Akeem Ward Portrait

Akeem Ward Statiszt.

Poszt : Hátvéd - Bal Hátvéd
Nemzetiség : USA
Birthplace : USA - USA
Mez Szám : #13
Kor (Születésnap) : 30 (1996.01.06.)
Magasság : 170cm
Súly : 68kg

2026

2025

2024

2023

2022

2021

2020

2019

2026 és Pályafutás Statisztikák- Akeem Ward

6.79
Átlagos értékelés a(z) USL Championship-benKapott Gólok Rangja : 31 / 227 Játékosok
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

30

1

23

12

9

0

2526'

6

0

2

4

2

0

480'

Egész 2026

37

1

25

16

13
1

3103'

Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

205

8

218

57

63

1

16786'

8

0

3

5

2

0

638'

1

0

0

1

0

0

48'

Egész 16180

223

8

234

64

69
2

18236'

A fentiekben találhatóak Akeem Ward karrier-statisztikái. Akeem Ward összesen 223 mérkőzésen játszott, 8 gólt szerzett, és 10 gólpasszt adott. Akeem Ward a legtöbb mérkőzést a(z) USL Championship csapatában játszotta, összesen 223 mérkőzést játszott a(z) USA-ban. A statisztikák nem tartalmazzák a klub- és nemzetközi barátságos mérkőzéseket.

Per 90 perces statisztikák a USL Championship-ben

0.82Kapott gólok / 90'
23 Gólok 30 Mérkőzésekben
86th percentil
40%Kapott Gól Nélküli Meccsek
12 Kapott gól nélküli meccsek 30 Mérkőzésekben
88th percentil
0.32Lapok 90-ből
9 Összes Lap
81st percentil

Akeem Ward Részletes statisztika

USL Championship Akeem Ward játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Percpercentil
Játszott Mérkőzések30Nincs adat
96
perc252684 perc/mérkőzés
92
Elkezdett mérkőzések27Nincs adat
89
Beállított mérkőzések3Nincs adatNincs adat
Lehozott mérkőzések2Nincs adatNincs adat

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Gólok230.82
86
Percekenként kapott gólok110 PercNincs adat
86
Kapott Gól Nélküli Meccsek1240%
88
Belemenés441.57
73
Elhárítások441.57
95
Párbajok2298.16
48
Győztes Párbajok1194.24
54
Megnyert Légbeli Párbajok60.21
8
Lefutották140.50
41
Elrúgások491.75
59
Blokkolt lövések80.29
65
Ellenfélnek Szerzett Bűntetők30.11
4

Akeem Ward védőként eddig összesen 30 mérkőzésen játszott a(z) USL Championship 2026 szezonban. Ebből 23 gólt kapott, és 12 alkalommal megvédte a kaput. Ez azt jelenti, hogy amikor Akeem Ward a pályán van, csapata minden 110 percben kap egy gólt. Emellett 90 percenként 1.57 labdaelvételt és 1.57 szerelést hajtott végre minden meccsen. Akeem Ward ugyanebben az időszakban közel 1.75 kirúgást is végre hajt.

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Percpercentil
Sárga Lapok9Nincs adatNincs adat
Piros Lapok0Nincs adatNincs adat
Összes Lap90.32
81
Percekenkénti Figyelmeztetés281 Perc / LapNincs adat
32
Lapok 0,5 felett930%
94
Elkövetett szabálytalanságok421.50
67
Ellene elkövetett szabálytalanságok501.78
81

Akeem Ward eddig összesen 30 mérkőzésen játszott a(z) 2026 szezonban a(z) USL Championship-ben. Ebből 9 sárga lapot kapott, valamint 0 piros lapot is. Percekenként átlagosan 1.50 szabálytalanságot követ el.

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Percpercentil
Szerzett Gólok10.04
47
Gól hozzájárulás20.07
34
Hazai gólok00
54
Idegenbeli gólok10.07
61
Várható gólok2.380.08
46
Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG)2.380.08
46
Büntetők0Nincs adatNincs adat
Mesterhármas0Nincs adatNincs adat
3 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
2 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
Percek per Gól2526 Percek per GólNincs adatNincs adat

Akeem Ward eddig összesen 30 mérkőzésen játszott a(z) 2026 szezonban a(z) USL Championship-ben. Ebből 1 gólt szerzett. Otthon 0 gólt, míg idegenben 1 gólt szerzett. Összességében 0.04 gól született 90 percenként. Emellett Akeem Ward összesen 2 G/A (gólok + gólpasszok) alkotott ebben a szezonban. A gól hozzájárulásuk 0.07 90 percenként. Nem büntetőből származó várható gólok száma 90 percenként 0.08. Ez azt jelenti, hogy Akeem Ward npxG kimenete 2.38, ami a USL Championship játékosainak 46 legjobbjai közé helyezi.

