Romain Saïss Portrait

Romain Saïss Statiszt.

Club : Al Sadd SC
Nemzeti Válogatott : Morocco National Team
Poszt : Hátvéd - Középhátvéd
Nemzetiség : Morocco
Láb : Bal Lábas
Mez Szám : #29
Kor (Születésnap) : 36 (1990.03.26.)
Magasság : 188cm
Súly : 80kg

2025/2026

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2019/2020

2018/2019

Több

2017/2018

2016/2017

2015/2016

2014/2015

2013/2014

2012/2013

2011/2012

2025/2026 és Pályafutás Statisztikák- Romain Saïss

6.12
Átlagos értékelés a(z) Stars League-benKapott Gólok Rangja : 60 / 108 Játékosok
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

10

0

12

2

2

0

695'

2

0

2

0

0

0

56'

Egész 2025/2026

22

0

27

4

2
0

1536'

Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

25

4

24

12

9

0

2206'

15

1

18

3

4

0

1090'

14

1

9

6

3

0

1035'

3

0

6

0

1

0

242'

2

0

2

0

0

0

56'

1

0

1

0

0

0

90'

Egész 2021/2022

460

29

400

166

114
1

36920'

A fentiekben találhatóak Romain Saïss karrier-statisztikái. Romain Saïss összesen 460 mérkőzésen játszott, 29 gólt szerzett, és 1 gólpasszt adott. Romain Saïss a legtöbb mérkőzést a(z) Angol labdarúgó-bajnokság csapatában játszotta, összesen 460 mérkőzést játszott a(z) Anglia-ban. A statisztikák nem tartalmazzák a klub- és nemzetközi barátságos mérkőzéseket.

Per 90 perces statisztikák a Stars League-ben

1.55Kapott gólok / 90'
12 Gólok 10 Mérkőzésekben
43rd percentil
20%Kapott Gól Nélküli Meccsek
2 Kapott gól nélküli meccsek 10 Mérkőzésekben
43rd percentil
0.26Lapok 90-ből
2 Összes Lap
62nd percentil

Romain Saïss Részletes statisztika

Stars League Romain Saïss játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Percpercentil
Játszott Mérkőzések10Nincs adat
17
perc69570 perc/mérkőzés
24
Éves Fizetés€3,000,000Nincs adat
92
Elkezdett mérkőzések8Nincs adat
30
Beállított mérkőzések2Nincs adatNincs adat
Lehozott mérkőzések3Nincs adatNincs adat

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Gólok121.55
43
Percekenként kapott gólok58 PercNincs adat
43
Kapott Gól Nélküli Meccsek220%
43
Belemenés50.65
20
Elhárítások60.78
50
Párbajok445.70
16
Győztes Párbajok293.76
35
Megnyert Légbeli Párbajok202.59
92
Lefutották00.00
99
Elrúgások395.05
91
Blokkolt lövések40.52
82
Ellenfélnek Szerzett Bűntetők00.00
99

Romain Saïss védőként eddig összesen 10 mérkőzésen játszott a(z) Stars League 2025/2026 szezonban. Ebből 12 gólt kapott, és 2 alkalommal megvédte a kaput. Ez azt jelenti, hogy amikor Romain Saïss a pályán van, csapata minden 58 percben kap egy gólt. Emellett 90 percenként 0.65 labdaelvételt és 0.78 szerelést hajtott végre minden meccsen. Romain Saïss ugyanebben az időszakban közel 5.05 kirúgást is végre hajt.

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Percpercentil
Sárga Lapok2Nincs adatNincs adat
Piros Lapok0Nincs adatNincs adat
Összes Lap20.26
62
Percekenkénti Figyelmeztetés348 Perc / LapNincs adat
50
Lapok 0,5 felett220%
70
Elkövetett szabálytalanságok70.91
32
Ellene elkövetett szabálytalanságok40.52
23

Romain Saïss eddig összesen 10 mérkőzésen játszott a(z) 2025/2026 szezonban a(z) Stars League-ben. Ebből 2 sárga lapot kapott, valamint 0 piros lapot is. Percekenként átlagosan 0.91 szabálytalanságot követ el.

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Percpercentil
Szerzett Gólok00
48
Gól hozzájárulás00
33
Hazai gólok00
61
Idegenbeli gólok00
62
Várható gólok0.050.01
17
Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG)0.050.01
17
Büntetők0Nincs adatNincs adat
Mesterhármas0Nincs adatNincs adat
3 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
2 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
Percek per Gól0 Percek per GólNincs adatNincs adat

Romain Saïss eddig egy gólt sem szerzett a(z) 2025/2026 szezonban a(z) Stars League-ben. Majd meglátjuk, hogyan teljesít a következő mérkőzéseken.

