Onur Özcan Statiszt.

Poszt : Hátvéd - Középhátvéd
Nemzetiség : Turkey
Birthplace : İzmir - Turkey
Kor (Születésnap) : 34 (1992.04.15.)
Magasság : 190cm

2025/2026

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2019/2020

2018/2019

Több

2016/2017

2015/2016

2014/2015

2025/2026 és Pályafutás Statisztikák- Onur Özcan

Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

5

0

7

2

3

0

450'

Egész 2025/2026

5

0

7

2

3
0

450'

Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

135

11

107

51

33

2

11172'

59

4

46

18

12

0

4499'

43

2

33

18

13

0

3344'

34

2

33

12

9

0

3030'

9

2

13

2

2

0

722'

4

0

4

2

3

0

281'

1

0

1

0

0

0

46'

Egész 2019/2020

285

21

237

103

72
2

23094'

A fentiekben találhatóak Onur Özcan karrier-statisztikái. Onur Özcan összesen 285 mérkőzésen játszott, 21 gólt szerzett, és 0 gólpasszt adott. Onur Özcan a legtöbb mérkőzést a(z) 3. Lig csapatában játszotta, összesen 285 mérkőzést játszott a(z) Törökország-ban. A statisztikák nem tartalmazzák a klub- és nemzetközi barátságos mérkőzéseket.

Per 90 perces statisztikák a 2 Lig Kirmizi-ben

1.40Kapott gólok / 90'
7 Gólok 5 Mérkőzésekben
40%Kapott Gól Nélküli Meccsek
2 Kapott gól nélküli meccsek 5 Mérkőzésekben
0.60Lapok 90-ből
3 Összes Lap
-1 percentil

Onur Özcan Részletes statisztika

2 Lig Kirmizi Onur Özcan játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Perc
Játszott Mérkőzések5Nincs adat
perc45090 perc/mérkőzés

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %
Kapott Gólok71.4
Percekenként kapott gólok64 PercNincs adat
Kapott Gól Nélküli Meccsek240%

Onur Özcan védőként eddig összesen 5 mérkőzésen játszott a(z) 2 Lig Kirmizi 2025/2026 szezonban. Ebből 7 gólt kapott, és 2 alkalommal megvédte a kaput. Ez azt jelenti, hogy amikor Onur Özcan a pályán van, csapata minden 64 percben kap egy gólt.

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Perc
Sárga Lapok3Nincs adat
Piros Lapok0Nincs adat
Összes Lap30.6
Percekenkénti Figyelmeztetés150 Perc / LapNincs adat

Onur Özcan eddig összesen 5 mérkőzésen játszott a(z) 2025/2026 szezonban a(z) 2 Lig Kirmizi-ben. Ebből 3 sárga lapot kapott, valamint 0 piros lapot is.

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Perc
Szerzett Gólok00
Gól hozzájárulás00
Hazai gólok00
Idegenbeli gólok00
Percek per Gól0 Percek per GólNincs adat

Onur Özcan eddig egy gólt sem szerzett a(z) 2025/2026 szezonban a(z) 2 Lig Kirmizi-ben. Majd meglátjuk, hogyan teljesít a következő mérkőzéseken.

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Perc
Gólpassz00
Percekenkénti GólpasszNincs GólpasszNincs adat

Onur Özcan egyetlen gólpasszt sem adott a(z) 2 Lig Kirmizi szezonban.

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Perc
LefutásNincs AdatNincs adat
Sikres LefutásokNincs adatNincs adat
Lefutás Sikerességi ArányNincs adatNincs adat
LesNincs adatNincs adat

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntetőNincs bűntető
Elvégzett büntetőrúgások00
Büntetők00
Elhibázott büntetőrúgások00

Onur Özcan még nem végzett egyetlen büntetőrúgást sem pályafutása során (az összes szezonra vonatkozó adat alapján, amely a FootyStats rendelkezésre áll). Büntetőrúgás statisztikái frissítve lesznek, amint hivatalos mérkőzésen elvégzett egy büntetőrúgást.

