Második Félidő Táblázat - USL League One

# CsapatMP
Játszott Meccsek
W - D - L
Győzelem - Döntetlen - Vereség Félidőben
GF
Gól Számára (GF).
A csapat által szerzett
gólok száma.
GA
Gól Ellen (GA).
A csapat kapott
góljainak száma.
GD
Gól különbség (GD).
Szerzett Gólok - Kapott Gólok
PtsUtolsó 5PPG
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
BTTS
Mindkét Csapat Szerzett Gólt (BTTS).
A legtöbb mérkőzést szerző csapatok listája, ahol mindkét csapat gólt szerzett. Csak a csapat hazai bajnokságának statisztikái futnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést kell ahhoz játszania, mielőtt minősül erre a BTTS táblázatra.
FTS
Nem sikerült pontot szerezni (FTS).
Azok a mérkőzések, ahol ennek a csapatnak nem sikerült gólt szereznie.
0,5+
0,5 Felett (0,5+).
Azon mérkőzések száma vagy százalékos aránya, ahol az összes gól 0,5 (azaz 1, 2 vagy 3 gól) felett végződött.
1,5+
1,5 Felett (1,5+).
Azon mérkőzések száma vagy százalékos aránya, ahol az összes gól 1,5 (azaz 2, 3 vagy 4 gól) felett végződött.
2,5+
2,5 Felett (2,5+).
Azon mérkőzések száma vagy százalékos aránya, ahol az összes gól 2,5 (azaz 3, 4 vagy 5 gól) felett végződött.
Átl.
Átlagos Gólok Mérkőzésenként (ÁTLAG).
Az összes gól átlagos száma mérkőzésenként.
Ebben a szezonban számítva.
1Union OmahaUnion Omaha
Union Omaha

Union Omaha

USL League One (Oszt. 3)

Liga Pozíció 2 / 18

USA

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • D
  • L
  • D
  • W
1.96
Hazai
  • D
  • W
  • D
  • D
  • W
2.38
Vendég
  • L
  • W
  • W
  • W
  • L
1.50
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 60% 69% 50%
Átl. 2.80 3.08 2.50
Gólt szerzett 1.72 2.15 1.25
Kapott Gól 1.08 0.92 1.25
BTTS 60% 69% 50%
CS 20% 31% 8%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

2513-5-62613+1344
  • W
  • W
  • L
  • D
  • W
1.83
50%25%33%92%54%17%1.63
2One Knoxville SCOne Knoxville SC
One Knoxville SC

One Knoxville SC

USL League One (Oszt. 3)

Liga Pozíció 4 / 18

USA

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • D
  • D
  • D
  • D
  • W
1.79
Hazai
  • W
  • L
  • W
  • D
  • D
1.75
Vendég
  • L
  • L
  • D
  • D
  • W
1.83
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 50% 50% 50%
Átl. 2.79 2.75 2.83
Gólt szerzett 1.67 1.58 1.75
Kapott Gól 1.13 1.17 1.08
BTTS 71% 75% 67%
CS 25% 25% 25%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

2411-7-52314+940
  • D
  • D
  • L
  • D
  • W
1.74
43%39%30%87%52%22%1.61
3Forward Madison FCForward Madison FC
Forward Madison FC

Forward Madison FC

USL League One (Oszt. 3)

Liga Pozíció 3 / 18

USA

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • D
  • W
  • D
  • W
1.96
Hazai
  • W
  • W
  • D
  • D
  • D
2.27
Vendég
  • W
  • L
  • W
  • W
  • W
1.69
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 58% 64% 54%
Átl. 2.92 3.45 2.46
Gólt szerzett 1.92 2.64 1.31
Kapott Gól 1.00 0.82 1.15
BTTS 63% 73% 54%
CS 25% 27% 23%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

249-11-42212+1038
  • D
  • W
  • D
  • D
  • W
1.58
54%28%42%75%50%8%1.42
4Charlotte IndependenceCharlotte Independence
Charlotte Independence

Charlotte Independence

USL League One (Oszt. 3)

Liga Pozíció 1 / 18

USA

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • D
  • W
  • W
  • L
2.04
Hazai
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
2.77
Vendég
  • W
  • D
  • L
  • D
  • L
1.18
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 63% 92% 27%
Átl. 3.67 3.85 3.45
Gólt szerzett 2.29 2.77 1.73
Kapott Gól 1.38 1.08 1.73
BTTS 71% 62% 82%
CS 21% 38% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

2411-4-81819-137
  • L
  • L
  • W
  • D
  • L
1.61
48%22%39%91%26%22%1.61
5Athletic Club BoiseAthletic Club Boise
Athletic Club Boise

Athletic Club Boise

USL League One (Oszt. 3)

Liga Pozíció 5 / 18

USA

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • D
  • W
  • D
  • W
  • W
1.71
Hazai
  • W
  • L
  • W
  • D
  • W
1.92
Vendég
  • W
  • L
  • D
  • W
  • W
1.50
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 50% 58% 42%
Átl. 2.96 2.50 3.42
Gólt szerzett 1.58 1.50 1.67
Kapott Gól 1.38 1.00 1.75
BTTS 63% 58% 67%
CS 29% 33% 25%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

2411-4-92222037
  • D
  • D
  • W
  • D
  • W
1.54
38%38%28%96%46%28%1.83
6Chattanooga Red Wolves SCChattanooga Red Wolves SC
Chattanooga Red Wolves SC

Chattanooga Red Wolves SC

USL League One (Oszt. 3)

Liga Pozíció 7 / 18

USA

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • D
  • L
  • W
  • W
1.65
Hazai
  • W
  • L
  • D
  • L
  • W
1.83
Vendég
  • W
  • L
  • W
  • L
  • W
1.45
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 52% 58% 45%
Átl. 3.48 3.33 3.64
Gólt szerzett 1.91 2.08 1.73
Kapott Gól 1.57 1.25 1.91
BTTS 65% 50% 82%
CS 26% 42% 9%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

2310-6-72416+836
  • W
  • L
  • D
  • D
  • D
1.57
52%26%35%87%52%22%1.74
7Antelope Valley Alta FCAntelope Valley Alta FC
Antelope Valley Alta FC

Antelope Valley Alta FC

USL League One (Oszt. 3)

Liga Pozíció 9 / 18

USA

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • L
  • L
  • L
  • L
1.23
Hazai
  • D
  • D
  • W
  • L
  • L
1.50
Vendég
  • W
  • L
  • L
  • L
  • L
0.92
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 31% 36% 25%
Átl. 2.69 2.57 2.83
Gólt szerzett 1.31 1.57 1.00
Kapott Gól 1.38 1.00 1.83
BTTS 58% 57% 58%
CS 31% 43% 17%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

267-12-61616033
  • W
  • L
  • L
  • L
  • L
1.32
52%24%52%72%48%8%1.28
8Corpus Christi FCCorpus Christi FC
Corpus Christi FC

