
Moses Simon Statiszt.
2025/2026
2024/2025
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
Több
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
A fentiekben találhatóak Moses Simon karrier-statisztikái. Moses Simon összesen 448 mérkőzésen játszott, 74 gólt szerzett, és 40 gólpasszt adott. Moses Simon a legtöbb mérkőzést a(z) Ligue 1 csapatában játszotta, összesen 448 mérkőzést játszott a(z) Franciaország-ban. A statisztikák nem tartalmazzák a klub- és nemzetközi barátságos mérkőzéseket.
Per 90 perces statisztikák a Ligue 1-ben
Ligue 1 Moses Simon játékos statisztikái
| Összes | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Játszott Mérkőzések | 28 | Nincs adat | 76 |
| perc | 1954 | 70 perc/mérkőzés | 70 |
| Éves Fizetés | €3,410,000 | Nincs adat | 83 |
| Elkezdett mérkőzések | 24 | Nincs adat | 75 |
| Beállított mérkőzések | 4 | Nincs adat | Nincs adat |
| Lehozott mérkőzések | 5 | Nincs adat | Nincs adat |
Gólok és várható gólok (xG)
| Gólok, xG, Lövések | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Szerzett Gólok | 3 | 0.14 | 65 |
| Gól hozzájárulás | 6 | 0.28 | 65 |
| Hazai gólok | 1 | 0.08 | 54 |
| Idegenbeli gólok | 2 | 0.22 | 78 |
| Várható gólok | 4.18 | 0.19 | 66 |
| Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG) | 4.18 | 0.19 | 67 |
| Büntetők | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Mesterhármas | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| 3 vagy több gól | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| 2 vagy több gól | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Percek per Gól | 651 Percek per Gól | Nincs adat | Nincs adat |
Moses Simon eddig összesen 28 mérkőzésen játszott a(z) 2025/2026 szezonban a(z) Ligue 1-ben. Ebből 3 gólt szerzett. Otthon 1 gólt, míg idegenben 2 gólt szerzett. Összességében 0.14 gól született 90 percenként. Emellett Moses Simon összesen 6 G/A (gólok + gólpasszok) alkotott ebben a szezonban. A gól hozzájárulásuk 0.28 90 percenként. Nem büntetőből származó várható gólok száma 90 percenként 0.19. Ez azt jelenti, hogy Moses Simon npxG kimenete 4.18, ami a Ligue 1 játékosainak 67 legjobbjai közé helyezi.
Rúgások
| Lövés adatok | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Rúgások | 32 | 1.47 | 67 |
| Kapura lövések | 10/ 32 | 0.46 | 65 |
| Kapu mellé lövések | 22/ 32 | 1.01 | 68 |
| Kapufát Talált | 0 idők | 0.00 | 70 |
| Lövések átváltási aránya | 9.38% | Nincs adat | 56 |
| Lövés Pontosság | 31.25% | Nincs adat | 47 |
| Lövések Szerzett Gólonként | 10.67 | Nincs adat | Nincs adat |
Moses Simon eddig összesen 28 mérkőzésen játszott a(z) 2025/2026 szezonban a(z) Ligue 1-ben. Összesen 32 lövést adott le. Ebből 10 lövés talált kaput, míg a többi, 22 lövés nem. Ez azt jelenti, hogy Moses Simon lövési pontossága 31.25%. Minden 10.67 lövésére esik egy gólja, és 90 percenként átlagosan 1.47 lövést hajt végre a pályán.
Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák
| Gólpasszok és Passzolás | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Gólpassz | 3 | 0.14 | 72 |
| Várható gólpasszok (xA) | 3.66 | 0.17 | 65 |
| Passzok | 458 | 21.02 | 13 |
| Sikeres Passzok | 391/ 458 | 17.94 | 17 |
| Passzok Teljesítési Aránya | 85.37% | Nincs adat | 62 |
| Kulcsfontosságú Passzok | 32 | 1.47 | 83 |
| Keresztlabdák | 136 | 6.24 | 97 |
| Sikeres Keresztlabdák | 35/ 136 | 1.61 | 97 |
| Keresztlabdák Teljesítési Aránya | 25.74% | Nincs adat | 66 |
| Percekenkénti Gólpassz | 651 Percekenkénti Gólpassz | Nincs adat | Nincs adat |
Moses Simon eddig összesen 28 mérkőzésen játszott a(z) 2025/2026 szezonban a(z) Ligue 1-ben. Ebből 3 gólpasszt adott. A passzjátékát tekintve, Moses Simon átlagosan körülbelül 21.02 alkalommal passzol egy mérkőzésen, a passzok teljesítési aránya 85.37. Emellett átlagosan 1.47 kulcsfontosságú passzt ad le minden mérkőzésen, amelyek komoly gólhelyzetekhez vezetnek. Összességében Moses Simon várható gólpassz (xA) kimenetele 0.17 90 percenként. Ez a statisztika a Ligue 1 játékosainak 65 százalékánál jobb helyezést biztosítja.
