
Evert Linthorst Statiszt.
2026/2027
2025/2026
2024/2025
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
Több
2018/2019
2017/2018
A fentiekben találhatóak Evert Linthorst karrier-statisztikái. Evert Linthorst összesen 223 mérkőzésen játszott, 14 gólt szerzett, és 11 gólpasszt adott. Evert Linthorst a legtöbb mérkőzést a(z) Eredivisie csapatában játszotta, összesen 223 mérkőzést játszott a(z) Hollandia-ban. A statisztikák nem tartalmazzák a klub- és nemzetközi barátságos mérkőzéseket.
Per 90 perces statisztikák a Eredivisie-ben
Eredivisie Evert Linthorst játékos statisztikái
| Összes | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Játszott Mérkőzések | 11 | Nincs adat | 83 |
| perc | 844 | 77 perc/mérkőzés | 67 |
| Elkezdett mérkőzések | 11 | Nincs adat | 88 |
| Beállított mérkőzések | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Lehozott mérkőzések | 3 | Nincs adat | Nincs adat |
Gólok és várható gólok (xG)
| Gólok, xG, Lövések | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Szerzett Gólok | 1 | 0.11 | 52 |
| Gól hozzájárulás | 2 | 0.21 | 51 |
| Hazai gólok | 1 | 0.23 | 71 |
| Idegenbeli gólok | 0 | 0 | 60 |
| Várható gólok | 1.07 | 0.11 | 45 |
| Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG) | 1.07 | 0.11 | 45 |
| Büntetők | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Mesterhármas | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| 3 vagy több gól | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| 2 vagy több gól | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Percek per Gól | 844 Percek per Gól | Nincs adat | Nincs adat |
Evert Linthorst eddig összesen 11 mérkőzésen játszott a(z) 2026/2027 szezonban a(z) Eredivisie-ben. Ebből 1 gólt szerzett. Otthon 1 gólt, míg idegenben 0 gólt szerzett. Összességében 0.11 gól született 90 percenként. Emellett Evert Linthorst összesen 2 G/A (gólok + gólpasszok) alkotott ebben a szezonban. A gól hozzájárulásuk 0.21 90 percenként. Nem büntetőből származó várható gólok száma 90 percenként 0.11. Ez azt jelenti, hogy Evert Linthorst npxG kimenete 1.07, ami a Eredivisie játékosainak 45 legjobbjai közé helyezi.
Rúgások
| Lövés adatok | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Rúgások | 5 | 0.53 | 26 |
| Kapura lövések | 3/ 5 | 0.32 | 49 |
| Kapu mellé lövések | 2/ 5 | 0.21 | 15 |
| Kapufát Talált | 0 idők | 0.00 | 83 |
| Lövések átváltási aránya | 20.00% | Nincs adat | 82 |
| Lövés Pontosság | 60.00% | Nincs adat | 95 |
| Lövések Szerzett Gólonként | 5.00 | Nincs adat | Nincs adat |
Evert Linthorst eddig összesen 11 mérkőzésen játszott a(z) 2026/2027 szezonban a(z) Eredivisie-ben. Összesen 5 lövést adott le. Ebből 3 lövés talált kaput, míg a többi, 2 lövés nem. Ez azt jelenti, hogy Evert Linthorst lövési pontossága 60.00%. Minden 5.00 lövésére esik egy gólja, és 90 percenként átlagosan 0.53 lövést hajt végre a pályán.
Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák
| Gólpasszok és Passzolás | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Gólpassz | 1 | 0.11 | 57 |
| Várható gólpasszok (xA) | 1.56 | 0.17 | 53 |
| Passzok | 511 | 54.56 | 80 |
| Sikeres Passzok | 417/ 511 | 44.52 | 76 |
| Passzok Teljesítési Aránya | 81.60% | Nincs adat | 44 |
| Kulcsfontosságú Passzok | 5 | 0.53 | 30 |
| Keresztlabdák | 11 | 1.17 | 53 |
| Sikeres Keresztlabdák | 2/ 11 | 0.21 | 51 |
| Keresztlabdák Teljesítési Aránya | 18.18% | Nincs adat | 48 |
| Percekenkénti Gólpassz | 844 Percekenkénti Gólpassz | Nincs adat | Nincs adat |
Evert Linthorst eddig összesen 11 mérkőzésen játszott a(z) 2026/2027 szezonban a(z) Eredivisie-ben. Ebből 1 gólpasszt adott. A passzjátékát tekintve, Evert Linthorst átlagosan körülbelül 54.56 alkalommal passzol egy mérkőzésen, a passzok teljesítési aránya 81.60. Emellett átlagosan 0.53 kulcsfontosságú passzt ad le minden mérkőzésen, amelyek komoly gólhelyzetekhez vezetnek. Összességében Evert Linthorst várható gólpassz (xA) kimenetele 0.17 90 percenként. Ez a statisztika a Eredivisie játékosainak 53 százalékánál jobb helyezést biztosítja.
