Loading

De afgelopen 10 statistieken worden weergegeven omdat dit een wedstrijd vroeg in het seizoen is. Toon seizoensstatistieken.

Head to Head Statistieken / Vorige Resultaten - CD San Ignacio vs SCD Durango

15
Wedstrijden

33%
34%
33%

5 Winsten

5 Gelijke Spelen(34%)

5 Winsten

SCD Durango Logo

Durango
(33%)

CD San Ignacio vs SCD Durango's onderlinge ontmoetingen tonen aan dat van de 15 ontmoetingen die ze hebben gehad, CD San Ignacio 5 keer heeft gewonnen en SCD Durango 5 keer heeft gewonnen. 5 wedstrijden tussen CD San Ignacio en SCD Durango zijn geëindigd in een gelijkspel.

73%Meer dan 1.5
11 / 15 Wedstrijden
53%Meer dan 2.5
8 / 15 Wedstrijden
40%Meer dan 3.5
6 / 15 Wedstrijden
60%BTS
9 / 15 Wedstrijden
20%Clean Sheets
CD San Ignacio
27%Clean Sheets
SCD Durango

Alle voorspellingen- CD San Ignacio vs SCD Durango

45%Meer dan 2.5
Competitie gemiddelde : 38%
60%Meer dan 1.5
Competitie gemiddelde : 75%
40%BTS
Competitie gemiddelde : 50%
3Doelpunten / Wedstrijd
Competitie gemiddelde : 2.5
Meer dan 1.5, 1e helft/2e helft & meer
Over 8.5, 9.5 & meer

*Gemiddelde stats tussen CD San Ignacio en SCD Durango voor het huidige seizoen.

Wat betekenen deze statistiektermen? Lees het woordenlijst
Vorm - Algemeen
 
Vorm - Algemeen
CD San Ignacio Logo
1.50
  • V
  • W
  • V
  • W
  • G
  • Alle

  • Thuis

  • Uit

SCD Durango
CD San Ignacio

2025/2026

CD Touring
CD San Ignacio
CD San Ignacio
Deportivo Alaves III
CD Aurrera de Vitoria
CD San Ignacio
CD San Ignacio
SD Leioa
  • Vorige

  • Volgende

CD San Ignacio logoCD San Ignacio is +7% beter wat betreft Punten Per Wedstrijd

1.40
  • W
  • W
  • V
  • W
  • G
SCD Durango Logo
  • Alle

  • Thuis

  • Uit

SCD Durango
CD San Ignacio

2025/2026

SCD Durango
CD Santurtzi
CD Berio Futbol Taldea
SCD Durango
SCD Durango
Pasaia Kirol Elkartea
CD Lagun Onak
SCD Durango
  • Vorige

  • Volgende

Krijg Gratis Dagelijkse Voorspellingen

Abonneer op FootyStats Voorspellingen en krijg 3 ~ 10 Gratis Gebruikerstips. Winst wordt bijgehouden!

Geef uw email op om te abonneren *

Goals Voor Wie zal er meer scoren

SCD Durango is +8% beter wat betreft Gescoorde Doelpunten

San Ignacio
1.3 Doelpunten / Wedstrijd

CD San Ignacio (Thuis)

Durango
1.4 Doelpunten / Wedstrijd

SCD Durango (Uit)

Gescoord per wedstrijdSan IgnacioDurango
Meer dan 0.580%60%
Meer dan 1.540%30%
Meer dan 2.510%30%
Meer dan 3.50%20%
Niet Gescoord20%40%
Gescoord in 1e helft/2e helftSan IgnacioDurango
Gescoord in 1e helft37%25%
Gescoord in 2e helft50%50%
Gescoord in Beide Helften13%13%
Gescoord in 1e helft (GEM)0.630.38
Gescoord in 2e helft (GEM)0.501.00

* Statistieken omvatten zowel thuis- als uitwedstrijden die CD San Ignacio en SCD Durango hebben gespeeld

Goals tegen Wie zal doelpunten tegen krijgen?