Corpus Christi FC

USL League One (Oszt. 3)

Liga Pozíció 10 / 18

USA

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • W
  • L
  • D
  • L
1.25
Hazai
  • W
  • W
  • L
  • D
  • L
1.58
Vendég
  • L
  • D
  • D
  • W
  • W
0.92
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 29% 42% 17%
Átl. 2.58 2.58 2.58
Gólt szerzett 1.17 1.33 1.00
Kapott Gól 1.42 1.25 1.58
BTTS 54% 50% 58%
CS 33% 33% 33%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

247-11-61817+132
  • W
  • W
  • L
  • W
  • L
1.33
46%33%50%71%46%21%1.46
9Fort Wayne FCFort Wayne FC
Fort Wayne FC

Fort Wayne FC

USL League One (Oszt. 3)

Liga Pozíció 8 / 18

USA

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • W
  • W
  • L
1.43
Hazai
  • W
  • L
  • L
  • W
  • L
1.64
Vendég
  • W
  • L
  • L
  • L
  • W
1.25
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 39% 45% 33%
Átl. 2.74 2.64 2.83
Gólt szerzett 1.48 1.64 1.33
Kapott Gól 1.26 1.00 1.50
BTTS 48% 36% 58%
CS 35% 55% 17%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

238-7-71617-131
  • L
  • L
  • W
  • W
  • D
1.41
50%23%50%77%41%27%1.5
10Spokane Velocity FCSpokane Velocity FC
Spokane Velocity FC

Spokane Velocity FC

USL League One (Oszt. 3)

Liga Pozíció 6 / 18

USA

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • L
  • W
  • W
  • D
1.77
Hazai
  • L
  • W
  • W
  • L
  • W
2.31
Vendég
  • L
  • L
  • W
  • W
  • D
1.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 55% 77% 22%
Átl. 2.77 3.08 2.33
Gólt szerzett 1.50 1.92 0.89
Kapott Gól 1.27 1.15 1.44
BTTS 55% 62% 44%
CS 23% 23% 22%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

229-4-91614+231
  • W
  • L
  • L
  • W
  • W
1.41
55%9%50%86%32%14%1.36
11New York CosmosNew York Cosmos
New York Cosmos

New York Cosmos

USL League One (Oszt. 3)

Liga Pozíció 16 / 18

USA

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • D
  • D
  • L
  • W
0.92
Hazai
  • W
  • D
  • L
  • W
  • L
1.27
Vendég
  • L
  • W
  • D
  • D
  • W
0.62
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 25% 36% 15%
Átl. 3.25 2.64 3.77
Gólt szerzett 1.25 1.18 1.31
Kapott Gól 2.00 1.45 2.46
BTTS 63% 55% 69%
CS 21% 36% 8%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

248-6-102126-530
  • W
  • W
  • D
  • L
  • D
1.25
38%46%25%92%63%33%1.96
12Westchester SCWestchester SC
Westchester SC

Westchester SC

USL League One (Oszt. 3)

Liga Pozíció 13 / 18

USA

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • W
  • D
  • L
  • L
1.00
Hazai
  • L
  • W
  • W
  • L
  • L
1.67
Vendég
  • L
  • D
  • D
  • L
  • D
0.27
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 26% 50% 0%
Átl. 3.00 3.42 2.55
Gólt szerzett 1.48 2.25 0.64
Kapott Gól 1.52 1.17 1.91
BTTS 48% 58% 36%
CS 17% 25% 9%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

237-6-101517-227
  • L
  • L
  • L
  • L
  • D
1.17
43%13%65%78%43%13%1.39
13FC NaplesFC Naples
FC Naples

FC Naples

USL League One (Oszt. 3)

Liga Pozíció 12 / 18

USA

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • W
  • W
  • L
  • L
1.08
Hazai
  • L
  • L
  • W
  • W
  • L
1.58
Vendég
  • L
  • L
  • L
  • W
  • L
0.58
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 33% 50% 17%
Átl. 2.83 2.67 3.00
Gólt szerzett 1.13 1.25 1.00
Kapott Gól 1.71 1.42 2.00
BTTS 46% 33% 58%
CS 25% 42% 8%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

246-7-111724-725
  • W
  • W
  • W
  • L
  • L
1.04
42%28%46%83%54%21%1.71
14Sarasota ParadiseSarasota Paradise
Sarasota Paradise

Sarasota Paradise

USL League One (Oszt. 3)

Liga Pozíció 11 / 18

USA

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • W
  • D
  • W
  • D
1.08
Hazai
  • L
  • W
  • W
  • W
  • D
1.55
Vendég
  • D
  • L
  • L
  • D
  • W
0.69
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 29% 45% 15%
Átl. 2.67 2.82 2.54
Gólt szerzett 1.08 1.45 0.77
Kapott Gól 1.58 1.36 1.77
BTTS 63% 73% 54%
CS 21% 18% 23%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

246-6-121624-824
  • W
  • L
  • L
  • W
  • L
1.00
28%33%50%88%57%21%1.67
15Richmond KickersRichmond Kickers
Richmond Kickers

Richmond Kickers

USL League One (Oszt. 3)

Liga Pozíció 17 / 18

USA

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • L
  • D
  • L
  • L
0.83
Hazai
  • L
  • W
  • W
  • D
  • L
1.36
Vendég
  • L
  • L
  • L
  • L
  • L
0.33
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 22% 36% 8%
Átl. 2.87 2.27 3.42
Gólt szerzett 0.91 1.09 0.75
Kapott Gól 1.96 1.18 2.67
BTTS 48% 45% 50%
CS 17% 27% 8%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

235-8-9919-1023
  • W
  • L
  • W
  • D
  • L
1.05
50%14%64%73%36%14%1.27
16Greenville Triumph SCGreenville Triumph SC
Greenville Triumph SC

Greenville Triumph SC

USL League One (Oszt. 3)

Liga Pozíció 15 / 18

USA

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • D
  • D
  • L
  • W
  • L
1.00
Hazai
  • D
  • W
  • D
  • D
  • W
1.64
Vendég
  • L
  • L
  • D
  • L
  • L
0.42
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 26% 45% 8%
Átl. 2.87 3.45 2.33
Gólt szerzett 1.22 1.91 0.58
Kapott Gól 1.65 1.55 1.75
BTTS 48% 64% 33%
CS 17% 27% 8%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

235-8-91318-523
  • D
  • D
  • W
  • W
  • D
1.05
41%23%59%77%50%14%1.41
17Portland Hearts of Pine SCPortland Hearts of Pine SC
Portland Hearts of Pine SC

Portland Hearts of Pine SC

USL League One (Oszt. 3)

Liga Pozíció 14 / 18

USA

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • D
  • D
  • L
  • L
0.96
Hazai
  • W
  • L
  • L
  • L
  • L
1.09
Vendég
  • L
  • D
  • D
  • D
  • L
0.85
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 21% 27% 15%
Átl. 3.29 3.00 3.54
Gólt szerzett 1.46 1.45 1.46
Kapott Gól 1.83 1.55 2.08
BTTS 79% 82% 77%
CS 8% 9% 8%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

244-10-92327-422
  • D
  • D
  • L
  • L
  • D
0.96
26%52%39%83%70%39%2.17
18South Georgia Tormenta FCSouth Georgia Tormenta FC
South Georgia Tormenta FC

South Georgia Tormenta FC

USL League One (Oszt. 3)

Liga Pozíció 18 / 18

USA

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
    0.00
    Hazai
      0.00
      Vendég
        0.00
        Statisztikák Összes Hazai Vendég
        Győzelem % 0% 0% 0%
        Átl. 0.00 0.00 0.00
        Gólt szerzett 0.00 0.00 0.00
        Kapott Gól 0.00 0.00 0.00
        BTTS 0% 0% 0%
        CS 0% 0% 0%

        Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
        Válts FootyStats Prémiumra!

