Bartosz Bereszyński Portrait

Bartosz Bereszyński Statiszt.

Nemzeti Válogatott : Poland National Team
Poszt : Hátvéd - Középhátvéd
Nemzetiség : Poland
Láb : Jobb Lábas
Mez Szám : #18
Kor (Születésnap) : 34 (1992.07.12.)
Magasság : 183cm
Súly : 77kg

2026/2027

2025/2026

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2019/2020

Több

2018/2019

2017/2018

2016/2017

2015/2016

2014/2015

2013/2014

2012/2013

2011/2012

2009/2010

2026/2027 és Pályafutás Statisztikák- Bartosz Bereszyński

6.73
Átlagos értékelés a(z) Ekstraklasa-benKapott Gólok Rangja : 65 / 115 Játékosok
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

13

1

17

2

2

0

1112'

Egész 2026/2027

15

1

17

3

4
1

1287'

Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

207

1

273

47

42

1

16833'

99

3

69

46

15

1

7036'

42

0

30

14

13

0

2539'

27

1

17

12

3

0

1735'

14

0

15

6

2

1

984'

11

0

18

1

1

0

880'

Egész 2023/2024

464

5

488

149

90
4

34566'

A fentiekben találhatóak Bartosz Bereszyński karrier-statisztikái. Bartosz Bereszyński összesen 464 mérkőzésen játszott, 5 gólt szerzett, és 8 gólpasszt adott. Bartosz Bereszyński a legtöbb mérkőzést a(z) Serie A csapatában játszotta, összesen 464 mérkőzést játszott a(z) Olaszország-ban. A statisztikák nem tartalmazzák a klub- és nemzetközi barátságos mérkőzéseket.

Per 90 perces statisztikák a Ekstraklasa-ben

1.38Kapott gólok / 90'
17 Gólok 13 Mérkőzésekben
48th percentil
15%Kapott Gól Nélküli Meccsek
2 Kapott gól nélküli meccsek 13 Mérkőzésekben
33rd percentil
0.16Lapok 90-ből
2 Összes Lap
47th percentil

Bartosz Bereszyński Részletes statisztika

Ekstraklasa Bartosz Bereszyński játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Percpercentil
Játszott Mérkőzések13Nincs adat
78
perc111286 perc/mérkőzés
82
Elkezdett mérkőzések13Nincs adat
93
Beállított mérkőzések0Nincs adatNincs adat
Lehozott mérkőzések1Nincs adatNincs adat

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Gólok171.38
48
Percekenként kapott gólok65 PercNincs adat
48
Kapott Gól Nélküli Meccsek215%
33
Belemenés141.13
40
Elhárítások110.89
60
Párbajok776.23
18
Győztes Párbajok423.40
23
Megnyert Légbeli Párbajok161.29
65
Lefutották70.57
53
Elrúgások423.40
74
Blokkolt lövések40.32
56
Ellenfélnek Szerzett Bűntetők10.08
12

Bartosz Bereszyński védőként eddig összesen 13 mérkőzésen játszott a(z) Ekstraklasa 2026/2027 szezonban. Ebből 17 gólt kapott, és 2 alkalommal megvédte a kaput. Ez azt jelenti, hogy amikor Bartosz Bereszyński a pályán van, csapata minden 65 percben kap egy gólt. Emellett 90 percenként 1.13 labdaelvételt és 0.89 szerelést hajtott végre minden meccsen. Bartosz Bereszyński ugyanebben az időszakban közel 3.40 kirúgást is végre hajt.

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Percpercentil
Sárga Lapok2Nincs adatNincs adat
Piros Lapok0Nincs adatNincs adat
Összes Lap20.16
47
Percekenkénti Figyelmeztetés556 Perc / LapNincs adat
81
Lapok 0,5 felett215%
64
Elkövetett szabálytalanságok90.73
26
Ellene elkövetett szabálytalanságok120.97
48

Bartosz Bereszyński eddig összesen 13 mérkőzésen játszott a(z) 2026/2027 szezonban a(z) Ekstraklasa-ben. Ebből 2 sárga lapot kapott, valamint 0 piros lapot is. Percekenként átlagosan 0.73 szabálytalanságot követ el.

