Jon Morcillo Portrait

Jon Morcillo Statiszt.

Club : UD Almeria
Poszt : Csatár - Bal Szélső
Nemzetiség : Spain
Birthplace : Amorebieta-Etxano - Spain
Mez Szám : #7
Kor (Születésnap) : 28 (1998.09.15.)
Magasság : 183cm
Súly : 72kg

2026/2027

2025/2026

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2019/2020

Több

2018/2019

2026/2027 és Pályafutás Statisztikák- Jon Morcillo

6.50
Átlagos értékelés a(z) Segunda División-benGól Rang : -1 / 371 Játékosok
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

1

0

0

0

0

0

90'

Egész 2026/2027

6

0

0

0
0

0

243'

Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

137

21

16

8

0

2

7227'

10

1

0

0

0

0

314'

Egész 2026/2027

232

32

19

16
0

3

11034'

A fentiekben találhatóak Jon Morcillo karrier-statisztikái. Jon Morcillo összesen 232 mérkőzésen játszott, 32 gólt szerzett, és 16 gólpasszt adott. Jon Morcillo a legtöbb mérkőzést a(z) Segunda División csapatában játszotta, összesen 232 mérkőzést játszott a(z) Spanyolország-ban. A statisztikák nem tartalmazzák a klub- és nemzetközi barátságos mérkőzéseket.

Per 90 perces statisztikák a Segunda División-ben

0.00Gólok 90-ből
0 Összes Gól
56 percentil
0.00Gólpassz 90-ből
0 Összes Gólpassz
56 percentil
0.00G+A Per 90
Összesen 0 Gólhozzájárulás
39 percentil
0.11xG Per 90
0.19 Várható Gólok
55 percentil
0.11xA Per 90
0.18 Várható Gólpasszok
41 percentil
0.00Lapok 90-ből
0 Összes Lap
17 percentil

Jon Morcillo Részletes statisztika

Segunda División Jon Morcillo játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Percpercentil
Játszott Mérkőzések5Nincs adat
2
perc15331 perc/mérkőzés
0
Elkezdett mérkőzések1Nincs adat
0
Beállított mérkőzések4Nincs adatNincs adat
Lehozott mérkőzések2Nincs adatNincs adat

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Percpercentil
Szerzett Gólok00
56
Gól hozzájárulás00
39
Hazai gólok00
69
Idegenbeli gólok00
70
Várható gólok0.190.11
55
Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG)0.190.11
57
Büntetők0Nincs adatNincs adat
Mesterhármas0Nincs adatNincs adat
3 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
2 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
Percek per Gól0 Percek per GólNincs adatNincs adat

Jon Morcillo eddig egy gólt sem szerzett a(z) 2026/2027 szezonban a(z) Segunda División-ben. Majd meglátjuk, hogyan teljesít a következő mérkőzéseken.

Rúgások

Lövés adatokEgészPer 90 Percpercentil
Rúgások21.18
62
Kapura lövések
1/ 2
0.59
73
Kapu mellé lövések
1/ 2
0.59
49
Kapufát Talált0 idők0.00
81
Lövések átváltási aránya0.00%Nincs adat
56
Lövés Pontosság50.00%Nincs adat
89
Lövések Szerzett Gólonként0.00Nincs adatNincs adat

Jon Morcillo eddig összesen 5 mérkőzésen játszott a(z) 2026/2027 szezonban a(z) Segunda División-ben. Összesen 2 lövést adott le. Ebből 1 lövés talált kaput, míg a többi, 1 lövés nem. Ez azt jelenti, hogy Jon Morcillo lövési pontossága 50.00%. Minden 0.00 lövésére esik egy gólja, és 90 percenként átlagosan 1.18 lövést hajt végre a pályán.

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Percpercentil
Gólpassz00
56
Várható gólpasszok (xA)0.180.11
41
Passzok5632.94
38
Sikeres Passzok
39/ 56
22.94
30
Passzok Teljesítési Aránya69.64%Nincs adat
13
Kulcsfontosságú Passzok31.76
88
Keresztlabdák52.94
79
Sikeres Keresztlabdák
1/ 5
0.59
77
Keresztlabdák Teljesítési Aránya20.00%Nincs adat
58
Percekenkénti GólpasszNincs GólpasszNincs adatNincs adat

Jon Morcillo egyetlen gólpasszt sem adott a(z) Segunda División szezonban.

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Percpercentil
Lefutás31.76
65
Sikres Lefutások00.00
17
Lefutás Sikerességi Arány0.00%Nincs adat
17
Elvett labda31.76
11
Les00.00
52

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Percpercentil
Sárga Lapok0Nincs adatNincs adat
Piros Lapok0Nincs adatNincs adat
Összes Lap00
17
Percekenkénti FigyelmeztetésNincs FigyelmeztetésNincs adat
17
Lapok 0,5 felett00%
18
Elkövetett szabálytalanságok10.59
16
Ellene elkövetett szabálytalanságok00.00
3

Jon Morcillo nem kapott figyelmeztetést (sárga vagy piros lapot) a jelenlegi Segunda División szezonban.