CD San Ignacio is +36% beter wat betreft Doelpunten tegen

San Ignacio
1.1 Tegendoelpunten / Wedstrijd

CD San Ignacio (Thuis)

Durango
1.5 Tegendoelpunten / Wedstrijd

SCD Durango (Uit)

DP Tegen/WSan IgnacioDurango
Meer dan 0.570%70%
Meer dan 1.530%30%
Meer dan 2.510%30%
Meer dan 3.50%20%
Clean Sheets30%30%
Tegendoelpunten 1e/2e helftSan IgnacioDurango
1e helft Clean Sheets88%63%
2e helft Clean Sheets25%50%
1e helft gemiddelde tegendoelpunten0.130.38
2e helft gemiddelde tegendoelpunten0.881.00

* Tegendoelpunt gegevens omvatten zowel thuis- als uitwedstrijden die CD San Ignacio en SCD Durango hebben gespeeld.

Over 2.5 & BTTS voorspellingen Hoeveel doelpunten in deze wedstrijd

CD San Ignacio en SCD Durango's Over 0.5 ~ 4.5 en BTTS gegevens.

Wedstrijd DoelpuntenSan IgnacioDurangoGemiddeld
Meer dan 0.5100%100%100%
Meer dan 1.560%60%60%
Meer dan 2.540%50%45%
Meer dan 3.520%50%35%
Meer dan 4.510%20%15%
BTS50%30%40%
BTS & Winst10%10%10%
BTS & Gelijk30%20%25%
BTS & over 2.540%20%30%
BTS No & over 2.50%30%15%
1e Helft DoelpuntenSan IgnacioDurangoGemiddeld
BTS 1e helft
1e helft over 0.5
1e helft over 1.5
1e helft over 2.5
2e Helft DoelpuntenSan IgnacioDurangoGemiddeld
BTS 2e helft
BTS Beide Helften
2e helft over 0.5
2e helft over 1.5
2e helft over 2.5
Doelpunten (Onder)San IgnacioDurangoGemiddeld
Minder dan 0.50%0%0%
Minder dan 1.540%40%40%
Minder dan 2.560%50%55%
Minder dan 3.580%50%65%
Minder dan 4.590%80%85%
1e helft/2e helftSan IgnacioDurangoGemiddeld
1e helft onder 0.550%37%44%
1e helft onder 1.575%87%81%
1e helft onder 2.5100%100%100%
2e helft onder 0.512%12%12%
2e helft onder 1.562%50%56%
2e helft onder 2.587%62%75%

Gebruikers laatste voorspellingen

Nog geen gebruikersvoorspellingen. Je kunt er een plaatsen nadat de kansen zijn gepost.

Cornerstats Hoeveel hoekschoppen zullen er zijn?

UNLOCKCorners / wedstrijd

* Gemiddeld aantal hoekschoppen per wedstrijd tussen CD San Ignacio en SCD Durango

/ Wedstrijd
Corners voor
/ Wedstrijd
Corners voor
Wedstrijd hoekschoppenSan IgnacioDurangoGemiddeld
Over 6
Over 7
Over 8
Over 9
Over 10
Over 11
Over 12
Over 13
1e HelftSan IgnacioDurangoGemiddeld
1e helft GEM
Over 4 1e helft
Over 5 1e helft
Over 6 1e helft
2e HelftSan IgnacioDurangoGemiddeld
2e helft GEM
Over 4 2e helft
Over 5 2e helft
Over 6 2e helft

Totaal aantal hoekschoppen voor CD San Ignacio en SCD Durango. Het competitiegemiddelde is het gemiddelde van Tercera Group 4 over 8 wedstrijden in het seizoen 2026/2027

Tercera Group 4 Corner Statistieken

Team Corners Corners Voor/Tegen

CD San Ignacio en SCD Durango's individuele team hoekschop gegevens .

