Declan McManus Portrait

Declan McManus Statiszt.

Poszt : Csatár - Középcsatár
Nemzetiség : Scotland
Birthplace : Glasgow - Scotland
Mez Szám : #29
Kor (Születésnap) : 31 (1994.08.03.)
Magasság : 180cm
Súly : 75kg

2025/2026

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2019/2020

2018/2019

Több

2017/2018

2016/2017

2015/2016

2014/2015

2013/2014

2012/2013

2025/2026 és Pályafutás Statisztikák- Declan McManus

5.62
Átlagos értékelés a(z) NIFL Premiership-benGól Rang : 39 / 281 Játékosok
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

16

2

1

1

0

0

585'

Egész 2025/2026

17

2

1

1
0

0

631'

Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

160

28

12

32

1

5

10370'

58

39

1

13

1

7

5092'

28

6

1

3

0

0

1357'

10

0

0

0

0

0

93'

8

6

0

2

0

0

628'

2

0

0

1

0

0

107'

Egész 2020/2021

430

169

20

66
2

21

28718'

A fentiekben találhatóak Declan McManus karrier-statisztikái. Declan McManus összesen 430 mérkőzésen játszott, 169 gólt szerzett, és 12 gólpasszt adott. Declan McManus a legtöbb mérkőzést a(z) Championship csapatában játszotta, összesen 430 mérkőzést játszott a(z) Skócia-ban. A statisztikák nem tartalmazzák a klub- és nemzetközi barátságos mérkőzéseket.

Per 90 perces statisztikák a NIFL Premiership-ben

0.31Gólok 90-ből
2 Összes Gól
87 percentil
0.15Gólpassz 90-ből
1 Összes Gólpassz
94 percentil
0.46G+A Per 90
Összesen 3 Gólhozzájárulás
91 percentil
0.25xG Per 90
1.58 Várható Gólok
91 percentil
0.12xA Per 90
0.77 Várható Gólpasszok
99 percentil
0.15Lapok 90-ből
1 Összes Lap
53 percentil

Declan McManus Részletes statisztika

NIFL Premiership Declan McManus játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Percpercentil
Játszott Mérkőzések16Nincs adat
31
perc58537 perc/mérkőzés
10
Elkezdett mérkőzések5Nincs adat
8
Beállított mérkőzések11Nincs adatNincs adat
Lehozott mérkőzések2Nincs adatNincs adat

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Percpercentil
Szerzett Gólok20.31
87
Gól hozzájárulás30.46
91
Hazai gólok10.34
84
Idegenbeli gólok10.28
85
Várható gólok1.580.25
91
Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG)1.580.25
93
Büntetők0Nincs adatNincs adat
Mesterhármas0Nincs adatNincs adat
3 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
2 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
Percek per Gól293 Percek per GólNincs adatNincs adat

Declan McManus eddig összesen 16 mérkőzésen játszott a(z) 2025/2026 szezonban a(z) NIFL Premiership-ben. Ebből 2 gólt szerzett. Otthon 1 gólt, míg idegenben 1 gólt szerzett. Összességében 0.31 gól született 90 percenként. Emellett Declan McManus összesen 3 G/A (gólok + gólpasszok) alkotott ebben a szezonban. A gól hozzájárulásuk 0.46 90 percenként. Nem büntetőből származó várható gólok száma 90 percenként 0.25. Ez azt jelenti, hogy Declan McManus npxG kimenete 1.58, ami a NIFL Premiership játékosainak 93 legjobbjai közé helyezi.

Rúgások

Lövés adatokEgészPer 90 Percpercentil
Rúgások50.78
99
Kapura lövések
2/ 5
0.31
98
Kapu mellé lövések
3/ 5
0.47
98
Kapufát Talált0 idők0.00
96
Lövések átváltási aránya40.00%Nincs adat
71
Lövés Pontosság40.00%Nincs adat
84
Lövések Szerzett Gólonként2.50Nincs adatNincs adat

Declan McManus eddig összesen 16 mérkőzésen játszott a(z) 2025/2026 szezonban a(z) NIFL Premiership-ben. Összesen 5 lövést adott le. Ebből 2 lövés talált kaput, míg a többi, 3 lövés nem. Ez azt jelenti, hogy Declan McManus lövési pontossága 40.00%. Minden 2.50 lövésére esik egy gólja, és 90 percenként átlagosan 0.78 lövést hajt végre a pályán.