        00-0-00000
          0.00
          0%0%0%0%0%0%0

          * A táblázatban szereplő összes statisztika a félidős eredményekből származnak.

          Hazai / Második Félidő Táblázat (USL League One)

          # CsapatMP
          Játszott Meccsek
          W - D - L (HT)
          Győzelem - Döntetlen - Vereség Félidőben
          GF
          Gól Számára (GF).
          A csapat által szerzett
          gólok száma.
          GA
          Gól Ellen (GA).
          A csapat kapott
          góljainak száma.
          GD
          Gól különbség (GD).
          Szerzett Gólok - Kapott Gólok
          PtsUtolsó 5 (2H)PPG (2H)
          CS
          Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
          A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
          * A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
          BTTS
          Mindkét Csapat Szerzett Gólt (BTTS).
          A legtöbb mérkőzést szerző csapatok listája, ahol mindkét csapat gólt szerzett. Csak a csapat hazai bajnokságának statisztikái futnak.
          * A csapatnak legalább 7 mérkőzést kell ahhoz játszania, mielőtt minősül erre a BTTS táblázatra.
          FTS
          Nem sikerült pontot szerezni (FTS).
          Azok a mérkőzések, ahol ennek a csapatnak nem sikerült gólt szereznie.
          0,5+
          0,5 Felett (0,5+).
          Azon mérkőzések száma vagy százalékos aránya, ahol az összes gól 0,5 (azaz 1, 2 vagy 3 gól) felett végződött.
          1,5+
          1,5 Felett (1,5+).
          Azon mérkőzések száma vagy százalékos aránya, ahol az összes gól 1,5 (azaz 2, 3 vagy 4 gól) felett végződött.
          2,5+
          2,5 Felett (2,5+).
          Azon mérkőzések száma vagy százalékos aránya, ahol az összes gól 2,5 (azaz 3, 4 vagy 5 gól) felett végződött.
          Átl.
          Átlagos Gólok Mérkőzésenként (ÁTLAG).
          Az összes gól átlagos száma mérkőzésenként.
          Ebben a szezonban számítva.
          1Union OmahaUnion Omaha
          Union Omaha

          Union Omaha

          USL League One (Oszt. 3)

          Liga Pozíció 2 / 18

          USA

          Forma Utolsó 5 PPG
          Összes
          • W
          • D
          • L
          • D
          • W
          1.96
          Hazai
          • D
          • W
          • D
          • D
          • W
          2.38
          Vendég
          • L
          • W
          • W
          • W
          • L
          1.50
          Statisztikák Összes Hazai Vendég
          Győzelem % 60% 69% 50%
          Átl. 2.80 3.08 2.50
          Gólt szerzett 1.72 2.15 1.25
          Kapott Gól 1.08 0.92 1.25
          BTTS 60% 69% 50%
          CS 20% 31% 8%

          Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
          Válts FootyStats Prémiumra!

          1310-3-0203+1733
          • D
          • W
          • W
          • D
          • W
          2.54
          77%23%8%92%69%15%1.77
          2Forward Madison FCForward Madison FC
          Forward Madison FC

          Forward Madison FC

          USL League One (Oszt. 3)

          Liga Pozíció 3 / 18

          USA

          Forma Utolsó 5 PPG
          Összes
          • W
          • D
          • W
          • D
          • W
          1.96
          Hazai
          • W
          • W
          • D
          • D
          • D
          2.27
          Vendég
          • W
          • L
          • W
          • W
          • W
          1.69
          Statisztikák Összes Hazai Vendég
          Győzelem % 58% 64% 54%
          Átl. 2.92 3.45 2.46
          Gólt szerzett 1.92 2.64 1.31
          Kapott Gól 1.00 0.82 1.15
          BTTS 63% 73% 54%
          CS 25% 27% 23%

          Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
          Válts FootyStats Prémiumra!

          117-3-1155+1024
          • W
          • W
          • D
          • W
          • D
          2.18
          55%36%18%91%55%18%1.82
          3Charlotte IndependenceCharlotte Independence
          Charlotte Independence

          Charlotte Independence

          USL League One (Oszt. 3)

          Liga Pozíció 1 / 18

          USA

          Forma Utolsó 5 PPG
          Összes
          • W
          • D
          • W
          • W
          • L
          2.04
          Hazai
          • W
          • W
          • W
          • W
          • W
          2.77
          Vendég
          • W
          • D
          • L
          • D
          • L
          1.18
          Statisztikák Összes Hazai Vendég
          Győzelem % 63% 92% 27%
          Átl. 3.67 3.85 3.45
          Gólt szerzett 2.29 2.77 1.73
          Kapott Gól 1.38 1.08 1.73
          BTTS 71% 62% 82%
          CS 21% 38% 0%

          Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
          Válts FootyStats Prémiumra!

          137-3-21310+324
          • D
          • W
          • L
          • W
          • D
          2.00
          57%33%17%92%33%25%1.92
          4Spokane Velocity FCSpokane Velocity FC
          Spokane Velocity FC

          Spokane Velocity FC

          USL League One (Oszt. 3)

          Liga Pozíció 6 / 18

          USA

          Forma Utolsó 5 PPG
          Összes
          • W
          • L
          • W
          • W
          • D
          1.77
          Hazai
          • L
          • W
          • W
          • L
          • W
          2.31
          Vendég
          • L
          • L
          • W
          • W
          • D
          1.00
          Statisztikák Összes Hazai Vendég
          Győzelem % 55% 77% 22%
          Átl. 2.77 3.08 2.33
          Gólt szerzett 1.50 1.92 0.89
          Kapott Gól 1.27 1.15 1.44
          BTTS 55% 62% 44%
          CS 23% 23% 22%

          Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
          Válts FootyStats Prémiumra!

