Vadym Pidlepych Statiszt.
2025/2026
2026/2027
2024/2025
2023/2024
2022/2023
2021/2022
A fentiekben találhatóak Vadym Pidlepych karrier-statisztikái. Vadym Pidlepych összesen 40 mérkőzésen játszott, 2 gólt szerzett, és 0 gólpasszt adott. Vadym Pidlepych a legtöbb mérkőzést a(z) Ukrán labdarúgó-bajnokság (első osztály) csapatában játszotta, összesen 40 mérkőzést játszott a(z) Ukrajna-ban. A statisztikák nem tartalmazzák a klub- és nemzetközi barátságos mérkőzéseket.
Per 90 perces statisztikák a Ukrán labdarúgó-bajnokság (első osztály)-ben
Ukrán labdarúgó-bajnokság (első osztály) Vadym Pidlepych játékos statisztikái
| Összes | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Játszott Mérkőzések | 19 | Nincs adat | 47 |
| perc | 1504 | 79 perc/mérkőzés | 61 |
| Elkezdett mérkőzések | 17 | Nincs adat | 63 |
| Beállított mérkőzések | 2 | Nincs adat | Nincs adat |
| Lehozott mérkőzések | 2 | Nincs adat | Nincs adat |
Védekezési Statisztikák
| Védekezés | Egész | Per 90 vagy % | percentil |
|---|---|---|---|
| Kapott Gólok | 36 | 2.15 | 6 |
| Percekenként kapott gólok | 42 Perc | Nincs adat | 6 |
| Kapott Gól Nélküli Meccsek | 2 | 11% | 17 |
| Belemenés | 0 | 0.00 | 54 |
| Elhárítások | 6 | 0.36 | 70 |
| Párbajok | 40 | 2.39 | 47 |
| Győztes Párbajok | 9 | 0.54 | 34 |
| Megnyert Légbeli Párbajok | 4 | 0.24 | 61 |
| Lefutották | 0 | 0.00 | 99 |
| Elrúgások | 5 | 0.30 | 67 |
| Blokkolt lövések | 3 | 0.18 | 89 |
| Ellenfélnek Szerzett Bűntetők | 1 | 0.06 | 2 |
Vadym Pidlepych védőként eddig összesen 19 mérkőzésen játszott a(z) Ukrán labdarúgó-bajnokság (első osztály) 2025/2026 szezonban. Ebből 36 gólt kapott, és 2 alkalommal megvédte a kaput. Ez azt jelenti, hogy amikor Vadym Pidlepych a pályán van, csapata minden 42 percben kap egy gólt. Emellett 90 percenként 0.00 labdaelvételt és 0.36 szerelést hajtott végre minden meccsen. Vadym Pidlepych ugyanebben az időszakban közel 0.30 kirúgást is végre hajt.
Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái
| Lapok és Szabálytalanságok | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Sárga Lapok | 1 | Nincs adat | Nincs adat |
| Piros Lapok | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Összes Lap | 1 | 0.06 | 22 |
| Percekenkénti Figyelmeztetés | 1504 Perc / Lap | Nincs adat | 96 |
| Lapok 0,5 felett | 1 | 5% | 27 |
| Elkövetett szabálytalanságok | 6 | 0.36 | 78 |
| Ellene elkövetett szabálytalanságok | 0 | 0.00 | 27 |
Vadym Pidlepych eddig összesen 19 mérkőzésen játszott a(z) 2025/2026 szezonban a(z) Ukrán labdarúgó-bajnokság (első osztály)-ben. Ebből 1 sárga lapot kapott, valamint 0 piros lapot is. Percekenként átlagosan 0.36 szabálytalanságot követ el.
Gólok és várható gólok (xG)
| Gólok, xG, Lövések | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Szerzett Gólok | 0 | 0 | 42 |
| Gól hozzájárulás | 0 | 0 | 24 |
| Hazai gólok | 0 | 0 | 58 |
| Idegenbeli gólok | 0 | 0 | 57 |
| Várható gólok | 0.00 | 0.00 | 25 |
| Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG) | 0.00 | 0.00 | 27 |
| Büntetők | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Mesterhármas | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| 3 vagy több gól | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| 2 vagy több gól | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Percek per Gól | 0 Percek per Gól | Nincs adat | Nincs adat |
Vadym Pidlepych eddig egy gólt sem szerzett a(z) 2025/2026 szezonban a(z) Ukrán labdarúgó-bajnokság (első osztály)-ben. Majd meglátjuk, hogyan teljesít a következő mérkőzéseken.
