Czyste konto - Primera Divisió

Bramkarz - Czyste konto

# ZawodnikMecze
Rozegrane Mecze
Czyste kontoCzyste konto %DomWyjazd
1FC Santa Coloma BadgeGorka San Nicolás Gil3267%20
2Atlètic Club dAdriá Muñoz Fernández4125%01
3CE Casa de Portugal BadgeÁlex Ruiz Delgado3133%01
4Esperança dFrancisco Pires11100%01
5Inter Club dPol Freixanet Viejo11100%10
6Penya Encarnada BadgeLuis Ángel Ferreiro200%00
7Penya Encarnada BadgeMarcos Olmo Valenzuela000%00
8Atlètic Club dDiego Fernandes Antunes100%00
9Atlètic Club dFrancisco Javier Cano Triana000%00
10FC Santa Coloma BadgeJan Lagunas000%00
11Francisco Daniel Martínez Pujante000%00
12CE Casa de Portugal BadgeJose Antonio Gómes Moreira000%00
13Esperança dJosé Bejarano Leandro100%00
14Penya Encarnada BadgeIago Herrerín Buisán200%00
15Esperança dMarc Marin Navarro000%00

Drużyny - Czyste konto

# DrużynaMecze
Rozegrane Mecze
Czyste kontoCK%DomWyjazd
1Don Denis FC Santa ColomaDon Denis FC Santa Coloma
Don Denis FC Santa Coloma

Don Denis FC Santa Coloma

Primera Divisió (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 1 / 10

Andora

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • W
  • W
  • W
  • D
  • W
2.71
Dom
  • W
  • W
  • D
2.33
Wyjazd
  • W
  • W
  • W
  • W
3.00
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 86% 67% 100%
Śr. 3.57 3.67 3.50
Zdobyto 3.14 3.33 3.00
Stracone 0.43 0.33 0.50
BTTS 43% 33% 50%
CK 57% 67% 50%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

7457%67%50%
2Inter Club dEscaldesInter Club dEscaldes
Inter Club dEscaldes

Inter Club dEscaldes

Primera Divisió (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 2 / 10

Andora

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • W
  • W
  • W
  • D
  • W
2.43
Dom
  • W
  • W
  • W
  • W
3.00
Wyjazd
  • D
  • W
  • D
1.67
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 71% 100% 33%
Śr. 3.29 3.25 3.33
Zdobyto 2.57 2.75 2.33
Stracone 0.71 0.50 1.00
BTTS 43% 25% 67%
CK 57% 75% 33%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

7457%75%33%
3M Perruquers Atletic Club dEscaldesM Perruquers Atletic Club dEscaldes
M Perruquers Atletic Club dEscaldes

M Perruquers Atletic Club dEscaldes

Primera Divisió (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 3 / 10

Andora

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • W
  • D
  • L
  • D
  • W
1.71
Dom
  • W
  • D
  • D
1.67
Wyjazd
  • D
  • W
  • L
  • W
1.75
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 43% 33% 50%
Śr. 3.14 3.00 3.25
Zdobyto 2.00 2.00 2.00
Stracone 1.14 1.00 1.25
BTTS 71% 100% 50%
CK 29% 0% 50%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

7229%0%50%
4CF Esperanca dAndorraCF Esperanca dAndorra
CF Esperanca dAndorra

CF Esperanca dAndorra

Primera Divisió (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 5 / 10

Andora

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • W
  • D
  • L
  • W
  • W
1.57
Dom
  • D
  • W
  • L
  • W
1.75
Wyjazd
  • L
  • D
  • W
1.33
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 43% 50% 33%
Śr. 3.29 4.25 2.00
Zdobyto 2.14 3.00 1.00
Stracone 1.14 1.25 1.00
BTTS 71% 75% 67%
CK 29% 25% 33%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

7229%25%33%
5CE Casa de PortugalCE Casa de Portugal
CE Casa de Portugal

CE Casa de Portugal

Primera Divisió (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 7 / 10

Andora

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • L
  • L
  • W
  • D
  • W
1.14
Dom
  • D
  • L
  • W
1.33
Wyjazd
  • L
  • L
  • D
  • W
1.00
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 29% 33% 25%
Śr. 3.29 2.67 3.75
Zdobyto 1.43 1.33 1.50
Stracone 1.86 1.33 2.25
BTTS 43% 33% 50%
CK 29% 33% 25%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