          137-2-4148+623
          • D
          • W
          • W
          • L
          • L
          1.77
          62%15%31%92%46%23%1.69
          5Antelope Valley Alta FCAntelope Valley Alta FC
          Antelope Valley Alta FC

          Antelope Valley Alta FC

          USL League One (Oszt. 3)

          Liga Pozíció 9 / 18

          USA

          Forma Utolsó 5 PPG
          Összes
          • W
          • L
          • L
          • L
          • L
          1.23
          Hazai
          • D
          • D
          • W
          • L
          • L
          1.50
          Vendég
          • W
          • L
          • L
          • L
          • L
          0.92
          Statisztikák Összes Hazai Vendég
          Győzelem % 31% 36% 25%
          Átl. 2.69 2.57 2.83
          Gólt szerzett 1.31 1.57 1.00
          Kapott Gól 1.38 1.00 1.83
          BTTS 58% 57% 58%
          CS 31% 43% 17%

          Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
          Válts FootyStats Prémiumra!

          145-7-2106+422
          • W
          • D
          • W
          • L
          • L
          1.57
          64%21%43%71%43%0%1.14
          6One Knoxville SCOne Knoxville SC
          One Knoxville SC

          One Knoxville SC

          USL League One (Oszt. 3)

          Liga Pozíció 4 / 18

          USA

          Forma Utolsó 5 PPG
          Összes
          • D
          • D
          • D
          • D
          • W
          1.79
          Hazai
          • W
          • L
          • W
          • D
          • D
          1.75
          Vendég
          • L
          • L
          • D
          • D
          • W
          1.83
          Statisztikák Összes Hazai Vendég
          Győzelem % 50% 50% 50%
          Átl. 2.79 2.75 2.83
          Gólt szerzett 1.67 1.58 1.75
          Kapott Gól 1.13 1.17 1.08
          BTTS 71% 75% 67%
          CS 25% 25% 25%

          Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
          Válts FootyStats Prémiumra!

          125-4-3118+319
          • W
          • L
          • W
          • D
          • L
          1.58
          42%42%33%83%50%25%1.58
          7Chattanooga Red Wolves SCChattanooga Red Wolves SC
          Chattanooga Red Wolves SC

          Chattanooga Red Wolves SC

          USL League One (Oszt. 3)

          Liga Pozíció 7 / 18

          USA

          Forma Utolsó 5 PPG
          Összes
          • L
          • D
          • L
          • W
          • W
          1.65
          Hazai
          • W
          • L
          • D
          • L
          • W
          1.83
          Vendég
          • W
          • L
          • W
          • L
          • W
          1.45
          Statisztikák Összes Hazai Vendég
          Győzelem % 52% 58% 45%
          Átl. 3.48 3.33 3.64
          Gólt szerzett 1.91 2.08 1.73
          Kapott Gól 1.57 1.25 1.91
          BTTS 65% 50% 82%
          CS 26% 42% 9%

          Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
          Válts FootyStats Prémiumra!

          125-4-3148+619
          • W
          • L
          • L
          • D
          • D
          1.58
          57%33%25%83%57%33%1.83
          8Westchester SCWestchester SC
          Westchester SC

          Westchester SC

          USL League One (Oszt. 3)

          Liga Pozíció 13 / 18

          USA

          Forma Utolsó 5 PPG
          Összes
          • L
          • W
          • D
          • L
          • L
          1.00
          Hazai
          • L
          • W
          • W
          • L
          • L
          1.67
          Vendég
          • L
          • D
          • D
          • L
          • D
          0.27
          Statisztikák Összes Hazai Vendég
          Győzelem % 26% 50% 0%
          Átl. 3.00 3.42 2.55
          Gólt szerzett 1.48 2.25 0.64
          Kapott Gól 1.52 1.17 1.91
          BTTS 48% 58% 36%
          CS 17% 25% 9%

          Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
          Válts FootyStats Prémiumra!

          126-1-5127+519
          • L
          • W
          • L
          • L
          • D
          1.58
          50%8%50%92%42%17%1.58
          9Corpus Christi FCCorpus Christi FC
          Corpus Christi FC

          Corpus Christi FC

          USL League One (Oszt. 3)

          Liga Pozíció 10 / 18

          USA

          Forma Utolsó 5 PPG
          Összes
          • W
          • W
          • L
          • D
          • L
          1.25
          Hazai
          • W
          • W
          • L
          • D
          • L
          1.58
          Vendég
          • L
          • D
          • D
          • W
          • W
          0.92
          Statisztikák Összes Hazai Vendég
          Győzelem % 29% 42% 17%
          Átl. 2.58 2.58 2.58
          Gólt szerzett 1.17 1.33 1.00
          Kapott Gól 1.42 1.25 1.58
          BTTS 54% 50% 58%
          CS 33% 33% 33%

          Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
          Válts FootyStats Prémiumra!

          125-3-4108+218
          • W
          • D
          • L
          • W
          • L
          1.50
          50%25%50%75%42%25%1.5
          10Athletic Club BoiseAthletic Club Boise
          Athletic Club Boise

          Athletic Club Boise

          USL League One (Oszt. 3)

          Liga Pozíció 5 / 18

          USA

          Forma Utolsó 5 PPG
          Összes
          • D
          • W
          • D
          • W
          • W
          1.71
          Hazai
          • W
          • L
          • W
          • D
          • W
          1.92
          Vendég
          • W
          • L
          • D
          • W
          • W
          1.50
          Statisztikák Összes Hazai Vendég
          Győzelem % 50% 58% 42%
          Átl. 2.96 2.50 3.42
          Gólt szerzett 1.58 1.50 1.67
          Kapott Gól 1.38 1.00 1.75
          BTTS 63% 58% 67%
          CS 29% 33% 25%

          Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
          Válts FootyStats Prémiumra!

          125-2-599017
          • W
          • L
          • W
          • D
          • D
          1.42
          42%25%42%92%42%17%1.5
          11Fort Wayne FCFort Wayne FC
          Fort Wayne FC

          Fort Wayne FC

          USL League One (Oszt. 3)

          Liga Pozíció 8 / 18

          USA

          Forma Utolsó 5 PPG
          Összes
          • L
          • L
          • W
          • W
          • L
          1.43
          Hazai
          • W
          • L
          • L
          • W
          • L
          1.64
          Vendég
          • W
          • L
          • L
          • L
          • W
          1.25
          Statisztikák Összes Hazai Vendég
          Győzelem % 39% 45% 33%
          Átl. 2.74 2.64 2.83
          Gólt szerzett 1.48 1.64 1.33
          Kapott Gól 1.26 1.00 1.50
          BTTS 48% 36% 58%
          CS 35% 55% 17%

          Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
          Válts FootyStats Prémiumra!