Lefutás és Les Statisztikák
| Lefutások és Leshelyzetek | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Lefutás | 67 | 3.07 | 87 |
| Sikres Lefutások | 31 | 1.42 | 90 |
| Lefutás Sikerességi Arány | 46.27% | Nincs adat | 53 |
| Elvett labda | 43 | 1.97 | 5 |
| Les | 10 | 0.46 | 88 |
Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái
| Lapok és Szabálytalanságok | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Sárga Lapok | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Piros Lapok | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Összes Lap | 0 | 0 | 17 |
| Percekenkénti Figyelmeztetés | Nincs Figyelmeztetés | Nincs adat | 17 |
| Lapok 0,5 felett | 0 | 0% | 19 |
| Elkövetett szabálytalanságok | 15 | 0.69 | 17 |
| Ellene elkövetett szabálytalanságok | 18 | 0.83 | 39 |
Moses Simon nem kapott figyelmeztetést (sárga vagy piros lapot) a jelenlegi Ligue 1 szezonban.
Védekezési Statisztikák
| Védekezés | Egész | Per 90 vagy % | percentil |
|---|---|---|---|
| Kapott Gólok | 26 | 1.2 | 59 |
| Percekenként kapott gólok | 75 Perc | Nincs adat | 59 |
| Kapott Gól Nélküli Meccsek | 7 | 25% | 47 |
| Belemenés | 14 | 0.64 | 15 |
| Elhárítások | 7 | 0.32 | 22 |
| Párbajok | 193 | 8.86 | 49 |
| Győztes Párbajok | 70 | 3.21 | 17 |
| Megnyert Légbeli Párbajok | 8 | 0.37 | 18 |
| Lefutották | 5 | 0.23 | 86 |
| Elrúgások | 15 | 0.69 | 25 |
| Blokkolt lövések | 1 | 0.05 | 27 |
| Ellenfélnek Szerzett Bűntetők | 0 | 0.00 | 99 |
Büntető Statisztikák
| Tizenegyesek | Ez a szezon | Karrier |
|---|---|---|
| Büntető átváltási arányok | Nincs bűntető | 100% |
| Elvégzett büntetőrúgások | 0 | 11 |
| Büntetők | 0 | 11 |
| Elhibázott büntetőrúgások | 0 | 0 |
Moses Simon eddig összesen 11 büntetőrúgást végzett pályafutása során. Ebből 11 büntetőrúgást értékesített, míg 0 rúgást elhibázott. Moses Simon összesített büntető siiker aránya 100%.
WC Qualification Africa Moses Simon játékos statisztikái
| Összes | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Játszott Mérkőzések | 10 | Nincs adat | 98 |
| perc | 711 | 71 perc/mérkőzés | 77 |
| Éves Fizetés | €3,410,000 | Nincs adat | 99 |
| Elkezdett mérkőzések | 7 | Nincs adat | 42 |
| Beállított mérkőzések | 3 | Nincs adat | Nincs adat |
| Lehozott mérkőzések | 1 | Nincs adat | Nincs adat |
Gólok és várható gólok (xG)
| Gólok, xG, Lövések | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Szerzett Gólok | 0 | 0 | 62 |
| Gól hozzájárulás | 3 | 0.38 | 79 |
| Hazai gólok | 0 | 0 | 71 |
| Idegenbeli gólok | 0 | 0 | 77 |
| Várható gólok | 0.00 | 0.00 | 51 |
| Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG) | 0.00 | 0.00 | 51 |
| Büntetők | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Mesterhármas | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| 3 vagy több gól | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| 2 vagy több gól | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Percek per Gól | 0 Percek per Gól | Nincs adat | Nincs adat |
Rúgások
| Lövés adatok | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Rúgások | 0 | 0.00 | 70 |
| Kapura lövések | 0/ 0 | 0.00 | 77 |
| Kapu mellé lövések | 0/ 0 | 0.00 | 73 |
| Kapufát Talált | 0 idők | 0.00 | 96 |
| Lövések átváltási aránya | 0.00% | Nincs adat | 86 |
| Lövés Pontosság | 0.00% | Nincs adat | 77 |
| Lövések Szerzett Gólonként | 0.00 | Nincs adat | Nincs adat |
Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák
| Gólpasszok és Passzolás | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Gólpassz | 3 | 0.38 | 95 |
| Várható gólpasszok (xA) | 1.64 | 0.31 | 94 |
| Passzok | 17 | 3.26 | 45 |
| Sikeres Passzok | 13/ 17 | 2.49 | 45 |
| Passzok Teljesítési Aránya | 76.47% | Nincs adat | 58 |