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Percpercentil
Gólpassz10.15
94
Várható gólpasszok (xA)0.770.12
99
Passzok426.59
90
Sikeres Passzok
37/ 42
5.80
91
Passzok Teljesítési Aránya88.10%Nincs adat
92
Kulcsfontosságú Passzok20.31
99
Keresztlabdák20.31
89
Sikeres Keresztlabdák
0/ 2
0.00
71
Keresztlabdák Teljesítési Aránya0.00%Nincs adat
71
Percekenkénti Gólpassz585 Percekenkénti GólpasszNincs adatNincs adat

Declan McManus eddig összesen 16 mérkőzésen játszott a(z) 2025/2026 szezonban a(z) NIFL Premiership-ben. Ebből 1 gólpasszt adott. A passzjátékát tekintve, Declan McManus átlagosan körülbelül 6.59 alkalommal passzol egy mérkőzésen, a passzok teljesítési aránya 88.10. Emellett átlagosan 0.31 kulcsfontosságú passzt ad le minden mérkőzésen, amelyek komoly gólhelyzetekhez vezetnek. Összességében Declan McManus várható gólpassz (xA) kimenetele 0.12 90 percenként. Ez a statisztika a NIFL Premiership játékosainak 99 százalékánál jobb helyezést biztosítja.

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Percpercentil
Lefutás40.63
95
Sikres Lefutások20.31
92
Lefutás Sikerességi Arány50.00%Nincs adat
65
Elvett labda50.78
2
Les30.47
99

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Percpercentil
Sárga Lapok1Nincs adatNincs adat
Piros Lapok0Nincs adatNincs adat
Összes Lap10.15
53
Percekenkénti Figyelmeztetés585 Perc / LapNincs adat
66
Lapok 0,5 felett16%
35
Elkövetett szabálytalanságok50.78
99
Ellene elkövetett szabálytalanságok20.31
94

Declan McManus eddig összesen 16 mérkőzésen játszott a(z) 2025/2026 szezonban a(z) NIFL Premiership-ben. Ebből 1 sárga lapot kapott, valamint 0 piros lapot is. Percekenként átlagosan 0.78 szabálytalanságot követ el.

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Gólok50.77
88
Percekenként kapott gólok117 PercNincs adat
88
Kapott Gól Nélküli Meccsek638%
82
Belemenés00.00
78
Elhárítások30.47
99
Párbajok365.64
98
Győztes Párbajok111.72
95
Megnyert Légbeli Párbajok30.47
86
Lefutották00.00
99
Elrúgások10.16
77
Blokkolt lövések00.00
80
Ellenfélnek Szerzett Bűntetők00.00
99

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntető95.45%
Elvégzett büntetőrúgások022
Büntetők021
Elhibázott büntetőrúgások01

Declan McManus eddig összesen 22 büntetőrúgást végzett pályafutása során. Ebből 21 büntetőrúgást értékesített, míg 1 rúgást elhibázott. Declan McManus összesített büntető siiker aránya 95.45%.

Northern Ireland League Cup Declan McManus játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Perc
Játszott Mérkőzések1Nincs adat
perc4646 perc/mérkőzés

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Perc
Szerzett Gólok00
Gól hozzájárulás00
Hazai gólok00
Idegenbeli gólok00
Percek per Gól0 Percek per GólNincs adat

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Perc
Gólpassz00
Percekenkénti GólpasszNincs GólpasszNincs adat

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Perc
LefutásNincs AdatNincs adat
Sikres LefutásokNincs adatNincs adat
Lefutás Sikerességi ArányNincs adatNincs adat
LesNincs adatNincs adat

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Perc
Sárga Lapok0Nincs adat
Piros Lapok0Nincs adat
Összes Lap00
Percekenkénti FigyelmeztetésNincs FigyelmeztetésNincs adat

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %
Kapott Gólok00
Percekenként kapott gólok0 PercNincs adat
Kapott Gól Nélküli Meccsek1100%

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntető95.45%
Elvégzett büntetőrúgások022
Büntetők021
Elhibázott büntetőrúgások01

Declan McManus Statisztikai Elemzése

Declan McManus egy Csatár , aki ebben a szezonban 16 mérkőzésen jelent meg NIFL Premiership, és összesen 585 precet játszott. Declan McManus átlagosan 0.31 gólt szerez minden 90 percben, amikor a pályán van. Ezzel a támadóteljesítményével jelenleg 39 a 281 játékos közül a NIFL Premiership, szezonban akik legalább 3 meccset játszottak.

