
Marc Guiu Statiszt.
2026/2027
2025/2026
2024/2025
2023/2024
2022/2023
A fentiekben találhatóak Marc Guiu karrier-statisztikái. Marc Guiu összesen 63 mérkőzésen játszott, 16 gólt szerzett, és 1 gólpasszt adott. Marc Guiu a legtöbb mérkőzést a(z) Premier League csapatában játszotta, összesen 63 mérkőzést játszott a(z) Anglia-ban. A statisztikák nem tartalmazzák a klub- és nemzetközi barátságos mérkőzéseket.
Per 90 perces statisztikák a Bundesliga-ben
Bundesliga Marc Guiu játékos statisztikái
| Összes | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Játszott Mérkőzések | 1 | Nincs adat | 0 |
| perc | 15 | 15 perc/mérkőzés | 0 |
| Elkezdett mérkőzések | 0 | Nincs adat | 0 |
| Beállított mérkőzések | 1 | Nincs adat | Nincs adat |
| Lehozott mérkőzések | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
Gólok és várható gólok (xG)
| Gólok, xG, Lövések | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Szerzett Gólok | 0 | 0 | 60 |
| Gól hozzájárulás | 0 | 0 | 42 |
| Hazai gólok | 0 | 0 | 70 |
| Idegenbeli gólok | 0 | 0 | 77 |
| Várható gólok | 0.00 | 0.00 | 10 |
| Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG) | 0.00 | 0.00 | 11 |
| Büntetők | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Mesterhármas | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| 3 vagy több gól | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| 2 vagy több gól | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Percek per Gól | 0 Percek per Gól | Nincs adat | Nincs adat |
Marc Guiu eddig egy gólt sem szerzett a(z) 2026/2027 szezonban a(z) Bundesliga-ben. Majd meglátjuk, hogyan teljesít a következő mérkőzéseken.
Rúgások
| Lövés adatok | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Rúgások | 0 | 0.00 | 10 |
| Kapura lövések | 0/ 0 | 0.00 | 28 |
| Kapu mellé lövések | 0/ 0 | 0.00 | 12 |
| Kapufát Talált | 0 idők | 0.00 | 84 |
| Lövések átváltási aránya | 0.00% | Nincs adat | 60 |
| Lövés Pontosság | 0.00% | Nincs adat | 28 |
| Lövések Szerzett Gólonként | 0.00 | Nincs adat | Nincs adat |
Marc Guiu még nem lőtt egyetlen lövést sem a(z) 2026/2027 szezonban a(z) Bundesliga-ben.
Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák
| Gólpasszok és Passzolás | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Gólpassz | 0 | 0 | 60 |
| Várható gólpasszok (xA) | 0.01 | 0.06 | 16 |
| Passzok | 7 | 42.00 | 60 |
| Sikeres Passzok | 5/ 7 | 30.00 | 53 |
| Passzok Teljesítési Aránya | 71.43% | Nincs adat | 23 |
| Kulcsfontosságú Passzok | 0 | 0.00 | 8 |
| Keresztlabdák | 0 | 0.00 | 19 |
| Sikeres Keresztlabdák | 0/ 0 | 0.00 | 48 |
| Keresztlabdák Teljesítési Aránya | 0.00% | Nincs adat | 48 |
| Percekenkénti Gólpassz | Nincs Gólpassz | Nincs adat | Nincs adat |
Marc Guiu egyetlen gólpasszt sem adott a(z) Bundesliga szezonban.
Lefutás és Les Statisztikák
| Lefutások és Leshelyzetek | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Lefutás | 0 | 0.00 | 12 |
| Sikres Lefutások | 0 | 0.00 | 21 |
| Lefutás Sikerességi Arány | 0.00% | Nincs adat | 21 |
| Elvett labda | 0 | 0.00 | 99 |
| Les | 0 | 0.00 | 59 |
Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái
| Lapok és Szabálytalanságok | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Sárga Lapok | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Piros Lapok | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Összes Lap | 0 | 0 | 42 |
| Percekenkénti Figyelmeztetés | Nincs Figyelmeztetés | Nincs adat | 42 |
| Lapok 0,5 felett | 0 | 0% | 42 |
| Elkövetett szabálytalanságok | 2 | 12.00 | 99 |
| Ellene elkövetett szabálytalanságok | 0 | 0.00 | 9 |
Marc Guiu nem kapott figyelmeztetést (sárga vagy piros lapot) a jelenlegi Bundesliga szezonban.
