Adam Basse Statiszt.

Poszt : Midfielder
Nemzetiség : USA
Mez Szám : #21
Kor (Születésnap) : 18 (2007.11.04.)

2025/2026

2024/2025

2024

2025/2026 és Pályafutás Statisztikák- Adam Basse

2.59
Átlagos értékelés a(z) 1. Liga-benGólpassz Rang : -1 / 408 Játékosok
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

2

2

0

0

0

0

47'

7

0

0

0

0

0

200'

Egész 2025/2026

11

3

0

0
0

0

376'

Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

7

0

0

0

0

0

200'

4

0

0

1

0

0

11'

3

0

0

0

0

0

20'

2

2

0

0

0

0

47'

Egész 2025/2026

20

3

0

1
0

0

390'

A fentiekben találhatóak Adam Basse karrier-statisztikái. Adam Basse összesen 20 mérkőzésen játszott, 3 gólt szerzett, és 0 gólpasszt adott. Adam Basse a legtöbb mérkőzést a(z) 1. Liga csapatában játszotta, összesen 20 mérkőzést játszott a(z) Lengyelország-ban. A statisztikák nem tartalmazzák a klub- és nemzetközi barátságos mérkőzéseket.

Per 90 perces statisztikák a 1. Liga-ben

0.00Gólok 90-ből
0 Összes Gól
32 percentil
0.00Gólpassz 90-ből
0 Összes Gólpassz
40 percentil
0.00G+A Per 90
Összesen 0 Gólhozzájárulás
21 percentil
0.00xG Per 90
0.00 Várható Gólok
19 percentil
0.00xA Per 90
0.00 Várható Gólpasszok
15 percentil
0.00Lapok 90-ből
0 Összes Lap
12 percentil

Adam Basse Részletes statisztika

2. Liga Adam Basse játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Percpercentil
Játszott Mérkőzések2Nincs adat
0
perc4724 perc/mérkőzés
0
Elkezdett mérkőzések0Nincs adat
1
Beállított mérkőzések2Nincs adatNincs adat
Lehozott mérkőzések0Nincs adatNincs adat

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Percpercentil
Szerzett Gólok23.83
99
Gól hozzájárulás23.83
99
Hazai gólok00
53
Idegenbeli gólok23.83
99
Várható gólok2.640.53
96
Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG)2.640.53
96
Büntetők0Nincs adatNincs adat
Mesterhármas0Nincs adatNincs adat
3 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
2 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
Percek per Gól24 Percek per GólNincs adatNincs adat

Adam Basse eddig összesen 2 mérkőzésen játszott a(z) 2025/2026 szezonban a(z) 2. Liga-ben. Ebből 2 gólt szerzett. Otthon 0 gólt, míg idegenben 2 gólt szerzett. Összességében 3.83 gól született 90 percenként. Emellett Adam Basse összesen 2 G/A (gólok + gólpasszok) alkotott ebben a szezonban. A gól hozzájárulásuk 3.83 90 percenként. Nem büntetőből származó várható gólok száma 90 percenként 0.53. Ez azt jelenti, hogy Adam Basse npxG kimenete 2.64, ami a 2. Liga játékosainak 96 legjobbjai közé helyezi.

Rúgások

Lövés adatokEgészPer 90 Percpercentil
Rúgások112.20
79
Kapura lövések
4/ 11
0.80
81
Kapu mellé lövések
7/ 11
1.40
78
Kapufát Talált0 idők0.00
73
Lövések átváltási aránya27.27%Nincs adat
95
Lövés Pontosság36.36%Nincs adat
68
Lövések Szerzett Gólonként3.67Nincs adatNincs adat

Adam Basse eddig összesen 2 mérkőzésen játszott a(z) 2025/2026 szezonban a(z) 2. Liga-ben. Összesen 11 lövést adott le. Ebből 4 lövés talált kaput, míg a többi, 7 lövés nem. Ez azt jelenti, hogy Adam Basse lövési pontossága 36.36%. Minden 3.67 lövésére esik egy gólja, és 90 percenként átlagosan 2.20 lövést hajt végre a pályán.