A bajnokságban eddig összesen 2 gólt szerzett a szezonban, amivel a 7 helyen áll a NIFL Premiership csapat Legjobb Góllövők listáján.

Percenként

Minden 293 percenként szerez gólt

Minden 585 percenként ad gólpasszt

Minden 585 percenként kap egy lapot

Büntetőrekord (karrier)
PEN
Szerezett a 21 / 22 büntetőt
Elhibázott 1 / 22 büntetőt
 
Büntető sikerességi arány: 95%
Rangsorolás teljesítmény szerint (jelenlegi liga)

Gól Rang

39 / 281 Játékosok

Gólpassz Rang

22 / 281 Játékosok

AZ ELŐZŐ SZEZONOK TELJESÍTMÉNYEI

2024/2025 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

12

4

0

2

0

0

772'

Egész 2024/2025

37

10

1

5
0

0

1794'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.92 Gólok

0  Gólpassz

0.18  Foglalások

2023/2024 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

1

2

0

0

0

0

90'

2

0

0

1

0

0

107'

Egész 2023/2024

26

18

0

2
0

2

1224'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

1.46 Gólok

0  Gólpassz

0.11  Foglalások

2022/2023 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

4

3

0

0

0

0

344'

Egész 2022/2023

36

26

0

2
0

3

3053'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.92 Gólok

0  Gólpassz

0.04  Foglalások

2021/2022 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

3

1

0

2

0

0

194'

Egész 2021/2022

37

30

2

6
0

4

3144'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.84 Gólok

0  Gólpassz

0.15  Foglalások

2020/2021 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

27

9

2

5

0

4

1934'

Egész 2020/2021

36

10

3

7
0

4

2552'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.42 Gólok

0.09  Gólpassz

0.23  Foglalások

2019/2020 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

26

19

1

5

1

4

2234'

Egész 2019/2020

34

24

3

5
1

4

2897'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.77 Gólok

0.04  Gólpassz

0.24  Foglalások

2018/2019 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

32

2

1

0

0

0

1212'

Egész 2018/2019

42

4

1

1
0

0

1955'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.15 Gólok

0.07  Gólpassz

0  Foglalások

2017/2018 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

32

7

4

7

1

1

2384'

Egész 2017/2018

40

10

4

7
1

1

2951'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.26 Gólok

0.15  Gólpassz

0.26  Foglalások

2016/2017 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

34

5

1

11

0

0

2565'

Egész 2016/2017

36

6

1

12
0

0

2745'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.18 Gólok

0.04  Gólpassz

0.39  Foglalások

2015/2016 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

17

4

4

8

0

0

1504'

Egész 2015/2016

26

5

4

9
0

0

1869'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.24 Gólok

0.24  Gólpassz

0.48  Foglalások

2014/2015 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

32

20

0

8

0

3

2858'

Egész 2014/2015

35

23

0

8
0

3

3039'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.63 Gólok

0  Gólpassz

0.25  Foglalások

2013/2014 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

3

0

0

0

0

0

18'

18

1

0

1

0

0

771'

Egész 2013/2014

21

1

0

1
0

0

789'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0  Gólpassz

0  Foglalások

2012/2013 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

7

0

0

0

0

0

75'

Egész 2012/2013

7

0

0

0
0

0

75'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0  Gólpassz

0  Foglalások

/hu/
https://cdn.footystats.org/
- Kezdés:###perc'
- Kezdés:###óra'
Játékban'
- Elkezdődött
Hamarosan
Elkezdődött
no

Statisztikák Betöltése

VÁLTS PRÉMIUMRA. PROFITÁLJ MOST.