          114-5-195+417
          • W
          • W
          • L
          • W
          • D
          1.70
          70%20%40%70%40%20%1.4
          12New York CosmosNew York Cosmos
          New York Cosmos

          New York Cosmos

          USL League One (Oszt. 3)

          Liga Pozíció 16 / 18

          USA

          Forma Utolsó 5 PPG
          Összes
          • W
          • D
          • D
          • L
          • W
          0.92
          Hazai
          • W
          • D
          • L
          • W
          • L
          1.27
          Vendég
          • L
          • W
          • D
          • D
          • W
          0.62
          Statisztikák Összes Hazai Vendég
          Győzelem % 25% 36% 15%
          Átl. 3.25 2.64 3.77
          Gólt szerzett 1.25 1.18 1.31
          Kapott Gól 2.00 1.45 2.46
          BTTS 63% 55% 69%
          CS 21% 36% 8%

          Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
          Válts FootyStats Prémiumra!

          115-1-51011-116
          • W
          • D
          • L
          • W
          • L
          1.45
          55%36%18%91%55%36%1.91
          13Richmond KickersRichmond Kickers
          Richmond Kickers

          Richmond Kickers

          USL League One (Oszt. 3)

          Liga Pozíció 17 / 18

          USA

          Forma Utolsó 5 PPG
          Összes
          • W
          • L
          • D
          • L
          • L
          0.83
          Hazai
          • L
          • W
          • W
          • D
          • L
          1.36
          Vendég
          • L
          • L
          • L
          • L
          • L
          0.33
          Statisztikák Összes Hazai Vendég
          Győzelem % 22% 36% 8%
          Átl. 2.87 2.27 3.42
          Gólt szerzett 0.91 1.09 0.75
          Kapott Gól 1.96 1.18 2.67
          BTTS 48% 45% 50%
          CS 17% 27% 8%

          Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
          Válts FootyStats Prémiumra!

          113-6-153+215
          • D
          • D
          • W
          • W
          • D
          1.50
          80%20%50%50%20%10%0.8
          14FC NaplesFC Naples
          FC Naples

          FC Naples

          USL League One (Oszt. 3)

          Liga Pozíció 12 / 18

          USA

          Forma Utolsó 5 PPG
          Összes
          • L
          • W
          • W
          • L
          • L
          1.08
          Hazai
          • L
          • L
          • W
          • W
          • L
          1.58
          Vendég
          • L
          • L
          • L
          • W
          • L
          0.58
          Statisztikák Összes Hazai Vendég
          Győzelem % 33% 50% 17%
          Átl. 2.83 2.67 3.00
          Gólt szerzett 1.13 1.25 1.00
          Kapott Gól 1.71 1.42 2.00
          BTTS 46% 33% 58%
          CS 25% 42% 8%

          Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
          Válts FootyStats Prémiumra!

          123-5-4810-214
          • L
          • L
          • D
          • W
          • L
          1.17
          50%33%42%75%50%17%1.5
          15Sarasota ParadiseSarasota Paradise
          Sarasota Paradise

          Sarasota Paradise

          USL League One (Oszt. 3)

          Liga Pozíció 11 / 18

          USA

          Forma Utolsó 5 PPG
          Összes
          • L
          • W
          • D
          • W
          • D
          1.08
          Hazai
          • L
          • W
          • W
          • W
          • D
          1.55
          Vendég
          • D
          • L
          • L
          • D
          • W
          0.69
          Statisztikák Összes Hazai Vendég
          Győzelem % 29% 45% 15%
          Átl. 2.67 2.82 2.54
          Gólt szerzett 1.08 1.45 0.77
          Kapott Gól 1.58 1.36 1.77
          BTTS 63% 73% 54%
          CS 21% 18% 23%

          Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
          Válts FootyStats Prémiumra!

          113-3-5810-212
          • D
          • W
          • W
          • L
          • L
          1.09
          27%36%45%91%55%18%1.64
          16Greenville Triumph SCGreenville Triumph SC
          Greenville Triumph SC

          Greenville Triumph SC

          USL League One (Oszt. 3)

          Liga Pozíció 15 / 18

          USA

          Forma Utolsó 5 PPG
          Összes
          • D
          • D
          • L
          • W
          • L
          1.00
          Hazai
          • D
          • W
          • D
          • D
          • W
          1.64
          Vendég
          • L
          • L
          • D
          • L
          • L
          0.42
          Statisztikák Összes Hazai Vendég
          Győzelem % 26% 45% 8%
          Átl. 2.87 3.45 2.33
          Gólt szerzett 1.22 1.91 0.58
          Kapott Gól 1.65 1.55 1.75
          BTTS 48% 64% 33%
          CS 17% 27% 8%

          Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
          Válts FootyStats Prémiumra!

          113-3-489-112
          • L
          • D
          • W
          • D
          • W
          1.20
          40%30%50%80%60%30%1.7
          17Portland Hearts of Pine SCPortland Hearts of Pine SC
          Portland Hearts of Pine SC

          Portland Hearts of Pine SC

          USL League One (Oszt. 3)

          Liga Pozíció 14 / 18

          USA

          Forma Utolsó 5 PPG
          Összes
          • L
          • D
          • D
          • L
          • L
          0.96
          Hazai
          • W
          • L
          • L
          • L
          • L
          1.09
          Vendég
          • L
          • D
          • D
          • D
          • L
          0.85
          Statisztikák Összes Hazai Vendég
          Győzelem % 21% 27% 15%
          Átl. 3.29 3.00 3.54
          Gólt szerzett 1.46 1.45 1.46
          Kapott Gól 1.83 1.55 2.08
          BTTS 79% 82% 77%
          CS 8% 9% 8%

          Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
          Válts FootyStats Prémiumra!

          112-6-3118+312
          • W
          • D
          • L
          • D
          • L
          1.09
          36%45%36%82%64%18%1.73
          18South Georgia Tormenta FCSouth Georgia Tormenta FC
          South Georgia Tormenta FC

          South Georgia Tormenta FC

          USL League One (Oszt. 3)

          Liga Pozíció 18 / 18

          USA

          Forma Utolsó 5 PPG
          Összes
            0.00
            Hazai
              0.00
              Vendég
                0.00
                Statisztikák Összes Hazai Vendég
                Győzelem % 0% 0% 0%
                Átl. 0.00 0.00 0.00
                Gólt szerzett 0.00 0.00 0.00
                Kapott Gól 0.00 0.00 0.00
                BTTS 0% 0% 0%
                CS 0% 0% 0%

                Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
                Válts FootyStats Prémiumra!