Rúgások

Lövés adatokEgészPer 90 Percpercentil
Rúgások210.75
46
Kapura lövések
7/ 21
0.25
52
Kapu mellé lövések
14/ 21
0.50
42
Kapufát Talált1 idők0.04
77
Lövések átváltási aránya4.76%Nincs adat
46
Lövés Pontosság33.33%Nincs adat
65
Lövések Szerzett Gólonként21.00Nincs adatNincs adat

Akeem Ward eddig összesen 30 mérkőzésen játszott a(z) 2026 szezonban a(z) USL Championship-ben. Összesen 21 lövést adott le. Ebből 7 lövés talált kaput, míg a többi, 14 lövés nem. Ez azt jelenti, hogy Akeem Ward lövési pontossága 33.33%. Minden 21.00 lövésére esik egy gólja, és 90 percenként átlagosan 0.75 lövést hajt végre a pályán.

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Percpercentil
Gólpassz10.04
48
Várható gólpasszok (xA)3.180.11
45
Passzok82429.36
36
Sikeres Passzok
669/ 824
23.84
41
Passzok Teljesítési Aránya81.19%Nincs adat
59
Kulcsfontosságú Passzok291.03
66
Keresztlabdák471.67
64
Sikeres Keresztlabdák
10/ 47
0.36
61
Keresztlabdák Teljesítési Aránya21.28%Nincs adat
48
Percekenkénti Gólpassz2526 Percekenkénti GólpasszNincs adatNincs adat

Akeem Ward eddig összesen 30 mérkőzésen játszott a(z) 2026 szezonban a(z) USL Championship-ben. Ebből 1 gólpasszt adott. A passzjátékát tekintve, Akeem Ward átlagosan körülbelül 29.36 alkalommal passzol egy mérkőzésen, a passzok teljesítési aránya 81.19. Emellett átlagosan 1.03 kulcsfontosságú passzt ad le minden mérkőzésen, amelyek komoly gólhelyzetekhez vezetnek. Összességében Akeem Ward várható gólpassz (xA) kimenetele 0.11 90 percenként. Ez a statisztika a USL Championship játékosainak 45 százalékánál jobb helyezést biztosítja.

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Percpercentil
Lefutás311.10
62
Sikres Lefutások180.64
75
Lefutás Sikerességi Arány58.06%Nincs adat
78
Elvett labda240.86
27
Les00.00
45

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntetőNincs bűntető
Elvégzett büntetőrúgások00
Büntetők00
Elhibázott büntetőrúgások00

Akeem Ward még nem végzett egyetlen büntetőrúgást sem pályafutása során (az összes szezonra vonatkozó adat alapján, amely a FootyStats rendelkezésre áll). Büntetőrúgás statisztikái frissítve lesznek, amint hivatalos mérkőzésen elvégzett egy büntetőrúgást.

USL Cup Akeem Ward játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Percpercentil
Játszott Mérkőzések6Nincs adat
95
perc48080 perc/mérkőzés
94
Elkezdett mérkőzések5Nincs adat
96
Beállított mérkőzések1Nincs adatNincs adat
Lehozott mérkőzések0Nincs adatNincs adat

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Gólok20.38
86
Percekenként kapott gólok240 PercNincs adat
87
Kapott Gól Nélküli Meccsek467%
92
Belemenés91.51
76
Elhárítások40.67
51
Párbajok284.69
20
Győztes Párbajok172.85
32
Megnyert Légbeli Párbajok10.17
13
Lefutották00.00
99
Elrúgások142.35
66
Blokkolt lövések00.00
48
Ellenfélnek Szerzett Bűntetők00.00
99

Akeem Ward védőként eddig összesen 6 mérkőzésen játszott a(z) USL Championship 2026 szezonban. Ebből 23 gólt kapott, és 12 alkalommal megvédte a kaput. Ez azt jelenti, hogy amikor Akeem Ward a pályán van, csapata minden 240 percben kap egy gólt. Emellett 90 percenként 1.51 labdaelvételt és 0.67 szerelést hajtott végre minden meccsen. Akeem Ward ugyanebben az időszakban közel 2.35 kirúgást is végre hajt.

