC Mika Yerevan![]() SC Mika YerevanFirst League (Dyw. 2) Pozycje ligowe 11 / 16 Armenia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 14 | 47 | 3.36 / mecz | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | ![]() | Ararat Armenia FC II![]() Ararat Armenia FC IIFirst League (Dyw. 2) Pozycje ligowe 13 / 16 Armenia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 14 | 44 | 3.14 / mecz | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | ![]() | Sardarapat FC![]() Sardarapat FCFirst League (Dyw. 2) Pozycje ligowe 1 / 16 Armenia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 14 | 44 | 3.14 / mecz | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | ![]() | FK Lernayin Artsakh Goris![]() FK Lernayin Artsakh GorisFirst League (Dyw. 2) Pozycje ligowe 14 / 16 Armenia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 13 | 40 | 3.08 / mecz | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | ![]() | FC Andranik![]() FC AndranikFirst League (Dyw. 2) Pozycje ligowe 5 / 16 Armenia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 14 | 43 | 3.07 / mecz | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | ![]() | Banaki Kentronakan Marzakan Akumb II![]() Banaki Kentronakan Marzakan Akumb IIFirst League (Dyw. 2) Pozycje ligowe 2 / 16 Armenia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 14 | 42 | 3.00 / mecz | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | ![]() | Pyunik FC II![]() Pyunik FC IIFirst League (Dyw. 2) Pozycje ligowe 6 / 16 Armenia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 14 | 38 | 2.71 / mecz | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | ![]() | FC Araks Ararat![]() FC Araks AraratFirst League (Dyw. 2) Pozycje ligowe 8 / 16 Armenia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 14 | 36 | 2.57 / mecz | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | ![]() | FC Hayq![]() FC HayqFirst League (Dyw. 2) Pozycje ligowe 3 / 16 Armenia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 14 | 32 | 2.29 / mecz | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | ![]() | FK Bentonit Ijevan![]() FK Bentonit IjevanFirst League (Dyw. 2) Pozycje ligowe 10 / 16 Armenia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 14 | 29 | 2.07 / mecz |
Która drużyna straciła najwięcej bramek w First League?
Największą liczbę bramek w sezonie 2025/26 w całej lidze zanotowała drużyna Shirak FC II z 114 bramkami w 28 rozegranych meczach. Ta statystyka obejmuje zarówno bramki strzelone, jak i stracone przez drużynę. Shirak FC II utrzymywał średnią 4.07 łącznych goli na mecz. Ich średnia liczba bramek na wyjeździe, zarówno strzelonych jak i straconych, wynosi 3.21. Sprawia to, że ich mecze to zdecydowanie intensywne doświadczenie dla kibiców oglądających mecze Shirak FC II.
Liczba goli zdobytych w meczach rozgrywanych przez Gandzasar FC i Banaki Kentronakan Marzakan Akumb II przez cały sezon First League również jest bardzo wysoka. Gandzasar FC i Banaki Kentronakan Marzakan Akumb II zdobyły sumę odpowiednio 114 i 99 goli łącznie. Obie drużyny utrzymały liczbę około 3.67 sumy bramek strzelonych i straconych. Na drugim końcu listy znajdziemy FC Hayq z najmniejszym zaangażowaniem w punkty meczu spośród wszystkich drużyn First League. Ich łączna liczba bramek to 73 podczas meczów First League, co daje średnią 2.61 na mecz.
Śr. Suma Goli - Armenia
- Dywizja 1
- Dywizja 2
- Puchar
- Puchar