7229%33%25%
6Penya Encarnada dAndorraPenya Encarnada dAndorra
Penya Encarnada dAndorra

Penya Encarnada dAndorra

Primera Divisió (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 8 / 10

Andora

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • D
  • W
  • L
  • L
  • L
0.71
Dom
  • D
  • W
  • L
1.33
Wyjazd
  • L
  • D
  • L
  • L
0.25
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 14% 33% 0%
Śr. 2.43 1.67 3.00
Zdobyto 0.71 1.00 0.50
Stracone 1.71 0.67 2.50
BTTS 29% 33% 25%
CK 14% 33% 0%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

7114%33%0%
7FC OrdinoFC Ordino
FC Ordino

FC Ordino

Primera Divisió (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 4 / 10

Andora

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • L
  • L
  • W
  • W
  • L
1.71
Dom
  • W
  • L
  • W
  • L
1.50
Wyjazd
  • W
  • L
  • W
2.00
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 57% 50% 67%
Śr. 3.43 4.00 2.67
Zdobyto 1.29 1.50 1.00
Stracone 2.14 2.50 1.67
BTTS 43% 50% 33%
CK 14% 0% 33%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

7114%0%33%
8Rangers FC AndorraRangers FC Andorra
Rangers FC Andorra

Rangers FC Andorra

Primera Divisió (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 6 / 10

Andora

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • L
  • W
  • L
  • D
  • L
1.14
Dom
  • W
  • W
  • L
  • L
1.50
Wyjazd
  • D
  • L
  • D
0.67
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 29% 50% 0%
Śr. 2.29 2.25 2.33
Zdobyto 1.00 1.25 0.67
Stracone 1.29 1.00 1.67
BTTS 43% 25% 67%
CK 14% 25% 0%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

7114%25%0%
9Sporting EscaldesSporting Escaldes
Sporting Escaldes

Sporting Escaldes

Primera Divisió (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 9 / 10

Andora

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • L
  • L
  • W
  • D
  • L
0.57
Dom
  • L
  • L
  • D
0.33
Wyjazd
  • L
  • L
  • W
  • L
0.75
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 14% 0% 25%
Śr. 3.57 3.67 3.50
Zdobyto 0.86 1.00 0.75
Stracone 2.71 2.67 2.75
BTTS 71% 100% 50%
CK 14% 0% 25%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

7114%0%25%
10CE CarroiCE Carroi
CE Carroi

CE Carroi

Primera Divisió (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 10 / 10

Andora

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • D
  • L
  • L
  • L
  • L
0.14
Dom
  • L
  • D
  • L
  • L
0.25
Wyjazd
  • L
  • L
  • L
0.00
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 0% 0% 0%
Śr. 3.14 2.75 3.67
Zdobyto 0.57 0.50 0.67
Stracone 2.57 2.25 3.00
BTTS 29% 25% 33%
CK 0% 0% 0%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

700%0%0%

Dom / Czyste konto (Primera Divisió)

# DrużynaMecze
Rozegrane Mecze
Dom
Czyste konto
Dom
CK%
1Inter Club dEscaldesInter Club dEscaldes
Inter Club dEscaldes

Inter Club dEscaldes

Primera Divisió (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 2 / 10

Andora

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • W
  • W
  • W
  • D
  • W
2.43
Dom
  • W
  • W
  • W
  • W
3.00
Wyjazd
  • D
  • W
  • D
1.67
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 71% 100% 33%
Śr. 3.29 3.25 3.33
Zdobyto 2.57 2.75 2.33
Stracone 0.71 0.50 1.00
BTTS 43% 25% 67%
CK 57% 75% 33%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

4375%
2Don Denis FC Santa ColomaDon Denis FC Santa Coloma
Don Denis FC Santa Coloma