                00-0-00000
                  0.00
                  0%0%0%0%0%0%0

                  Vendég / Második Félidő Táblázat (USL League One)

                  # CsapatMP
                  Játszott Meccsek
                  W - D - L (HT)
                  Győzelem - Döntetlen - Vereség Félidőben
                  GF
                  Gól Számára (GF).
                  A csapat által szerzett
                  gólok száma.
                  GA
                  Gól Ellen (GA).
                  A csapat kapott
                  góljainak száma.
                  GD
                  Gól különbség (GD).
                  Szerzett Gólok - Kapott Gólok
                  PtsUtolsó 5 (2H)PPG (2H)
                  CS
                  Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
                  A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
                  * A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
                  BTTS
                  Mindkét Csapat Szerzett Gólt (BTTS).
                  A legtöbb mérkőzést szerző csapatok listája, ahol mindkét csapat gólt szerzett. Csak a csapat hazai bajnokságának statisztikái futnak.
                  * A csapatnak legalább 7 mérkőzést kell ahhoz játszania, mielőtt minősül erre a BTTS táblázatra.
                  FTS
                  Nem sikerült pontot szerezni (FTS).
                  Azok a mérkőzések, ahol ennek a csapatnak nem sikerült gólt szereznie.
                  0,5+
                  0,5 Felett (0,5+).
                  Azon mérkőzések száma vagy százalékos aránya, ahol az összes gól 0,5 (azaz 1, 2 vagy 3 gól) felett végződött.
                  1,5+
                  1,5 Felett (1,5+).
                  Azon mérkőzések száma vagy százalékos aránya, ahol az összes gól 1,5 (azaz 2, 3 vagy 4 gól) felett végződött.
                  2,5+
                  2,5 Felett (2,5+).
                  Azon mérkőzések száma vagy százalékos aránya, ahol az összes gól 2,5 (azaz 3, 4 vagy 5 gól) felett végződött.
                  Átl.
                  Átlagos Gólok Mérkőzésenként (ÁTLAG).
                  Az összes gól átlagos száma mérkőzésenként.
                  Ebben a szezonban számítva.
                  1One Knoxville SCOne Knoxville SC
                  One Knoxville SC

                  One Knoxville SC

                  USL League One (Oszt. 3)

                  Liga Pozíció 4 / 18

                  USA

                  Forma Utolsó 5 PPG
                  Összes
                  • D
                  • D
                  • D
                  • D
                  • W
                  1.79
                  Hazai
                  • W
                  • L
                  • W
                  • D
                  • D
                  1.75
                  Vendég
                  • L
                  • L
                  • D
                  • D
                  • W
                  1.83
                  Statisztikák Összes Hazai Vendég
                  Győzelem % 50% 50% 50%
                  Átl. 2.79 2.75 2.83
                  Gólt szerzett 1.67 1.58 1.75
                  Kapott Gól 1.13 1.17 1.08
                  BTTS 71% 75% 67%
                  CS 25% 25% 25%

                  Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
                  Válts FootyStats Prémiumra!

                  126-3-2126+621
                  • W
                  • L
                  • D
                  • D
                  • W
                  1.91
                  45%36%27%91%55%18%1.64
                  2Athletic Club BoiseAthletic Club Boise
                  Athletic Club Boise

                  Athletic Club Boise

                  USL League One (Oszt. 3)

                  Liga Pozíció 5 / 18

                  USA

                  Forma Utolsó 5 PPG
                  Összes
                  • D
                  • W
                  • D
                  • W
                  • W
                  1.71
                  Hazai
                  • W
                  • L
                  • W
                  • D
                  • W
                  1.92
                  Vendég
                  • W
                  • L
                  • D
                  • W
                  • W
                  1.50
                  Statisztikák Összes Hazai Vendég
                  Győzelem % 50% 58% 42%
                  Átl. 2.96 2.50 3.42
                  Gólt szerzett 1.58 1.50 1.67
                  Kapott Gól 1.38 1.00 1.75
                  BTTS 63% 58% 67%
                  CS 29% 33% 25%

                  Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
                  Válts FootyStats Prémiumra!

                  126-2-41313020
                  • W
                  • L
                  • W
                  • D
                  • W
                  1.67
                  33%50%17%100%50%42%2.17
                  3Chattanooga Red Wolves SCChattanooga Red Wolves SC
                  Chattanooga Red Wolves SC

                  Chattanooga Red Wolves SC

                  USL League One (Oszt. 3)

                  Liga Pozíció 7 / 18

                  USA

                  Forma Utolsó 5 PPG
                  Összes
                  • L
                  • D
                  • L
                  • W
                  • W
                  1.65
                  Hazai
                  • W
                  • L
                  • D
                  • L
                  • W
                  1.83
                  Vendég
                  • W
                  • L
                  • W
                  • L
                  • W
                  1.45
                  Statisztikák Összes Hazai Vendég
                  Győzelem % 52% 58% 45%
                  Átl. 3.48 3.33 3.64
                  Gólt szerzett 1.91 2.08 1.73
                  Kapott Gól 1.57 1.25 1.91
                  BTTS 65% 50% 82%
                  CS 26% 42% 9%

                  Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
                  Válts FootyStats Prémiumra!

                  115-2-4108+217
                  • W
                  • L
                  • W
                  • W
                  • D
                  1.55
                  45%18%45%91%45%9%1.64
                  4Forward Madison FCForward Madison FC
                  Forward Madison FC

                  Forward Madison FC

                  USL League One (Oszt. 3)

                  Liga Pozíció 3 / 18

                  USA

                  Forma Utolsó 5 PPG
                  Összes
                  • W
                  • D
                  • W
                  • D
                  • W
                  1.96
                  Hazai
                  • W
                  • W
                  • D
                  • D
                  • D
                  2.27
                  Vendég
                  • W
                  • L
                  • W
                  • W
                  • W
                  1.69
                  Statisztikák Összes Hazai Vendég
                  Győzelem % 58% 64% 54%
                  Átl. 2.92 3.45 2.46
                  Gólt szerzett 1.92 2.64 1.31
                  Kapott Gól 1.00 0.82 1.15
                  BTTS 63% 73% 54%
                  CS 25% 27% 23%

                  Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
                  Válts FootyStats Prémiumra!

                  132-8-377014
                  • D
                  • D
                  • D
                  • D
                  • W
                  1.08
                  54%23%62%62%46%0%1.08
                  5Corpus Christi FCCorpus Christi FC
                  Corpus Christi FC

                  Corpus Christi FC

                  USL League One (Oszt. 3)

                  Liga Pozíció 10 / 18

                  USA

                  Forma Utolsó 5 PPG
                  Összes
                  • W
                  • W
                  • L
                  • D
                  • L
                  1.25
                  Hazai
                  • W
                  • W
                  • L
                  • D
                  • L
                  1.58
                  Vendég
                  • L
                  • D
                  • D
                  • W
                  • W
                  0.92
                  Statisztikák Összes Hazai Vendég
                  Győzelem % 29% 42% 17%
                  Átl. 2.58 2.58 2.58
                  Gólt szerzett 1.17 1.33 1.00
                  Kapott Gól 1.42 1.25 1.58
                  BTTS 54% 50% 58%
                  CS 33% 33% 33%

                  Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
                  Válts FootyStats Prémiumra!

