Rubén Peña Portrait

Rubén Peña Statiszt.

Club : CD Leganes
Poszt : Hátvéd - Jobb Hátvéd
Nemzetiség : Spain
Láb : Jobb Lábas
Mez Szám : #7
Kor (Születésnap) : 34 (1991.07.18.)
Magasság : 170cm
Súly : 65kg

2025/2026

2026/2027

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2019/2020

Több

2018/2019

2017/2018

2016/2017

2015/2016

2014/2015

2013/2014

2012/2013

2025/2026 és Pályafutás Statisztikák- Rubén Peña

6.87
Átlagos értékelés a(z) Segunda División-benKapott Gólok Rangja : 22 / 228 Játékosok
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

23

1

16

9

3

0

1699'

Egész 2025/2026

25

1

16

11

3
0

1879'

Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

217

6

166

63

21

1

12822'

86

10

51

33

13

0

5473'

35

4

23

12

6

0

2827'

31

2

24

10

3

0

2170'

Egész 2024/2025

382

22

272

122

46
1

24038'

A fentiekben találhatóak Rubén Peña karrier-statisztikái. Rubén Peña összesen 382 mérkőzésen játszott, 22 gólt szerzett, és 8 gólpasszt adott. Rubén Peña a legtöbb mérkőzést a(z) La Liga csapatában játszotta, összesen 382 mérkőzést játszott a(z) Spanyolország-ban. A statisztikák nem tartalmazzák a klub- és nemzetközi barátságos mérkőzéseket.

Per 90 perces statisztikák a Segunda División-ben

0.85Kapott gólok / 90'
16 Gólok 23 Mérkőzésekben
89th percentil
39%Kapott Gól Nélküli Meccsek
9 Kapott gól nélküli meccsek 23 Mérkőzésekben
93rd percentil
0.16Lapok 90-ből
3 Összes Lap
29th percentil

Rubén Peña Részletes statisztika

Segunda División Rubén Peña játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Percpercentil
Játszott Mérkőzések23Nincs adat
37
perc169974 perc/mérkőzés
52
Éves Fizetés€1,319,844Nincs adat
95
Elkezdett mérkőzések21Nincs adat
58
Beállított mérkőzések2Nincs adatNincs adat
Lehozott mérkőzések1Nincs adatNincs adat

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Gólok160.85
89
Percekenként kapott gólok106 PercNincs adat
89
Kapott Gól Nélküli Meccsek939%
93
Belemenés412.17
79
Elhárítások170.90
57
Párbajok1859.80
58
Győztes Párbajok995.24
65
Megnyert Légbeli Párbajok191.01
48
Lefutották170.90
29
Elrúgások442.33
68
Blokkolt lövések80.42
74
Ellenfélnek Szerzett Bűntetők00.00
99

Rubén Peña védőként eddig összesen 23 mérkőzésen játszott a(z) Segunda División 2025/2026 szezonban. Ebből 16 gólt kapott, és 9 alkalommal megvédte a kaput. Ez azt jelenti, hogy amikor Rubén Peña a pályán van, csapata minden 106 percben kap egy gólt. Emellett 90 percenként 2.17 labdaelvételt és 0.90 szerelést hajtott végre minden meccsen. Rubén Peña ugyanebben az időszakban közel 2.33 kirúgást is végre hajt.

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Percpercentil
Sárga Lapok3Nincs adatNincs adat
Piros Lapok0Nincs adatNincs adat
Összes Lap30.16
29
Percekenkénti Figyelmeztetés566 Perc / LapNincs adat
78
Lapok 0,5 felett313%
45
Elkövetett szabálytalanságok211.11
42
Ellene elkövetett szabálytalanságok160.85
37

Rubén Peña eddig összesen 23 mérkőzésen játszott a(z) 2025/2026 szezonban a(z) Segunda División-ben. Ebből 3 sárga lapot kapott, valamint 0 piros lapot is. Percekenként átlagosan 1.11 szabálytalanságot követ el.

