Amine Aboulfath Portrait

Amine Aboulfath Statiszt.

Nemzeti Válogatott : Wydad Athletic Club
Poszt : Hátvéd - Középhátvéd
Nemzetiség : Morocco
Láb : Jobb Lábas
Mez Szám : #4
Kor (Születésnap) : 28 (1997.10.27.)
Magasság : 183cm
Súly : 71kg

2025/2026

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2019/2020

2025/2026 és Pályafutás Statisztikák- Amine Aboulfath

5.93
Átlagos értékelés a(z) Botola Pro-benKapott Gólok Rangja : 81 / 149 Játékosok
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

17

0

17

6

6

0

1508'

Egész 2025/2026

24

0

21

10

7
0

2138'

Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

72

2

72

25

27

3

6125'

7

0

11

2

1

0

630'

1

0

2

0

1

0

90'

Egész 2025/2026

117

2

103

50

37
3

10010'

A fentiekben találhatóak Amine Aboulfath karrier-statisztikái. Amine Aboulfath összesen 117 mérkőzésen játszott, 2 gólt szerzett, és 1 gólpasszt adott. Amine Aboulfath a legtöbb mérkőzést a(z) Botola Pro csapatában játszotta, összesen 117 mérkőzést játszott a(z) Marokkó-ban. A statisztikák nem tartalmazzák a klub- és nemzetközi barátságos mérkőzéseket.

Per 90 perces statisztikák a Botola Pro-ben

1.01Kapott gólok / 90'
17 Gólok 17 Mérkőzésekben
48th percentil
35%Kapott Gól Nélküli Meccsek
6 Kapott gól nélküli meccsek 17 Mérkőzésekben
68th percentil
0.36Lapok 90-ből
6 Összes Lap
81st percentil

Amine Aboulfath Részletes statisztika

Botola Pro Amine Aboulfath játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Percpercentil
Játszott Mérkőzések17Nincs adat
43
perc150889 perc/mérkőzés
64
Éves Fizetés€150,000Nincs adat
87
Elkezdett mérkőzések17Nincs adat
64
Beállított mérkőzések0Nincs adatNincs adat
Lehozott mérkőzések1Nincs adatNincs adat

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Gólok171.01
48
Percekenként kapott gólok89 PercNincs adat
48
Kapott Gól Nélküli Meccsek635%
68
Belemenés10.06
75
Elhárítások20.12
55
Párbajok150.88
36
Győztes Párbajok50.29
33
Megnyert Légbeli Párbajok30.18
62
Lefutották00.00
99
Elrúgások10.06
49
Blokkolt lövések30.18
97
Ellenfélnek Szerzett Bűntetők00.00
99

Amine Aboulfath védőként eddig összesen 17 mérkőzésen játszott a(z) Botola Pro 2025/2026 szezonban. Ebből 17 gólt kapott, és 6 alkalommal megvédte a kaput. Ez azt jelenti, hogy amikor Amine Aboulfath a pályán van, csapata minden 89 percben kap egy gólt. Emellett 90 percenként 0.06 labdaelvételt és 0.12 szerelést hajtott végre minden meccsen. Amine Aboulfath ugyanebben az időszakban közel 0.06 kirúgást is végre hajt.

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Percpercentil
Sárga Lapok6Nincs adatNincs adat
Piros Lapok0Nincs adatNincs adat
Összes Lap60.36
81
Percekenkénti Figyelmeztetés251 Perc / LapNincs adat
30
Lapok 0,5 felett635%
98
Elkövetett szabálytalanságok00.00
34
Ellene elkövetett szabálytalanságok00.00
36

Amine Aboulfath eddig összesen 17 mérkőzésen játszott a(z) 2025/2026 szezonban a(z) Botola Pro-ben. Ebből 6 sárga lapot kapott, valamint 0 piros lapot is. Percekenként átlagosan 0.00 szabálytalanságot követ el.

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Percpercentil
Szerzett Gólok00
50
Gól hozzájárulás00
35
Hazai gólok00
64
Idegenbeli gólok00
66
Várható gólok0.000.00
36
Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG)0.000.00
39
Büntetők0Nincs adatNincs adat
Mesterhármas0Nincs adatNincs adat
3 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
2 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
Percek per Gól0 Percek per GólNincs adatNincs adat

Amine Aboulfath eddig egy gólt sem szerzett a(z) 2025/2026 szezonban a(z) Botola Pro-ben. Majd meglátjuk, hogyan teljesít a következő mérkőzéseken.