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Percpercentil
Gólpassz00
50
Várható gólpasszok (xA)0.190.04
12
Passzok6412.80
4
Sikeres Passzok
50/ 64
10.00
5
Passzok Teljesítési Aránya78.12%Nincs adat
54
Kulcsfontosságú Passzok30.60
44
Keresztlabdák10.20
22
Sikeres Keresztlabdák
0/ 1
0.00
18
Keresztlabdák Teljesítési Aránya0.00%Nincs adat
18
Percekenkénti GólpasszNincs GólpasszNincs adatNincs adat

Adam Basse egyetlen gólpasszt sem adott a(z) 2. Liga szezonban.

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Percpercentil
Lefutás102.00
63
Sikres Lefutások71.40
61
Lefutás Sikerességi Arány70.00%Nincs adat
44
Elvett labda153.00
0
Les40.80
98

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Percpercentil
Sárga Lapok0Nincs adatNincs adat
Piros Lapok0Nincs adatNincs adat
Összes Lap00
13
Percekenkénti FigyelmeztetésNincs FigyelmeztetésNincs adat
13
Lapok 0,5 felett00%
20
Elkövetett szabálytalanságok102.00
79
Ellene elkövetett szabálytalanságok61.20
48

Adam Basse nem kapott figyelmeztetést (sárga vagy piros lapot) a jelenlegi 2. Liga szezonban.

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Gólok00
99
Percekenként kapott gólok0 PercNincs adat
0
Kapott Gól Nélküli Meccsek150%
98
Belemenés10.20
54
Elhárítások51.00
37
Párbajok14529.00
99
Győztes Párbajok459.00
93
Megnyert Légbeli Párbajok244.80
99
Lefutották00.00
99
Elrúgások61.20
48
Blokkolt lövések51.00
94
Ellenfélnek Szerzett Bűntetők00.00
99

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntetőNincs bűntető
Elvégzett büntetőrúgások00
Büntetők00
Elhibázott büntetőrúgások00

Adam Basse még nem végzett egyetlen büntetőrúgást sem pályafutása során (az összes szezonra vonatkozó adat alapján, amely a FootyStats rendelkezésre áll). Büntetőrúgás statisztikái frissítve lesznek, amint hivatalos mérkőzésen elvégzett egy büntetőrúgást.

1. Liga Adam Basse játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Percpercentil
Játszott Mérkőzések7Nincs adat
2
perc20029 perc/mérkőzés
0
Elkezdett mérkőzések1Nincs adat
0
Beállított mérkőzések6Nincs adatNincs adat
Lehozott mérkőzések1Nincs adatNincs adat

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Percpercentil
Szerzett Gólok00
32
Gól hozzájárulás00
21
Hazai gólok00
46
Idegenbeli gólok00
53
Várható gólok0.000.00
19
Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG)0.000.00
19
Büntetők0Nincs adatNincs adat
Mesterhármas0Nincs adatNincs adat
3 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
2 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
Percek per Gól0 Percek per GólNincs adatNincs adat

Rúgások

Lövés adatokEgészPer 90 Percpercentil
Rúgások00.00
30
Kapura lövések
0/ 0
0.00
49
Kapu mellé lövések
0/ 0
0.00
34
Kapufát Talált0 idők0.00
93
Lövések átváltási aránya0.00%Nincs adat
47
Lövés Pontosság0.00%Nincs adat
49
Lövések Szerzett Gólonként0.00Nincs adatNincs adat

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Percpercentil
Gólpassz00
40
Várható gólpasszok (xA)0.000.00
15
Passzok00.00
16
Sikeres Passzok
0/ 0
0.00
17
Passzok Teljesítési Aránya0.00%Nincs adat
17
Kulcsfontosságú Passzok00.00
39
Keresztlabdák00.00
39
Sikeres Keresztlabdák
0/ 0
0.00
53
Keresztlabdák Teljesítési Aránya0.00%Nincs adat
53
Percekenkénti GólpasszNincs GólpasszNincs adatNincs adat