Védekezési Statisztikák
| Védekezés | Egész | Per 90 vagy % | percentil |
|---|---|---|---|
| Kapott Gólok | 1 | 6 | 0 |
| Percekenként kapott gólok | 15 Perc | Nincs adat | 1 |
| Kapott Gól Nélküli Meccsek | 0 | 0% | 10 |
| Belemenés | 0 | 0.00 | 8 |
| Elhárítások | 0 | 0.00 | 15 |
| Párbajok | 2 | 12.00 | 78 |
| Győztes Párbajok | 0 | 0.00 | 0 |
| Megnyert Légbeli Párbajok | 0 | 0.00 | 7 |
| Lefutották | 0 | 0.00 | 99 |
| Elrúgások | 0 | 0.00 | 3 |
| Blokkolt lövések | 0 | 0.00 | 37 |
| Ellenfélnek Szerzett Bűntetők | 0 | 0.00 | 99 |
Büntető Statisztikák
| Tizenegyesek | Ez a szezon | Karrier |
|---|---|---|
| Büntető átváltási arányok | Nincs bűntető | Nincs bűntető |
| Elvégzett büntetőrúgások | 0 | 0 |
| Büntetők | 0 | 0 |
| Elhibázott büntetőrúgások | 0 | 0 |
Marc Guiu még nem végzett egyetlen büntetőrúgást sem pályafutása során (az összes szezonra vonatkozó adat alapján, amely a FootyStats rendelkezésre áll). Büntetőrúgás statisztikái frissítve lesznek, amint hivatalos mérkőzésen elvégzett egy büntetőrúgást.
UEFA U21 Championship Qualification Marc Guiu játékos statisztikái
| Összes | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Játszott Mérkőzések | 2 | Nincs adat | 0 |
| perc | 41 | 21 perc/mérkőzés | 0 |
| Elkezdett mérkőzések | 0 | Nincs adat | 0 |
| Beállított mérkőzések | 2 | Nincs adat | Nincs adat |
| Lehozott mérkőzések | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
Gólok és várható gólok (xG)
| Gólok, xG, Lövések | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Szerzett Gólok | 1 | 2.2 | 99 |
| Gól hozzájárulás | 1 | 2.2 | 99 |
| Hazai gólok | 1 | 2.2 | 99 |
| Idegenbeli gólok | 0 | 0 | 72 |
| Várható gólok | 0.65 | 1.43 | 99 |
| Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG) | 0.65 | 1.43 | 99 |
| Büntetők | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Mesterhármas | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| 3 vagy több gól | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| 2 vagy több gól | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Percek per Gól | 41 Percek per Gól | Nincs adat | Nincs adat |
Rúgások
| Lövés adatok | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Rúgások | 0 | 0.00 | 58 |
| Kapura lövések | 0/ 0 | 0.00 | 74 |
| Kapu mellé lövések | 0/ 0 | 0.00 | 66 |
| Kapufát Talált | 0 idők | 0.00 | 96 |
| Lövések átváltási aránya | 0.00% | Nincs adat | 77 |
| Lövés Pontosság | 0.00% | Nincs adat | 74 |
| Lövések Szerzett Gólonként | 0.00 | Nincs adat | Nincs adat |
Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák
| Gólpasszok és Passzolás | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Gólpassz | 0 | 0 | 62 |
| Várható gólpasszok (xA) | 0.00 | 0.00 | 25 |
| Passzok | 0 | 0.00 | 32 |
| Sikeres Passzok | 0/ 0 | 0.00 | 32 |
| Passzok Teljesítési Aránya | 0.00% | Nincs adat | 32 |
| Kulcsfontosságú Passzok | 0 | 0.00 | 62 |
| Keresztlabdák | 0 | 0.00 | 67 |
| Sikeres Keresztlabdák | 0/ 0 | 0.00 | 82 |
| Keresztlabdák Teljesítési Aránya | 0.00% | Nincs adat | 82 |
| Percekenkénti Gólpassz | Nincs Gólpassz | Nincs adat | Nincs adat |
Lefutás és Les Statisztikák