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Percpercentil
Szerzett Gólok10.05
50
Gól hozzájárulás30.16
56
Hazai gólok00
52
Idegenbeli gólok10.11
70
Várható gólok1.590.08
42
Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG)1.590.08
43
Büntetők0Nincs adatNincs adat
Mesterhármas0Nincs adatNincs adat
3 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
2 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
Percek per Gól1699 Percek per GólNincs adatNincs adat

Rubén Peña eddig összesen 23 mérkőzésen játszott a(z) 2025/2026 szezonban a(z) Segunda División-ben. Ebből 1 gólt szerzett. Otthon 0 gólt, míg idegenben 1 gólt szerzett. Összességében 0.05 gól született 90 percenként. Emellett Rubén Peña összesen 3 G/A (gólok + gólpasszok) alkotott ebben a szezonban. A gól hozzájárulásuk 0.16 90 percenként. Nem büntetőből származó várható gólok száma 90 percenként 0.08. Ez azt jelenti, hogy Rubén Peña npxG kimenete 1.59, ami a Segunda División játékosainak 43 legjobbjai közé helyezi.

Rúgások

Lövés adatokEgészPer 90 Percpercentil
Rúgások140.74
42
Kapura lövések
4/ 14
0.21
42
Kapu mellé lövések
10/ 14
0.53
42
Kapufát Talált1 idők0.05
76
Lövések átváltási aránya7.14%Nincs adat
57
Lövés Pontosság28.57%Nincs adat
45
Lövések Szerzett Gólonként14.00Nincs adatNincs adat

Rubén Peña eddig összesen 23 mérkőzésen játszott a(z) 2025/2026 szezonban a(z) Segunda División-ben. Összesen 14 lövést adott le. Ebből 4 lövés talált kaput, míg a többi, 10 lövés nem. Ez azt jelenti, hogy Rubén Peña lövési pontossága 28.57%. Minden 14.00 lövésére esik egy gólja, és 90 percenként átlagosan 0.74 lövést hajt végre a pályán.

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Percpercentil
Gólpassz20.11
72
Várható gólpasszok (xA)2.910.15
65
Passzok63733.74
46
Sikeres Passzok
493/ 637
26.12
45
Passzok Teljesítési Aránya77.39%Nincs adat
34
Kulcsfontosságú Passzok201.06
67
Keresztlabdák673.55
84
Sikeres Keresztlabdák
19/ 67
1.01
87
Keresztlabdák Teljesítési Aránya28.36%Nincs adat
70
Percekenkénti Gólpassz850 Percekenkénti GólpasszNincs adatNincs adat

Rubén Peña eddig összesen 23 mérkőzésen játszott a(z) 2025/2026 szezonban a(z) Segunda División-ben. Ebből 2 gólpasszt adott. A passzjátékát tekintve, Rubén Peña átlagosan körülbelül 33.74 alkalommal passzol egy mérkőzésen, a passzok teljesítési aránya 77.39. Emellett átlagosan 1.06 kulcsfontosságú passzt ad le minden mérkőzésen, amelyek komoly gólhelyzetekhez vezetnek. Összességében Rubén Peña várható gólpassz (xA) kimenetele 0.15 90 percenként. Ez a statisztika a Segunda División játékosainak 65 százalékánál jobb helyezést biztosítja.

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Percpercentil
Lefutás422.22
76
Sikres Lefutások231.22
84
Lefutás Sikerességi Arány54.76%Nincs adat
71
Elvett labda130.69
49
Les00.00
30

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntetőNincs bűntető
Elvégzett büntetőrúgások00
Büntetők00
Elhibázott büntetőrúgások00

Rubén Peña még nem végzett egyetlen büntetőrúgást sem pályafutása során (az összes szezonra vonatkozó adat alapján, amely a FootyStats rendelkezésre áll). Büntetőrúgás statisztikái frissítve lesznek, amint hivatalos mérkőzésen elvégzett egy büntetőrúgást.

