Ege Bilsel Statiszt.
2026/2027
2025/2026
2024/2025
2023/2024
2021/2022
2020/2021
2019/2020
A fentiekben találhatóak Ege Bilsel karrier-statisztikái. Ege Bilsel összesen 72 mérkőzésen játszott, 12 gólt szerzett, és 2 gólpasszt adott. Ege Bilsel a legtöbb mérkőzést a(z) 1. Lig csapatában játszotta, összesen 72 mérkőzést játszott a(z) Törökország-ban. A statisztikák nem tartalmazzák a klub- és nemzetközi barátságos mérkőzéseket.
Per 90 perces statisztikák a 1. Lig-ben
1. Lig Ege Bilsel játékos statisztikái
| Összes | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Játszott Mérkőzések | 13 | Nincs adat | 99 |
| perc | 1082 | 83 perc/mérkőzés | 90 |
| Elkezdett mérkőzések | 13 | Nincs adat | 99 |
| Beállított mérkőzések | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Lehozott mérkőzések | 4 | Nincs adat | Nincs adat |
Gólok és várható gólok (xG)
| Gólok, xG, Lövések | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Szerzett Gólok | 4 | 0.33 | 88 |
| Gól hozzájárulás | 5 | 0.42 | 81 |
| Hazai gólok | 2 | 0.32 | 85 |
| Idegenbeli gólok | 2 | 0.35 | 87 |
| Várható gólok | 3.81 | 0.32 | 82 |
| Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG) | 3.81 | 0.32 | 85 |
| Büntetők | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Mesterhármas | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| 3 vagy több gól | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| 2 vagy több gól | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Percek per Gól | 271 Percek per Gól | Nincs adat | Nincs adat |
Ege Bilsel eddig összesen 13 mérkőzésen játszott a(z) 2026/2027 szezonban a(z) 1. Lig-ben. Ebből 4 gólt szerzett. Otthon 2 gólt, míg idegenben 2 gólt szerzett. Összességében 0.33 gól született 90 percenként. Emellett Ege Bilsel összesen 5 G/A (gólok + gólpasszok) alkotott ebben a szezonban. A gól hozzájárulásuk 0.42 90 percenként. Nem büntetőből származó várható gólok száma 90 percenként 0.32. Ez azt jelenti, hogy Ege Bilsel npxG kimenete 3.81, ami a 1. Lig játékosainak 85 legjobbjai közé helyezi.
Rúgások
| Lövés adatok | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Rúgások | 17 | 1.41 | 69 |
| Kapura lövések | 8/ 17 | 0.67 | 80 |
| Kapu mellé lövések | 9/ 17 | 0.75 | 56 |
| Kapufát Talált | 1 idők | 0.08 | 85 |
| Lövések átváltási aránya | 23.53% | Nincs adat | 89 |
| Lövés Pontosság | 47.06% | Nincs adat | 82 |
| Lövések Szerzett Gólonként | 4.25 | Nincs adat | Nincs adat |
Ege Bilsel eddig összesen 13 mérkőzésen játszott a(z) 2026/2027 szezonban a(z) 1. Lig-ben. Összesen 17 lövést adott le. Ebből 8 lövés talált kaput, míg a többi, 9 lövés nem. Ez azt jelenti, hogy Ege Bilsel lövési pontossága 47.06%. Minden 4.25 lövésére esik egy gólja, és 90 percenként átlagosan 1.41 lövést hajt végre a pályán.
Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák
| Gólpasszok és Passzolás | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Gólpassz | 1 | 0.08 | 62 |
| Várható gólpasszok (xA) | 1.42 | 0.12 | 50 |
| Passzok | 268 | 22.29 | 15 |
| Sikeres Passzok | 213/ 268 | 17.72 | 17 |
| Passzok Teljesítési Aránya | 79.48% | Nincs adat | 36 |
| Kulcsfontosságú Passzok | 11 | 0.91 | 56 |
| Keresztlabdák | 13 | 1.08 | 53 |
| Sikeres Keresztlabdák | 1/ 13 | 0.08 | 38 |
| Keresztlabdák Teljesítési Aránya | 7.69% | Nincs adat | 36 |
| Percekenkénti Gólpassz | 1082 Percekenkénti Gólpassz | Nincs adat | Nincs adat |
Ege Bilsel eddig összesen 13 mérkőzésen játszott a(z) 2026/2027 szezonban a(z) 1. Lig-ben. Ebből 1 gólpasszt adott. A passzjátékát tekintve, Ege Bilsel átlagosan körülbelül 22.29 alkalommal passzol egy mérkőzésen, a passzok teljesítési aránya 79.48. Emellett átlagosan 0.91 kulcsfontosságú passzt ad le minden mérkőzésen, amelyek komoly gólhelyzetekhez vezetnek. Összességében Ege Bilsel várható gólpassz (xA) kimenetele 0.12 90 percenként. Ez a statisztika a 1. Lig játékosainak 50 százalékánál jobb helyezést biztosítja.