| Lefutások és Leshelyzetek | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Lefutás | 0 | 0.00 | 58 |
| Sikres Lefutások | 0 | 0.00 | 69 |
| Lefutás Sikerességi Arány | 0.00% | Nincs adat | 69 |
| Elvett labda | 0 | 0.00 | 99 |
| Les | 0 | 0.00 | 89 |
Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái
| Lapok és Szabálytalanságok | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Sárga Lapok | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Piros Lapok | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Összes Lap | 0 | 0 | 35 |
| Percekenkénti Figyelmeztetés | Nincs Figyelmeztetés | Nincs adat | 35 |
| Lapok 0,5 felett | 0 | 0% | 35 |
| Elkövetett szabálytalanságok | 0 | 0.00 | 51 |
| Ellene elkövetett szabálytalanságok | 0 | 0.00 | 49 |
Védekezési Statisztikák
| Védekezés | Egész | Per 90 vagy % | percentil |
|---|---|---|---|
| Kapott Gólok | 0 | 0 | 99 |
| Percekenként kapott gólok | 0 Perc | Nincs adat | 4 |
| Kapott Gól Nélküli Meccsek | 2 | 100% | 99 |
| Belemenés | 0 | 0.00 | 45 |
| Elhárítások | 0 | 0.00 | 55 |
| Párbajok | 0 | 0.00 | 35 |
| Győztes Párbajok | 0 | 0.00 | 36 |
| Megnyert Légbeli Párbajok | 0 | 0.00 | 57 |
| Lefutották | 0 | 0.00 | 99 |
| Elrúgások | 0 | 0.00 | 43 |
| Blokkolt lövések | 0 | 0.00 | 72 |
| Ellenfélnek Szerzett Bűntetők | 0 | 0.00 | 99 |
Büntető Statisztikák
| Tizenegyesek | Ez a szezon | Karrier |
|---|---|---|
| Büntető átváltási arányok | Nincs bűntető | Nincs bűntető |
| Elvégzett büntetőrúgások | 0 | 0 |
| Büntetők | 0 | 0 |
| Elhibázott büntetőrúgások | 0 | 0 |
UEFA-bajnokok ligája Marc Guiu játékos statisztikái
| Összes | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Játszott Mérkőzések | 1 | Nincs adat | 0 |
| perc | 60 | 60 perc/mérkőzés | 0 |
| Elkezdett mérkőzések | 1 | Nincs adat | 0 |
| Beállított mérkőzések | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Lehozott mérkőzések | 1 | Nincs adat | Nincs adat |
Gólok és várható gólok (xG)
| Gólok, xG, Lövések | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Szerzett Gólok | 0 | 0 | 57 |
| Gól hozzájárulás | 0 | 0 | 40 |
| Hazai gólok | 0 | 0 | 69 |
| Idegenbeli gólok | 0 | 0 | 74 |
| Várható gólok | 0.04 | 0.06 | 50 |
| Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG) | 0.04 | 0.06 | 51 |
| Büntetők | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Mesterhármas | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| 3 vagy több gól | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| 2 vagy több gól | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Percek per Gól | 0 Percek per Gól | Nincs adat | Nincs adat |
Rúgások
| Lövés adatok | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Rúgások | 1 | 1.50 | 82 |
| Kapura lövések | 0/ 1 | 0.00 | 51 |
| Kapu mellé lövések | 1/ 1 | 1.50 | 94 |
| Kapufát Talált | 0 idők | 0.00 | 89 |
| Lövések átváltási aránya | 0.00% | Nincs adat | 64 |
| Lövés Pontosság | 0.00% | Nincs adat | 51 |
| Lövések Szerzett Gólonként | 0.00 | Nincs adat | Nincs adat |
Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák
| Gólpasszok és Passzolás | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Gólpassz | 0 | 0 | 62 |
| Várható gólpasszok (xA) | 0.00 | 0.00 | 14 |
| Passzok | 3 | 4.50 | 21 |
| Sikeres Passzok | 2/ 3 | 3.00 | 19 |
| Passzok Teljesítési Aránya | 66.67% | Nincs adat | 24 |
| Kulcsfontosságú Passzok | 0 | 0.00 | 32 |
| Keresztlabdák | 0 | 0.00 | 44 |
| Sikeres Keresztlabdák | 0/ 0 | 0.00 | 64 |
| Keresztlabdák Teljesítési Aránya | 0.00% | Nincs adat | 64 |
| Percekenkénti Gólpassz | Nincs Gólpassz | Nincs adat | Nincs adat |
Lefutás és Les Statisztikák
| Lefutások és Leshelyzetek | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Lefutás | 1 | 1.50 | 84 |
| Sikres Lefutások | 0 | 0.00 | 44 |
| Lefutás Sikerességi Arány | 0.00% | Nincs adat | 44 |
| Elvett labda | 1 | 1.50 | 6 |
| Les | 0 | 0.00 | 77 |
Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái
| Lapok és Szabálytalanságok | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Sárga Lapok | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Piros Lapok | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Összes Lap | 0 | 0 | 40 |
| Percekenkénti Figyelmeztetés | Nincs Figyelmeztetés | Nincs adat | 40 |
| Lapok 0,5 felett | 0 | 0% | 42 |
| Elkövetett szabálytalanságok | 0 | 0.00 | 30 |
| Ellene elkövetett szabálytalanságok | 0 | 0.00 | 30 |
Védekezési Statisztikák
| Védekezés | Egész | Per 90 vagy % | percentil |
|---|---|---|---|
| Kapott Gólok | 3 | 4.5 | 0 |
| Percekenként kapott gólok | 20 Perc | Nincs adat | 0 |
| Kapott Gól Nélküli Meccsek | 0 | 0% | 12 |
| Belemenés | 0 | 0.00 | 26 |
| Elhárítások | 0 | 0.00 | 37 |
| Párbajok | 2 | 3.00 | 40 |
| Győztes Párbajok | 1 | 1.50 | 41 |
| Megnyert Légbeli Párbajok | 1 | 1.50 | 88 |
| Lefutották | 0 | 0.00 | 99 |
| Elrúgások | 0 | 0.00 | 23 |
| Blokkolt lövések | 0 | 0.00 | 49 |
| Ellenfélnek Szerzett Bűntetők | 0 | 0.00 | 99 |
Büntető Statisztikák
| Tizenegyesek | Ez a szezon | Karrier |
|---|---|---|
| Büntető átváltási arányok | Nincs bűntető | Nincs bűntető |
| Elvégzett büntetőrúgások | 0 | 0 |
| Büntetők | 0 | 0 |
| Elhibázott büntetőrúgások | 0 | 0 |
Marc Guiu egy Csatár , aki ebben a szezonban 1 mérkőzésen jelent meg Bundesliga, és összesen 15 precet játszott. Marc Guiu átlagosan 0 gólt szerez minden 90 percben, amikor a pályán van. Ezzel a támadóteljesítményével jelenleg -1 a 234 játékos közül a Bundesliga, szezonban akik legalább 3 meccset játszottak.
A bajnokságban eddig összesen 0 gólt szerzett a szezonban, amivel a 25 helyen áll a Bundesliga csapat Legjobb Góllövők listáján.
Percenként
Minden gólját N/A perces gyakorisággal szerezte (nincs gól)
Nincs Gólpassz
Nincs Figyelmeztetés
Büntetőrekord (karrier)
Rangsorolás teljesítmény szerint (jelenlegi liga)
Gól Rang
Gólpassz Rang
2025/2026 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0 Gólok
0.34 Gólpassz
0.34 Foglalások
2024/2025 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0 Gólok
0 Gólpassz
0 Foglalások
2023/2024 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
1.23 Gólok
0 Gólpassz
1.23 Foglalások
2023 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0.75 Gólok
0 Gólpassz
0 Foglalások