Team CornersSan IgnacioDurangoGemiddeld
Hoekschoppen verdiend per wedstrijd
Hoekschoppen tegen per wedstrijd
Meer dan 2.5 - Corners voor
Meer dan 3.5 - Corners voor
Meer dan 4.5 - Corners voor
Meer dan 2.5 - Corners Tegen
Meer dan 3.5 - Corners Tegen
Meer dan 4.5 - Corners Tegen

Gaat CD San Ignacio scoren?

CD San Ignacio
Gescoord in
80%
van hun westrijden (Algemeen)

Gemiddelde Kans

Er is een Gemiddelde Kans dat CD San Ignacio zal scoren gebaseerd op onze data.
SCD Durango
Clean Sheets in
30%
van hun westrijden (Algemeen)

Gaat SCD Durango scoren?

CD San Ignacio
Clean Sheets in
30%
van hun westrijden (Algemeen)

Onzeker

Het is Onzeker dat SCD Durango zal scoren gebaseerd op onze data.
SCD Durango
Gescoord in
60%
van hun westrijden (Algemeen)
Upgrade naar Premium! Extra 500 winstgevende competities.

Premium zal je meer overwinningen opleveren. 500 Extra competities die bekend staan als winstgevend en minder gevolgd worden door de bookmakers. Bovendien krijg je hoekstatistieken en kaartstatistieken, samen met CSV-downloads. Abonneer vandaag nog!

UNLOCKTotaal aantal Kaarten / Wedstrijd

* Som van boekingen per wedstrijd tussen CD San Ignacio en SCD Durango

Kaarten
/ Wedstrijd
CD San Ignacio
Kaarten
/ Wedstrijd
SCD Durango
Wedstrijd kaartenSan IgnacioDurangoGemiddeld
Meer dan 2.5
Meer dan 3.5
Meer dan 4.5
Meer dan 5.5
Over 6.5
Kaarten gekregenSan IgnacioDurangoGemiddeld
Gemiddelde ontvangen kaarten
Meer dan 0.5
Meer dan 1.5
Meer dan 2.5
Meer dan 3.5
Kaarten TegenstanderSan IgnacioDurangoGemiddeld
Meer dan 0.5
Meer dan 1.5
Meer dan 2.5
Meer dan 3.5

Totaal aantal kaarten voor CD San Ignacio en SCD Durango. Het competitiegemiddelde is het gemiddelde van Tercera Group 4. Er waren 0 kaarten in 8 wedstrijden in het seizoen 2026/2027

Tercera Group 4 Gele / Rode Kaarten Stats

Eerste / Tweede Helft Win-Gelijkspel-Verlies

Half Time Vorm
 
Half Time Vorm
CD San Ignacio Logo
1.63
Half-Time

CD San Ignacio logoCD San Ignacio is +44% beter wat betreft Half Time Vorm

1.13
Half-Time
SCD Durango Logo
1e/2e helft VormSan IgnacioDurango
1e helft zeges38%25%
2e helft zeges13%50%
1e helft gelijkspel50%38%
2e helft gelijkspel38%13%
1e helft verloren13%38%
2e helft verloren50%38%

Kaartstatistieken van de eerste helft en tweede helft van CD San Ignacio en SCD Durango voor jouw voorspellingen

Kaarten (1e/2e helft)San IgnacioDurangoGemiddeld
Gemiddelden kaarten ontvangen in de 1e helft
Gemiddelden kaarten ontvangen in de 2e helft
Gemiddeld aantal kaarten per wedstrijd (1e helft)
Gemiddeld aantal kaarten per wedstrijd (2e helft)
1e helft had meer kaarten %
2e helft had meer kaarten %
1e/2e helft overSan IgnacioDurangoGemiddeld
1e helft Over 0.5 kaarten ontvangen
2e helft Over 0.5 kaarten ontvangen
1e helft Over 0.5 kaarten ontvangen
2e helft Over 0.5 kaarten ontvangen
1e helft zijn 2~3 totale kaarten
2e helft zijn 2~3 totale kaarten
1e helft Totaal Over 3
2e helft Totaal Over 3

Wie zal eerst scoren?

