Jonatan Straus Portrait

Jonatan Straus Statiszt.

Poszt : Hátvéd - Bal Hátvéd
Nemzetiség : Lengyelország
Láb : Bal Lábas
Mez Szám : #3
Kor (Születésnap) : 31 (1994.06.30.)
Magasság : 182cm
Súly : 71kg

2025/2026

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2019/2020

2018/2019

Több

2017/2018

2016/2017

2015/2016

2014/2015

2013/2014

2012/2013

2025/2026 és Pályafutás Statisztikák- Jonatan Straus

6.55
Átlagos értékelés a(z) 2. Liga-benKapott Gólok Rangja : 7 / 90 Játékosok
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

19

2

18

4

1

0

1698'

Egész 2025/2026

19

2

18

4

1
0

1698'

Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

82

7

93

16

3

0

6440'

81

6

101

17

9

0

7005'

50

0

41

14

5

0

3602'

Egész 2021/2022

223

13

253

48

18
0

17947'

A fentiekben találhatóak Jonatan Straus karrier-statisztikái. Jonatan Straus összesen 223 mérkőzésen játszott, 13 gólt szerzett, és 0 gólpasszt adott. Jonatan Straus a legtöbb mérkőzést a(z) 1. Liga csapatában játszotta, összesen 223 mérkőzést játszott a(z) Lengyelország-ban. A statisztikák nem tartalmazzák a klub- és nemzetközi barátságos mérkőzéseket.

Per 90 perces statisztikák a 2. Liga-ben

0.95Kapott gólok / 90'
18 Gólok 19 Mérkőzésekben
91st percentil
21%Kapott Gól Nélküli Meccsek
4 Kapott gól nélküli meccsek 19 Mérkőzésekben
70th percentil
0.05Lapok 90-ből
1 Összes Lap
13th percentil

Jonatan Straus Részletes statisztika

2. Liga Jonatan Straus játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Percpercentil
Játszott Mérkőzések19Nincs adat
98
perc169889 perc/mérkőzés
99
Elkezdett mérkőzések18Nincs adat
98
Beállított mérkőzések0Nincs adatNincs adat
Lehozott mérkőzések4Nincs adatNincs adat

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Gólok180.95
91
Percekenként kapott gólok94 PercNincs adat
91
Kapott Gól Nélküli Meccsek421%
70
Belemenés20.08
29
Elhárítások501.92
82
Párbajok2549.74
11
Győztes Párbajok1174.49
25
Megnyert Légbeli Párbajok692.65
83
Lefutották00.00
99
Elrúgások813.11
87
Blokkolt lövések120.46
66
Ellenfélnek Szerzett Bűntetők00.00
99

Jonatan Straus védőként eddig összesen 19 mérkőzésen játszott a(z) 2. Liga 2025/2026 szezonban. Ebből 18 gólt kapott, és 4 alkalommal megvédte a kaput. Ez azt jelenti, hogy amikor Jonatan Straus a pályán van, csapata minden 94 percben kap egy gólt. Emellett 90 percenként 0.08 labdaelvételt és 1.92 szerelést hajtott végre minden meccsen. Jonatan Straus ugyanebben az időszakban közel 3.11 kirúgást is végre hajt.

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Percpercentil
Sárga Lapok1Nincs adatNincs adat
Piros Lapok0Nincs adatNincs adat
Összes Lap10.05
13
Percekenkénti Figyelmeztetés1698 Perc / LapNincs adat
99
Lapok 0,5 felett00%
20
Elkövetett szabálytalanságok140.54
11
Ellene elkövetett szabálytalanságok90.35
10

Jonatan Straus eddig összesen 19 mérkőzésen játszott a(z) 2025/2026 szezonban a(z) 2. Liga-ben. Ebből 1 sárga lapot kapott, valamint 0 piros lapot is. Percekenként átlagosan 0.54 szabálytalanságot követ el.

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Percpercentil
Szerzett Gólok20.11
56
Gól hozzájárulás20.11
37
Hazai gólok10.11
55
Idegenbeli gólok10.1
59
Várható gólok2.260.09
39
Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG)2.260.09
40
Büntetők0Nincs adatNincs adat
Mesterhármas0Nincs adatNincs adat
3 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
2 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
Percek per Gól849 Percek per GólNincs adatNincs adat

Jonatan Straus eddig összesen 19 mérkőzésen játszott a(z) 2025/2026 szezonban a(z) 2. Liga-ben. Ebből 2 gólt szerzett. Otthon 1 gólt, míg idegenben 1 gólt szerzett. Összességében 0.11 gól született 90 percenként. Emellett Jonatan Straus összesen 2 G/A (gólok + gólpasszok) alkotott ebben a szezonban. A gól hozzájárulásuk 0.11 90 percenként. Nem büntetőből származó várható gólok száma 90 percenként 0.09. Ez azt jelenti, hogy Jonatan Straus npxG kimenete 2.26, ami a 2. Liga játékosainak 40 legjobbjai közé helyezi.

Rúgások

Lövés adatokEgészPer 90 Percpercentil
Rúgások150.58
26
Kapura lövések
4/ 15
0.15
28
Kapu mellé lövések
11/ 15
0.42
28
Kapufát Talált0 idők0.00
73
Lövések átváltási aránya13.33%Nincs adat
72
Lövés Pontosság26.67%Nincs adat
41
Lövések Szerzett Gólonként7.50Nincs adatNincs adat

Jonatan Straus eddig összesen 19 mérkőzésen játszott a(z) 2025/2026 szezonban a(z) 2. Liga-ben. Összesen 15 lövést adott le. Ebből 4 lövés talált kaput, míg a többi, 11 lövés nem. Ez azt jelenti, hogy Jonatan Straus lövési pontossága 26.67%. Minden 7.50 lövésére esik egy gólja, és 90 percenként átlagosan 0.58 lövést hajt végre a pályán.

