Daniel Danihel Statiszt.

Club : FK Teplice
Poszt : Hátvéd - Középhátvéd
Nemzetiség : Slovakia
Birthplace : Slovakia - Slovakia
Mez Szám : #26
Kor (Születésnap) : 20 (2005.08.01.)
Magasság : 183cm

2025/2026

2027

2024/2025

2025/2026 és Pályafutás Statisztikák- Daniel Danihel

5.68
Átlagos értékelés a(z) Cseh labdarúgó-bajnokság (első osztály)-benKapott Gólok Rangja : 128 / 152 Játékosok
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2025/2026

8

0

9

1

2
0

507'

Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2025/2026

13

0

13

1

2
0

674'

A fentiekben találhatóak Daniel Danihel karrier-statisztikái. Daniel Danihel összesen 13 mérkőzésen játszott, 0 gólt szerzett, és 0 gólpasszt adott. Daniel Danihel a legtöbb mérkőzést a(z) Cseh labdarúgó-bajnokság (első osztály) csapatában játszotta, összesen 13 mérkőzést játszott a(z) Csehország-ban. A statisztikák nem tartalmazzák a klub- és nemzetközi barátságos mérkőzéseket.

Per 90 perces statisztikák a Cseh labdarúgó-bajnokság (első osztály)-ben

1.60Kapott gólok / 90'
9 Gólok 8 Mérkőzésekben
15th percentil
13%Kapott Gól Nélküli Meccsek
1 Kapott gól nélküli meccsek 8 Mérkőzésekben
12th percentil
0.36Lapok 90-ből
2 Összes Lap
85th percentil

Daniel Danihel Részletes statisztika

Cseh labdarúgó-bajnokság (első osztály) Daniel Danihel játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Percpercentil
Játszott Mérkőzések8Nincs adat
3
perc50763 perc/mérkőzés
7
Éves Fizetés€25,000Nincs adat
35
Elkezdett mérkőzések7Nincs adat
21
Beállított mérkőzések1Nincs adatNincs adat
Lehozott mérkőzések10Nincs adatNincs adat

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Gólok91.6
15
Percekenként kapott gólok56 PercNincs adat
16
Kapott Gól Nélküli Meccsek113%
12
Belemenés131.96
85
Elhárítások40.60
42
Párbajok7711.61
79
Győztes Párbajok416.18
87
Megnyert Légbeli Párbajok192.86
86
Lefutották50.75
23
Elrúgások223.32
77
Blokkolt lövések30.45
76
Ellenfélnek Szerzett Bűntetők10.15
2

Daniel Danihel védőként eddig összesen 8 mérkőzésen játszott a(z) Cseh labdarúgó-bajnokság (első osztály) 2025/2026 szezonban. Ebből 9 gólt kapott, és 1 alkalommal megvédte a kaput. Ez azt jelenti, hogy amikor Daniel Danihel a pályán van, csapata minden 56 percben kap egy gólt. Emellett 90 percenként 1.96 labdaelvételt és 0.60 szerelést hajtott végre minden meccsen. Daniel Danihel ugyanebben az időszakban közel 3.32 kirúgást is végre hajt.

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Percpercentil
Sárga Lapok2Nincs adatNincs adat
Piros Lapok0Nincs adatNincs adat
Összes Lap20.36
85
Percekenkénti Figyelmeztetés254 Perc / LapNincs adat
28
Lapok 0,5 felett225%
90
Elkövetett szabálytalanságok121.81
80
Ellene elkövetett szabálytalanságok71.06
49

Daniel Danihel eddig összesen 8 mérkőzésen játszott a(z) 2025/2026 szezonban a(z) Cseh labdarúgó-bajnokság (első osztály)-ben. Ebből 2 sárga lapot kapott, valamint 0 piros lapot is. Percekenként átlagosan 1.81 szabálytalanságot követ el.

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Percpercentil
Szerzett Gólok00
41
Gól hozzájárulás00
24
Hazai gólok00
56
Idegenbeli gólok00
57
Várható gólok0.170.03
20
Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG)0.170.03
20
Büntetők0Nincs adatNincs adat
Mesterhármas0Nincs adatNincs adat
3 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
2 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
Percek per Gól0 Percek per GólNincs adatNincs adat

Daniel Danihel eddig egy gólt sem szerzett a(z) 2025/2026 szezonban a(z) Cseh labdarúgó-bajnokság (első osztály)-ben. Majd meglátjuk, hogyan teljesít a következő mérkőzéseken.