                  122-8-289-114
                  • D
                  • D
                  • D
                  • W
                  • W
                  1.17
                  42%42%50%67%50%17%1.42
                  6Fort Wayne FCFort Wayne FC
                  Fort Wayne FC

                  Fort Wayne FC

                  USL League One (Oszt. 3)

                  Liga Pozíció 8 / 18

                  USA

                  Forma Utolsó 5 PPG
                  Összes
                  • L
                  • L
                  • W
                  • W
                  • L
                  1.43
                  Hazai
                  • W
                  • L
                  • L
                  • W
                  • L
                  1.64
                  Vendég
                  • W
                  • L
                  • L
                  • L
                  • W
                  1.25
                  Statisztikák Összes Hazai Vendég
                  Győzelem % 39% 45% 33%
                  Átl. 2.74 2.64 2.83
                  Gólt szerzett 1.48 1.64 1.33
                  Kapott Gól 1.26 1.00 1.50
                  BTTS 48% 36% 58%
                  CS 35% 55% 17%

                  Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
                  Válts FootyStats Prémiumra!

                  124-2-6712-514
                  • D
                  • L
                  • L
                  • L
                  • W
                  1.17
                  33%25%57%83%42%33%1.58
                  7New York CosmosNew York Cosmos
                  New York Cosmos

                  New York Cosmos

                  USL League One (Oszt. 3)

                  Liga Pozíció 16 / 18

                  USA

                  Forma Utolsó 5 PPG
                  Összes
                  • W
                  • D
                  • D
                  • L
                  • W
                  0.92
                  Hazai
                  • W
                  • D
                  • L
                  • W
                  • L
                  1.27
                  Vendég
                  • L
                  • W
                  • D
                  • D
                  • W
                  0.62
                  Statisztikák Összes Hazai Vendég
                  Győzelem % 25% 36% 15%
                  Átl. 3.25 2.64 3.77
                  Gólt szerzett 1.25 1.18 1.31
                  Kapott Gól 2.00 1.45 2.46
                  BTTS 63% 55% 69%
                  CS 21% 36% 8%

                  Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
                  Válts FootyStats Prémiumra!

                  133-5-51115-414
                  • L
                  • W
                  • W
                  • D
                  • D
                  1.08
                  23%54%31%92%69%31%2
                  8Charlotte IndependenceCharlotte Independence
                  Charlotte Independence

                  Charlotte Independence

                  USL League One (Oszt. 3)

                  Liga Pozíció 1 / 18

                  USA

                  Forma Utolsó 5 PPG
                  Összes
                  • W
                  • D
                  • W
                  • W
                  • L
                  2.04
                  Hazai
                  • W
                  • W
                  • W
                  • W
                  • W
                  2.77
                  Vendég
                  • W
                  • D
                  • L
                  • D
                  • L
                  1.18
                  Statisztikák Összes Hazai Vendég
                  Győzelem % 63% 92% 27%
                  Átl. 3.67 3.85 3.45
                  Gólt szerzett 2.29 2.77 1.73
                  Kapott Gól 1.38 1.08 1.73
                  BTTS 71% 62% 82%
                  CS 21% 38% 0%

                  Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
                  Válts FootyStats Prémiumra!

                  114-1-659-413
                  • W
                  • L
                  • L
                  • L
                  • L
                  1.18
                  36%9%64%91%18%18%1.27
                  9Sarasota ParadiseSarasota Paradise
                  Sarasota Paradise

                  Sarasota Paradise

                  USL League One (Oszt. 3)

                  Liga Pozíció 11 / 18

                  USA

                  Forma Utolsó 5 PPG
                  Összes
                  • L
                  • W
                  • D
                  • W
                  • D
                  1.08
                  Hazai
                  • L
                  • W
                  • W
                  • W
                  • D
                  1.55
                  Vendég
                  • D
                  • L
                  • L
                  • D
                  • W
                  0.69
                  Statisztikák Összes Hazai Vendég
                  Győzelem % 29% 45% 15%
                  Átl. 2.67 2.82 2.54
                  Gólt szerzett 1.08 1.45 0.77
                  Kapott Gól 1.58 1.36 1.77
                  BTTS 63% 73% 54%
                  CS 21% 18% 23%

                  Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
                  Válts FootyStats Prémiumra!

                  133-3-7814-612
                  • D
                  • L
                  • W
                  • L
                  • W
                  0.92
                  31%31%54%85%62%23%1.69
                  10Union OmahaUnion Omaha
                  Union Omaha

                  Union Omaha

                  USL League One (Oszt. 3)

                  Liga Pozíció 2 / 18

                  USA

                  Forma Utolsó 5 PPG
                  Összes
                  • W
                  • D
                  • L
                  • D
                  • W
                  1.96
                  Hazai
                  • D
                  • W
                  • D
                  • D
                  • W
                  2.38
                  Vendég
                  • L
                  • W
                  • W
                  • W
                  • L
                  1.50
                  Statisztikák Összes Hazai Vendég
                  Győzelem % 60% 69% 50%
                  Átl. 2.80 3.08 2.50
                  Gólt szerzett 1.72 2.15 1.25
                  Kapott Gól 1.08 0.92 1.25
                  BTTS 60% 69% 50%
                  CS 20% 31% 8%

                  Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
                  Válts FootyStats Prémiumra!

                  123-2-6610-411
                  • L
                  • L
                  • D
                  • W
                  • L
                  1.00
                  18%27%64%91%36%18%1.45
                  11Antelope Valley Alta FCAntelope Valley Alta FC
                  Antelope Valley Alta FC

                  Antelope Valley Alta FC

                  USL League One (Oszt. 3)

                  Liga Pozíció 9 / 18

                  USA

                  Forma Utolsó 5 PPG
                  Összes
                  • W
                  • L
                  • L
                  • L
                  • L
                  1.23
                  Hazai
                  • D
                  • D
                  • W
                  • L
                  • L
                  1.50
                  Vendég
                  • W
                  • L
                  • L
                  • L
                  • L
                  0.92
                  Statisztikák Összes Hazai Vendég
                  Győzelem % 31% 36% 25%
                  Átl. 2.69 2.57 2.83
                  Gólt szerzett 1.31 1.57 1.00
                  Kapott Gól 1.38 1.00 1.83
                  BTTS 58% 57% 58%
                  CS 31% 43% 17%

                  Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
                  Válts FootyStats Prémiumra!

                  122-5-4610-411
                  • D
                  • W
                  • D
                  • L
                  • L
                  1.00
                  36%27%64%73%55%18%1.45
                  12FC NaplesFC Naples
                  FC Naples

                  FC Naples

                  USL League One (Oszt. 3)

                  Liga Pozíció 12 / 18

                  USA

                  Forma Utolsó 5 PPG
                  Összes
                  • L
                  • W
                  • W
                  • L
                  • L
                  1.08
                  Hazai
                  • L
                  • L
                  • W
                  • W
                  • L
                  1.58
                  Vendég
                  • L
                  • L
                  • L
                  • W
                  • L
                  0.58
                  Statisztikák Összes Hazai Vendég
                  Győzelem % 33% 50% 17%
                  Átl. 2.83 2.67 3.00
                  Gólt szerzett 1.13 1.25 1.00
                  Kapott Gól 1.71 1.42 2.00
                  BTTS 46% 33% 58%
                  CS 25% 42% 8%

                  Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
                  Válts FootyStats Prémiumra!