Club Friendlies 3 Rubén Peña játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Percpercentil
Játszott Mérkőzések2Nincs adat
0
perc18090 perc/mérkőzés
0
Éves Fizetés€1,319,844Nincs adat
99
Elkezdett mérkőzések2Nincs adat
0
Beállított mérkőzések0Nincs adatNincs adat
Lehozott mérkőzések0Nincs adatNincs adat

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Gólok00
99
Percekenként kapott gólok0 PercNincs adat
0
Kapott Gól Nélküli Meccsek2100%
99
Belemenés00.00
11
Elhárítások00.00
44
Párbajok00.00
89
Győztes Párbajok00.00
89
Megnyert Légbeli Párbajok00.00
44
Lefutották00.00
99
Elrúgások00.00
33
Blokkolt lövések00.00
89
Ellenfélnek Szerzett Bűntetők00.00
99

Rubén Peña védőként eddig összesen 2 mérkőzésen játszott a(z) Segunda División 2025/2026 szezonban. Ebből 16 gólt kapott, és 9 alkalommal megvédte a kaput. Ez azt jelenti, hogy amikor Rubén Peña a pályán van, csapata minden 0 percben kap egy gólt. Emellett 90 percenként 0.00 labdaelvételt és 0.00 szerelést hajtott végre minden meccsen. Rubén Peña ugyanebben az időszakban közel 0.00 kirúgást is végre hajt.

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Percpercentil
Sárga Lapok0Nincs adatNincs adat
Piros Lapok0Nincs adatNincs adat
Összes Lap00
92
Percekenkénti FigyelmeztetésNincs FigyelmeztetésNincs adat
92
Lapok 0,5 felett00%
89
Elkövetett szabálytalanságok00.00
78
Ellene elkövetett szabálytalanságok00.00
56

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Percpercentil
Szerzett Gólok00
77
Gól hozzájárulás00
62
Hazai gólok00
92
Idegenbeli gólok00
77
Várható gólok0.000.00
44
Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG)0.000.00
44
Büntetők0Nincs adatNincs adat
Mesterhármas0Nincs adatNincs adat
3 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
2 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
Percek per Gól0 Percek per GólNincs adatNincs adat

Rúgások

Lövés adatokEgészPer 90 Percpercentil
Rúgások00.00
56
Kapura lövések
0/ 0
0.00
67
Kapu mellé lövések
0/ 0
0.00
67
Kapufát Talált0 idők0.00
99
Lövések átváltási aránya0.00%Nincs adat
89
Lövés Pontosság0.00%Nincs adat
67
Lövések Szerzett Gólonként0.00Nincs adatNincs adat

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Percpercentil
Gólpassz00
77
Várható gólpasszok (xA)0.000.00
0
Passzok00.00
0
Sikeres Passzok
0/ 0
0.00
0
Passzok Teljesítési Aránya0.00%Nincs adat
0
Kulcsfontosságú Passzok00.00
44
Keresztlabdák00.00
67
Sikeres Keresztlabdák
0/ 0
0.00
78
Keresztlabdák Teljesítési Aránya0.00%Nincs adat
78
Percekenkénti GólpasszNincs GólpasszNincs adatNincs adat

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Percpercentil
Lefutás00.00
89
Sikres Lefutások00.00
78
Lefutás Sikerességi Arány0.00%Nincs adat
89
Elvett labda00.00
99
Les00.00
99

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntetőNincs bűntető
Elvégzett büntetőrúgások00
Büntetők00
Elhibázott büntetőrúgások00

Rubén Peña Statisztikai Elemzése

Rubén Peña egy Hátvéd , aki ebben a szezonban 23 mérkőzésen jelent meg Segunda División, és összesen 1699 precet játszott. Rubén Peña átlagosan 0.85 gólt rúg 90 percenként amikor pályán van. A Kapott Gól Nélküli Mérkőzésein aránya jelenleg 39%. Ami azt jelenti, hogy Rubén Peña a 23 mérkőzésből amikben játszott, 9 kapott gól nélküli meccs lett.