Don Denis FC Santa Coloma

Primera Divisió (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 1 / 10

Andora

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • W
  • W
  • W
  • D
  • W
2.71
Dom
  • W
  • W
  • D
2.33
Wyjazd
  • W
  • W
  • W
  • W
3.00
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 86% 67% 100%
Śr. 3.57 3.67 3.50
Zdobyto 3.14 3.33 3.00
Stracone 0.43 0.33 0.50
BTTS 43% 33% 50%
CK 57% 67% 50%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

3267%
3CE Casa de PortugalCE Casa de Portugal
CE Casa de Portugal

CE Casa de Portugal

Primera Divisió (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 7 / 10

Andora

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • L
  • L
  • W
  • D
  • W
1.14
Dom
  • D
  • L
  • W
1.33
Wyjazd
  • L
  • L
  • D
  • W
1.00
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 29% 33% 25%
Śr. 3.29 2.67 3.75
Zdobyto 1.43 1.33 1.50
Stracone 1.86 1.33 2.25
BTTS 43% 33% 50%
CK 29% 33% 25%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

3133%
4Penya Encarnada dAndorraPenya Encarnada dAndorra
Penya Encarnada dAndorra

Penya Encarnada dAndorra

Primera Divisió (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 8 / 10

Andora

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • D
  • W
  • L
  • L
  • L
0.71
Dom
  • D
  • W
  • L
1.33
Wyjazd
  • L
  • D
  • L
  • L
0.25
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 14% 33% 0%
Śr. 2.43 1.67 3.00
Zdobyto 0.71 1.00 0.50
Stracone 1.71 0.67 2.50
BTTS 29% 33% 25%
CK 14% 33% 0%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

3133%
5CF Esperanca dAndorraCF Esperanca dAndorra
CF Esperanca dAndorra

CF Esperanca dAndorra

Primera Divisió (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 5 / 10

Andora

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • W
  • D
  • L
  • W
  • W
1.57
Dom
  • D
  • W
  • L
  • W
1.75
Wyjazd
  • L
  • D
  • W
1.33
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 43% 50% 33%
Śr. 3.29 4.25 2.00
Zdobyto 2.14 3.00 1.00
Stracone 1.14 1.25 1.00
BTTS 71% 75% 67%
CK 29% 25% 33%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

4125%
6Rangers FC AndorraRangers FC Andorra
Rangers FC Andorra

Rangers FC Andorra

Primera Divisió (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 6 / 10

Andora

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • L
  • W
  • L
  • D
  • L
1.14
Dom
  • W
  • W
  • L
  • L
1.50
Wyjazd
  • D
  • L
  • D
0.67
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 29% 50% 0%
Śr. 2.29 2.25 2.33
Zdobyto 1.00 1.25 0.67
Stracone 1.29 1.00 1.67
BTTS 43% 25% 67%
CK 14% 25% 0%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

4125%
7M Perruquers Atletic Club dEscaldesM Perruquers Atletic Club dEscaldes
M Perruquers Atletic Club dEscaldes

M Perruquers Atletic Club dEscaldes

Primera Divisió (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 3 / 10

Andora

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • W
  • D
  • L
  • D
  • W
1.71
Dom
  • W
  • D
  • D
1.67
Wyjazd
  • D
  • W
  • L
  • W
1.75
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 43% 33% 50%
Śr. 3.14 3.00 3.25
Zdobyto 2.00 2.00 2.00
Stracone 1.14 1.00 1.25
BTTS 71% 100% 50%
CK 29% 0% 50%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

300%
8FC OrdinoFC Ordino
FC Ordino

FC Ordino

Primera Divisió (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 4 / 10

Andora

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • L
  • L
  • W
  • W
  • L
1.71
Dom
  • W
  • L
  • W
  • L
1.50
Wyjazd
  • W
  • L
  • W
2.00
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 57% 50% 67%
Śr. 3.43 4.00 2.67
Zdobyto 1.29 1.50 1.00
Stracone 2.14 2.50 1.67
BTTS 43% 50% 33%
CK 14% 0% 33%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

