Jon Ceberio Amonarriz Portrait

Jon Ceberio Amonarriz Statiszt.

Poszt : Középpályás - Középpályás
Nemzetiség : Spain
Birthplace : San Sebastián - Spain
Mez Szám : #10
Kor (Születésnap) : 30 (1996.09.21.)
Magasság : 186cm
Súly : 80kg

2026/2027

2025/2026

2024/2025

2023/2024

2020/2021

2026/2027 és Pályafutás Statisztikák- Jon Ceberio Amonarriz

6.53
Átlagos értékelés a(z) Ukrán labdarúgó-bajnokság (első osztály)-benGólpassz Rang : -1 / 241 Játékosok
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2026/2027

10

0

0

2
0

0

395'

Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2026/2027

71

5

0

11
0

0

4133'

A fentiekben találhatóak Jon Ceberio Amonarriz karrier-statisztikái. Jon Ceberio Amonarriz összesen 71 mérkőzésen játszott, 5 gólt szerzett, és 0 gólpasszt adott. Jon Ceberio Amonarriz a legtöbb mérkőzést a(z) Ukrán labdarúgó-bajnokság (első osztály) csapatában játszotta, összesen 71 mérkőzést játszott a(z) Ukrajna-ban. A statisztikák nem tartalmazzák a klub- és nemzetközi barátságos mérkőzéseket.

Per 90 perces statisztikák a Ukrán labdarúgó-bajnokság (első osztály)-ben

0.00Gólok 90-ből
0 Összes Gól
59 percentil
0.00Gólpassz 90-ből
0 Összes Gólpassz
65 percentil
0.00G+A Per 90
Összesen 0 Gólhozzájárulás
43 percentil
0.26xG Per 90
0.68 Várható Gólok
83 percentil
0.10xA Per 90
0.27 Várható Gólpasszok
57 percentil
0.36Lapok 90-ből
1 Összes Lap
82 percentil

Jon Ceberio Amonarriz Részletes statisztika

Ukrán labdarúgó-bajnokság (első osztály) Jon Ceberio Amonarriz játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Percpercentil
Játszott Mérkőzések8Nincs adat
43
perc24831 perc/mérkőzés
0
Elkezdett mérkőzések2Nincs adat
1
Beállított mérkőzések6Nincs adatNincs adat
Lehozott mérkőzések2Nincs adatNincs adat

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Percpercentil
Szerzett Gólok00
59
Gól hozzájárulás00
43
Hazai gólok00
71
Idegenbeli gólok00
75
Várható gólok0.680.26
83
Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG)0.680.26
85
Büntetők0Nincs adatNincs adat
Mesterhármas0Nincs adatNincs adat
3 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
2 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
Percek per Gól0 Percek per GólNincs adatNincs adat

Jon Ceberio Amonarriz eddig egy gólt sem szerzett a(z) 2026/2027 szezonban a(z) Ukrán labdarúgó-bajnokság (első osztály)-ben. Majd meglátjuk, hogyan teljesít a következő mérkőzéseken.

Rúgások

Lövés adatokEgészPer 90 Percpercentil
Rúgások93.39
99
Kapura lövések
2/ 9
0.75
89
Kapu mellé lövések
7/ 9
2.64
99
Kapufát Talált0 idők0.00
89
Lövések átváltási aránya0.00%Nincs adat
58
Lövés Pontosság22.22%Nincs adat
42
Lövések Szerzett Gólonként0.00Nincs adatNincs adat

Jon Ceberio Amonarriz eddig összesen 8 mérkőzésen játszott a(z) 2026/2027 szezonban a(z) Ukrán labdarúgó-bajnokság (első osztály)-ben. Összesen 9 lövést adott le. Ebből 2 lövés talált kaput, míg a többi, 7 lövés nem. Ez azt jelenti, hogy Jon Ceberio Amonarriz lövési pontossága 22.22%. Minden 0.00 lövésére esik egy gólja, és 90 percenként átlagosan 3.39 lövést hajt végre a pályán.

