Leo Hedenberg Statiszt.
2026
2025
2024
2020/2021
A fentiekben találhatóak Leo Hedenberg karrier-statisztikái. Leo Hedenberg összesen 54 mérkőzésen játszott, 9 gólt szerzett, és 3 gólpasszt adott. Leo Hedenberg a legtöbb mérkőzést a(z) Ettan South csapatában játszotta, összesen 54 mérkőzést játszott a(z) Svédország-ban. A statisztikák nem tartalmazzák a klub- és nemzetközi barátságos mérkőzéseket.
Per 90 perces statisztikák a Superettan-ben
Superettan Leo Hedenberg játékos statisztikái
| Összes | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Játszott Mérkőzések | 11 | Nincs adat | 18 |
| perc | 291 | 26 perc/mérkőzés | 0 |
| Elkezdett mérkőzések | 2 | Nincs adat | 1 |
| Beállított mérkőzések | 8 | Nincs adat | Nincs adat |
| Lehozott mérkőzések | 1 | Nincs adat | Nincs adat |
Gólok és várható gólok (xG)
| Gólok, xG, Lövések | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Szerzett Gólok | 0 | 0 | 39 |
| Gól hozzájárulás | 0 | 0 | 21 |
| Hazai gólok | 0 | 0 | 49 |
| Idegenbeli gólok | 0 | 0 | 58 |
| Várható gólok | 0.37 | 0.11 | 58 |
| Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG) | 0.37 | 0.11 | 59 |
| Büntetők | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Mesterhármas | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| 3 vagy több gól | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| 2 vagy több gól | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Percek per Gól | 0 Percek per Gól | Nincs adat | Nincs adat |
Leo Hedenberg eddig egy gólt sem szerzett a(z) 2026 szezonban a(z) Superettan-ben. Majd meglátjuk, hogyan teljesít a következő mérkőzéseken.
Rúgások
| Lövés adatok | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Rúgások | 5 | 1.51 | 86 |
| Kapura lövések | 1/ 5 | 0.30 | 71 |
| Kapu mellé lövések | 4/ 5 | 1.21 | 93 |
| Kapufát Talált | 0 idők | 0.00 | 86 |
| Lövések átváltási aránya | 0.00% | Nincs adat | 42 |
| Lövés Pontosság | 20.00% | Nincs adat | 43 |
| Lövések Szerzett Gólonként | 0.00 | Nincs adat | Nincs adat |
Leo Hedenberg eddig összesen 11 mérkőzésen játszott a(z) 2026 szezonban a(z) Superettan-ben. Összesen 5 lövést adott le. Ebből 1 lövés talált kaput, míg a többi, 4 lövés nem. Ez azt jelenti, hogy Leo Hedenberg lövési pontossága 20.00%. Minden 0.00 lövésére esik egy gólja, és 90 percenként átlagosan 1.51 lövést hajt végre a pályán.
Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák
| Gólpasszok és Passzolás | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Gólpassz | 0 | 0 | 37 |
| Várható gólpasszok (xA) | 0.23 | 0.07 | 37 |
| Passzok | 84 | 25.37 | 63 |
| Sikeres Passzok | 56/ 84 | 16.91 | 51 |
| Passzok Teljesítési Aránya | 66.67% | Nincs adat | 8 |
| Kulcsfontosságú Passzok | 3 | 0.91 | 89 |
| Keresztlabdák | 8 | 2.42 | 95 |
| Sikeres Keresztlabdák | 1/ 8 | 0.30 | 68 |
| Keresztlabdák Teljesítési Aránya | 12.50% | Nincs adat | 31 |
| Percekenkénti Gólpassz | Nincs Gólpassz | Nincs adat | Nincs adat |
Leo Hedenberg egyetlen gólpasszt sem adott a(z) Superettan szezonban.
