Ferit Erişçi Statiszt.

Poszt : Defender
Nemzetiség : Turkey
Láb : Jobb Lábas
Kor (Születésnap) : 39 (1986.11.16.)

2020/2021

2019/2020

2018/2019

2017/2018

2016/2017

2015/2016

2014/2015

2013/2014

2020/2021 és Pályafutás Statisztikák- Ferit Erişçi

Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

14

1

15

4

5

0

1166'

15

2

19

4

3

0

1336'

Egész 2020/2021

29

3

34

8

8
0

2502'

Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

191

17

153

66

48

5

14783'

33

2

22

13

7

0

2759'

15

2

19

4

3

0

1336'

1

0

0

0

0

0

46'

Egész 2020/2021

240

21

194

83

58
5

18924'

A fentiekben találhatóak Ferit Erişçi karrier-statisztikái. Ferit Erişçi összesen 240 mérkőzésen játszott, 21 gólt szerzett, és 0 gólpasszt adott. Ferit Erişçi a legtöbb mérkőzést a(z) 2. Lig csapatában játszotta, összesen 240 mérkőzést játszott a(z) Törökország-ban. A statisztikák nem tartalmazzák a klub- és nemzetközi barátságos mérkőzéseket.

Per 90 perces statisztikák a 3. Lig Group 3-ben

1.28Kapott gólok / 90'
19 Gólok 15 Mérkőzésekben
27%Kapott Gól Nélküli Meccsek
4 Kapott gól nélküli meccsek 15 Mérkőzésekben
0.20Lapok 90-ből
3 Összes Lap
-1 percentil

Ferit Erişçi Részletes statisztika

2. Lig Ferit Erişçi játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Perc
Játszott Mérkőzések14Nincs adat
perc116683 perc/mérkőzés

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %
Kapott Gólok151.16
Percekenként kapott gólok78 PercNincs adat
Kapott Gól Nélküli Meccsek428%

Ferit Erişçi védőként eddig összesen 14 mérkőzésen játszott a(z) 2. Lig 2020/2021 szezonban. Ebből 15 gólt kapott, és 4 alkalommal megvédte a kaput. Ez azt jelenti, hogy amikor Ferit Erişçi a pályán van, csapata minden 78 percben kap egy gólt.

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Perc
Sárga Lapok5Nincs adat
Piros Lapok0Nincs adat
Összes Lap50.39
Percekenkénti Figyelmeztetés233 Perc / LapNincs adat

Ferit Erişçi eddig összesen 14 mérkőzésen játszott a(z) 2020/2021 szezonban a(z) 2. Lig-ben. Ebből 5 sárga lapot kapott, valamint 0 piros lapot is.

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Perc
Szerzett Gólok10.08
Gól hozzájárulás10.08
Hazai gólok10.15
Idegenbeli gólok00
Percek per Gól1166 Percek per GólNincs adat

Ferit Erişçi eddig összesen 14 mérkőzésen játszott a(z) 2020/2021 szezonban a(z) 2. Lig-ben. Ebből 1 gólt szerzett. Otthon 1 gólt, míg idegenben 0 gólt szerzett. Összességében 0.08 gól született 90 percenként. Emellett Ferit Erişçi összesen 1 G/A (gólok + gólpasszok) alkotott ebben a szezonban.

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Perc
Gólpassz00
Percekenkénti GólpasszNincs GólpasszNincs adat

Ferit Erişçi egyetlen gólpasszt sem adott a(z) 2. Lig szezonban.

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Perc
LefutásNincs AdatNincs adat
Sikres LefutásokNincs adatNincs adat
Lefutás Sikerességi ArányNincs adatNincs adat
LesNincs adatNincs adat

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntető100%
Elvégzett büntetőrúgások02
Büntetők02
Elhibázott büntetőrúgások00

Ferit Erişçi eddig összesen 2 büntetőrúgást végzett pályafutása során. Ebből 2 büntetőrúgást értékesített, míg 0 rúgást elhibázott. Ferit Erişçi összesített büntető siiker aránya 100%.