Rubén Peña összesen 1 gólt szerzett a szezonban ebben a ligában, ami a 12 helyezi őt a CD Leganes legjobb góllövőlistájában.

Percenként

Minden 1699 percenként szerez gólt

Minden 850 percenként ad gólpasszt

Minden 566 percenként kap egy lapot

Büntetőrekord (karrier)
PEN
Szerezett a 0 / 0 büntetőt
Elhibázott 0 / 0 büntetőt
 
Büntető sikerességi arány: Nincs adat
Rangsorolás teljesítmény szerint (jelenlegi liga)

Gól Rang

269 / 538 Játékosok

Kapott Gólok Rangja

22 / 228 Játékosok

AZ ELŐZŐ SZEZONOK TELJESÍTMÉNYEI

2026/2027 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2026/2027

3

0

0

2

0
0

96'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0
 Kapott Gól

0  Foglalások

2024/2025 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

25

0

8

6

1

0

763'

2

0

3

0

0

0

139'

Egész 2024/2025

27

0

11

6

1
0

902'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0.94
 Kapott Gól

0.12  Foglalások

2023/2024 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

2

0

0

1

0

0

50'

Egész 2023/2024

34

0

36

10

3
0

2384'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

1.41
 Kapott Gól

0.13  Foglalások

2022/2023 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

4

0

4

0

1

0

211'

Egész 2022/2023

24

0

20

3

4
1

1492'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

1.12
 Kapott Gól

0.28  Foglalások

2021/2022 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

2

0

1

1

0

0

139'

Egész 2021/2022

16

0

6

8

2
0

638'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0
 Kapott Gól

0.71  Foglalások

2020/2021 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

3

0

0

2

0

0

185'

Egész 2020/2021

30

1

18

11

3
0

1798'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.08 Gólok

1.05
 Kapott Gól

0.08  Foglalások

2019/2020 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

4

0

1

3

1

0

314'

Egész 2019/2020

30

2

28

11

6
0

2220'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.09 Gólok

1.27
 Kapott Gól

0.24  Foglalások

2018/2019 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

1

0

2

0

0

0

61'

Egész 2018/2019

32

1

36

8

3
0

2735'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.03 Gólok

1.14
 Kapott Gól

0.1  Foglalások

2017/2018 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

2

0

2

0

0

0

180'

Egész 2017/2018

30

1

23

9

1
0

1908'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.05 Gólok

1.09
 Kapott Gól

0.05  Foglalások

2016/2017 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

6

1

7

2

0

0

465'

Egész 2016/2017

34

2

21

10

3
0

1514'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.09 Gólok

1.2
 Kapott Gól

0.26  Foglalások

2015/2016 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

30

8

8

15

4

0

1662'

4

1

3

1

0

0

336'

Egész 2015/2016

34

9

11

16

4
0

1998'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.43 Gólok

0.43
 Kapott Gól

0.22  Foglalások

2014/2015 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

30

1

27

7

6

0

2016'

1

0

1

0

1

0

90'

Egész 2014/2015

31

1

28

7

7
0

2106'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.04 Gólok

1.21
 Kapott Gól

0.27  Foglalások

2013/2014 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

35

4

23

12

6

0

2827'

Egész 2013/2014

35

4

23

12

6
0

2827'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.13 Gólok

0.73
 Kapott Gól

0.19  Foglalások

2012/2013 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2012/2013

4

0

0

1

0
0

76'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0
 Kapott Gól

0  Foglalások

/hu/
https://cdn.footystats.org/
- Kezdés:###perc'
- Kezdés:###óra'
Játékban'
- Elkezdődött
Hamarosan
Elkezdődött
no

Statisztikák Betöltése

VÁLTS PRÉMIUMRA. PROFITÁLJ MOST.