CD San IgnacioCD San Ignacio
 
CD San Ignacio

50%

Eerst gescoord in 5 / 10 wedstrijden

SCD DurangoSCD Durango
 
SCD Durango

50%

Eerst gescoord in 5 / 10 wedstrijden

Doelpunten per Minuut
Doelpunten van CD San Ignacio en SCD Durango per 10 minuten en 15 minuten

Na 10 Min'San IgnacioDurango
0-10 Min'0%10%
11-20 Min'0%3%
21-30 Min'8%3%
31-40 Min'13%3%
41-50 Min'8%3%
51-60 Min'13%3%
61-70 Min'4%14%
71-80 Min'13%3%
81-90 Min'13%31%
Na 15 Min'San IgnacioDurango
0-15 Min'0%10%
16-30 Min'8%7%
31-45 Min'17%3%
46-60 Min'17%7%
61-75 Min'13%14%
76-90 Min'17%34%
Doelpunten gescoord na 10 Min'San IgnacioDurango
0-10 Min'0%7%
11-20 Min'0%7%
21-30 Min'15%0%
31-40 Min'15%7%
41-50 Min'15%7%
51-60 Min'8%7%
61-70 Min'0%14%
71-80 Min'8%0%
81-90 Min'8%28%
DP Voor na 15 min'San IgnacioDurango
0-15 Min'0%7%
16-30 Min'15%7%
31-45 Min'23%7%
46-60 Min'15%14%
61-75 Min'8%14%
76-90 Min'8%28%
Doelpunten geleden na 10 Min'San IgnacioDurango
0-10 Min'0%13%
11-20 Min'0%0%
21-30 Min'0%7%
31-40 Min'9%0%
41-50 Min'0%0%
51-60 Min'18%0%
61-70 Min'9%13%
71-80 Min'18%7%
81-90 Min'18%33%
DP Tegen na 15 min'San IgnacioDurango
0-15 Min'0%13%
16-30 Min'0%7%
31-45 Min'9%0%
46-60 Min'18%0%
61-75 Min'18%13%
76-90 Min'27%40%

45' en 90' bevatten er doelpunten in blessuretijd

Schoten, buitenspel, overtredingen en meer

Team schotenSan IgnacioDurangoGemiddeld
Schoten Per Wedstrijd7.505.607.00
Schot conversie verhouding16%21%19%
Schoten op Doel / Wedstrijd2.832.002.00
Schoten naast Doel / Wedstrijd4.673.604.00
Schoten per doelpunt6.434.676
Team schoten over 10.550%0%25%
Team schoten over 11.533%0%17%
Team schoten over 12.50%0%0%
Team schoten over 13.50%0%0%
Team schoten over 14.50%0%0%
Team schoten over 15.50%0%0%
Team Schoten op doel 3.5+33%20%27%
Team schoten op doel 4.5+17%0%9%
Team Schoten op doel 5.5+17%0%9%
Team Schoten op doel 6.5+17%0%9%
Wedstrijd schotenSan IgnacioDurangoGemiddeld
Wedstrijd schoten over 23.50%0%0%
Wedstrijd schoten over 24.50%0%0%
Wedstrijd schoten over 25.50%0%0%
Wedstrijd schoten over 26.50%0%0%
Wedstrijd schoten op doel over 7.533%40%37%
Wedstrijd schoten op doel over 8.517%20%19%
Wedstrijd schoten op doel over 9.50%0%0%
Buitenspel StatsSan IgnacioDurangoGemiddeld
Buitenspel / Wedstrijd0.005.003.00
Meer dan 2.5 Offsides0%100%50%
Meer dan 3.5 Offsides0%100%50%
Overige statistiekenSan IgnacioDurangoGemiddeld
Overtredingen begaan/wedstrijd0.005.003.00
Overtredingen tegen/wedstrijd0105.00
Balbezit GEM49%48%49%
Gelijkspel % (volledige tijd)30%20%25%

Sommige gegevens worden afgerond naar het dichtstbijzijnde percentage, en kunnen daarom bij elkaar opgeteld uitkomen op 101%.