Lefutás és Les Statisztikák
| Lefutások és Leshelyzetek | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Lefutás | 8 | 0.85 | 45 |
| Sikres Lefutások | 2 | 0.21 | 30 |
| Lefutás Sikerességi Arány | 25.00% | Nincs adat | 24 |
| Elvett labda | 3 | 0.32 | 68 |
| Les | 0 | 0.00 | 56 |
Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái
| Lapok és Szabálytalanságok | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Sárga Lapok | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Piros Lapok | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Összes Lap | 0 | 0 | 40 |
| Percekenkénti Figyelmeztetés | Nincs Figyelmeztetés | Nincs adat | 40 |
| Lapok 0,5 felett | 0 | 0% | 41 |
| Elkövetett szabálytalanságok | 4 | 0.43 | 18 |
| Ellene elkövetett szabálytalanságok | 4 | 0.43 | 20 |
Evert Linthorst nem kapott figyelmeztetést (sárga vagy piros lapot) a jelenlegi Eredivisie szezonban.
Védekezési Statisztikák
| Védekezés | Egész | Per 90 vagy % | percentil |
|---|---|---|---|
| Kapott Gólok | 20 | 2.13 | 26 |
| Percekenként kapott gólok | 42 Perc | Nincs adat | 27 |
| Kapott Gól Nélküli Meccsek | 0 | 0% | 33 |
| Belemenés | 9 | 0.96 | 35 |
| Elhárítások | 16 | 1.71 | 91 |
| Párbajok | 52 | 5.55 | 14 |
| Győztes Párbajok | 24 | 2.56 | 15 |
| Megnyert Légbeli Párbajok | 9 | 0.96 | 54 |
| Lefutották | 7 | 0.75 | 30 |
| Elrúgások | 14 | 1.49 | 51 |
| Blokkolt lövések | 6 | 0.64 | 80 |
| Ellenfélnek Szerzett Bűntetők | 0 | 0.00 | 99 |
Büntető Statisztikák
| Tizenegyesek | Ez a szezon | Karrier |
|---|---|---|
| Büntető átváltási arányok | Nincs bűntető | Nincs bűntető |
| Elvégzett büntetőrúgások | 0 | 0 |
| Büntetők | 0 | 0 |
| Elhibázott büntetőrúgások | 0 | 0 |
Evert Linthorst még nem végzett egyetlen büntetőrúgást sem pályafutása során (az összes szezonra vonatkozó adat alapján, amely a FootyStats rendelkezésre áll). Büntetőrúgás statisztikái frissítve lesznek, amint hivatalos mérkőzésen elvégzett egy büntetőrúgást.
KNVB Cup Evert Linthorst játékos statisztikái
| Összes | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Játszott Mérkőzések | 1 | Nincs adat | -1 |
| perc | 46 | 46 perc/mérkőzés | -1 |
| Elkezdett mérkőzések | 1 | Nincs adat | -1 |
| Beállított mérkőzések | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Lehozott mérkőzések | 1 | Nincs adat | Nincs adat |
Gólok és várható gólok (xG)
| Gólok, xG, Lövések | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Szerzett Gólok | 0 | 0 | -1 |
| Gól hozzájárulás | 0 | 0 | -1 |
| Hazai gólok | 0 | 0 | -1 |
| Idegenbeli gólok | 0 | 0 | -1 |
| Várható gólok | 0.09 | 0.18 | -1 |
| Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG) | 0.09 | 0.18 | -1 |
| Büntetők | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Mesterhármas | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| 3 vagy több gól | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| 2 vagy több gól | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Percek per Gól | 0 Percek per Gól | Nincs adat | Nincs adat |
Rúgások
| Lövés adatok | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Rúgások | 2 | 3.91 | -1 |
| Kapura lövések | 0/ 2 | 0.00 | -1 |
| Kapu mellé lövések | 2/ 2 | 3.91 | -1 |
| Kapufát Talált | 0 idők | 0.00 | -1 |
| Lövések átváltási aránya | 0.00% | Nincs adat | -1 |
| Lövés Pontosság | 0.00% | Nincs adat | -1 |
| Lövések Szerzett Gólonként | 0.00 | Nincs adat | Nincs adat |
Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák
| Gólpasszok és Passzolás | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Gólpassz | 0 | 0 | -1 |