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Percpercentil
Szerzett Gólok10.08
51
Gól hozzájárulás10.08
33
Hazai gólok10.15
65
Idegenbeli gólok00
66
Várható gólok1.070.09
39
Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG)1.070.09
41
Büntetők0Nincs adatNincs adat
Mesterhármas0Nincs adatNincs adat
3 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
2 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
Percek per Gól1112 Percek per GólNincs adatNincs adat

Bartosz Bereszyński eddig összesen 13 mérkőzésen játszott a(z) 2026/2027 szezonban a(z) Ekstraklasa-ben. Ebből 1 gólt szerzett. Otthon 1 gólt, míg idegenben 0 gólt szerzett. Összességében 0.08 gól született 90 percenként. Emellett Bartosz Bereszyński összesen 1 G/A (gólok + gólpasszok) alkotott ebben a szezonban. A gól hozzájárulásuk 0.08 90 percenként. Nem büntetőből származó várható gólok száma 90 percenként 0.09. Ez azt jelenti, hogy Bartosz Bereszyński npxG kimenete 1.07, ami a Ekstraklasa játékosainak 41 legjobbjai közé helyezi.

Rúgások

Lövés adatokEgészPer 90 Percpercentil
Rúgások70.57
24
Kapura lövések
2/ 7
0.16
32
Kapu mellé lövések
5/ 7
0.40
24
Kapufát Talált0 idők0.00
76
Lövések átváltási aránya14.29%Nincs adat
78
Lövés Pontosság28.57%Nincs adat
53
Lövések Szerzett Gólonként7.00Nincs adatNincs adat

Bartosz Bereszyński eddig összesen 13 mérkőzésen játszott a(z) 2026/2027 szezonban a(z) Ekstraklasa-ben. Összesen 7 lövést adott le. Ebből 2 lövés talált kaput, míg a többi, 5 lövés nem. Ez azt jelenti, hogy Bartosz Bereszyński lövési pontossága 28.57%. Minden 7.00 lövésére esik egy gólja, és 90 percenként átlagosan 0.57 lövést hajt végre a pályán.

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Percpercentil
Gólpassz00
54
Várható gólpasszok (xA)1.620.13
49
Passzok71457.79
92
Sikeres Passzok
625/ 714
50.58
92
Passzok Teljesítési Aránya87.54%Nincs adat
85
Kulcsfontosságú Passzok50.40
21
Keresztlabdák70.57
39
Sikeres Keresztlabdák
3/ 7
0.24
49
Keresztlabdák Teljesítési Aránya42.86%Nincs adat
90
Percekenkénti GólpasszNincs GólpasszNincs adatNincs adat

Bartosz Bereszyński egyetlen gólpasszt sem adott a(z) Ekstraklasa szezonban.

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Percpercentil
Lefutás30.24
19
Sikres Lefutások10.08
16
Lefutás Sikerességi Arány33.33%Nincs adat
29
Elvett labda20.16
78
Les00.00
57

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntetőNincs bűntető
Elvégzett büntetőrúgások00
Büntetők00
Elhibázott büntetőrúgások00

Bartosz Bereszyński még nem végzett egyetlen büntetőrúgást sem pályafutása során (az összes szezonra vonatkozó adat alapján, amely a FootyStats rendelkezésre áll). Büntetőrúgás statisztikái frissítve lesznek, amint hivatalos mérkőzésen elvégzett egy büntetőrúgást.

Lengyel labdarúgókupa Bartosz Bereszyński játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Perc
Játszott Mérkőzések2Nincs adat
perc17588 perc/mérkőzés

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %
Kapott Gólok00
Percekenként kapott gólok0 PercNincs adat
Kapott Gól Nélküli Meccsek150%

Bartosz Bereszyński védőként eddig összesen 2 mérkőzésen játszott a(z) Ekstraklasa 2026/2027 szezonban. Ebből 17 gólt kapott, és 2 alkalommal megvédte a kaput. Ez azt jelenti, hogy amikor Bartosz Bereszyński a pályán van, csapata minden 0 percben kap egy gólt.

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Perc
Sárga Lapok2Nincs adat
Piros Lapok1Nincs adat
Összes Lap21.03
Percekenkénti Figyelmeztetés88 Perc / LapNincs adat

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Perc
Szerzett Gólok00
Gól hozzájárulás00
Hazai gólok00
Idegenbeli gólok00
Percek per Gól0 Percek per GólNincs adat

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Perc
Gólpassz00
Percekenkénti GólpasszNincs GólpasszNincs adat

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Perc
LefutásNincs AdatNincs adat
Sikres LefutásokNincs adatNincs adat
Lefutás Sikerességi ArányNincs adatNincs adat
LesNincs adatNincs adat

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntetőNincs bűntető
Elvégzett büntetőrúgások00
Büntetők00
Elhibázott büntetőrúgások00

Bartosz Bereszyński Statisztikai Elemzése

Bartosz Bereszyński egy Hátvéd , aki ebben a szezonban 13 mérkőzésen jelent meg Ekstraklasa, és összesen 1112 precet játszott. Bartosz Bereszyński átlagosan 1.38 gólt rúg 90 percenként amikor pályán van. A Kapott Gól Nélküli Mérkőzésein aránya jelenleg 15%. Ami azt jelenti, hogy Bartosz Bereszyński a 13 mérkőzésből amikben játszott, 2 kapott gól nélküli meccs lett.