Rúgások

Lövés adatokEgészPer 90 Percpercentil
Rúgások00.00
46
Kapura lövések
0/ 0
0.00
70
Kapu mellé lövések
0/ 0
0.00
54
Kapufát Talált0 idők0.00
98
Lövések átváltási aránya0.00%Nincs adat
65
Lövés Pontosság0.00%Nincs adat
70
Lövések Szerzett Gólonként0.00Nincs adatNincs adat

Amine Aboulfath még nem lőtt egyetlen lövést sem a(z) 2025/2026 szezonban a(z) Botola Pro-ben.

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Percpercentil
Gólpassz00
53
Várható gólpasszok (xA)0.060.00
28
Passzok321.88
34
Sikeres Passzok
30/ 32
1.76
39
Passzok Teljesítési Aránya93.75%Nincs adat
94
Kulcsfontosságú Passzok00.00
58
Keresztlabdák00.00
52
Sikeres Keresztlabdák
0/ 0
0.00
72
Keresztlabdák Teljesítési Aránya0.00%Nincs adat
72
Percekenkénti GólpasszNincs GólpasszNincs adatNincs adat

Amine Aboulfath egyetlen gólpasszt sem adott a(z) Botola Pro szezonban.

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Percpercentil
Lefutás00.00
41
Sikres Lefutások00.00
48
Lefutás Sikerességi Arány0.00%Nincs adat
48
Elvett labda00.00
99
Les00.00
84

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntetőNincs bűntető
Elvégzett büntetőrúgások00
Büntetők00
Elhibázott büntetőrúgások00

Amine Aboulfath még nem végzett egyetlen büntetőrúgást sem pályafutása során (az összes szezonra vonatkozó adat alapján, amely a FootyStats rendelkezésre áll). Büntetőrúgás statisztikái frissítve lesznek, amint hivatalos mérkőzésen elvégzett egy büntetőrúgást.

CAF Confederations Cup Amine Aboulfath játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Percpercentil
Játszott Mérkőzések7Nincs adat
58
perc63090 perc/mérkőzés
70
Éves Fizetés€150,000Nincs adat
99
Elkezdett mérkőzések7Nincs adat
69
Beállított mérkőzések0Nincs adatNincs adat
Lehozott mérkőzések0Nincs adatNincs adat

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Gólok40.57
77
Percekenként kapott gólok158 PercNincs adat
77
Kapott Gól Nélküli Meccsek456%
79
Belemenés152.14
82
Elhárítások81.14
66
Párbajok639.00
61
Győztes Párbajok365.14
72
Megnyert Légbeli Párbajok131.86
72
Lefutották60.86
11
Elrúgások294.14
84
Blokkolt lövések30.43
83
Ellenfélnek Szerzett Bűntetők00.00
99

Amine Aboulfath védőként eddig összesen 7 mérkőzésen játszott a(z) Botola Pro 2025/2026 szezonban. Ebből 17 gólt kapott, és 6 alkalommal megvédte a kaput. Ez azt jelenti, hogy amikor Amine Aboulfath a pályán van, csapata minden 158 percben kap egy gólt. Emellett 90 percenként 2.14 labdaelvételt és 1.14 szerelést hajtott végre minden meccsen. Amine Aboulfath ugyanebben az időszakban közel 4.14 kirúgást is végre hajt.

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Percpercentil
Sárga Lapok1Nincs adatNincs adat
Piros Lapok0Nincs adatNincs adat
Összes Lap10.14
48
Percekenkénti Figyelmeztetés630 Perc / LapNincs adat
90
Lapok 0,5 felett114%
61
Elkövetett szabálytalanságok152.14
86
Ellene elkövetett szabálytalanságok71.00
44

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Percpercentil
Szerzett Gólok00
65
Gól hozzájárulás00
50
Hazai gólok00
75
Idegenbeli gólok00
82
Várható gólok0.280.04
46
Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG)0.280.04
47
Büntetők0Nincs adatNincs adat
Mesterhármas0Nincs adatNincs adat
3 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
2 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
Percek per Gól0 Percek per GólNincs adatNincs adat