| Kulcsfontosságú Passzok | 0 | 0.00 | 70 |
| Keresztlabdák | 4 | 0.77 | 87 |
| Sikeres Keresztlabdák | 0/ 4 | 0.00 | 92 |
| Keresztlabdák Teljesítési Aránya | 0.00% | Nincs adat | 92 |
| Percekenkénti Gólpassz | 237 Percekenkénti Gólpassz | Nincs adat | Nincs adat |
Lefutás és Les Statisztikák
| Lefutások és Leshelyzetek | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Lefutás | 2 | 0.38 | 77 |
| Sikres Lefutások | 1 | 0.19 | 76 |
| Lefutás Sikerességi Arány | 50.00% | Nincs adat | 87 |
| Elvett labda | 0 | 0.00 | 99 |
| Les | 0 | 0.00 | 85 |
Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái
| Lapok és Szabálytalanságok | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Sárga Lapok | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Piros Lapok | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Összes Lap | 0 | 0 | 39 |
| Percekenkénti Figyelmeztetés | Nincs Figyelmeztetés | Nincs adat | 39 |
| Lapok 0,5 felett | 0 | 0% | 34 |
| Elkövetett szabálytalanságok | 0 | 0.00 | 61 |
| Ellene elkövetett szabálytalanságok | 1 | 0.19 | 61 |
Védekezési Statisztikák
| Védekezés | Egész | Per 90 vagy % | percentil |
|---|---|---|---|
| Kapott Gólok | 4 | 0.51 | 79 |
| Percekenként kapott gólok | 178 Perc | Nincs adat | 83 |
| Kapott Gól Nélküli Meccsek | 3 | 30% | 42 |
| Belemenés | 0 | 0.00 | 58 |
| Elhárítások | 1 | 0.19 | 68 |
| Párbajok | 3 | 0.57 | 54 |
| Győztes Párbajok | 2 | 0.38 | 51 |
| Megnyert Légbeli Párbajok | 0 | 0.00 | 62 |
| Lefutották | 0 | 0.00 | 99 |
| Elrúgások | 0 | 0.00 | 52 |
| Blokkolt lövések | 0 | 0.00 | 82 |
| Ellenfélnek Szerzett Bűntetők | 0 | 0.00 | 99 |
Büntető Statisztikák
| Tizenegyesek | Ez a szezon | Karrier |
|---|---|---|
| Büntető átváltási arányok | Nincs bűntető | 100% |
| Elvégzett büntetőrúgások | 0 | 11 |
| Büntetők | 0 | 11 |
| Elhibázott büntetőrúgások | 0 | 0 |
International Friendlies Moses Simon játékos statisztikái
| Összes | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Játszott Mérkőzések | 2 | Nincs adat | 0 |
| perc | 149 | 75 perc/mérkőzés | 0 |
| Éves Fizetés | €3,410,000 | Nincs adat | 99 |
| Elkezdett mérkőzések | 2 | Nincs adat | 0 |
| Beállított mérkőzések | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Lehozott mérkőzések | 2 | Nincs adat | Nincs adat |
Gólok és várható gólok (xG)
| Gólok, xG, Lövések | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Szerzett Gólok | 2 | 1.21 | 99 |
| Gól hozzájárulás | 2 | 1.21 | 99 |
| Hazai gólok | 0 | 0 | 99 |
| Idegenbeli gólok | 2 | 1.21 | 99 |
| Várható gólok | 1.07 | 0.65 | 99 |
| Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG) | 1.07 | 0.65 | 99 |
| Büntetők | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Mesterhármas | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| 3 vagy több gól | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| 2 vagy több gól | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Percek per Gól | 75 Percek per Gól | Nincs adat | Nincs adat |
Rúgások
| Lövés adatok | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Rúgások | 0 | 0.00 | 99 |
| Kapura lövések | 0/ 0 | 0.00 | 99 |
| Kapu mellé lövések | 0/ 0 | 0.00 | 99 |
| Kapufát Talált | 0 idők | 0.00 | 99 |
| Lövések átváltási aránya | 0.00% | Nincs adat | 99 |
| Lövés Pontosság | 0.00% | Nincs adat | 99 |
| Lövések Szerzett Gólonként | 0.00 | Nincs adat | Nincs adat |
Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák
| Gólpasszok és Passzolás | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Gólpassz | 0 | 0 | 99 |
| Várható gólpasszok (xA) | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Passzok | 0 | 0.00 | 0 |
| Sikeres Passzok | 0/ 0 | 0.00 | 0 |
| Passzok Teljesítési Aránya | 0.00% | Nincs adat | 0 |