Bartosz Bereszyński összesen 1 gólt szerzett a szezonban ebben a ligában, ami a 6 helyezi őt a Motor Lublin SA legjobb góllövőlistájában.

Percenként

Minden 1112 percenként szerez gólt

Nincs Gólpassz

Nincs Figyelmeztetés

Büntetőrekord (karrier)
PEN
Szerezett a 0 / 0 büntetőt
Elhibázott 0 / 0 büntetőt
 
Büntető sikerességi arány: Nincs adat
Rangsorolás teljesítmény szerint (jelenlegi liga)

Gól Rang

145 / 297 Játékosok

Kapott Gólok Rangja

65 / 115 Játékosok

AZ ELŐZŐ SZEZONOK TELJESÍTMÉNYEI

2025/2026 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

20

0

7

9

6

0

920'

Egész 2025/2026

22

0

7

10

6
0

935'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0.68
 Kapott Gól

0.59  Foglalások

2024/2025 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

21

0

23

5

7

0

1529'

2

0

2

0

0

0

180'

Egész 2024/2025

24

0

25

5

7
0

1741'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

1.35
 Kapott Gól

0.41  Foglalások

2023/2024 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

24

0

27

6

3

0

1767'

1

0

0

0

0

0

90'

1

0

0

0

0

0

0'

Egész 2023/2024

28

0

27

6

3
0

1890'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

1.38
 Kapott Gól

0.15  Foglalások

2022/2023 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

18

0

24

3

2

0

1368'

2

0

2

1

0

0

180'

Egész 2022/2023

31

0

38

8

5
0

2333'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

1.58
 Kapott Gól

0.13  Foglalások

2021/2022 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

35

0

50

7

12

0

2956'

2

0

6

0

0

0

180'

Egész 2021/2022

48

0

66

12

13
0

3826'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

1.52
 Kapott Gól

0.37  Foglalások

2020/2021 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

31

1

40

5

2

0

2606'

1

0

3

0

0

0

90'

Egész 2020/2021

40

1

51

7

3
0

3288'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.03 Gólok

1.38
 Kapott Gól

0.07  Foglalások

2019/2020 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

28

0

47

7

10

0

2405'

1

0

1

0

1

0

90'

Egész 2019/2020

37

0

50

13

13
0

3109'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

1.76
 Kapott Gól

0.37  Foglalások

2018/2019 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

27

0

29

10

7

1

2199'

1

0

1

0

0

0

70'

Egész 2018/2019

32

0

34

10

7
1

2585'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

1.19
 Kapott Gól

0.29  Foglalások

2017/2018 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

31

0

33

8

5

0

2483'

Egész 2017/2018

37

0

36

10

5
0

2840'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

1.2
 Kapott Gól

0.18  Foglalások

2016/2017 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

11

0

9

6

4

0

990'

13

0

23

1

1

0

1049'

1

0

3

0

0

0

90'

Egész 2016/2017

36

0

58

11

7
0

2944'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0.82
 Kapott Gól

0.36  Foglalások

2015/2016 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

16

0

7

6

0

0

763'

Egész 2015/2016

29

0

21

10

2
0

1887'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0.83
 Kapott Gól

0  Foglalások

2014/2015 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

16

0

14

7

2

0

1295'

Egész 2014/2015

18

0

16

7

2
0

1388'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0.97
 Kapott Gól

0.14  Foglalások

2013/2014 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

18

1

13

10

3

1

1540'

Egész 2013/2014

26

1

21

13

6
2

2239'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.06 Gólok

0.76
 Kapott Gól

0.18  Foglalások

2012/2013 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

23

1

9

13

4

0

1329'

Egész 2012/2013

26

1

10

15

4
0

1367'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.07 Gólok

0.61
 Kapott Gól

0.27  Foglalások

2011/2012 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

27

1

17

12

3

0

1735'

Egész 2011/2012

27

1

17

12

3
0

1735'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.05 Gólok

0.88
 Kapott Gól

0.16  Foglalások

2009/2010 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

2

0

0

2

0

0

7'

Egész 2009/2010

2

0

0

2

0
0

7'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0
 Kapott Gól

0  Foglalások

/hu/
https://cdn.footystats.org/
- Kezdés:###perc'
- Kezdés:###óra'
Játékban'
- Elkezdődött
●Hamarosan
●Elkezdődött
no

Statisztikák Betöltése

VÁLTS PRÉMIUMRA. PROFITÁLJ MOST.