Competitierangschikking

   Ploeg WG Winst % DV
Doelpunten Voor (DV).
Het aantal doelpunten dat deze
ploeg heeft gescoord.
DT
Doelpunten Tegen (DT).
Het aantal tegendoelpunten voor deze
ploeg.
DS
Doelsaldo (DS).
Doelpunten Gescoord - Tegendoelpunten
PtnGem.
Gemiddeld aantal Doelpunten per Wedstrijd (Gem.).
Het gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd.
Berekend over het gehele seizoen.

1

 SD Beasain

1

100%

2

0

2

3

2.00

2

 Erandio

1

100%

2

0

2

3

2.00

3

 Deportivo Alaves III

1

100%

3

1

2

3

4.00

4

 UD Aretxabaleta

1

100%

1

0

1

3

1.00

5

 CD Aurrera de Vitoria

1

100%

2

1

1

3

3.00

6

 CD Derio

1

0%

0

0

0

1

0.00

7

 CD Berio Futbol Taldea

1

0%

0

0

0

1

0.00

8

 CD Lagun Onak

1

0%

1

1

0

1

2.00

9

 SD Leioa

1

0%

1

1

0

1

2.00

10

 SCD Durango

1

0%

3

3

0

1

6.00

11

 CD San Ignacio

1

0%

3

3

0

1

6.00

12

 Real Union II

0

0%

0

0

0

0

0

13

 Sodupe UC

0

0%

0

0

0

0

0

14

 CD Touring

1

0%

0

1

-1

0

1.00

15

 Amurrio Club

1

0%

1

2

-1

0

3.00

16

 Pasaia Kirol Elkartea

1

0%

0

2

-2

0

2.00

17

 CD Santurtzi

1

0%

0

2

-2

0

2.00

18

 Eibar III

1

0%

1

3

-2

0

4.00

   Ploeg WG Winst % DV
Doelpunten Voor (DV).
Het aantal doelpunten dat deze
ploeg heeft gescoord.
DT
Doelpunten Tegen (DT).
Het aantal tegendoelpunten voor deze
ploeg.
DS
Doelsaldo (DS).
Doelpunten Gescoord - Tegendoelpunten
PtnGem.
Gemiddeld aantal Doelpunten per Wedstrijd (Gem.).
Het gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd.
Berekend over het gehele seizoen.

1

 SD Beasain

1

100%

2

0

2

3

2.00

2

 Erandio

1

100%

2

0

2

3

2.00

3

 Deportivo Alaves III

1

100%

3

1

2

3

4.00

4

 UD Aretxabaleta

1

100%

1

0

1

3

1.00

5

 CD Aurrera de Vitoria

1

100%

2

1

1

3

3.00

6

 CD Derio

1

0%

0

0

0

1

0.00

7

 CD Berio Futbol Taldea

1

0%

0

0

0

1

0.00

8

 CD Lagun Onak

1

0%

1

1

0

1

2.00

9

 SD Leioa

1

0%

1

1

0

1

2.00

10

 SCD Durango

1

0%

3

3

0

1

6.00

11

 CD San Ignacio

1

0%

3

3

0

1

6.00

12

 Real Union II

0

0%

0

0

0

0

0

13

 Sodupe UC

0

0%

0

0

0

0

0

14

 CD Touring

1

0%

0

1

-1

0

1.00

15

 Amurrio Club

1

0%

1

2

-1

0

3.00

16

 Pasaia Kirol Elkartea

1

0%

0

2

-2

0

2.00

17

 CD Santurtzi

1

0%

0

2

-2

0

2.00

18

 Eibar III

1

0%

1

3

-2

0

4.00

* Tercera Group 4 Vorm tabel zijn ook beschikbaar

×
Voeg Voorspellingen Toe
/nl/
https://cdn.footystats.org/
- Start in###min'
- Start in###U'
In-Play'
- Gestart
Binnenkort
Gestart
no

Stats laden

WORD PREMIUM EN PROFITEER NU!
Abonneer

Ontvang Winstgevende Voorspellingen in uw Email!