400%
9Sporting EscaldesSporting Escaldes
Sporting Escaldes

Sporting Escaldes

Primera Divisió (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 9 / 10

Andora

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • L
  • L
  • W
  • D
  • L
0.57
Dom
  • L
  • L
  • D
0.33
Wyjazd
  • L
  • L
  • W
  • L
0.75
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 14% 0% 25%
Śr. 3.57 3.67 3.50
Zdobyto 0.86 1.00 0.75
Stracone 2.71 2.67 2.75
BTTS 71% 100% 50%
CK 14% 0% 25%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

300%
10CE CarroiCE Carroi
CE Carroi

CE Carroi

Primera Divisió (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 10 / 10

Andora

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • D
  • L
  • L
  • L
  • L
0.14
Dom
  • L
  • D
  • L
  • L
0.25
Wyjazd
  • L
  • L
  • L
0.00
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 0% 0% 0%
Śr. 3.14 2.75 3.67
Zdobyto 0.57 0.50 0.67
Stracone 2.57 2.25 3.00
BTTS 29% 25% 33%
CK 0% 0% 0%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

400%

Wyjazd / Czyste konto (Primera Divisió)

# DrużynaMecze
Rozegrane Mecze
Wyjazd
Czyste konto
Wyjazd
CK%
1Don Denis FC Santa ColomaDon Denis FC Santa Coloma
Don Denis FC Santa Coloma

Don Denis FC Santa Coloma

Primera Divisió (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 1 / 10

Andora

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • W
  • W
  • W
  • D
  • W
2.71
Dom
  • W
  • W
  • D
2.33
Wyjazd
  • W
  • W
  • W
  • W
3.00
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 86% 67% 100%
Śr. 3.57 3.67 3.50
Zdobyto 3.14 3.33 3.00
Stracone 0.43 0.33 0.50
BTTS 43% 33% 50%
CK 57% 67% 50%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

4250%
2M Perruquers Atletic Club dEscaldesM Perruquers Atletic Club dEscaldes
M Perruquers Atletic Club dEscaldes

M Perruquers Atletic Club dEscaldes

Primera Divisió (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 3 / 10

Andora

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • W
  • D
  • L
  • D
  • W
1.71
Dom
  • W
  • D
  • D
1.67
Wyjazd
  • D
  • W
  • L
  • W
1.75
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 43% 33% 50%
Śr. 3.14 3.00 3.25
Zdobyto 2.00 2.00 2.00
Stracone 1.14 1.00 1.25
BTTS 71% 100% 50%
CK 29% 0% 50%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

4250%
3Inter Club dEscaldesInter Club dEscaldes
Inter Club dEscaldes

Inter Club dEscaldes

Primera Divisió (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 2 / 10

Andora

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • W
  • W
  • W
  • D
  • W
2.43
Dom
  • W
  • W
  • W
  • W
3.00
Wyjazd
  • D
  • W
  • D
1.67
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 71% 100% 33%
Śr. 3.29 3.25 3.33
Zdobyto 2.57 2.75 2.33
Stracone 0.71 0.50 1.00
BTTS 43% 25% 67%
CK 57% 75% 33%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

3133%
4CF Esperanca dAndorraCF Esperanca dAndorra
CF Esperanca dAndorra

CF Esperanca dAndorra

Primera Divisió (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 5 / 10

Andora

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • W
  • D
  • L
  • W
  • W
1.57
Dom
  • D
  • W
  • L
  • W
1.75
Wyjazd
  • L
  • D
  • W
1.33
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 43% 50% 33%
Śr. 3.29 4.25 2.00
Zdobyto 2.14 3.00 1.00
Stracone 1.14 1.25 1.00
BTTS 71% 75% 67%
CK 29% 25% 33%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

3133%
5FC OrdinoFC Ordino
FC Ordino

FC Ordino

Primera Divisió (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 4 / 10

Andora

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • L
  • L
  • W
  • W
  • L
1.71
Dom
  • W
  • L
  • W
  • L
1.50
Wyjazd
  • W
  • L
  • W
2.00
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 57% 50% 67%
Śr. 3.43 4.00 2.67
Zdobyto 1.29 1.50 1.00
Stracone 2.14 2.50 1.67
BTTS 43% 50% 33%
CK 14% 0% 33%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