Lefutás és Les Statisztikák
| Lefutások és Leshelyzetek | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Lefutás | 7 | 2.11 | 93 |
| Sikres Lefutások | 4 | 1.21 | 90 |
| Lefutás Sikerességi Arány | 57.14% | Nincs adat | 43 |
| Elvett labda | 5 | 1.51 | 2 |
| Les | 2 | 0.60 | 99 |
Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái
| Lapok és Szabálytalanságok | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Sárga Lapok | 2 | Nincs adat | Nincs adat |
| Piros Lapok | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Összes Lap | 2 | 0.62 | 99 |
| Percekenkénti Figyelmeztetés | 146 Perc / Lap | Nincs adat | 20 |
| Lapok 0,5 felett | 1 | 9% | 50 |
| Elkövetett szabálytalanságok | 3 | 0.91 | 77 |
| Ellene elkövetett szabálytalanságok | 8 | 2.42 | 99 |
Leo Hedenberg eddig összesen 11 mérkőzésen játszott a(z) 2026 szezonban a(z) Superettan-ben. Ebből 2 sárga lapot kapott, valamint 0 piros lapot is. Percekenként átlagosan 0.91 szabálytalanságot követ el.
Védekezési Statisztikák
| Védekezés | Egész | Per 90 vagy % | percentil |
|---|---|---|---|
| Kapott Gólok | 4 | 1.24 | 63 |
| Percekenként kapott gólok | 73 Perc | Nincs adat | 64 |
| Kapott Gól Nélküli Meccsek | 1 | 9% | 8 |
| Belemenés | 1 | 0.30 | 96 |
| Elhárítások | 2 | 0.60 | 50 |
| Párbajok | 49 | 14.80 | 96 |
| Győztes Párbajok | 28 | 8.46 | 98 |
| Megnyert Légbeli Párbajok | 4 | 1.21 | 83 |
| Lefutották | 0 | 0.00 | 99 |
| Elrúgások | 12 | 3.62 | 93 |
| Blokkolt lövések | 3 | 0.91 | 99 |
| Ellenfélnek Szerzett Bűntetők | 0 | 0.00 | 99 |
Büntető Statisztikák
| Tizenegyesek | Ez a szezon | Karrier |
|---|---|---|
| Büntető átváltási arányok | Nincs bűntető | Nincs bűntető |
| Elvégzett büntetőrúgások | 0 | 0 |
| Büntetők | 0 | 0 |
| Elhibázott büntetőrúgások | 0 | 0 |
Leo Hedenberg még nem végzett egyetlen büntetőrúgást sem pályafutása során (az összes szezonra vonatkozó adat alapján, amely a FootyStats rendelkezésre áll). Büntetőrúgás statisztikái frissítve lesznek, amint hivatalos mérkőzésen elvégzett egy büntetőrúgást.
Svenska Cupen Leo Hedenberg játékos statisztikái
| Összes | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Játszott Mérkőzések | 3 | Nincs adat | 0 |
| perc | 113 | 38 perc/mérkőzés | 0 |
| Elkezdett mérkőzések | 1 | Nincs adat | 0 |
| Beállított mérkőzések | 2 | Nincs adat | Nincs adat |
| Lehozott mérkőzések | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
Gólok és várható gólok (xG)
| Gólok, xG, Lövések | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Szerzett Gólok | 0 | 0 | 57 |
| Gól hozzájárulás | 0 | 0 | 46 |
| Hazai gólok | 0 | 0 | 63 |
| Idegenbeli gólok | 0 | 0 | 82 |
| Várható gólok | 0.00 | 0.00 | 61 |
| Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG) | 0.00 | 0.00 | 61 |
| Büntetők | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Mesterhármas | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| 3 vagy több gól | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| 2 vagy több gól | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Percek per Gól | 0 Percek per Gól | Nincs adat | Nincs adat |
Rúgások
| Lövés adatok | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Rúgások | 0 | 0.00 | 98 |
| Kapura lövések | 0/ 0 | 0.00 | 98 |