Rúgások

Lövés adatokEgészPer 90 Percpercentil
Rúgások10.13
13
Kapura lövések
0/ 1
0.00
24
Kapu mellé lövések
1/ 1
0.13
19
Kapufát Talált0 idők0.00
66
Lövések átváltási aránya0.00%Nincs adat
48
Lövés Pontosság0.00%Nincs adat
24
Lövések Szerzett Gólonként0.00Nincs adatNincs adat

Romain Saïss eddig összesen 10 mérkőzésen játszott a(z) 2025/2026 szezonban a(z) Stars League-ben. Összesen 1 lövést adott le. Ebből 0 lövés talált kaput, míg a többi, 1 lövés nem. Ez azt jelenti, hogy Romain Saïss lövési pontossága 0.00%. Minden 0.00 lövésére esik egy gólja, és 90 percenként átlagosan 0.13 lövést hajt végre a pályán.

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Percpercentil
Gólpassz00
49
Várható gólpasszok (xA)1.170.15
65
Passzok59076.40
99
Sikeres Passzok
529/ 590
68.50
99
Passzok Teljesítési Aránya89.66%Nincs adat
95
Kulcsfontosságú Passzok20.26
25
Keresztlabdák20.26
30
Sikeres Keresztlabdák
0/ 2
0.00
29
Keresztlabdák Teljesítési Aránya0.00%Nincs adat
29
Percekenkénti GólpasszNincs GólpasszNincs adatNincs adat

Romain Saïss egyetlen gólpasszt sem adott a(z) Stars League szezonban.

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Percpercentil
Lefutás10.13
13
Sikres Lefutások00.00
11
Lefutás Sikerességi Arány0.00%Nincs adat
11
Elvett labda10.13
82
Les00.00
43

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntetőNincs bűntető
Elvégzett büntetőrúgások00
Büntetők00
Elhibázott büntetőrúgások00

Romain Saïss még nem végzett egyetlen büntetőrúgást sem pályafutása során (az összes szezonra vonatkozó adat alapján, amely a FootyStats rendelkezésre áll). Büntetőrúgás statisztikái frissítve lesznek, amint hivatalos mérkőzésen elvégzett egy büntetőrúgást.

AFC Bajnokok Ligája Romain Saïss játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Percpercentil
Játszott Mérkőzések7Nincs adat
51
perc51574 perc/mérkőzés
51
Éves Fizetés€3,000,000Nincs adat
99
Elkezdett mérkőzések6Nincs adat
62
Beállított mérkőzések1Nincs adatNincs adat
Lehozott mérkőzések1Nincs adatNincs adat

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Gólok122.1
11
Percekenként kapott gólok43 PercNincs adat
12
Kapott Gól Nélküli Meccsek00%
15
Belemenés50.83
30
Elhárítások91.49
88
Párbajok325.29
16
Győztes Párbajok172.81
22
Megnyert Légbeli Párbajok91.49
66
Lefutották20.33
62
Elrúgások274.47
86
Blokkolt lövések20.33
69
Ellenfélnek Szerzett Bűntetők00.00
99

Romain Saïss védőként eddig összesen 7 mérkőzésen játszott a(z) Stars League 2025/2026 szezonban. Ebből 12 gólt kapott, és 2 alkalommal megvédte a kaput. Ez azt jelenti, hogy amikor Romain Saïss a pályán van, csapata minden 43 percben kap egy gólt. Emellett 90 percenként 0.83 labdaelvételt és 1.49 szerelést hajtott végre minden meccsen. Romain Saïss ugyanebben az időszakban közel 4.47 kirúgást is végre hajt.

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Percpercentil
Sárga Lapok0Nincs adatNincs adat
Piros Lapok0Nincs adatNincs adat
Összes Lap00
41
Percekenkénti FigyelmeztetésNincs FigyelmeztetésNincs adat
41
Lapok 0,5 felett00%
43
Elkövetett szabálytalanságok50.83
43
Ellene elkövetett szabálytalanságok30.50
28

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Percpercentil
Szerzett Gólok00
61
Gól hozzájárulás10.17
58
Hazai gólok00
71
Idegenbeli gólok00
78
Várható gólok0.460.08
49
Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG)0.460.08
49
Büntetők0Nincs adatNincs adat
Mesterhármas0Nincs adatNincs adat
3 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
2 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
Percek per Gól0 Percek per GólNincs adatNincs adat