Lefutás és Les Statisztikák
| Lefutások és Leshelyzetek | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Lefutás | 39 | 3.24 | 94 |
| Sikres Lefutások | 14 | 1.16 | 90 |
| Lefutás Sikerességi Arány | 35.90% | Nincs adat | 38 |
| Elvett labda | 7 | 0.58 | 48 |
| Les | 1 | 0.08 | 50 |
Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái
| Lapok és Szabálytalanságok | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Sárga Lapok | 1 | Nincs adat | Nincs adat |
| Piros Lapok | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Összes Lap | 1 | 0.08 | 29 |
| Percekenkénti Figyelmeztetés | 1082 Perc / Lap | Nincs adat | 97 |
| Lapok 0,5 felett | 1 | 8% | 38 |
| Elkövetett szabálytalanságok | 4 | 0.33 | 11 |
| Ellene elkövetett szabálytalanságok | 15 | 1.25 | 64 |
Ege Bilsel eddig összesen 13 mérkőzésen játszott a(z) 2026/2027 szezonban a(z) 1. Lig-ben. Ebből 1 sárga lapot kapott, valamint 0 piros lapot is. Percekenként átlagosan 0.33 szabálytalanságot követ el.
Védekezési Statisztikák
| Védekezés | Egész | Per 90 vagy % | percentil |
|---|---|---|---|
| Kapott Gólok | 12 | 1 | 67 |
| Percekenként kapott gólok | 90 Perc | Nincs adat | 68 |
| Kapott Gól Nélküli Meccsek | 4 | 31% | 65 |
| Belemenés | 17 | 1.41 | 59 |
| Elhárítások | 17 | 1.41 | 80 |
| Párbajok | 107 | 8.90 | 59 |
| Győztes Párbajok | 59 | 4.91 | 72 |
| Megnyert Légbeli Párbajok | 13 | 1.08 | 67 |
| Lefutották | 2 | 0.17 | 51 |
| Elrúgások | 7 | 0.58 | 27 |
| Blokkolt lövések | 1 | 0.08 | 35 |
| Ellenfélnek Szerzett Bűntetők | 0 | 0.00 | 99 |
Büntető Statisztikák
| Tizenegyesek | Ez a szezon | Karrier |
|---|---|---|
| Büntető átváltási arányok | Nincs bűntető | Nincs bűntető |
| Elvégzett büntetőrúgások | 0 | 0 |
| Büntetők | 0 | 0 |
| Elhibázott büntetőrúgások | 0 | 0 |
Ege Bilsel még nem végzett egyetlen büntetőrúgást sem pályafutása során (az összes szezonra vonatkozó adat alapján, amely a FootyStats rendelkezésre áll). Büntetőrúgás statisztikái frissítve lesznek, amint hivatalos mérkőzésen elvégzett egy büntetőrúgást.
Ege Bilsel egy Csatár , aki ebben a szezonban 13 mérkőzésen jelent meg 1. Lig, és összesen 1082 precet játszott. Ege Bilsel átlagosan 0.33 gólt szerez minden 90 percben, amikor a pályán van. Ezzel a támadóteljesítményével jelenleg 47 a 343 játékos közül a 1. Lig, szezonban akik legalább 3 meccset játszottak.
A bajnokságban eddig összesen 4 gólt szerzett a szezonban, amivel a 2 helyen áll a 1. Lig csapat Legjobb Góllövők listáján.
Percenként
Minden 271 percenként szerez gólt
Minden 1082 percenként ad gólpasszt
Minden 1082 percenként kap egy lapot
Büntetőrekord (karrier)
Rangsorolás teljesítmény szerint (jelenlegi liga)
Gól Rang
Gólpassz Rang
2025/2026 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0.09 Gólok
0.09 Gólpassz
0.09 Foglalások
2024/2025 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0 Gólok
0.37 Gólpassz
0 Foglalások
2023/2024 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0.89 Gólok
0 Gólpassz
0.3 Foglalások
2022 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0 Gólok
0 Gólpassz
0 Foglalások
2020/2021 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0 Gólok
0 Gólpassz
1.86 Foglalások
2020 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0 Gólok
0 Gólpassz
0 Foglalások