Eric Monjonell Torras Portrait

Eric Monjonell Torras Statiszt.

Poszt : Hátvéd - Középhátvéd
Nemzetiség : Spain
Birthplace : Spain - Spain
Mez Szám : #5
Kor (Születésnap) : 24 (2001.12.06.)
Magasság : 187cm

2026/2027

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2026/2027 és Pályafutás Statisztikák- Eric Monjonell Torras

6.71
Átlagos értékelés a(z) Primera Division RFEF Group 1-benKapott Gólok Rangja : 7 / 117 Játékosok
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2026/2027

10

0

4

5

4
0

875'

Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

36

4

29

11

10

0

2955'

2

0

1

1

0

0

180'

Egész 2023/2024

75

6

44

28

20
1

5680'

A fentiekben találhatóak Eric Monjonell Torras karrier-statisztikái. Eric Monjonell Torras összesen 75 mérkőzésen játszott, 6 gólt szerzett, és 0 gólpasszt adott. Eric Monjonell Torras a legtöbb mérkőzést a(z) Tercera Group 5 csapatában játszotta, összesen 75 mérkőzést játszott a(z) Spanyolország-ban. A statisztikák nem tartalmazzák a klub- és nemzetközi barátságos mérkőzéseket.

Per 90 perces statisztikák a Primera Division RFEF Group 1-ben

0.41Kapott gólok / 90'
4 Gólok 10 Mérkőzésekben
94th percentil
50%Kapott Gól Nélküli Meccsek
5 Kapott gól nélküli meccsek 10 Mérkőzésekben
91st percentil
0.41Lapok 90-ből
4 Összes Lap
85th percentil

Eric Monjonell Torras Részletes statisztika

Primera Division RFEF Group 1 Eric Monjonell Torras játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Percpercentil
Játszott Mérkőzések10Nincs adat
99
perc87588 perc/mérkőzés
95
Elkezdett mérkőzések10Nincs adat
99
Beállított mérkőzések0Nincs adatNincs adat
Lehozott mérkőzések4Nincs adatNincs adat

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Gólok40.41
94
Percekenként kapott gólok219 PercNincs adat
94
Kapott Gól Nélküli Meccsek550%
91
Belemenés111.13
62
Elhárítások111.13
78
Párbajok818.33
58
Győztes Párbajok515.25
78
Megnyert Légbeli Párbajok303.09
98
Lefutották00.00
99
Elrúgások474.83
97
Blokkolt lövések50.51
91
Ellenfélnek Szerzett Bűntetők00.00
99

Eric Monjonell Torras védőként eddig összesen 10 mérkőzésen játszott a(z) Primera Division RFEF Group 1 2026/2027 szezonban. Ebből 4 gólt kapott, és 5 alkalommal megvédte a kaput. Ez azt jelenti, hogy amikor Eric Monjonell Torras a pályán van, csapata minden 219 percben kap egy gólt. Emellett 90 percenként 1.13 labdaelvételt és 1.13 szerelést hajtott végre minden meccsen. Eric Monjonell Torras ugyanebben az időszakban közel 4.83 kirúgást is végre hajt.

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Percpercentil
Sárga Lapok4Nincs adatNincs adat
Piros Lapok0Nincs adatNincs adat
Összes Lap40.41
85
Percekenkénti Figyelmeztetés219 Perc / LapNincs adat
48
Lapok 0,5 felett440%
95
Elkövetett szabálytalanságok141.44
55
Ellene elkövetett szabálytalanságok70.72
34

Eric Monjonell Torras eddig összesen 10 mérkőzésen játszott a(z) 2026/2027 szezonban a(z) Primera Division RFEF Group 1-ben. Ebből 4 sárga lapot kapott, valamint 0 piros lapot is. Percekenként átlagosan 1.44 szabálytalanságot követ el.

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Percpercentil
Szerzett Gólok00
62
Gól hozzájárulás00
48
Hazai gólok00
73
Idegenbeli gólok00
79
Várható gólok0.110.01
27
Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG)0.110.01
27
Büntetők0Nincs adatNincs adat
Mesterhármas0Nincs adatNincs adat
3 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
2 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
Percek per Gól0 Percek per GólNincs adatNincs adat

Eric Monjonell Torras eddig egy gólt sem szerzett a(z) 2026/2027 szezonban a(z) Primera Division RFEF Group 1-ben. Majd meglátjuk, hogyan teljesít a következő mérkőzéseken.