3133%
6CE Casa de PortugalCE Casa de Portugal
CE Casa de Portugal

CE Casa de Portugal

Primera Divisió (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 7 / 10

Andora

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • L
  • L
  • W
  • D
  • W
1.14
Dom
  • D
  • L
  • W
1.33
Wyjazd
  • L
  • L
  • D
  • W
1.00
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 29% 33% 25%
Śr. 3.29 2.67 3.75
Zdobyto 1.43 1.33 1.50
Stracone 1.86 1.33 2.25
BTTS 43% 33% 50%
CK 29% 33% 25%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

4125%
7Sporting EscaldesSporting Escaldes
Sporting Escaldes

Sporting Escaldes

Primera Divisió (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 9 / 10

Andora

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • L
  • L
  • W
  • D
  • L
0.57
Dom
  • L
  • L
  • D
0.33
Wyjazd
  • L
  • L
  • W
  • L
0.75
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 14% 0% 25%
Śr. 3.57 3.67 3.50
Zdobyto 0.86 1.00 0.75
Stracone 2.71 2.67 2.75
BTTS 71% 100% 50%
CK 14% 0% 25%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

4125%
8Penya Encarnada dAndorraPenya Encarnada dAndorra
Penya Encarnada dAndorra

Penya Encarnada dAndorra

Primera Divisió (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 8 / 10

Andora

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • D
  • W
  • L
  • L
  • L
0.71
Dom
  • D
  • W
  • L
1.33
Wyjazd
  • L
  • D
  • L
  • L
0.25
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 14% 33% 0%
Śr. 2.43 1.67 3.00
Zdobyto 0.71 1.00 0.50
Stracone 1.71 0.67 2.50
BTTS 29% 33% 25%
CK 14% 33% 0%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

400%
9Rangers FC AndorraRangers FC Andorra
Rangers FC Andorra

Rangers FC Andorra

Primera Divisió (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 6 / 10

Andora

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • L
  • W
  • L
  • D
  • L
1.14
Dom
  • W
  • W
  • L
  • L
1.50
Wyjazd
  • D
  • L
  • D
0.67
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 29% 50% 0%
Śr. 2.29 2.25 2.33
Zdobyto 1.00 1.25 0.67
Stracone 1.29 1.00 1.67
BTTS 43% 25% 67%
CK 14% 25% 0%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

300%
10CE CarroiCE Carroi
CE Carroi

CE Carroi

Primera Divisió (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 10 / 10

Andora

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • D
  • L
  • L
  • L
  • L
0.14
Dom
  • L
  • D
  • L
  • L
0.25
Wyjazd
  • L
  • L
  • L
0.00
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 0% 0% 0%
Śr. 3.14 2.75 3.67
Zdobyto 0.57 0.50 0.67
Stracone 2.57 2.25 3.00
BTTS 29% 25% 33%
CK 0% 0% 0%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

300%

Która drużyna utrzymała najwięcej czystych kont w Primera Divisió?

Drużyny z największą liczbą czystych kont w Primera Divisió to Don Denis FC Santa Coloma (4 czystych kont w 7 meczach), a zaraz za nimi znajduje się Inter Club dEscaldes (4 czystych kont w 7 meczach) i M Perruquers Atletic Club dEscaldes (2 czystych kont w 7 meczach). Drużyna Don Denis FC Santa Coloma nie straciła żadnej bramki w 57% meczów w Primera Divisió w tym sezonie, co jest naprawdę imponujące i pokazuje ogromną siłę ich obrony. Inter Club dEscaldes również ma świetny współczynnik czystych kont wynoszący 57%, a dla M Perruquers Atletic Club dEscaldes wynosi on 29%.

/pl/
https://cdn.footystats.org/
- rozpocznie się za### min.'
- rozpoczyna się za### godz.'
Na Żywo'
- rozpoczął się
●wkrótce
●rozpoczął się
no

Wczytywanie statystyk

DOŁĄCZ DO PREMIUM. ZARABIAJ JUŻ DZIŚ
Subskrybuj

Otrzymuj zyskowne Prognozy prosto na swój e-mail!