Onur Özcan Statisztikai Elemzése

Onur Özcan egy Hátvéd , aki ebben a szezonban 5 mérkőzésen jelent meg 2 Lig Kirmizi, és összesen 450 precet játszott. Onur Özcan átlagosan 1.4 gólt rúg 90 percenként amikor pályán van. A Kapott Gól Nélküli Mérkőzésein aránya jelenleg 40%. Ami azt jelenti, hogy Onur Özcan a 5 mérkőzésből amikben játszott, 2 kapott gól nélküli meccs lett.

Onur Özcan összesen 0 gólt szerzett a szezonban ebben a ligában, ami a 19 helyezi őt a Arnavutkoy Belediye Spor Kulubu legjobb góllövőlistájában.

Percenként

Minden gólját N/A perces gyakorisággal szerezte (nincs gól)

Nincs Gólpassz

Nincs Figyelmeztetés

Büntetőrekord (karrier)
PEN
Szerezett a 0 / 0 büntetőt
Elhibázott 0 / 0 büntetőt
 
Büntető sikerességi arány: Nincs adat
Rangsorolás teljesítmény szerint (jelenlegi liga)

Gól Rang

163 / 220 Játékosok

Kapott Gólok Rangja

61 / 94 Játékosok

AZ ELŐZŐ SZEZONOK TELJESÍTMÉNYEI

2024/2025 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

1

0

1

0

0

0

46'

19

0

16

6

5

0

1389'

2

0

6

0

0

0

136'

Egész 2024/2025

23

0

23

7

6
0

1582'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

1.96
 Kapott Gól

0  Foglalások

2023/2024 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

26

3

12

11

5

0

1672'

Egész 2023/2024

26

3

12

11

5
0

1672'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.16 Gólok

0.65
 Kapott Gól

0.27  Foglalások

2022/2023 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

3

0

4

1

2

0

270'

19

2

10

10

5

0

1505'

2

0

2

1

0

0

180'

Egész 2022/2023

24

2

16

12

7
0

1955'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

1.33
 Kapott Gól

0.67  Foglalások

2021/2022 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

33

1

34

7

7

0

2827'

Egész 2021/2022

33

1

34

7

7
0

2827'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.03 Gólok

1.08
 Kapott Gól

0.22  Foglalások

2020/2021 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

34

2

33

12

9

0

3030'

3

1

2

1

0

0

226'

Egész 2020/2021

37

3

35

13

9
0

3256'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.06 Gólok

0.98
 Kapott Gól

0.27  Foglalások

2019/2020 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

26

3

12

15

7

1

2331'

1

1

3

0

1

0

90'

Egész 2019/2020

27

4

15

15

8
1

2421'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.12 Gólok

0.46
 Kapott Gól

0.27  Foglalások

2018/2019 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

30

1

19

11

7

1

2648'

1

0

0

0

1

0

90'

Egész 2018/2019

31

1

19

11

8
1

2738'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.03 Gólok

0.65
 Kapott Gól

0.24  Foglalások

2016/2017 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

31

2

24

11

6

0

2629'

Egész 2016/2017

31

2

24

11

6
0

2629'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.07 Gólok

0.82
 Kapott Gól

0.21  Foglalások

2015/2016 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

33

5

39

9

10

0

2447'

Egész 2015/2016

33

5

39

9

10
0

2447'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.18 Gólok

1.43
 Kapott Gól

0.37  Foglalások

2014/2015 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

15

0

13

5

3

0

1117'

Egész 2014/2015

15

0

13

5

3
0

1117'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

1.05
 Kapott Gól

0.24  Foglalások

/hu/
https://cdn.footystats.org/
- Kezdés:###perc'
- Kezdés:###óra'
Játékban'
- Elkezdődött
Hamarosan
Elkezdődött
no

Statisztikák Betöltése

VÁLTS PRÉMIUMRA. PROFITÁLJ MOST.