Rúgások
| Lövés adatok | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Rúgások | 0 | 0.00 | 32 |
| Kapura lövések | 0/ 0 | 0.00 | 51 |
| Kapu mellé lövések | 0/ 0 | 0.00 | 39 |
| Kapufát Talált | 0 idők | 0.00 | 95 |
| Lövések átváltási aránya | 0.00% | Nincs adat | 53 |
| Lövés Pontosság | 0.00% | Nincs adat | 51 |
| Lövések Szerzett Gólonként | 0.00 | Nincs adat | Nincs adat |
Vadym Pidlepych még nem lőtt egyetlen lövést sem a(z) 2025/2026 szezonban a(z) Ukrán labdarúgó-bajnokság (első osztály)-ben.
Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák
| Gólpasszok és Passzolás | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Gólpassz | 0 | 0 | 43 |
| Várható gólpasszok (xA) | 0.18 | 0.01 | 24 |
| Passzok | 87 | 5.21 | 44 |
| Sikeres Passzok | 77/ 87 | 4.61 | 49 |
| Passzok Teljesítési Aránya | 88.51% | Nincs adat | 87 |
| Kulcsfontosságú Passzok | 1 | 0.06 | 47 |
| Keresztlabdák | 0 | 0.00 | 37 |
| Sikeres Keresztlabdák | 0/ 0 | 0.00 | 53 |
| Keresztlabdák Teljesítési Aránya | 0.00% | Nincs adat | 53 |
| Percekenkénti Gólpassz | Nincs Gólpassz | Nincs adat | Nincs adat |
Vadym Pidlepych egyetlen gólpasszt sem adott a(z) Ukrán labdarúgó-bajnokság (első osztály) szezonban.
Lefutás és Les Statisztikák
| Lefutások és Leshelyzetek | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Lefutás | 0 | 0.00 | 33 |
| Sikres Lefutások | 0 | 0.00 | 38 |
| Lefutás Sikerességi Arány | 0.00% | Nincs adat | 38 |
| Elvett labda | 0 | 0.00 | 99 |
| Les | 0 | 0.00 | 75 |
Büntető Statisztikák
| Tizenegyesek | Ez a szezon | Karrier |
|---|---|---|
| Büntető átváltási arányok | Nincs bűntető | Nincs bűntető |
| Elvégzett büntetőrúgások | 0 | 0 |
| Büntetők | 0 | 0 |
| Elhibázott büntetőrúgások | 0 | 0 |
Vadym Pidlepych még nem végzett egyetlen büntetőrúgást sem pályafutása során (az összes szezonra vonatkozó adat alapján, amely a FootyStats rendelkezésre áll). Büntetőrúgás statisztikái frissítve lesznek, amint hivatalos mérkőzésen elvégzett egy büntetőrúgást.
Ukrán labdarúgókupa Vadym Pidlepych játékos statisztikái
| Összes | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Játszott Mérkőzések | 1 | Nincs adat | 0 |
| perc | 90 | 90 perc/mérkőzés | 0 |
| Elkezdett mérkőzések | 1 | Nincs adat | 1 |
| Beállított mérkőzések | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Lehozott mérkőzések | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
Védekezési Statisztikák
| Védekezés | Egész | Per 90 vagy % | percentil |
|---|---|---|---|
| Kapott Gólok | 1 | 1 | 11 |
| Percekenként kapott gólok | 90 Perc | Nincs adat | 23 |
| Kapott Gól Nélküli Meccsek | 0 | 0% | 3 |
| Belemenés | 0 | 0.00 | 84 |
| Elhárítások | 2 | 2.00 | 99 |
| Párbajok | 11 | 11.00 | 99 |
| Győztes Párbajok | 9 | 9.00 | 99 |
| Megnyert Légbeli Párbajok | 6 | 6.00 | 99 |
| Lefutották | 0 | 0.00 | 99 |
| Elrúgások | 2 | 2.00 | 99 |
| Blokkolt lövések | 1 | 1.00 | 99 |
| Ellenfélnek Szerzett Bűntetők | 0 | 0.00 | 99 |
Vadym Pidlepych védőként eddig összesen 1 mérkőzésen játszott a(z) Ukrán labdarúgó-bajnokság (első osztály) 2025/2026 szezonban. Ebből 36 gólt kapott, és 2 alkalommal megvédte a kaput. Ez azt jelenti, hogy amikor Vadym Pidlepych a pályán van, csapata minden 90 percben kap egy gólt. Emellett 90 percenként 0.00 labdaelvételt és 2.00 szerelést hajtott végre minden meccsen. Vadym Pidlepych ugyanebben az időszakban közel 2.00 kirúgást is végre hajt.
Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái
| Lapok és Szabálytalanságok | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Sárga Lapok | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Piros Lapok | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Összes Lap | 0 | 0 | 75 |
| Percekenkénti Figyelmeztetés | Nincs Figyelmeztetés | Nincs adat | 75 |
| Lapok 0,5 felett | 0 | 0% | 77 |
| Elkövetett szabálytalanságok | 1 | 1.00 | 94 |
| Ellene elkövetett szabálytalanságok | 0 | 0.00 | 61 |
Gólok és várható gólok (xG)
| Gólok, xG, Lövések | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Szerzett Gólok | 1 | 1 | 99 |
| Gól hozzájárulás | 1 | 1 | 97 |
| Hazai gólok | 0 | 0 | 81 |
| Idegenbeli gólok | 1 | 1 | 97 |
| Várható gólok | 0.73 | 0.73 | 99 |
| Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG) | 0.73 | 0.73 | 99 |
| Büntetők | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Mesterhármas | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| 3 vagy több gól | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| 2 vagy több gól | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Percek per Gól | 90 Percek per Gól | Nincs adat | Nincs adat |
Rúgások
| Lövés adatok | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Rúgások | 1 | 1.00 | 94 |
| Kapura lövések | 1/ 1 | 1.00 | 99 |
| Kapu mellé lövések | 0/ 1 | 0.00 | 70 |
| Kapufát Talált | 0 idők | 0.00 | 98 |
| Lövések átváltási aránya | 100.00% | Nincs adat | 99 |
| Lövés Pontosság | 100.00% | Nincs adat | 99 |
| Lövések Szerzett Gólonként | 1.00 | Nincs adat | Nincs adat |
Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák
| Gólpasszok és Passzolás | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Gólpassz | 0 | 0 | 81 |
| Várható gólpasszok (xA) | 0.16 | 0.16 | 93 |
| Passzok | 92 | 92.00 | 99 |
| Sikeres Passzok | 82/ 92 | 82.00 | 99 |
| Passzok Teljesítési Aránya | 89.13% | Nincs adat | 79 |
| Kulcsfontosságú Passzok | 0 | 0.00 | 64 |
| Keresztlabdák | 1 | 1.00 | 84 |
| Sikeres Keresztlabdák | 0/ 1 | 0.00 | 75 |
| Keresztlabdák Teljesítési Aránya | 0.00% | Nincs adat | 75 |
| Percekenkénti Gólpassz | Nincs Gólpassz | Nincs adat | Nincs adat |
Lefutás és Les Statisztikák
| Lefutások és Leshelyzetek | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Lefutás | 0 | 0.00 | 62 |
| Sikres Lefutások | 0 | 0.00 | 67 |
| Lefutás Sikerességi Arány | 0.00% | Nincs adat | 67 |
| Elvett labda | 1 | 1.00 | 2 |
| Les | 0 | 0.00 | 90 |
Büntető Statisztikák
| Tizenegyesek | Ez a szezon | Karrier |
|---|---|---|
| Büntető átváltási arányok | Nincs bűntető | Nincs bűntető |
| Elvégzett büntetőrúgások | 0 | 0 |
| Büntetők | 0 | 0 |
| Elhibázott büntetőrúgások | 0 | 0 |
Vadym Pidlepych egy Hátvéd , aki ebben a szezonban 19 mérkőzésen jelent meg Ukrán labdarúgó-bajnokság (első osztály), és összesen 1504 precet játszott. Vadym Pidlepych átlagosan 2.15 gólt rúg 90 percenként amikor pályán van. A Kapott Gól Nélküli Mérkőzésein aránya jelenleg 11%. Ami azt jelenti, hogy Vadym Pidlepych a 19 mérkőzésből amikben játszott, 2 kapott gól nélküli meccs lett.
Vadym Pidlepych összesen 0 gólt szerzett a szezonban ebben a ligában, ami a 25 helyezi őt a SK Poltava legjobb góllövőlistájában.
Percenként
Minden gólját N/A perces gyakorisággal szerezte (nincs gól)
Nincs Gólpassz
Nincs Figyelmeztetés
Büntetőrekord (karrier)
Rangsorolás teljesítmény szerint (jelenlegi liga)
Gól Rang
Kapott Gólok Rangja
2026/2027 Szezon
Gólok / 90 perc
Kapott Gól / 90 perc
0 Gólok
0
Kapott Gól
0 Foglalások
2024/2025 Szezon
Gólok / 90 perc
Kapott Gól / 90 perc
0 Gólok
0.85
Kapott Gól
0 Foglalások
2023/2024 Szezon
Gólok / 90 perc
Kapott Gól / 90 perc
0.57 Gólok
4.56
Kapott Gól
0 Foglalások
2022/2023 Szezon
Gólok / 90 perc
Kapott Gól / 90 perc
0 Gólok
1.39
Kapott Gól
0 Foglalások
2021/2022 Szezon
Gólok / 90 perc
Kapott Gól / 90 perc
0 Gólok
1.71
Kapott Gól
0 Foglalások