| Kapu mellé lövések | 0/ 0 | 0.00 | 99 |
| Kapufát Talált | 0 idők | 0.00 | 99 |
| Lövések átváltási aránya | 0.00% | Nincs adat | 98 |
| Lövés Pontosság | 0.00% | Nincs adat | 98 |
| Lövések Szerzett Gólonként | 0.00 | Nincs adat | Nincs adat |
Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák
| Gólpasszok és Passzolás | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Gólpassz | 0 | 0 | 66 |
| Várható gólpasszok (xA) | 0.00 | 0.00 | 80 |
| Passzok | 0 | 0.00 | 97 |
| Sikeres Passzok | 0/ 0 | 0.00 | 97 |
| Passzok Teljesítési Aránya | 0.00% | Nincs adat | 97 |
| Kulcsfontosságú Passzok | 0 | 0.00 | 99 |
| Keresztlabdák | 0 | 0.00 | 98 |
| Sikeres Keresztlabdák | 0/ 0 | 0.00 | 98 |
| Keresztlabdák Teljesítési Aránya | 0.00% | Nincs adat | 98 |
| Percekenkénti Gólpassz | Nincs Gólpassz | Nincs adat | Nincs adat |
Lefutás és Les Statisztikák
| Lefutások és Leshelyzetek | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Lefutás | 0 | 0.00 | 98 |
| Sikres Lefutások | 0 | 0.00 | 98 |
| Lefutás Sikerességi Arány | 0.00% | Nincs adat | 98 |
| Elvett labda | 0 | 0.00 | 99 |
| Les | 0 | 0.00 | 98 |
Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái
| Lapok és Szabálytalanságok | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Sárga Lapok | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Piros Lapok | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Összes Lap | 0 | 0 | 50 |
| Percekenkénti Figyelmeztetés | Nincs Figyelmeztetés | Nincs adat | 50 |
| Lapok 0,5 felett | 0 | 0% | 53 |
| Elkövetett szabálytalanságok | 0 | 0.00 | 98 |
| Ellene elkövetett szabálytalanságok | 0 | 0.00 | 98 |
Védekezési Statisztikák
| Védekezés | Egész | Per 90 vagy % | percentil |
|---|---|---|---|
| Kapott Gólok | 0 | 0 | 99 |
| Percekenként kapott gólok | 0 Perc | Nincs adat | 4 |
| Kapott Gól Nélküli Meccsek | 0 | 0% | 1 |
| Belemenés | 0 | 0.00 | 99 |
| Elhárítások | 0 | 0.00 | 98 |
| Párbajok | 0 | 0.00 | 98 |
| Győztes Párbajok | 0 | 0.00 | 98 |
| Megnyert Légbeli Párbajok | 0 | 0.00 | 98 |
| Lefutották | 0 | 0.00 | 99 |
| Elrúgások | 0 | 0.00 | 98 |
| Blokkolt lövések | 0 | 0.00 | 99 |
| Ellenfélnek Szerzett Bűntetők | 0 | 0.00 | 99 |
Büntető Statisztikák
| Tizenegyesek | Ez a szezon | Karrier |
|---|---|---|
| Büntető átváltási arányok | Nincs bűntető | Nincs bűntető |
| Elvégzett büntetőrúgások | 0 | 0 |
| Büntetők | 0 | 0 |
| Elhibázott büntetőrúgások | 0 | 0 |
Leo Hedenberg egy Középpályás , aki ebben a szezonban 11 mérkőzésen jelent meg Superettan, és összesen 291 precet játszott. Leo Hedenberg átlagosan 0 gólpasszt kap minden 90 perc után, amikor pályán van.
Leo Hedenberg összesen 0 gólt szerzett eddig ebben a szezonban a bajnokságban, amivel a 25 helyen áll a Helsingborgs IF csapat Legjobb Góllövők listájában.
Percenként
Minden gólját N/A perces gyakorisággal szerezte (nincs gól)
Nincs Gólpassz
Nincs Figyelmeztetés
Büntetőrekord (karrier)
Rangsorolás teljesítmény szerint (jelenlegi liga)
Gól Rang
Gólpassz Rang
2025 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0.22 Gólok
0.13 Gólpassz
0.39 Foglalások
2024 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0.41 Gólok
0 Gólpassz
0.41 Foglalások
2021 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0.59 Gólok
0 Gólpassz
0 Foglalások