| Várható gólpasszok (xA) | 0.15 | 0.29 | -1 |
| Passzok | 58 | 113.48 | -1 |
| Sikeres Passzok | 54/ 58 | 105.65 | -1 |
| Passzok Teljesítési Aránya | 93.10% | Nincs adat | -1 |
| Kulcsfontosságú Passzok | 1 | 1.96 | -1 |
| Keresztlabdák | 0 | 0.00 | -1 |
| Sikeres Keresztlabdák | 0/ 0 | 0.00 | -1 |
| Keresztlabdák Teljesítési Aránya | 0.00% | Nincs adat | -1 |
| Percekenkénti Gólpassz | Nincs Gólpassz | Nincs adat | Nincs adat |
Lefutás és Les Statisztikák
| Lefutások és Leshelyzetek | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Lefutás | 0 | 0.00 | -1 |
| Sikres Lefutások | 0 | 0.00 | -1 |
| Lefutás Sikerességi Arány | 0.00% | Nincs adat | -1 |
| Elvett labda | 0 | 0.00 | -1 |
| Les | 1 | 1.96 | -1 |
Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái
| Lapok és Szabálytalanságok | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Sárga Lapok | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Piros Lapok | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Összes Lap | 0 | 0 | -1 |
| Percekenkénti Figyelmeztetés | Nincs Figyelmeztetés | Nincs adat | -1 |
| Lapok 0,5 felett | 0 | 0% | -1 |
| Elkövetett szabálytalanságok | 0 | 0.00 | -1 |
| Ellene elkövetett szabálytalanságok | 1 | 1.96 | -1 |
Védekezési Statisztikák
| Védekezés | Egész | Per 90 vagy % | percentil |
|---|---|---|---|
| Kapott Gólok | 0 | 0 | -1 |
| Percekenként kapott gólok | 0 Perc | Nincs adat | -1 |
| Kapott Gól Nélküli Meccsek | 1 | 100% | -1 |
| Belemenés | 0 | 0.00 | -1 |
| Elhárítások | 0 | 0.00 | -1 |
| Párbajok | 2 | 3.91 | -1 |
| Győztes Párbajok | 2 | 3.91 | -1 |
| Megnyert Légbeli Párbajok | 1 | 1.96 | -1 |
| Lefutották | 0 | 0.00 | -1 |
| Elrúgások | 0 | 0.00 | -1 |
| Blokkolt lövések | 0 | 0.00 | -1 |
| Ellenfélnek Szerzett Bűntetők | 0 | 0.00 | -1 |
Büntető Statisztikák
| Tizenegyesek | Ez a szezon | Karrier |
|---|---|---|
| Büntető átváltási arányok | Nincs bűntető | Nincs bűntető |
| Elvégzett büntetőrúgások | 0 | 0 |
| Büntetők | 0 | 0 |
| Elhibázott büntetőrúgások | 0 | 0 |
Evert Linthorst egy Középpályás , aki ebben a szezonban 11 mérkőzésen jelent meg Eredivisie, és összesen 844 precet játszott. Evert Linthorst átlagosan 0.11 gólpasszt kap minden 90 perc után, amikor pályán van.
Evert Linthorst összesen 1 gólt szerzett eddig ebben a szezonban a bajnokságban, amivel a 5 helyen áll a Go Ahead Eagles csapat Legjobb Góllövők listájában.
Percenként
Minden 844 percenként szerez gólt
Minden 844 percenként ad gólpasszt
Minden 0 percenként kap egy lapot
Büntetőrekord (karrier)
Rangsorolás teljesítmény szerint (jelenlegi liga)
Gól Rang
Gólpassz Rang
2025/2026 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0.06 Gólok
0.12 Gólpassz
0.18 Foglalások
2024/2025 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0.11 Gólok
0.11 Gólpassz
0.11 Foglalások
2023/2024 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0.03 Gólok
0.03 Gólpassz
0 Foglalások
2022/2023 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0.06 Gólok
0 Gólpassz
0.12 Foglalások
2021/2022 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0 Gólok
0.49 Gólpassz
0 Foglalások
2020/2021 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0 Gólok
0 Gólpassz
0 Foglalások
2019/2020 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0.26 Gólok
0.07 Gólpassz
0.2 Foglalások
2018/2019 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0 Gólok
0 Gólpassz
0.28 Foglalások
2017/2018 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0 Gólok
0 Gólpassz
0 Foglalások