Rúgások

Lövés adatokEgészPer 90 Percpercentil
Rúgások60.99
56
Kapura lövések
2/ 6
0.33
59
Kapu mellé lövések
4/ 6
0.66
58
Kapufát Talált0 idők0.00
84
Lövések átváltási aránya0.00%Nincs adat
61
Lövés Pontosság33.33%Nincs adat
62
Lövések Szerzett Gólonként0.00Nincs adatNincs adat

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Percpercentil
Gólpassz10.17
77
Várható gólpasszok (xA)2.030.34
94
Passzok39365.02
97
Sikeres Passzok
327/ 393
54.10
95
Passzok Teljesítési Aránya83.21%Nincs adat
63
Kulcsfontosságú Passzok50.83
59
Keresztlabdák20.33
36
Sikeres Keresztlabdák
0/ 2
0.00
41
Keresztlabdák Teljesítési Aránya0.00%Nincs adat
41
Percekenkénti Gólpassz515 Percekenkénti GólpasszNincs adatNincs adat

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Percpercentil
Lefutás10.17
18
Sikres Lefutások00.00
19
Lefutás Sikerességi Arány0.00%Nincs adat
19
Elvett labda00.00
99
Les00.00
61

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntetőNincs bűntető
Elvégzett büntetőrúgások00
Büntetők00
Elhibázott büntetőrúgások00

Katari QSL Cup Romain Saïss játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Perc
Játszott Mérkőzések1Nincs adat
perc9090 perc/mérkőzés

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %
Kapott Gólok00
Percekenként kapott gólok0 PercNincs adat
Kapott Gól Nélküli Meccsek1100%

Romain Saïss védőként eddig összesen 1 mérkőzésen játszott a(z) Stars League 2025/2026 szezonban. Ebből 12 gólt kapott, és 2 alkalommal megvédte a kaput. Ez azt jelenti, hogy amikor Romain Saïss a pályán van, csapata minden 0 percben kap egy gólt.

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Perc
Sárga Lapok0Nincs adat
Piros Lapok0Nincs adat
Összes Lap00
Percekenkénti FigyelmeztetésNincs FigyelmeztetésNincs adat

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Perc
Szerzett Gólok00
Gól hozzájárulás00
Hazai gólok00
Idegenbeli gólok00
Percek per Gól0 Percek per GólNincs adat

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Perc
Gólpassz00
Percekenkénti GólpasszNincs GólpasszNincs adat

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Perc
LefutásNincs AdatNincs adat
Sikres LefutásokNincs adatNincs adat
Lefutás Sikerességi ArányNincs adatNincs adat
LesNincs adatNincs adat

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntetőNincs bűntető
Elvégzett büntetőrúgások00
Büntetők00
Elhibázott büntetőrúgások00

Emir Cup Romain Saïss játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Perc
Játszott Mérkőzések2Nincs adat
perc5628 perc/mérkőzés

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %
Kapott Gólok23.21
Percekenként kapott gólok28 PercNincs adat
Kapott Gól Nélküli Meccsek00%

Romain Saïss védőként eddig összesen 2 mérkőzésen játszott a(z) Stars League 2025/2026 szezonban. Ebből 12 gólt kapott, és 2 alkalommal megvédte a kaput. Ez azt jelenti, hogy amikor Romain Saïss a pályán van, csapata minden 28 percben kap egy gólt.

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Perc
Sárga Lapok0Nincs adat
Piros Lapok0Nincs adat
Összes Lap00
Percekenkénti FigyelmeztetésNincs FigyelmeztetésNincs adat

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Perc
Szerzett Gólok00
Gól hozzájárulás00
Hazai gólok00
Idegenbeli gólok00
Percek per Gól0 Percek per GólNincs adat

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Perc
Gólpassz00
Percekenkénti GólpasszNincs GólpasszNincs adat

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Perc
LefutásNincs AdatNincs adat
Sikres LefutásokNincs adatNincs adat
Lefutás Sikerességi ArányNincs adatNincs adat
LesNincs adatNincs adat

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntetőNincs bűntető
Elvégzett büntetőrúgások00
Büntetők00
Elhibázott büntetőrúgások00

WC Qualification Africa Romain Saïss játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Perc
Játszott Mérkőzések2Nincs adat
perc18090 perc/mérkőzés

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %
Kapott Gólok10.5
Percekenként kapott gólok180 PercNincs adat
Kapott Gól Nélküli Meccsek150%

Romain Saïss védőként eddig összesen 2 mérkőzésen játszott a(z) Stars League 2025/2026 szezonban. Ebből 12 gólt kapott, és 2 alkalommal megvédte a kaput. Ez azt jelenti, hogy amikor Romain Saïss a pályán van, csapata minden 180 percben kap egy gólt.