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Percpercentil
Gólpassz00
50
Várható gólpasszok (xA)4.370.17
81
Passzok155659.67
98
Sikeres Passzok
1285/ 1556
49.28
98
Passzok Teljesítési Aránya82.58%Nincs adat
76
Kulcsfontosságú Passzok160.61
45
Keresztlabdák381.46
59
Sikeres Keresztlabdák
16/ 38
0.61
67
Keresztlabdák Teljesítési Aránya42.11%Nincs adat
74
Percekenkénti GólpasszNincs GólpasszNincs adatNincs adat

Jonatan Straus egyetlen gólpasszt sem adott a(z) 2. Liga szezonban.

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Percpercentil
Lefutás90.35
23
Sikres Lefutások70.27
25
Lefutás Sikerességi Arány77.78%Nincs adat
68
Elvett labda20.08
83
Les00.00
47

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntetőNincs bűntető
Elvégzett büntetőrúgások00
Büntetők00
Elhibázott büntetőrúgások00

Jonatan Straus még nem végzett egyetlen büntetőrúgást sem pályafutása során (az összes szezonra vonatkozó adat alapján, amely a FootyStats rendelkezésre áll). Büntetőrúgás statisztikái frissítve lesznek, amint hivatalos mérkőzésen elvégzett egy büntetőrúgást.

Jonatan Straus Statisztikai Elemzése

Jonatan Straus egy Hátvéd , aki ebben a szezonban 19 mérkőzésen jelent meg 2. Liga, és összesen 1698 precet játszott. Jonatan Straus átlagosan 0.95 gólt rúg 90 percenként amikor pályán van. A Kapott Gól Nélküli Mérkőzésein aránya jelenleg 21%. Ami azt jelenti, hogy Jonatan Straus a 19 mérkőzésből amikben játszott, 4 kapott gól nélküli meccs lett.

Jonatan Straus összesen 2 gólt szerzett a szezonban ebben a ligában, ami a 5 helyezi őt a Unia Skierniewice legjobb góllövőlistájában.

Percenként

Minden 849 percenként szerez gólt

Nincs Gólpassz

Nincs Figyelmeztetés

Büntetőrekord (karrier)
PEN
Szerezett a 0 / 0 büntetőt
Elhibázott 0 / 0 büntetőt
 
Büntető sikerességi arány: Nincs adat
Rangsorolás teljesítmény szerint (jelenlegi liga)

Gól Rang

137 / 313 Játékosok

Kapott Gólok Rangja

7 / 90 Játékosok

AZ ELŐZŐ SZEZONOK TELJESÍTMÉNYEI

2024/2025 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

16

2

21

4

1

0

1269'

Egész 2024/2025

17

2

22

4

1
0

1359'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.14 Gólok

1.49
 Kapott Gól

0.07  Foglalások

2023/2024 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

20

0

26

4

2

0

1780'

Egész 2023/2024

21

0

30

4

3
0

1870'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

1.31
 Kapott Gól

0.1  Foglalások

2022/2023 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

16

1

21

4

4

0

1358'

Egész 2022/2023

17

1

25

4

4
0

1448'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.07 Gólok

1.39
 Kapott Gól

0.27  Foglalások

2021/2022 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

31

4

40

6

0

0

2619'

Egész 2021/2022

32

4

42

6

0
0

2709'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.14 Gólok

1.37
 Kapott Gól

0  Foglalások

2020/2021 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

25

3

24

4

2

0

1669'

Egész 2020/2021

25

3

24

4

2
0

1669'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.16 Gólok

1.29
 Kapott Gól

0.11  Foglalások

2019/2020 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

12

0

13

4

1

0

949'

10

1

15

1

1

0

900'

Egész 2019/2020

22

1

28

5

2
0

1849'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

1.23
 Kapott Gól

0.09  Foglalások

2018/2019 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

14

0

16

2

0

0

1203'

Egész 2018/2019

14

0

16

2

0
0

1203'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

1.2
 Kapott Gól

0  Foglalások

2017/2018 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

4

0

0

1

1

0

41'

Egész 2017/2018

7

0

4

1

1
0

311'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0
 Kapott Gól

2.2  Foglalások

2016/2017 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

5

0

4

0

0

0

322'

Egész 2016/2017

6

0

4

1

0
0

412'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

1.12
 Kapott Gól

0  Foglalások

2015/2016 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

8

0

8

1

1

0

488'

Egész 2015/2016

10

0

11

1

1
0

668'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

1.48
 Kapott Gól

0.18  Foglalások

2014/2015 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

16

0

14

5

0

0

1396'

Egész 2014/2015

16

0

14

5

0
0

1396'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0.9
 Kapott Gól

0  Foglalások

2013/2014 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

13

0

11

6

3

0

1073'

Egész 2013/2014

13

0

11

6

3
0

1073'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0.92
 Kapott Gól

0.25  Foglalások

2012/2013 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

4

0

4

1

0

0

282'

Egész 2012/2013

4

0

4

1

0
0

282'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

1.28
 Kapott Gól

0  Foglalások

/hu/
https://cdn.footystats.org/
- Kezdés:###perc'
- Kezdés:###óra'
Játékban'
- Elkezdődött
Hamarosan
Elkezdődött
no

Statisztikák Betöltése

VÁLTS PRÉMIUMRA. PROFITÁLJ MOST.