Kyle Benedictus Portrait

Kyle Benedictus Statiszt.

Poszt : Hátvéd - Középhátvéd
Nemzetiség : Scotland
Birthplace : Dundee - Scotland
Mez Szám : #4
Kor (Születésnap) : 34 (1991.12.07.)
Magasság : 180cm
Súly : 76kg

2025/2026

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2019/2020

2018/2019

Több

2017/2018

2016/2017

2015/2016

2014/2015

2013/2014

2012/2013

2011/2012

2010/2011

2009/2010

2025/2026 és Pályafutás Statisztikák- Kyle Benedictus

5.61
Átlagos értékelés a(z) Championship-benKapott Gólok Rangja : 19 / 98 Játékosok
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

17

0

12

8

3

0

1140'

Egész 2025/2026

23

0

18

11

3
0

1556'

Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

247

12

269

70

60

7

20460'

99

5

86

37

20

2

8648'

38

1

46

11

5

0

3363'

27

1

47

3

7

0

2217'

25

2

28

8

5

0

1889'

5

0

6

0

1

0

450'

Egész 2025/2026

457

22

495

137

98
9

38287'

A fentiekben találhatóak Kyle Benedictus karrier-statisztikái. Kyle Benedictus összesen 457 mérkőzésen játszott, 22 gólt szerzett, és 4 gólpasszt adott. Kyle Benedictus a legtöbb mérkőzést a(z) Championship csapatában játszotta, összesen 457 mérkőzést játszott a(z) Skócia-ban. A statisztikák nem tartalmazzák a klub- és nemzetközi barátságos mérkőzéseket.

Per 90 perces statisztikák a Championship-ben

0.95Kapott gólok / 90'
12 Gólok 17 Mérkőzésekben
77th percentil
47%Kapott Gól Nélküli Meccsek
8 Kapott gól nélküli meccsek 17 Mérkőzésekben
88th percentil
0.24Lapok 90-ből
3 Összes Lap
65th percentil

Kyle Benedictus Részletes statisztika

Championship Kyle Benedictus játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Percpercentil
Játszott Mérkőzések17Nincs adat
31
perc114067 perc/mérkőzés
37
Éves Fizetés€50,387Nincs adat
67
Elkezdett mérkőzések11Nincs adat
34
Beállított mérkőzések6Nincs adatNincs adat
Lehozott mérkőzések6Nincs adatNincs adat

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Gólok120.95
77
Percekenként kapott gólok95 PercNincs adat
77
Kapott Gól Nélküli Meccsek847%
88
Belemenés40.32
98
Elhárítások181.42
98
Párbajok1179.24
97
Győztes Párbajok655.14
99
Megnyert Légbeli Párbajok544.27
99
Lefutották00.00
99
Elrúgások413.24
99
Blokkolt lövések50.40
99
Ellenfélnek Szerzett Bűntetők00.00
99

Kyle Benedictus védőként eddig összesen 17 mérkőzésen játszott a(z) Championship 2025/2026 szezonban. Ebből 12 gólt kapott, és 8 alkalommal megvédte a kaput. Ez azt jelenti, hogy amikor Kyle Benedictus a pályán van, csapata minden 95 percben kap egy gólt. Emellett 90 percenként 0.32 labdaelvételt és 1.42 szerelést hajtott végre minden meccsen. Kyle Benedictus ugyanebben az időszakban közel 3.24 kirúgást is végre hajt.

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Percpercentil
Sárga Lapok3Nincs adatNincs adat
Piros Lapok0Nincs adatNincs adat
Összes Lap30.24
65
Percekenkénti Figyelmeztetés380 Perc / LapNincs adat
51
Lapok 0,5 felett318%
69
Elkövetett szabálytalanságok100.79
55
Ellene elkövetett szabálytalanságok40.32
25

Kyle Benedictus eddig összesen 17 mérkőzésen játszott a(z) 2025/2026 szezonban a(z) Championship-ben. Ebből 3 sárga lapot kapott, valamint 0 piros lapot is. Percekenként átlagosan 0.79 szabálytalanságot követ el.

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Percpercentil
Szerzett Gólok00
39
Gól hozzájárulás00
26
Hazai gólok00
56
Idegenbeli gólok00
56
Várható gólok0.000.00
26
Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG)0.000.00
26
Büntetők0Nincs adatNincs adat
Mesterhármas0Nincs adatNincs adat
3 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
2 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
Percek per Gól0 Percek per GólNincs adatNincs adat

Kyle Benedictus eddig egy gólt sem szerzett a(z) 2025/2026 szezonban a(z) Championship-ben. Majd meglátjuk, hogyan teljesít a következő mérkőzéseken.

Rúgások

Lövés adatokEgészPer 90 Percpercentil
Rúgások00.00
37
Kapura lövések
0/ 0
0.00
56
Kapu mellé lövések
0/ 0
0.00
42
Kapufát Talált0 idők0.00
94
Lövések átváltási aránya0.00%Nincs adat
55
Lövés Pontosság0.00%Nincs adat
56
Lövések Szerzett Gólonként0.00Nincs adatNincs adat

Kyle Benedictus még nem lőtt egyetlen lövést sem a(z) 2025/2026 szezonban a(z) Championship-ben.