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Gólok21.18
55
Percekenként kapott gólok77 PercNincs adat
57
Kapott Gól Nélküli Meccsek240%
78
Belemenés10.59
16
Elhárítások21.18
71
Párbajok116.47
19
Győztes Párbajok42.35
11
Megnyert Légbeli Párbajok31.76
80
Lefutották00.00
99
Elrúgások21.18
42
Blokkolt lövések00.00
35
Ellenfélnek Szerzett Bűntetők00.00
99

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntető60%
Elvégzett büntetőrúgások05
Büntetők03
Elhibázott büntetőrúgások02

Jon Morcillo eddig összesen 5 büntetőrúgást végzett pályafutása során. Ebből 3 büntetőrúgást értékesített, míg 2 rúgást elhibázott. Jon Morcillo összesített büntető siiker aránya 60%.

Copa del Rey Jon Morcillo játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Perc
Játszott Mérkőzések1Nincs adat
perc9090 perc/mérkőzés

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Perc
Szerzett Gólok00
Gól hozzájárulás00
Hazai gólok00
Idegenbeli gólok00
Percek per Gól0 Percek per GólNincs adat

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Perc
Gólpassz00
Percekenkénti GólpasszNincs GólpasszNincs adat

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Perc
LefutásNincs AdatNincs adat
Sikres LefutásokNincs adatNincs adat
Lefutás Sikerességi ArányNincs adatNincs adat
LesNincs adatNincs adat

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Perc
Sárga Lapok0Nincs adat
Piros Lapok0Nincs adat
Összes Lap00
Percekenkénti FigyelmeztetésNincs FigyelmeztetésNincs adat

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %
Kapott Gólok00
Percekenként kapott gólok0 PercNincs adat
Kapott Gól Nélküli Meccsek00%

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntető60%
Elvégzett büntetőrúgások05
Büntetők03
Elhibázott büntetőrúgások02

Jon Morcillo Statisztikai Elemzése

Jon Morcillo egy Csatár , aki ebben a szezonban 5 mérkőzésen jelent meg Segunda División, és összesen 153 precet játszott. Jon Morcillo átlagosan 0 gólt szerez minden 90 percben, amikor a pályán van. Ezzel a támadóteljesítményével jelenleg -1 a 371 játékos közül a Segunda División, szezonban akik legalább 3 meccset játszottak.

A bajnokságban eddig összesen 0 gólt szerzett a szezonban, amivel a 19 helyen áll a Segunda División csapat Legjobb Góllövők listáján.

Percenként

Minden gólját N/A perces gyakorisággal szerezte (nincs gól)

Nincs Gólpassz

Nincs Figyelmeztetés

Büntetőrekord (karrier)
PEN
Szerezett a 3 / 5 büntetőt
Elhibázott 2 / 5 büntetőt
 
Büntető sikerességi arány: 60%
Rangsorolás teljesítmény szerint (jelenlegi liga)

Gól Rang

Nincs adat / 371 Játékosok

Gólpassz Rang

Nincs adat / 371 Játékosok

AZ ELŐZŐ SZEZONOK TELJESÍTMÉNYEI

2025/2026 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

45

8

6

3

0

0

2159'

2

0

0

0

0

0

82'

Egész 2025/2026

48

8

6

3
0

0

2253'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.33 Gólok

0.25  Gólpassz

0.13  Foglalások

2024/2025 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

39

8

6

3

0

2

2575'

1

1

0

0

0

0

44'

Egész 2024/2025

40

9

6

3
0

2

2619'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.28 Gólok

0.21  Gólpassz

0.1  Foglalások

2023/2024 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

37

4

2

2

0

0

2110'

2

0

0

0

0

0

25'

Egész 2023/2024

39

4

2

2
0

0

2135'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.17 Gólok

0.09  Gólpassz

0.09  Foglalások

2022/2023 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2022/2023

10

0

1

0
0

0

66'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

1.36  Gólpassz

0  Foglalások

2021/2022 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2021/2022

25

1

2

2
0

0

583'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0  Gólpassz

3.83  Foglalások

2020/2021 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

4

0

0

0

0

0

73'

Egész 2020/2021

36

2

2

4
0

0

1432'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.13 Gólok

0.13  Gólpassz

0.2  Foglalások

2019/2020 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2019/2020

21

7

0

1
0

1

1635'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.4 Gólok

0  Gólpassz

0.06  Foglalások

2018/2019 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2018/2019

15

1

0

1
0

0

386'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.23 Gólok

0  Gólpassz

0.23  Foglalások

/hu/
https://cdn.footystats.org/
- Kezdés:###perc'
- Kezdés:###óra'
Játékban'
- Elkezdődött
●Hamarosan
●Elkezdődött
no

Statisztikák Betöltése

VÁLTS PRÉMIUMRA. PROFITÁLJ MOST.