Rúgások

Lövés adatokEgészPer 90 Percpercentil
Rúgások60.86
57
Kapura lövések
0/ 6
0.00
32
Kapu mellé lövések
6/ 6
0.86
66
Kapufát Talált0 idők0.00
84
Lövések átváltási aránya0.00%Nincs adat
64
Lövés Pontosság0.00%Nincs adat
32
Lövések Szerzett Gólonként0.00Nincs adatNincs adat

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Percpercentil
Gólpassz00
72
Várható gólpasszok (xA)0.540.08
48
Passzok33347.57
88
Sikeres Passzok
278/ 333
39.71
86
Passzok Teljesítési Aránya83.48%Nincs adat
83
Kulcsfontosságú Passzok10.14
19
Keresztlabdák10.14
24
Sikeres Keresztlabdák
1/ 1
0.14
45
Keresztlabdák Teljesítési Aránya100.00%Nincs adat
99
Percekenkénti GólpasszNincs GólpasszNincs adatNincs adat

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Percpercentil
Lefutás10.14
17
Sikres Lefutások10.14
25
Lefutás Sikerességi Arány100.00%Nincs adat
99
Elvett labda00.00
99
Les00.00
55

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntetőNincs bűntető
Elvégzett büntetőrúgások00
Büntetők00
Elhibázott büntetőrúgások00

Amine Aboulfath Statisztikai Elemzése

Amine Aboulfath egy Hátvéd , aki ebben a szezonban 17 mérkőzésen jelent meg Botola Pro, és összesen 1508 precet játszott. Amine Aboulfath átlagosan 1.01 gólt rúg 90 percenként amikor pályán van. A Kapott Gól Nélküli Mérkőzésein aránya jelenleg 35%. Ami azt jelenti, hogy Amine Aboulfath a 17 mérkőzésből amikben játszott, 6 kapott gól nélküli meccs lett.

Amine Aboulfath összesen 0 gólt szerzett a szezonban ebben a ligában, ami a 28 helyezi őt a Wydad Athletic Club legjobb góllövőlistájában.

Percenként

Minden gólját N/A perces gyakorisággal szerezte (nincs gól)

Nincs Gólpassz

Nincs Figyelmeztetés

Büntetőrekord (karrier)
PEN
Szerezett a 0 / 0 büntetőt
Elhibázott 0 / 0 büntetőt
 
Büntető sikerességi arány: Nincs adat
Rangsorolás teljesítmény szerint (jelenlegi liga)

Gól Rang

265 / 366 Játékosok

Kapott Gólok Rangja

81 / 149 Játékosok

AZ ELŐZŐ SZEZONOK TELJESÍTMÉNYEI

2025 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

7

0

11

2

1

0

630'

Egész 2025

7

0

11

2

1
0

630'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

1.57
 Kapott Gól

0.14  Foglalások

2023/2024 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

18

1

11

8

9

3

1363'

Egész 2023/2024

24

1

14

12

10
3

1903'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.07 Gólok

0.73
 Kapott Gól

0.66  Foglalások

2022/2023 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

5

0

3

2

1

0

450'

1

0

2

0

1

0

90'

Egész 2022/2023

22

0

14

11

7
0

1815'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0.6
 Kapott Gól

0.2  Foglalások

2021/2022 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

4

0

8

0

2

0

360'

Egész 2021/2022

4

0

8

0

2
0

360'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

2
 Kapott Gól

0.5  Foglalások

2020/2021 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

9

0

3

6

4

0

734'

Egész 2020/2021

17

0

5

12

5
0

1454'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0.37
 Kapott Gól

0.49  Foglalások

2019/2020 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

19

1

30

3

5

0

1710'

Egész 2019/2020

19

1

30

3

5
0

1710'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.05 Gólok

1.58
 Kapott Gól

0.26  Foglalások

/hu/
https://cdn.footystats.org/
- Kezdés:###perc'
- Kezdés:###óra'
Játékban'
- Elkezdődött
Hamarosan
Elkezdődött
no

Statisztikák Betöltése

VÁLTS PRÉMIUMRA. PROFITÁLJ MOST.