Rúgások

Lövés adatokEgészPer 90 Percpercentil
Rúgások10.10
18
Kapura lövések
1/ 1
0.10
42
Kapu mellé lövések
0/ 1
0.00
22
Kapufát Talált0 idők0.00
92
Lövések átváltási aránya0.00%Nincs adat
64
Lövés Pontosság100.00%Nincs adat
99
Lövések Szerzett Gólonként0.00Nincs adatNincs adat

Eric Monjonell Torras eddig összesen 10 mérkőzésen játszott a(z) 2026/2027 szezonban a(z) Primera Division RFEF Group 1-ben. Összesen 1 lövést adott le. Ebből 1 lövés talált kaput, míg a többi, 0 lövés nem. Ez azt jelenti, hogy Eric Monjonell Torras lövési pontossága 100.00%. Minden 0.00 lövésére esik egy gólja, és 90 percenként átlagosan 0.10 lövést hajt végre a pályán.

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Percpercentil
Gólpassz00
69
Várható gólpasszok (xA)0.990.10
58
Passzok43945.15
80
Sikeres Passzok
380/ 439
39.09
86
Passzok Teljesítési Aránya86.56%Nincs adat
90
Kulcsfontosságú Passzok10.10
26
Keresztlabdák20.21
34
Sikeres Keresztlabdák
0/ 2
0.00
41
Keresztlabdák Teljesítési Aránya0.00%Nincs adat
41
Percekenkénti GólpasszNincs GólpasszNincs adatNincs adat

Eric Monjonell Torras egyetlen gólpasszt sem adott a(z) Primera Division RFEF Group 1 szezonban.

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Percpercentil
Lefutás10.10
21
Sikres Lefutások10.10
29
Lefutás Sikerességi Arány100.00%Nincs adat
99
Elvett labda10.10
74
Les00.00
64

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntetőNincs bűntető
Elvégzett büntetőrúgások00
Büntetők00
Elhibázott büntetőrúgások00

Eric Monjonell Torras még nem végzett egyetlen büntetőrúgást sem pályafutása során (az összes szezonra vonatkozó adat alapján, amely a FootyStats rendelkezésre áll). Büntetőrúgás statisztikái frissítve lesznek, amint hivatalos mérkőzésen elvégzett egy büntetőrúgást.

Eric Monjonell Torras Statisztikai Elemzése

Eric Monjonell Torras egy Hátvéd , aki ebben a szezonban 10 mérkőzésen jelent meg Primera Division RFEF Group 1, és összesen 875 precet játszott. Eric Monjonell Torras átlagosan 0.41 gólt rúg 90 percenként amikor pályán van. A Kapott Gól Nélküli Mérkőzésein aránya jelenleg 50%. Ami azt jelenti, hogy Eric Monjonell Torras a 10 mérkőzésből amikben játszott, 5 kapott gól nélküli meccs lett.

Eric Monjonell Torras összesen 0 gólt szerzett a szezonban ebben a ligában, ami a 9 helyezi őt a Racing Club de Ferrol legjobb góllövőlistájában.

Percenként

Minden gólját N/A perces gyakorisággal szerezte (nincs gól)

Nincs Gólpassz

Nincs Figyelmeztetés

Büntetőrekord (karrier)
PEN
Szerezett a 0 / 0 büntetőt
Elhibázott 0 / 0 büntetőt
 
Büntető sikerességi arány: Nincs adat
Rangsorolás teljesítmény szerint (jelenlegi liga)

Gól Rang

156 / 274 Játékosok

Kapott Gólok Rangja

7 / 117 Játékosok

AZ ELŐZŐ SZEZONOK TELJESÍTMÉNYEI

2024/2025 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2024/2025

24

2

9

10

6
1

1482'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.12 Gólok

0.55
 Kapott Gól

0.36  Foglalások

2023/2024 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

7

1

6

2

2

0

532'

Egész 2023/2024

7

1

6

2

2
0

532'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.17 Gólok

1.02
 Kapott Gól

0.34  Foglalások

2023 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

2

0

1

1

0

0

180'

Egész 2023

2

0

1

1

0
0

180'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0.5
 Kapott Gól

0  Foglalások

2021/2022 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

26

3

21

9

8

0

2340'

Egész 2021/2022

28

3

22

10

8
0

2520'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.12 Gólok

0.81
 Kapott Gól

0.31  Foglalások

2020/2021 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2020/2021

4

0

2

0

0
0

91'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0
 Kapott Gól

0  Foglalások

/hu/
https://cdn.footystats.org/
- Kezdés:###perc'
- Kezdés:###óra'
Játékban'
- Elkezdődött
●Hamarosan
●Elkezdődött
no

Statisztikák Betöltése

VÁLTS PRÉMIUMRA. PROFITÁLJ MOST.