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Percpercentil
Sárga Lapok2Nincs adatNincs adat
Piros Lapok0Nincs adatNincs adat
Összes Lap20.38
87
Percekenkénti Figyelmeztetés240 Perc / LapNincs adat
67
Lapok 0,5 felett233%
90
Elkövetett szabálytalanságok40.67
36
Ellene elkövetett szabálytalanságok40.67
43

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Percpercentil
Szerzett Gólok00
70
Gól hozzájárulás00
51
Hazai gólok00
79
Idegenbeli gólok00
83
Várható gólok0.050.01
27
Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG)0.050.01
27
Büntetők0Nincs adatNincs adat
Mesterhármas0Nincs adatNincs adat
3 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
2 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
Percek per Gól0 Percek per GólNincs adatNincs adat

Rúgások

Lövés adatokEgészPer 90 Percpercentil
Rúgások10.17
20
Kapura lövések
0/ 1
0.00
50
Kapu mellé lövések
1/ 1
0.17
23
Kapufát Talált0 idők0.00
95
Lövések átváltási aránya0.00%Nincs adat
72
Lövés Pontosság0.00%Nincs adat
50
Lövések Szerzett Gólonként0.00Nincs adatNincs adat

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Percpercentil
Gólpassz00
71
Várható gólpasszok (xA)0.350.06
27
Passzok15726.31
29
Sikeres Passzok
139/ 157
23.30
38
Passzok Teljesítési Aránya88.54%Nincs adat
88
Kulcsfontosságú Passzok10.17
29
Keresztlabdák50.84
59
Sikeres Keresztlabdák
3/ 5
0.50
75
Keresztlabdák Teljesítési Aránya60.00%Nincs adat
88
Percekenkénti GólpasszNincs GólpasszNincs adatNincs adat

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Percpercentil
Lefutás20.34
51
Sikres Lefutások20.34
73
Lefutás Sikerességi Arány100.00%Nincs adat
99
Elvett labda20.34
42
Les00.00
73

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntetőNincs bűntető
Elvégzett büntetőrúgások00
Büntetők00
Elhibázott büntetőrúgások00

Amerikai labdarúgókupa Akeem Ward játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Percpercentil
Játszott Mérkőzések1Nincs adat
0
perc9797 perc/mérkőzés
0
Elkezdett mérkőzések1Nincs adat
4
Beállított mérkőzések0Nincs adatNincs adat
Lehozott mérkőzések0Nincs adatNincs adat

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Gólok00
99
Percekenként kapott gólok0 PercNincs adat
10
Kapott Gól Nélküli Meccsek00%
15
Belemenés00.00
15
Elhárítások00.00
27
Párbajok54.64
21
Győztes Párbajok00.00
3
Megnyert Légbeli Párbajok00.00
20
Lefutották00.00
99
Elrúgások32.78
78
Blokkolt lövések10.93
95
Ellenfélnek Szerzett Bűntetők00.00
99

Akeem Ward védőként eddig összesen 1 mérkőzésen játszott a(z) USL Championship 2026 szezonban. Ebből 23 gólt kapott, és 12 alkalommal megvédte a kaput. Ez azt jelenti, hogy amikor Akeem Ward a pályán van, csapata minden 0 percben kap egy gólt. Emellett 90 percenként 0.00 labdaelvételt és 0.00 szerelést hajtott végre minden meccsen. Akeem Ward ugyanebben az időszakban közel 2.78 kirúgást is végre hajt.

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Percpercentil
Sárga Lapok2Nincs adatNincs adat
Piros Lapok1Nincs adatNincs adat
Összes Lap21.86
99
Percekenkénti Figyelmeztetés49 Perc / LapNincs adat
62
Lapok 0,5 felett1100%
99
Elkövetett szabálytalanságok21.86
87
Ellene elkövetett szabálytalanságok00.00
17

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Percpercentil
Szerzett Gólok00
68
Gól hozzájárulás00
51
Hazai gólok00
85
Idegenbeli gólok00
81
Várható gólok0.000.00
22
Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG)0.000.00
22
Büntetők0Nincs adatNincs adat
Mesterhármas0Nincs adatNincs adat
3 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
2 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
Percek per Gól0 Percek per GólNincs adatNincs adat