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Percpercentil
Gólpassz00
43
Várható gólpasszok (xA)0.540.04
57
Passzok27521.73
99
Sikeres Passzok
225/ 275
17.78
99
Passzok Teljesítési Aránya81.82%Nincs adat
85
Kulcsfontosságú Passzok00.00
43
Keresztlabdák10.08
47
Sikeres Keresztlabdák
0/ 1
0.00
53
Keresztlabdák Teljesítési Aránya0.00%Nincs adat
53
Percekenkénti GólpasszNincs GólpasszNincs adatNincs adat

Kyle Benedictus egyetlen gólpasszt sem adott a(z) Championship szezonban.

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Percpercentil
Lefutás00.00
38
Sikres Lefutások00.00
42
Lefutás Sikerességi Arány0.00%Nincs adat
42
Elvett labda00.00
99
Les10.08
89

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntető83.33%
Elvégzett büntetőrúgások06
Büntetők05
Elhibázott büntetőrúgások01

Kyle Benedictus eddig összesen 6 büntetőrúgást végzett pályafutása során. Ebből 5 büntetőrúgást értékesített, míg 1 rúgást elhibázott. Kyle Benedictus összesített büntető siiker aránya 83.33%.

Scottish League Cup Kyle Benedictus játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Perc
Játszott Mérkőzések4Nincs adat
perc36090 perc/mérkőzés

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %
Kapott Gólok41
Percekenként kapott gólok90 PercNincs adat
Kapott Gól Nélküli Meccsek250%

Kyle Benedictus védőként eddig összesen 4 mérkőzésen játszott a(z) Championship 2025/2026 szezonban. Ebből 12 gólt kapott, és 8 alkalommal megvédte a kaput. Ez azt jelenti, hogy amikor Kyle Benedictus a pályán van, csapata minden 90 percben kap egy gólt.

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Perc
Sárga Lapok0Nincs adat
Piros Lapok0Nincs adat
Összes Lap00
Percekenkénti FigyelmeztetésNincs FigyelmeztetésNincs adat

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Perc
Szerzett Gólok00
Gól hozzájárulás00
Hazai gólok00
Idegenbeli gólok00
Percek per Gól0 Percek per GólNincs adat

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Perc
Gólpassz00
Percekenkénti GólpasszNincs GólpasszNincs adat

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Perc
LefutásNincs AdatNincs adat
Sikres LefutásokNincs adatNincs adat
Lefutás Sikerességi ArányNincs adatNincs adat
LesNincs adatNincs adat

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntető83.33%
Elvégzett büntetőrúgások06
Büntetők05
Elhibázott büntetőrúgások01

Skót Challenge Cup Kyle Benedictus játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Perc
Játszott Mérkőzések1Nincs adat
perc4646 perc/mérkőzés

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %
Kapott Gólok23.91
Percekenként kapott gólok23 PercNincs adat
Kapott Gól Nélküli Meccsek00%

Kyle Benedictus védőként eddig összesen 1 mérkőzésen játszott a(z) Championship 2025/2026 szezonban. Ebből 12 gólt kapott, és 8 alkalommal megvédte a kaput. Ez azt jelenti, hogy amikor Kyle Benedictus a pályán van, csapata minden 23 percben kap egy gólt.

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Perc
Sárga Lapok0Nincs adat
Piros Lapok0Nincs adat
Összes Lap00
Percekenkénti FigyelmeztetésNincs FigyelmeztetésNincs adat

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Perc
Szerzett Gólok00
Gól hozzájárulás00
Hazai gólok00
Idegenbeli gólok00
Percek per Gól0 Percek per GólNincs adat

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Perc
Gólpassz00
Percekenkénti GólpasszNincs GólpasszNincs adat

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Perc
LefutásNincs AdatNincs adat
Sikres LefutásokNincs adatNincs adat
Lefutás Sikerességi ArányNincs adatNincs adat
LesNincs adatNincs adat

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntető83.33%
Elvégzett büntetőrúgások06
Büntetők05
Elhibázott büntetőrúgások01

Skót labdarúgókupa Kyle Benedictus játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Perc
Játszott Mérkőzések1Nincs adat
perc1010 perc/mérkőzés

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %
Kapott Gólok00
Percekenként kapott gólok0 PercNincs adat
Kapott Gól Nélküli Meccsek1100%

Kyle Benedictus védőként eddig összesen 1 mérkőzésen játszott a(z) Championship 2025/2026 szezonban. Ebből 12 gólt kapott, és 8 alkalommal megvédte a kaput. Ez azt jelenti, hogy amikor Kyle Benedictus a pályán van, csapata minden 0 percben kap egy gólt.