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Percpercentil
Lefutás00.00
37
Sikres Lefutások00.00
41
Lefutás Sikerességi Arány0.00%Nincs adat
41
Elvett labda00.00
99
Les00.00
78

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Percpercentil
Sárga Lapok0Nincs adatNincs adat
Piros Lapok0Nincs adatNincs adat
Összes Lap00
12
Percekenkénti FigyelmeztetésNincs FigyelmeztetésNincs adat
12
Lapok 0,5 felett00%
12
Elkövetett szabálytalanságok00.00
28
Ellene elkövetett szabálytalanságok00.00
31

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Gólok31.35
46
Percekenként kapott gólok67 PercNincs adat
48
Kapott Gól Nélküli Meccsek228%
83
Belemenés00.00
57
Elhárítások00.00
27
Párbajok00.00
17
Győztes Párbajok00.00
19
Megnyert Légbeli Párbajok00.00
28
Lefutották00.00
99
Elrúgások00.00
27
Blokkolt lövések00.00
52
Ellenfélnek Szerzett Bűntetők00.00
99

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntetőNincs bűntető
Elvégzett büntetőrúgások00
Büntetők00
Elhibázott büntetőrúgások00

Lengyel labdarúgókupa Adam Basse játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Perc
Játszott Mérkőzések2Nincs adat
perc12965 perc/mérkőzés

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Perc
Szerzett Gólok10.7
Gól hozzájárulás10.7
Hazai gólok00
Idegenbeli gólok11.43
Percek per Gól129 Percek per GólNincs adat

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Perc
Gólpassz00
Percekenkénti GólpasszNincs GólpasszNincs adat

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Perc
LefutásNincs AdatNincs adat
Sikres LefutásokNincs adatNincs adat
Lefutás Sikerességi ArányNincs adatNincs adat
LesNincs adatNincs adat

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Perc
Sárga Lapok0Nincs adat
Piros Lapok0Nincs adat
Összes Lap00
Percekenkénti FigyelmeztetésNincs FigyelmeztetésNincs adat

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %
Kapott Gólok21.4
Percekenként kapott gólok65 PercNincs adat
Kapott Gól Nélküli Meccsek00%

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntetőNincs bűntető
Elvégzett büntetőrúgások00
Büntetők00
Elhibázott büntetőrúgások00

Adam Basse Statisztikai Elemzése

Adam Basse egy Középpályás , aki ebben a szezonban 7 mérkőzésen jelent meg 1. Liga, és összesen 200 precet játszott. Adam Basse átlagosan 0 gólpasszt kap minden 90 perc után, amikor pályán van.

Adam Basse összesen 0 gólt szerzett eddig ebben a szezonban a bajnokságban, amivel a 19 helyen áll a MKS Puszcza Niepolomice csapat Legjobb Góllövők listájában.

Percenként

Minden gólját N/A perces gyakorisággal szerezte (nincs gól)

Nincs Gólpassz

Nincs Figyelmeztetés

Büntetőrekord (karrier)
PEN
Szerezett a 0 / 0 büntetőt
Elhibázott 0 / 0 büntetőt
 
Büntető sikerességi arány: Nincs adat
Rangsorolás teljesítmény szerint (jelenlegi liga)

Gól Rang

Nincs adat / 408 Játékosok

Gólpassz Rang

Nincs adat / 408 Játékosok

AZ ELŐZŐ SZEZONOK TELJESÍTMÉNYEI

2024/2025 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

3

0

0

0

0

0

20'

Egész 2024/2025

3

0

0

0
0

0

20'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0  Gólpassz

0  Foglalások

2024 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

4

0

0

1

0

0

11'

Egész 2024

6

0

0

1
0

0

-6'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0  Gólpassz

8.18  Foglalások

/hu/
https://cdn.footystats.org/
- Kezdés:###perc'
- Kezdés:###óra'
Játékban'
- Elkezdődött
Hamarosan
Elkezdődött
no

Statisztikák Betöltése

VÁLTS PRÉMIUMRA. PROFITÁLJ MOST.