                  123-2-7914-511
                  • L
                  • L
                  • W
                  • W
                  • L
                  0.92
                  33%25%50%92%57%25%1.92
                  13Greenville Triumph SCGreenville Triumph SC
                  Greenville Triumph SC

                  Greenville Triumph SC

                  USL League One (Oszt. 3)

                  Liga Pozíció 15 / 18

                  USA

                  Forma Utolsó 5 PPG
                  Összes
                  • D
                  • D
                  • L
                  • W
                  • L
                  1.00
                  Hazai
                  • D
                  • W
                  • D
                  • D
                  • W
                  1.64
                  Vendég
                  • L
                  • L
                  • D
                  • L
                  • L
                  0.42
                  Statisztikák Összes Hazai Vendég
                  Győzelem % 26% 45% 8%
                  Átl. 2.87 3.45 2.33
                  Gólt szerzett 1.22 1.91 0.58
                  Kapott Gól 1.65 1.55 1.75
                  BTTS 48% 64% 33%
                  CS 17% 27% 8%

                  Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
                  Válts FootyStats Prémiumra!

                  122-5-559-411
                  • D
                  • L
                  • D
                  • W
                  • D
                  0.92
                  42%17%67%75%42%0%1.17
                  14Portland Hearts of Pine SCPortland Hearts of Pine SC
                  Portland Hearts of Pine SC

                  Portland Hearts of Pine SC

                  USL League One (Oszt. 3)

                  Liga Pozíció 14 / 18

                  USA

                  Forma Utolsó 5 PPG
                  Összes
                  • L
                  • D
                  • D
                  • L
                  • L
                  0.96
                  Hazai
                  • W
                  • L
                  • L
                  • L
                  • L
                  1.09
                  Vendég
                  • L
                  • D
                  • D
                  • D
                  • L
                  0.85
                  Statisztikák Összes Hazai Vendég
                  Győzelem % 21% 27% 15%
                  Átl. 3.29 3.00 3.54
                  Gólt szerzett 1.46 1.45 1.46
                  Kapott Gól 1.83 1.55 2.08
                  BTTS 79% 82% 77%
                  CS 8% 9% 8%

                  Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
                  Válts FootyStats Prémiumra!

                  132-4-61219-710
                  • W
                  • L
                  • D
                  • L
                  • D
                  0.83
                  17%57%42%83%75%57%2.58
                  15Spokane Velocity FCSpokane Velocity FC
                  Spokane Velocity FC

                  Spokane Velocity FC

                  USL League One (Oszt. 3)

                  Liga Pozíció 6 / 18

                  USA

                  Forma Utolsó 5 PPG
                  Összes
                  • W
                  • L
                  • W
                  • W
                  • D
                  1.77
                  Hazai
                  • L
                  • W
                  • W
                  • L
                  • W
                  2.31
                  Vendég
                  • L
                  • L
                  • W
                  • W
                  • D
                  1.00
                  Statisztikák Összes Hazai Vendég
                  Győzelem % 55% 77% 22%
                  Átl. 2.77 3.08 2.33
                  Gólt szerzett 1.50 1.92 0.89
                  Kapott Gól 1.27 1.15 1.44
                  BTTS 55% 62% 44%
                  CS 23% 23% 22%

                  Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
                  Válts FootyStats Prémiumra!

                  92-2-526-48
                  • L
                  • L
                  • D
                  • W
                  • W
                  0.89
                  44%0%78%78%11%0%0.89
                  16Westchester SCWestchester SC
                  Westchester SC

                  Westchester SC

                  USL League One (Oszt. 3)

                  Liga Pozíció 13 / 18

                  USA

                  Forma Utolsó 5 PPG
                  Összes
                  • L
                  • W
                  • D
                  • L
                  • L
                  1.00
                  Hazai
                  • L
                  • W
                  • W
                  • L
                  • L
                  1.67
                  Vendég
                  • L
                  • D
                  • D
                  • L
                  • D
                  0.27
                  Statisztikák Összes Hazai Vendég
                  Győzelem % 26% 50% 0%
                  Átl. 3.00 3.42 2.55
                  Gólt szerzett 1.48 2.25 0.64
                  Kapott Gól 1.52 1.17 1.91
                  BTTS 48% 58% 36%
                  CS 17% 25% 9%

                  Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
                  Válts FootyStats Prémiumra!

                  111-5-5310-78
                  • L
                  • D
                  • D
                  • L
                  • L
                  0.73
                  36%18%82%64%45%9%1.18
                  17Richmond KickersRichmond Kickers
                  Richmond Kickers

                  Richmond Kickers

                  USL League One (Oszt. 3)

                  Liga Pozíció 17 / 18

                  USA

                  Forma Utolsó 5 PPG
                  Összes
                  • W
                  • L
                  • D
                  • L
                  • L
                  0.83
                  Hazai
                  • L
                  • W
                  • W
                  • D
                  • L
                  1.36
                  Vendég
                  • L
                  • L
                  • L
                  • L
                  • L
                  0.33
                  Statisztikák Összes Hazai Vendég
                  Győzelem % 22% 36% 8%
                  Átl. 2.87 2.27 3.42
                  Gólt szerzett 0.91 1.09 0.75
                  Kapott Gól 1.96 1.18 2.67
                  BTTS 48% 45% 50%
                  CS 17% 27% 8%

                  Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
                  Válts FootyStats Prémiumra!

                  122-2-8416-128
                  • L
                  • L
                  • D
                  • L
                  • L
                  0.67
                  25%8%75%92%50%17%1.67
                  18South Georgia Tormenta FCSouth Georgia Tormenta FC
                  South Georgia Tormenta FC

                  South Georgia Tormenta FC

                  USL League One (Oszt. 3)

                  Liga Pozíció 18 / 18

                  USA

                  Forma Utolsó 5 PPG
                  Összes
                    0.00
                    Hazai
                      0.00
                      Vendég
                        0.00
                        Statisztikák Összes Hazai Vendég
                        Győzelem % 0% 0% 0%
                        Átl. 0.00 0.00 0.00
                        Gólt szerzett 0.00 0.00 0.00
                        Kapott Gól 0.00 0.00 0.00
                        BTTS 0% 0% 0%
                        CS 0% 0% 0%

                        Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
                        Válts FootyStats Prémiumra!

                        00-0-00000
                          0.00
                          0%0%0%0%0%0%0
                          /hu/
                          https://cdn.footystats.org/
                          - Kezdés:###perc'
                          - Kezdés:###óra'
                          Játékban'
                          - Elkezdődött
                          Hamarosan
                          Elkezdődött
                          no

                          Statisztikák Betöltése

                          VÁLTS PRÉMIUMRA. PROFITÁLJ MOST.