Rúgások

Lövés adatokEgészPer 90 Percpercentil
Rúgások40.60
27
Kapura lövések
0/ 4
0.00
14
Kapu mellé lövések
4/ 4
0.60
44
Kapufát Talált0 idők0.00
74
Lövések átváltási aránya0.00%Nincs adat
41
Lövés Pontosság0.00%Nincs adat
14
Lövések Szerzett Gólonként0.00Nincs adatNincs adat

Daniel Danihel eddig összesen 8 mérkőzésen játszott a(z) 2025/2026 szezonban a(z) Cseh labdarúgó-bajnokság (első osztály)-ben. Összesen 4 lövést adott le. Ebből 0 lövés talált kaput, míg a többi, 4 lövés nem. Ez azt jelenti, hogy Daniel Danihel lövési pontossága 0.00%. Minden 0.00 lövésére esik egy gólja, és 90 percenként átlagosan 0.60 lövést hajt végre a pályán.

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Percpercentil
Gólpassz00
42
Várható gólpasszok (xA)0.390.06
18
Passzok15423.22
28
Sikeres Passzok
112/ 154
16.88
31
Passzok Teljesítési Aránya72.73%Nincs adat
38
Kulcsfontosságú Passzok40.60
37
Keresztlabdák71.06
50
Sikeres Keresztlabdák
3/ 7
0.45
65
Keresztlabdák Teljesítési Aránya42.86%Nincs adat
91
Percekenkénti GólpasszNincs GólpasszNincs adatNincs adat

Daniel Danihel egyetlen gólpasszt sem adott a(z) Cseh labdarúgó-bajnokság (első osztály) szezonban.

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Percpercentil
Lefutás81.21
60
Sikres Lefutások30.45
55
Lefutás Sikerességi Arány37.50%Nincs adat
38
Elvett labda71.06
23
Les00.00
39

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntetőNincs bűntető
Elvégzett büntetőrúgások00
Büntetők00
Elhibázott büntetőrúgások00

Daniel Danihel még nem végzett egyetlen büntetőrúgást sem pályafutása során (az összes szezonra vonatkozó adat alapján, amely a FootyStats rendelkezésre áll). Büntetőrúgás statisztikái frissítve lesznek, amint hivatalos mérkőzésen elvégzett egy büntetőrúgást.

Daniel Danihel Statisztikai Elemzése

Daniel Danihel egy Hátvéd , aki ebben a szezonban 8 mérkőzésen jelent meg Cseh labdarúgó-bajnokság (első osztály), és összesen 507 precet játszott. Daniel Danihel átlagosan 1.6 gólt rúg 90 percenként amikor pályán van. A Kapott Gól Nélküli Mérkőzésein aránya jelenleg 13%. Ami azt jelenti, hogy Daniel Danihel a 8 mérkőzésből amikben játszott, 1 kapott gól nélküli meccs lett.

Daniel Danihel összesen 0 gólt szerzett a szezonban ebben a ligában, ami a 28 helyezi őt a FK Teplice legjobb góllövőlistájában.

Percenként

Minden gólját N/A perces gyakorisággal szerezte (nincs gól)

Nincs Gólpassz

Nincs Figyelmeztetés

Büntetőrekord (karrier)
PEN
Szerezett a 0 / 0 büntetőt
Elhibázott 0 / 0 büntetőt
 
Büntető sikerességi arány: Nincs adat
Rangsorolás teljesítmény szerint (jelenlegi liga)

Gól Rang

324 / 403 Játékosok

Kapott Gólok Rangja

128 / 152 Játékosok

AZ ELŐZŐ SZEZONOK TELJESÍTMÉNYEI

2027 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2027

4

0

3

0

0
0

121'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

2.23
 Kapott Gól

0  Foglalások

2025 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2025

1

0

1

0

0
0

46'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

1.96
 Kapott Gól

0  Foglalások

/hu/
https://cdn.footystats.org/
- Kezdés:###perc'
- Kezdés:###óra'
Játékban'
- Elkezdődött
Hamarosan
Elkezdődött
no

Statisztikák Betöltése

VÁLTS PRÉMIUMRA. PROFITÁLJ MOST.