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Percpercentil
Gólpassz00
65
Várható gólpasszok (xA)0.270.10
57
Passzok12848.20
91
Sikeres Passzok
113/ 128
42.55
93
Passzok Teljesítési Aránya88.28%Nincs adat
86
Kulcsfontosságú Passzok10.38
45
Keresztlabdák00.00
19
Sikeres Keresztlabdák
0/ 0
0.00
42
Keresztlabdák Teljesítési Aránya0.00%Nincs adat
42
Percekenkénti GólpasszNincs GólpasszNincs adatNincs adat

Jon Ceberio Amonarriz egyetlen gólpasszt sem adott a(z) Ukrán labdarúgó-bajnokság (első osztály) szezonban.

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Percpercentil
Lefutás10.38
39
Sikres Lefutások10.38
52
Lefutás Sikerességi Arány100.00%Nincs adat
99
Elvett labda31.13
10
Les00.00
71

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Percpercentil
Sárga Lapok1Nincs adatNincs adat
Piros Lapok0Nincs adatNincs adat
Összes Lap10.36
82
Percekenkénti Figyelmeztetés248 Perc / LapNincs adat
48
Lapok 0,5 felett112%
54
Elkövetett szabálytalanságok62.26
98
Ellene elkövetett szabálytalanságok41.51
88

Jon Ceberio Amonarriz eddig összesen 8 mérkőzésen játszott a(z) 2026/2027 szezonban a(z) Ukrán labdarúgó-bajnokság (első osztály)-ben. Ebből 1 sárga lapot kapott, valamint 0 piros lapot is. Percekenként átlagosan 2.26 szabálytalanságot követ el.

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Gólok31.09
46
Percekenként kapott gólok83 PercNincs adat
47
Kapott Gól Nélküli Meccsek450%
85
Belemenés10.38
91
Elhárítások31.13
67
Párbajok4115.44
97
Győztes Párbajok166.03
83
Megnyert Légbeli Párbajok51.88
84
Lefutották00.00
99
Elrúgások62.26
70
Blokkolt lövések10.38
77
Ellenfélnek Szerzett Bűntetők00.00
99

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntetőNincs bűntető
Elvégzett büntetőrúgások00
Büntetők00
Elhibázott büntetőrúgások00

Jon Ceberio Amonarriz még nem végzett egyetlen büntetőrúgást sem pályafutása során (az összes szezonra vonatkozó adat alapján, amely a FootyStats rendelkezésre áll). Büntetőrúgás statisztikái frissítve lesznek, amint hivatalos mérkőzésen elvégzett egy büntetőrúgást.

Ukrán labdarúgókupa Jon Ceberio Amonarriz játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Percpercentil
Játszott Mérkőzések2Nincs adat
0
perc14774 perc/mérkőzés
0
Elkezdett mérkőzések2Nincs adat
62
Beállított mérkőzések0Nincs adatNincs adat
Lehozott mérkőzések2Nincs adatNincs adat

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Percpercentil
Szerzett Gólok00
59
Gól hozzájárulás00
55
Hazai gólok00
93
Idegenbeli gólok00
64
Várható gólok0.160.08
58
Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG)0.160.08
58
Büntetők0Nincs adatNincs adat
Mesterhármas0Nincs adatNincs adat
3 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
2 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
Percek per Gól0 Percek per GólNincs adatNincs adat

Rúgások

Lövés adatokEgészPer 90 Percpercentil
Rúgások21.00
79
Kapura lövések
1/ 2
0.50
82
Kapu mellé lövések
1/ 2
0.50
72
Kapufát Talált0 idők0.00
95
Lövések átváltási aránya0.00%Nincs adat
69
Lövés Pontosság50.00%Nincs adat
85
Lövések Szerzett Gólonként0.00Nincs adatNincs adat