| Kulcsfontosságú Passzok | 0 | 0.00 | 99 |
| Keresztlabdák | 0 | 0.00 | 99 |
| Sikeres Keresztlabdák | 0/ 0 | 0.00 | 99 |
| Keresztlabdák Teljesítési Aránya | 0.00% | Nincs adat | 99 |
| Percekenkénti Gólpassz | Nincs Gólpassz | Nincs adat | Nincs adat |
Lefutás és Les Statisztikák
| Lefutások és Leshelyzetek | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Lefutás | 0 | 0.00 | 99 |
| Sikres Lefutások | 0 | 0.00 | 99 |
| Lefutás Sikerességi Arány | 0.00% | Nincs adat | 99 |
| Elvett labda | 0 | 0.00 | 99 |
| Les | 0 | 0.00 | 99 |
Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái
| Lapok és Szabálytalanságok | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Sárga Lapok | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Piros Lapok | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Összes Lap | 0 | 0 | 99 |
| Percekenkénti Figyelmeztetés | Nincs Figyelmeztetés | Nincs adat | 99 |
| Lapok 0,5 felett | 0 | 0% | 99 |
| Elkövetett szabálytalanságok | 0 | 0.00 | 99 |
| Ellene elkövetett szabálytalanságok | 0 | 0.00 | 0 |
Védekezési Statisztikák
| Védekezés | Egész | Per 90 vagy % | percentil |
|---|---|---|---|
| Kapott Gólok | 3 | 1.81 | 0 |
| Percekenként kapott gólok | 50 Perc | Nincs adat | 0 |
| Kapott Gól Nélküli Meccsek | 0 | 0% | 0 |
| Belemenés | 0 | 0.00 | 99 |
| Elhárítások | 0 | 0.00 | 99 |
| Párbajok | 0 | 0.00 | 0 |
| Győztes Párbajok | 0 | 0.00 | 0 |
| Megnyert Légbeli Párbajok | 0 | 0.00 | 99 |
| Lefutották | 0 | 0.00 | 99 |
| Elrúgások | 0 | 0.00 | 0 |
| Blokkolt lövések | 0 | 0.00 | 99 |
| Ellenfélnek Szerzett Bűntetők | 0 | 0.00 | 99 |
Büntető Statisztikák
| Tizenegyesek | Ez a szezon | Karrier |
|---|---|---|
| Büntető átváltási arányok | Nincs bűntető | 100% |
| Elvégzett büntetőrúgások | 0 | 11 |
| Büntetők | 0 | 11 |
| Elhibázott büntetőrúgások | 0 | 0 |
Moses Simon egy Csatár , aki ebben a szezonban 28 mérkőzésen jelent meg Ligue 1, és összesen 1954 precet játszott. Moses Simon átlagosan 0.14 gólt szerez minden 90 percben, amikor a pályán van. Ezzel a támadóteljesítményével jelenleg 142 a 408 játékos közül a Ligue 1, szezonban akik legalább 3 meccset játszottak.
A bajnokságban eddig összesen 3 gólt szerzett a szezonban, amivel a 6 helyen áll a Ligue 1 csapat Legjobb Góllövők listáján.
Percenként
Minden 651 percenként szerez gólt
Minden 651 percenként ad gólpasszt
Minden 0 percenként kap egy lapot
Büntetőrekord (karrier)
Rangsorolás teljesítmény szerint (jelenlegi liga)
Gól Rang
Gólpassz Rang
2024/2025 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0.27 Gólok
0.34 Gólpassz
0.07 Foglalások
2023/2024 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0.15 Gólok
0.25 Gólpassz
0 Foglalások
2022/2023 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0.19 Gólok
0.15 Gólpassz
0.11 Foglalások
2021/2022 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0.23 Gólok
0.31 Gólpassz
0.11 Foglalások
2020/2021 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0.23 Gólok
0.19 Gólpassz
0.08 Foglalások
2019/2020 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0.21 Gólok
0.21 Gólpassz
0.08 Foglalások
2018/2019 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0.12 Gólok
0.12 Gólpassz
0.12 Foglalások
2017/2018 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0.22 Gólok
0.15 Gólpassz
0.04 Foglalások
2016/2017 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0.21 Gólok
0.17 Gólpassz
0.09 Foglalások
2015/2016 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0.15 Gólok
0.05 Gólpassz
0.05 Foglalások
2014/2015 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0.34 Gólok
0 Gólpassz
0.17 Foglalások
2013/2014 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0.55 Gólok
0 Gólpassz
0 Foglalások