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Perc
Sárga Lapok0Nincs adat
Piros Lapok0Nincs adat
Összes Lap00
Percekenkénti FigyelmeztetésNincs FigyelmeztetésNincs adat

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Perc
Szerzett Gólok00
Gól hozzájárulás00
Hazai gólok00
Idegenbeli gólok00
Percek per Gól0 Percek per GólNincs adat

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Perc
Gólpassz00
Percekenkénti GólpasszNincs GólpasszNincs adat

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Perc
LefutásNincs AdatNincs adat
Sikres LefutásokNincs adatNincs adat
Lefutás Sikerességi ArányNincs adatNincs adat
LesNincs adatNincs adat

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntető83.33%
Elvégzett büntetőrúgások06
Büntetők05
Elhibázott büntetőrúgások01

Kyle Benedictus Statisztikai Elemzése

Kyle Benedictus egy Hátvéd , aki ebben a szezonban 17 mérkőzésen jelent meg Championship, és összesen 1140 precet játszott. Kyle Benedictus átlagosan 0.95 gólt rúg 90 percenként amikor pályán van. A Kapott Gól Nélküli Mérkőzésein aránya jelenleg 47%. Ami azt jelenti, hogy Kyle Benedictus a 17 mérkőzésből amikben játszott, 8 kapott gól nélküli meccs lett.

Kyle Benedictus összesen 0 gólt szerzett a szezonban ebben a ligában, ami a 26 helyezi őt a Dunfermline Athletic FC legjobb góllövőlistájában.

Percenként

Minden gólját N/A perces gyakorisággal szerezte (nincs gól)

Nincs Gólpassz

Nincs Figyelmeztetés

Büntetőrekord (karrier)
PEN
Szerezett a 5 / 6 büntetőt
Elhibázott 1 / 6 büntetőt
 
Büntető sikerességi arány: 83%
Rangsorolás teljesítmény szerint (jelenlegi liga)

Gól Rang

220 / 222 Játékosok

Kapott Gólok Rangja

19 / 98 Játékosok

AZ ELŐZŐ SZEZONOK TELJESÍTMÉNYEI

2024/2025 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

30

2

35

8

5

1

2599'

Egész 2024/2025

38

2

45

10

6
1

3319'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.07 Gólok

1.21
 Kapott Gól

0.21  Foglalások

2023/2024 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

14

1

12

2

3

0

1115'

Egész 2023/2024

18

1

15

4

3
0

1422'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.08 Gólok

0.97
 Kapott Gól

0.24  Foglalások

2022/2023 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

35

5

19

21

6

1

3124'

Egész 2022/2023

43

7

26

24

7
1

3840'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.14 Gólok

0.55
 Kapott Gól

0.2  Foglalások

2021/2022 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

29

2

27

10

5

1

2465'

Egész 2021/2022

39

2

34

16

6
1

3254'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.07 Gólok

0.99
 Kapott Gól

0.22  Foglalások

2020/2021 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

25

3

29

7

4

0

2201'

Egész 2020/2021

34

3

40

11

6
0

3011'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.12 Gólok

1.19
 Kapott Gól

0.16  Foglalások

2019/2020 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

27

0

26

9

7

1

2291'

Egész 2019/2020

36

1

38

11

8
1

3101'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

1.02
 Kapott Gól

0.27  Foglalások

2018/2019 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

24

0

31

3

6

0

2134'

Egész 2018/2019

29

0

43

3

6
0

2584'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

1.31
 Kapott Gól

0.25  Foglalások

2017/2018 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

13

0

10

4

1

0

1099'

Egész 2017/2018

18

0

14

6

2
0

1459'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0.82
 Kapott Gól

0.08  Foglalások

2016/2017 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

30

0

37

8

9

1

2560'

Egész 2016/2017

34

1

43

8

9
1

2920'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

1.3
 Kapott Gól

0.32  Foglalások

2015/2016 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

30

3

40

6

9

2

2667'

Egész 2015/2016

31

3

42

6

9
2

2757'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.1 Gólok

1.35
 Kapott Gól

0.34  Foglalások

2014/2015 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

26

0

37

4

9

2

2094'

Egész 2014/2015

29

0

42

5

11
2

2364'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

1.59
 Kapott Gól

0.39  Foglalások

2013/2014 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

17

1

9

12

7

0

1362'

Egész 2013/2014

19

1

9

13

8
0

1445'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.07 Gólok

0.59
 Kapott Gól

0.46  Foglalások

2012/2013 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

27

1

47

3

7

0

2217'

Egész 2012/2013

27

1

47

3

7
0

2217'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.04 Gólok

1.91
 Kapott Gól

0.28  Foglalások

2011/2012 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

14

0

15

3

1

0

1021'

Egész 2011/2012

15

0

16

3

1
0

1130'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

1.32
 Kapott Gól

0.09  Foglalások

2010/2011 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

10

0

11

2

2

0

863'

5

0

6

0

1

0

450'

Egész 2010/2011

16

0

18

2

3
0

1403'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

1.15
 Kapott Gól

0.21  Foglalások

2009/2010 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

5

0

5

0

3

0

373'

Egész 2009/2010

8

0

5

1

3
0

505'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

1.21
 Kapott Gól

0.72  Foglalások

/hu/
https://cdn.footystats.org/
- Kezdés:###perc'
- Kezdés:###óra'
Játékban'
- Elkezdődött
Hamarosan
Elkezdődött
no

Statisztikák Betöltése

VÁLTS PRÉMIUMRA. PROFITÁLJ MOST.