3. Lig Group 3 Ferit Erişçi játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Perc
Játszott Mérkőzések15Nincs adat
perc133689 perc/mérkőzés

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %
Kapott Gólok191.28
Percekenként kapott gólok70 PercNincs adat
Kapott Gól Nélküli Meccsek427%

Ferit Erişçi védőként eddig összesen 15 mérkőzésen játszott a(z) 2. Lig 2020/2021 szezonban. Ebből 15 gólt kapott, és 4 alkalommal megvédte a kaput. Ez azt jelenti, hogy amikor Ferit Erişçi a pályán van, csapata minden 70 percben kap egy gólt.

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Perc
Sárga Lapok3Nincs adat
Piros Lapok0Nincs adat
Összes Lap30.2
Percekenkénti Figyelmeztetés445 Perc / LapNincs adat

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Perc
Szerzett Gólok20.13
Gól hozzájárulás20.13
Hazai gólok20.25
Idegenbeli gólok00
Percek per Gól668 Percek per GólNincs adat

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Perc
Gólpassz00
Percekenkénti GólpasszNincs GólpasszNincs adat

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Perc
LefutásNincs AdatNincs adat
Sikres LefutásokNincs adatNincs adat
Lefutás Sikerességi ArányNincs adatNincs adat
LesNincs adatNincs adat

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntető100%
Elvégzett büntetőrúgások02
Büntetők02
Elhibázott büntetőrúgások00

Ferit Erişçi Statisztikai Elemzése

Ferit Erişçi egy Hátvéd , aki ebben a szezonban 15 mérkőzésen jelent meg 3. Lig Group 3, és összesen 1336 precet játszott. Ferit Erişçi átlagosan 1.28 gólt rúg 90 percenként amikor pályán van. A Kapott Gól Nélküli Mérkőzésein aránya jelenleg 27%. Ami azt jelenti, hogy Ferit Erişçi a 15 mérkőzésből amikben játszott, 4 kapott gól nélküli meccs lett.

Ferit Erişçi összesen 2 gólt szerzett a szezonban ebben a ligában, ami a 6 helyezi őt a Yalova Spor Kulubu legjobb góllövőlistájában.

Percenként

Minden 668 percenként szerez gólt

Nincs Gólpassz

Nincs Figyelmeztetés

Büntetőrekord (karrier)
PEN
Szerezett a 2 / 2 büntetőt
Elhibázott 0 / 2 büntetőt
 
Büntető sikerességi arány: 100%
Rangsorolás teljesítmény szerint (jelenlegi liga)

Gól Rang

107 / 394 Játékosok

Kapott Gólok Rangja

130 / 165 Játékosok

AZ ELŐZŐ SZEZONOK TELJESÍTMÉNYEI

2019/2020 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

13

2

14

6

4

0

1108'

1

0

0

0

0

0

46'

Egész 2019/2020

14

2

14

6

4
0

1154'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.16 Gólok

1.14
 Kapott Gól

0.32  Foglalások

2018/2019 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

33

1

23

16

6

0

2812'

Egész 2018/2019

33

1

23

16

6
0

2812'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.03 Gólok

0.74
 Kapott Gól

0.19  Foglalások

2017/2018 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

30

2

27

9

8

1

2169'

Egész 2017/2018

30

2

27

9

8
1

2169'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.08 Gólok

1.12
 Kapott Gól

0.33  Foglalások

2016/2017 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

36

2

26

15

10

2

2919'

Egész 2016/2017

36

2

26

15

10
2

2919'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.06 Gólok

0.8
 Kapott Gól

0.34  Foglalások

2015/2016 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

33

2

22

13

7

0

2759'

Egész 2015/2016

33

2

22

13

7
0

2759'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.07 Gólok

0.72
 Kapott Gól

0.23  Foglalások

2014/2015 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

34

4

23

8

7

1

2478'

Egész 2014/2015

34

4

23

8

7
1

2478'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.15 Gólok

0.84
 Kapott Gól

0.25  Foglalások

2013/2014 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

31

5

25

8

8

1

2131'

Egész 2013/2014

31

5

25

8

8
1

2131'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.21 Gólok

1.06
 Kapott Gól

0.38  Foglalások

/hu/
https://cdn.footystats.org/
- Kezdés:###perc'
- Kezdés:###óra'
Játékban'
- Elkezdődött
Hamarosan
Elkezdődött
no

Statisztikák Betöltése

VÁLTS PRÉMIUMRA. PROFITÁLJ MOST.