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Perc
Sárga Lapok0Nincs adat
Piros Lapok0Nincs adat
Összes Lap00
Percekenkénti FigyelmeztetésNincs FigyelmeztetésNincs adat

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Perc
Szerzett Gólok00
Gól hozzájárulás00
Hazai gólok00
Idegenbeli gólok00
Percek per Gól0 Percek per GólNincs adat

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Perc
Gólpassz00
Percekenkénti GólpasszNincs GólpasszNincs adat

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Perc
LefutásNincs AdatNincs adat
Sikres LefutásokNincs adatNincs adat
Lefutás Sikerességi ArányNincs adatNincs adat
LesNincs adatNincs adat

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntetőNincs bűntető
Elvégzett büntetőrúgások00
Büntetők00
Elhibázott büntetőrúgások00

Romain Saïss Statisztikai Elemzése

Romain Saïss egy Hátvéd , aki ebben a szezonban 10 mérkőzésen jelent meg Stars League, és összesen 695 precet játszott. Romain Saïss átlagosan 1.55 gólt rúg 90 percenként amikor pályán van. A Kapott Gól Nélküli Mérkőzésein aránya jelenleg 20%. Ami azt jelenti, hogy Romain Saïss a 10 mérkőzésből amikben játszott, 2 kapott gól nélküli meccs lett.

Romain Saïss összesen 0 gólt szerzett a szezonban ebben a ligában, ami a 15 helyezi őt a Al Sadd SC legjobb góllövőlistájában.

Percenként

Minden gólját N/A perces gyakorisággal szerezte (nincs gól)

Nincs Gólpassz

Nincs Figyelmeztetés

Büntetőrekord (karrier)
PEN
Szerezett a 0 / 0 büntetőt
Elhibázott 0 / 0 büntetőt
 
Büntető sikerességi arány: Nincs adat
Rangsorolás teljesítmény szerint (jelenlegi liga)

Gól Rang

152 / 243 Játékosok

Kapott Gólok Rangja

60 / 108 Játékosok

AZ ELŐZŐ SZEZONOK TELJESÍTMÉNYEI

2024/2025 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

5

1

6

1

2

0

395'

Egész 2024/2025

14

3

12

6

3
0

1134'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.23 Gólok

1.37
 Kapott Gól

0.46  Foglalások

2023/2024 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

25

4

24

12

9

0

2206'

3

0

6

0

1

0

242'

Egész 2023/2024

28

4

30

12

10
0

2448'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.16 Gólok

0.98
 Kapott Gól

0.37  Foglalások

2022/2023 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

1

0

1

0

0

0

90'

Egész 2022/2023

47

2

32

19

9
0

3441'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.05 Gólok

0.94
 Kapott Gól

0.28  Foglalások

2021/2022 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2021/2022

45

3

33

19

9
0

3831'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.07 Gólok

0.86
 Kapott Gól

0.2  Foglalások

2020/2021 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2020/2021

39

3

38

14

3
0

3399'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.11 Gólok

1.27
 Kapott Gól

0.07  Foglalások

2019/2020 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

14

1

9

6

3

0

1035'

Egész 2019/2020

50

3

40

19

16
1

3992'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.07 Gólok

0.96
 Kapott Gól

0.4  Foglalások

2018/2019 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2018/2019

33

2

26

10

8
0

2330'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.16 Gólok

1.26
 Kapott Gól

0.55  Foglalások

2017/2018 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2017/2018

52

4

30

25

12
0

4027'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.11 Gólok

0.72
 Kapott Gól

0.29  Foglalások

2016/2017 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2016/2017

26

0

24

8

10
0

1824'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

1.09
 Kapott Gól

0.52  Foglalások

2015/2016 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2015/2016

36

2

33

17

12
0

3190'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.06 Gólok

0.9
 Kapott Gól

0.35  Foglalások

2014/2015 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2014/2015

35

2

29

8

7
0

2908'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.06 Gólok

0.86
 Kapott Gól

0.19  Foglalások

2013/2014 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2013/2014

27

1

23

8

10
0

2183'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.04 Gólok

0.95
 Kapott Gól

0.41  Foglalások

2012/2013 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2012/2013

31

0

38

9

6
0

2555'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

1.34
 Kapott Gól

0.21  Foglalások

2012 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2012

1

0

0

1

1
0

90'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0
 Kapott Gól

1  Foglalások

/hu/
https://cdn.footystats.org/
- Kezdés:###perc'
- Kezdés:###óra'
Játékban'
- Elkezdődött
Hamarosan
Elkezdődött
no

Statisztikák Betöltése

VÁLTS PRÉMIUMRA. PROFITÁLJ MOST.