Rúgások

Lövés adatokEgészPer 90 Percpercentil
Rúgások00.00
22
Kapura lövések
0/ 0
0.00
48
Kapu mellé lövések
0/ 0
0.00
30
Kapufát Talált0 idők0.00
93
Lövések átváltási aránya0.00%Nincs adat
70
Lövés Pontosság0.00%Nincs adat
48
Lövések Szerzett Gólonként0.00Nincs adatNincs adat

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Percpercentil
Gólpassz00
75
Várható gólpasszok (xA)0.080.07
30
Passzok2926.91
25
Sikeres Passzok
26/ 29
24.12
33
Passzok Teljesítési Aránya89.66%Nincs adat
85
Kulcsfontosságú Passzok10.93
65
Keresztlabdák32.78
81
Sikeres Keresztlabdák
1/ 3
0.93
87
Keresztlabdák Teljesítési Aránya33.33%Nincs adat
80
Percekenkénti GólpasszNincs GólpasszNincs adatNincs adat

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Percpercentil
Lefutás10.93
56
Sikres Lefutások00.00
46
Lefutás Sikerességi Arány0.00%Nincs adat
46
Elvett labda10.93
30
Les10.93
97

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntetőNincs bűntető
Elvégzett büntetőrúgások00
Büntetők00
Elhibázott büntetőrúgások00

Akeem Ward Statisztikai Elemzése

Akeem Ward egy Hátvéd , aki ebben a szezonban 30 mérkőzésen jelent meg USL Championship, és összesen 2526 precet játszott. Akeem Ward átlagosan 0.82 gólt rúg 90 percenként amikor pályán van. A Kapott Gól Nélküli Mérkőzésein aránya jelenleg 40%. Ami azt jelenti, hogy Akeem Ward a 30 mérkőzésből amikben játszott, 12 kapott gól nélküli meccs lett.

Akeem Ward összesen 1 gólt szerzett a szezonban ebben a ligában, ami a 7 helyezi őt a San Antonio FC legjobb góllövőlistájában.

Percenként

Minden 2526 percenként szerez gólt

Minden 2526 percenként ad gólpasszt

Minden 281 percenként kap egy lapot

Büntetőrekord (karrier)
PEN
Szerezett a 0 / 0 büntetőt
Elhibázott 0 / 0 büntetőt
 
Büntető sikerességi arány: Nincs adat
Rangsorolás teljesítmény szerint (jelenlegi liga)

Gól Rang

288 / 536 Játékosok

Kapott Gólok Rangja

31 / 227 Játékosok

AZ ELŐZŐ SZEZONOK TELJESÍTMÉNYEI

2025 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

26

0

32

5

10

0

1930'

2

0

1

1

0

0

158'

Egész 2025

30

0

39

6

10
0

2268'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

1.49
 Kapott Gól

0.47  Foglalások

2024 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

31

0

32

10

12

1

2665'

Egész 2024

33

0

33

11

13
1

2840'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

1.08
 Kapott Gól

0.41  Foglalások

2023 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

35

3

51

8

10

0

3065'

Egész 2023

38

3

56

8

11
0

3310'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.09 Gólok

1.5
 Kapott Gól

0.29  Foglalások

2022 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

19

2

13

5

7

0

1501'

Egész 2022

20

2

14

5

7
0

1568'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.12 Gólok

0.78
 Kapott Gól

0.42  Foglalások

2021 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

30

1

30

8

8

0

2255'

Egész 2021

30

1

30

8

8
0

2255'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.04 Gólok

1.2
 Kapott Gól

0.32  Foglalások

2020 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

11

1

10

3

3

0

920'

Egész 2020

11

1

10

3

3
0

920'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.1 Gólok

0.98
 Kapott Gól

0.29  Foglalások

2019 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

1

0

0

1

0

0

48'

23

0

27

6

4

0

1924'

Egész 2019

24

0

27

7

4
0

1972'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0
 Kapott Gól

0  Foglalások

/hu/
https://cdn.footystats.org/
- Kezdés:###perc'
- Kezdés:###óra'
Játékban'
- Elkezdődött
●Hamarosan
●Elkezdődött
no

Statisztikák Betöltése

VÁLTS PRÉMIUMRA. PROFITÁLJ MOST.