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Percpercentil
Gólpassz00
89
Várható gólpasszok (xA)0.070.04
45
Passzok3316.50
40
Sikeres Passzok
28/ 33
14.00
42
Passzok Teljesítési Aránya84.85%Nincs adat
68
Kulcsfontosságú Passzok00.00
47
Keresztlabdák00.00
46
Sikeres Keresztlabdák
0/ 0
0.00
62
Keresztlabdák Teljesítési Aránya0.00%Nincs adat
62
Percekenkénti GólpasszNincs GólpasszNincs adatNincs adat

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Percpercentil
Lefutás00.00
46
Sikres Lefutások00.00
56
Lefutás Sikerességi Arány0.00%Nincs adat
56
Elvett labda10.50
24
Les00.00
88

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Percpercentil
Sárga Lapok1Nincs adatNincs adat
Piros Lapok0Nincs adatNincs adat
Összes Lap10.61
99
Percekenkénti Figyelmeztetés147 Perc / LapNincs adat
82
Lapok 0,5 felett150%
99
Elkövetett szabálytalanságok00.00
35
Ellene elkövetett szabálytalanságok00.00
38

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Gólok21.22
14
Percekenként kapott gólok74 PercNincs adat
18
Kapott Gól Nélküli Meccsek00%
11
Belemenés00.00
73
Elhárítások10.50
45
Párbajok21.00
17
Győztes Párbajok10.50
18
Megnyert Légbeli Párbajok00.00
35
Lefutották00.00
99
Elrúgások00.00
37
Blokkolt lövések10.50
91
Ellenfélnek Szerzett Bűntetők00.00
99

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntetőNincs bűntető
Elvégzett büntetőrúgások00
Büntetők00
Elhibázott büntetőrúgások00

Jon Ceberio Amonarriz Statisztikai Elemzése

Jon Ceberio Amonarriz egy Középpályás , aki ebben a szezonban 8 mérkőzésen jelent meg Ukrán labdarúgó-bajnokság (első osztály), és összesen 248 precet játszott. Jon Ceberio Amonarriz átlagosan 0 gólpasszt kap minden 90 perc után, amikor pályán van.

Jon Ceberio Amonarriz összesen 0 gólt szerzett eddig ebben a szezonban a bajnokságban, amivel a 6 helyen áll a FK Epitsentr Dunayivtsi csapat Legjobb Góllövők listájában.

Percenként

Minden gólját N/A perces gyakorisággal szerezte (nincs gól)

Nincs Gólpassz

Nincs Figyelmeztetés

Büntetőrekord (karrier)
PEN
Szerezett a 0 / 0 büntetőt
Elhibázott 0 / 0 büntetőt
 
Büntető sikerességi arány: Nincs adat
Rangsorolás teljesítmény szerint (jelenlegi liga)

Gól Rang

Nincs adat / 241 Játékosok

Gólpassz Rang

Nincs adat / 241 Játékosok

AZ ELŐZŐ SZEZONOK TELJESÍTMÉNYEI

2025/2026 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2025/2026

24

3

0

3
0

0

1862'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.15 Gólok

0  Gólpassz

0.15  Foglalások

2024/2025 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2024/2025

14

1

0

2
0

0

621'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.14 Gólok

0  Gólpassz

0.29  Foglalások

2023/2024 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2023/2024

19

0

0

2
0

0

895'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0  Gólpassz

0.2  Foglalások

2020/2021 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2020/2021

4

1

0

2
0

0

360'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.25 Gólok

0  Gólpassz

0.5  Foglalások

/hu/
https://cdn.footystats.org/
- Kezdés:###perc'
- Kezdés:###óra'
Játékban'
- Elkezdődött
●Hamarosan
●Elkezdődött
no

Statisztikák Betöltése

VÁLTS PRÉMIUMRA. PROFITÁLJ MOST.